Cankurtaran Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cankurtaran Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cankurtaran, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cankurtaran olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cankurtaran İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cankurtaran ve antika satıcıları Cankurtaran için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cankurtaran Antikacı

İstanbul, Cankurtaran antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cankurtaran) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cankurtaran Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cankurtaran Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cankurtaran Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cankurtaran Takvim Alan Antikacı, Cankurtaran Mangal Alan Antikacı, Cankurtaran Bindallı Alan Antikacı, Cankurtaran Müzik Seti Alan Antikacı, Cankurtaran Kama Alan Antikacı, Cankurtaran Kazan Alan Antikacı, Cankurtaran Kristal Alan Antikacı, Cankurtaran Kuran Alan Antikacı, Cankurtaran Kupa Alan Antikacı, Cankurtaran Ğügüm Alan Antikacı, Cankurtaran Arma Alan Antikacı, Cankurtaran Fıçı Alan Antikacı, Cankurtaran El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cankurtaran Efemera Alan Antikacı, Cankurtaran Hat Makası Alan Antikacı, Cankurtaran Silke Alan Antikacı, Cankurtaran Madalya Alan Antikacı.

Cankurtaran Tarak Alan Antikacı, Cankurtaran Harita Alan Antikacı, Cankurtaran Kandil Alan Antikacı, Cankurtaran Bez Alan Antikacı, Cankurtaran Porselen Alan Antikacı, Cankurtaran Müzik Aleti Alan Antikacı, Cankurtaran Takı Kutusu Alan Antikacı, Cankurtaran Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cankurtaran Resim Alan Antikacı, Cankurtaran İpek Halı Alan Antikacı, Cankurtaran Silah Alan Antikacı, Cankurtaran Kilim Alan Antikacı, Cankurtaran Plak Alan Antikacı, Cankurtaran Kasetçalar Alan Antikacı, Cankurtaran Zarf Alan Antikacı.

Cankurtaran Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cankurtaran Yüzük Alan Antikacı, Cankurtaran Portre Alan Antikacı, Cankurtaran İran Halısı Alan Antikacı, Cankurtaran Askeri Malzeme Alanalar, Cankurtaran Baston Alan Antikacı, Cankurtaran Bileklik Alan Antikacı, Cankurtaran Sehpa Alan Antikacı, Cankurtaran Kamçı Alan Antikacı, Cankurtaran Hat Alan Antikacı, Cankurtaran Oyma Alan Antikacı, Cankurtaran Gümüşlük Alan Antikacı, Cankurtaran El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cankurtaran Kılıç Alan Antikacı, Cankurtaran Takı Alan Antikacı, Cankurtaran Cep Saati Alan Antikacı, Cankurtaran Dvd Alan Antikacı, Cankurtaran Komple Eşya Alan Antikacı, Cankurtaran Telefon Alan Antikacı, Cankurtaran Pipo Alan Antikacı, Cankurtaran Üç Etek Alan Antikacı, Cankurtaran Bilezik Alan Antikacı, Cankurtaran Bardak Alan Antikacı.

Cankurtaran Tablo Alan Antikacı, Cankurtaran 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cankurtaran Sefer Tası Alan Antikacı, Cankurtaran Dokuma Alan Antikacı, Cankurtaran Kalem Alan Antikacı, Cankurtaran Sürahi Alan Antikacı, Cankurtaran Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cankurtaran Gümüş Alan Antikacı, Cankurtaran Daktilo Alan Antikacı, Cankurtaran Pul Alan Antikacı, Cankurtaran Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cankurtaran Bıçak Alan Antikacı, Cankurtaran Kol Saati Alan Antikacı, Cankurtaran Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cankurtaran Rozet Alan Antikacı, Cankurtaran Gelinlik Alan Antikacı, Cankurtaran Çatal Alan Antikacı, Cankurtaran Kıyafet Alan Antikacı, Cankurtaran Duvar Saati Alan Antikacı, Cankurtaran Fes Alan Antikacı, Cankurtaran Küp Alan Antikacı, Cankurtaran Saçma Alan Antikacı.

Cankurtaran Hat Yazısı Alan Antikacı, Cankurtaran Ağaç Alan Antikacı, Cankurtaran Halı Alan Antikacı, Cankurtaran Günlük Alan Antikacı, Cankurtaran Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cankurtaran Masa Alan Antikacı, Cankurtaran Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cankurtaran Kitap Alan Antikacı, Cankurtaran Amfi Alan Antikacı, Cankurtaran Albüm Alan Antikacı, Cankurtaran Ahşap Alan Antikacı, Cankurtaran Gondol Alan Antikacı, Cankurtaran Çizgi Roman Alan Antikacı, Cankurtaran Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cankurtaran Pusula Alan Antikacı, Cankurtaran Gerdanlık Alan Antikacı, Cankurtaran Cezve Alan Antikacı, Cankurtaran Şerbetlik Alan Antikacı.

