Çapa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çapa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çapa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çapa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çapa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çapa ve antika satıcıları Çapa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çapa Antikacı

İstanbul, Çapa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çapa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çapa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çapa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çapa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çapa Takvim Alan Antikacı, Çapa Mangal Alan Antikacı, Çapa Bindallı Alan Antikacı, Çapa Müzik Seti Alan Antikacı, Çapa Kama Alan Antikacı, Çapa Kazan Alan Antikacı, Çapa Kristal Alan Antikacı, Çapa Kuran Alan Antikacı, Çapa Kupa Alan Antikacı, Çapa Ğügüm Alan Antikacı, Çapa Arma Alan Antikacı, Çapa Fıçı Alan Antikacı, Çapa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çapa Efemera Alan Antikacı, Çapa Hat Makası Alan Antikacı, Çapa Silke Alan Antikacı, Çapa Madalya Alan Antikacı.

Çapa Tarak Alan Antikacı, Çapa Harita Alan Antikacı, Çapa Kandil Alan Antikacı, Çapa Bez Alan Antikacı, Çapa Porselen Alan Antikacı, Çapa Müzik Aleti Alan Antikacı, Çapa Takı Kutusu Alan Antikacı, Çapa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çapa Resim Alan Antikacı, Çapa İpek Halı Alan Antikacı, Çapa Silah Alan Antikacı, Çapa Kilim Alan Antikacı, Çapa Plak Alan Antikacı, Çapa Kasetçalar Alan Antikacı, Çapa Zarf Alan Antikacı.

Çapa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çapa Yüzük Alan Antikacı, Çapa Portre Alan Antikacı, Çapa İran Halısı Alan Antikacı, Çapa Askeri Malzeme Alanalar, Çapa Baston Alan Antikacı, Çapa Bileklik Alan Antikacı, Çapa Sehpa Alan Antikacı, Çapa Kamçı Alan Antikacı, Çapa Hat Alan Antikacı, Çapa Oyma Alan Antikacı, Çapa Gümüşlük Alan Antikacı, Çapa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çapa Kılıç Alan Antikacı, Çapa Takı Alan Antikacı, Çapa Cep Saati Alan Antikacı, Çapa Dvd Alan Antikacı, Çapa Komple Eşya Alan Antikacı, Çapa Telefon Alan Antikacı, Çapa Pipo Alan Antikacı, Çapa Üç Etek Alan Antikacı, Çapa Bilezik Alan Antikacı, Çapa Bardak Alan Antikacı.

Çapa Tablo Alan Antikacı, Çapa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çapa Sefer Tası Alan Antikacı, Çapa Dokuma Alan Antikacı, Çapa Kalem Alan Antikacı, Çapa Sürahi Alan Antikacı, Çapa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çapa Gümüş Alan Antikacı, Çapa Daktilo Alan Antikacı, Çapa Pul Alan Antikacı, Çapa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çapa Bıçak Alan Antikacı, Çapa Kol Saati Alan Antikacı, Çapa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çapa Rozet Alan Antikacı, Çapa Gelinlik Alan Antikacı, Çapa Çatal Alan Antikacı, Çapa Kıyafet Alan Antikacı, Çapa Duvar Saati Alan Antikacı, Çapa Fes Alan Antikacı, Çapa Küp Alan Antikacı, Çapa Saçma Alan Antikacı.

Çapa Hat Yazısı Alan Antikacı, Çapa Ağaç Alan Antikacı, Çapa Halı Alan Antikacı, Çapa Günlük Alan Antikacı, Çapa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çapa Masa Alan Antikacı, Çapa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çapa Kitap Alan Antikacı, Çapa Amfi Alan Antikacı, Çapa Albüm Alan Antikacı, Çapa Ahşap Alan Antikacı, Çapa Gondol Alan Antikacı, Çapa Çizgi Roman Alan Antikacı, Çapa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çapa Pusula Alan Antikacı, Çapa Gerdanlık Alan Antikacı, Çapa Cezve Alan Antikacı, Çapa Şerbetlik Alan Antikacı.

Çapa Tuval Alan Antikacı, Çapa Okka Alan Antikacı, Çapa Fincan Alan Antikacı, Çapa Cd Alan Antikacı, Çapa Cam Alan Antikacı, Çapa Çan Alan Antikacı, Çapa Hoparlör Alan Antikacı, Çapa Çiçek Alan Antikacı, Çapa Retro Eşya Alan Antikacı, Çapa Vazo Alan Antikacı, Çapa Koltuk Alan Antikacı, Çapa Şapka Alan Antikacı, Çapa Bakır Eşya Alan Antikacı, Çapa Kilit Alan Antikacı, Çapa Biblo Alan Antikacı, Çapa Saat Alan Antikacı, Çapa Matara Alan Antikacı, Çapa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çapa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çapa Nişan Alan Antikacı, Çapa Seramik Alan Antikacı, Çapa Minyatür Alan Antikacı, Çapa Kase Alan Antikacı, Çapa Tas Alan Antikacı, Çapa Kavanoz Alan Antikacı, Çapa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çapa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çapa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çapa Radyo Alan Antikacı, Çapa Çini Alan Antikacı, Çapa Mühür Alan Antikacı, Çapa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çapa Çaydanlık Alan Antikacı, Çapa Halhal Alan Antikacı, Çapa Tılsım Alan Antikacı, Çapa Sepet Alan Antikacı, Çapa Sandelye Alan Antikacı, Çapa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çapa Pikap Alan Antikacı, Çapa Roman Alan Antikacı, Çapa Tepsi Alan Antikacı, Çapa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çapa Forma Alan Antikacı, Çapa Avize Alan Antikacı, Çapa Sahan Alan Antikacı, Çapa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çapa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çapa Bronz Heykel Alan Antikacı, Çapa Şamdan Alan Antikacı.

Çapa Kartpostal Alan Antikacı, Çapa Hereke Halısı Alan Antikacı, Çapa Sini Alan Antikacı, Çapa Tüfek Alan Antikacı, Çapa Köstekli Saat Alan Antikacı, Çapa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çapa Taş Plak Alan Antikacı, Çapa Gravür Alan Antikacı, Çapa Kurşun Alan Antikacı, Çapa Gramafon Alan Antikacı, Çapa Cd Player Alan Antikacı, Çapa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çapa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çapa Kahve Takımı Alan Antikacı, Çapa Mobilya Alan Antikacı, Çapa Kapı Alan Antikacı, Çapa Kaşık Alan Antikacı, Çapa İbrik Alan Antikacı, Çapa Yağlı Boya Alan Antikacı, Çapa Tabanca Alan Antikacı, Çapa Ferman Alan Antikacı, Çapa Ebru Alan Antikacı, Çapa Tabak Alan Antikacı, Çapa Semaver Alan Antikacı, Çapa Kutu Alan Antikacı.

Çapa Kehribar Alan Antikacı, Çapa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çapa Bronz Alan Antikacı, Çapa Şişe Alan Antikacı, Çapa Madalya Nişan Alan Antikacı, Çapa Anahtar Alan Antikacı, Çapa Makine Alan Antikacı, Çapa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çapa Mekanik Alet Alan Antikacı, Çapa Kolye Alan Antikacı, Çapa Fotoğraf Alan Antikacı, Çapa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çapa Tesbih Alan Antikacı, Çapa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çapa Opalin Alan Antikacı, Çapa Taş Alan Antikacı, Çapa Metal Alan Antikacı, Çapa El Yazması Alan Antikacı, Çapa Terazi Alan Antikacı, Çapa Tokmak Alan Antikacı, Çapa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çapa Dirhem Alan Antikacı, Çapa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.