Cankurtaran Tuval Alan Antikacı, Cankurtaran Okka Alan Antikacı, Cankurtaran Fincan Alan Antikacı, Cankurtaran Cd Alan Antikacı, Cankurtaran Cam Alan Antikacı, Cankurtaran Çan Alan Antikacı, Cankurtaran Hoparlör Alan Antikacı, Cankurtaran Çiçek Alan Antikacı, Cankurtaran Retro Eşya Alan Antikacı, Cankurtaran Vazo Alan Antikacı, Cankurtaran Koltuk Alan Antikacı, Cankurtaran Şapka Alan Antikacı, Cankurtaran Bakır Eşya Alan Antikacı, Cankurtaran Kilit Alan Antikacı, Cankurtaran Biblo Alan Antikacı, Cankurtaran Saat Alan Antikacı, Cankurtaran Matara Alan Antikacı, Cankurtaran Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cankurtaran 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cankurtaran Nişan Alan Antikacı, Cankurtaran Seramik Alan Antikacı, Cankurtaran Minyatür Alan Antikacı, Cankurtaran Kase Alan Antikacı, Cankurtaran Tas Alan Antikacı, Cankurtaran Kavanoz Alan Antikacı, Cankurtaran 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cankurtaran Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cankurtaran El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cankurtaran Radyo Alan Antikacı, Cankurtaran Çini Alan Antikacı, Cankurtaran Mühür Alan Antikacı, Cankurtaran Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cankurtaran Çaydanlık Alan Antikacı, Cankurtaran Halhal Alan Antikacı, Cankurtaran Tılsım Alan Antikacı, Cankurtaran Sepet Alan Antikacı, Cankurtaran Sandelye Alan Antikacı, Cankurtaran Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cankurtaran Pikap Alan Antikacı, Cankurtaran Roman Alan Antikacı, Cankurtaran Tepsi Alan Antikacı, Cankurtaran Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cankurtaran Forma Alan Antikacı, Cankurtaran Avize Alan Antikacı, Cankurtaran Sahan Alan Antikacı, Cankurtaran Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cankurtaran Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cankurtaran Bronz Heykel Alan Antikacı, Cankurtaran Şamdan Alan Antikacı.

Cankurtaran Kartpostal Alan Antikacı, Cankurtaran Hereke Halısı Alan Antikacı, Cankurtaran Sini Alan Antikacı, Cankurtaran Tüfek Alan Antikacı, Cankurtaran Köstekli Saat Alan Antikacı, Cankurtaran Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cankurtaran Taş Plak Alan Antikacı, Cankurtaran Gravür Alan Antikacı, Cankurtaran Kurşun Alan Antikacı, Cankurtaran Gramafon Alan Antikacı, Cankurtaran Cd Player Alan Antikacı, Cankurtaran 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cankurtaran Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cankurtaran Kahve Takımı Alan Antikacı, Cankurtaran Mobilya Alan Antikacı, Cankurtaran Kapı Alan Antikacı, Cankurtaran Kaşık Alan Antikacı, Cankurtaran İbrik Alan Antikacı, Cankurtaran Yağlı Boya Alan Antikacı, Cankurtaran Tabanca Alan Antikacı, Cankurtaran Ferman Alan Antikacı, Cankurtaran Ebru Alan Antikacı, Cankurtaran Tabak Alan Antikacı, Cankurtaran Semaver Alan Antikacı, Cankurtaran Kutu Alan Antikacı.

Cankurtaran Kehribar Alan Antikacı, Cankurtaran Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cankurtaran Bronz Alan Antikacı, Cankurtaran Şişe Alan Antikacı, Cankurtaran Madalya Nişan Alan Antikacı, Cankurtaran Anahtar Alan Antikacı, Cankurtaran Makine Alan Antikacı, Cankurtaran Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cankurtaran Mekanik Alet Alan Antikacı, Cankurtaran Kolye Alan Antikacı, Cankurtaran Fotoğraf Alan Antikacı, Cankurtaran Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cankurtaran Tesbih Alan Antikacı, Cankurtaran El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cankurtaran Opalin Alan Antikacı, Cankurtaran Taş Alan Antikacı, Cankurtaran Metal Alan Antikacı, Cankurtaran El Yazması Alan Antikacı, Cankurtaran Terazi Alan Antikacı, Cankurtaran Tokmak Alan Antikacı, Cankurtaran Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cankurtaran Dirhem Alan Antikacı, Cankurtaran El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.