Yapraklı antikacılar, Yapraklı antika alanlar, Yapraklı antika eşya alanlar, Yapraklı antika eşyalar, Yapraklı eski alım satım, Yapraklı antika koleksiyoncuları, Yapraklı antika eşya alıcıları, Yapraklı antika şirketleri, Yapraklı antika firması, Yapraklı antika şirketi, Yapraklı antika firmaları, Yapraklı antika eşya şirketleri, Yapraklı antika eşya firması, Yapraklı antika eşya şirketi, Yapraklı antika eşya firmaları, Yapraklı müzayede şirketi, Yapraklı eski alanlar, Yapraklı eski eşya alanlar, Yapraklı antika alan yerler, Yapraklı antika eşya alan yerler, Yapraklı eski alan yerler, Yapraklı eski eşya alan yerler, Yapraklı antika pazarı, Yapraklı antika alım satım, Yapraklı antika alıcıları, Yapraklı antika satıcıları, Yapraklı antika eşya satıcıları, Yapraklı eski eşya alıcıları, Yapraklı eski eşya satıcıları, Yapraklı antika fiyatları, Yapraklı antika eşya fiyatları, Yapraklı eski fiyatları, Yapraklı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Yapraklı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yapraklı antika eşya alanlar ve Yapraklı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yapraklı antika eşya şirketimiz, Yapraklı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yapraklı Antika Alanlar

Yapraklı antika alanlar ve Yapraklı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yapraklı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yapraklı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yapraklı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yapraklı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yapraklı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yapraklı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yapraklı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yapraklı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yapraklı antika eşya alanlar ve Yapraklı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yapraklı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yapraklı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yapraklı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yapraklı antika eşya alanların tercih ettiği, Yapraklı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yapraklı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yapraklı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yapraklı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yapraklı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yapraklı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yapraklı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yapraklı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yapraklı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yapraklı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yapraklı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yapraklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yapraklı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yapraklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yapraklı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yapraklı antikacılar, Yapraklı antika eşyalar, Yapraklı eski eşyalar, Yapraklı antika şirketleri, Yapraklı antika firması, Yapraklı müzayede şirketi,Yapraklı el yazması alanlar, Yapraklı Kuran’ı kerim alanlar, Yapraklı hat yazı alanlar, Yapraklı obje alanlar, Yapraklı gümüş alanlar, Yapraklı turalı gümüş alanlar, Yapraklı karaf alanlar, vazo alanlar, Yapraklı jardinyer alanlar, Yapraklı resim alanlar, Yapraklı modern resim alanlar, Yapraklı aplik alanlar, Yapraklı bahü alanlar, Yapraklı bavul alanlar, Yapraklı çanak alanlar, Yapraklı çömlek alanlar, Yapraklı bakır alanlar, baston alanlar, Yapraklı biskiü alanlar, Yapraklı billur alanlar, Yapraklı cam alanlar, Yapraklı kristal alanlar, Yapraklı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yapraklı bandırma halısı alanlar, Yapraklı ceviz yemek odası alanlar, Yapraklı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yapraklı ceviz sandalye alanlar, Yapraklı cümbüş alanlar, Yapraklı constantin oble alanlar, Yapraklı cam obje alanlar, Yapraklı beykoz alanlar.

Yapraklı bohem alanlar, Yapraklı çeşmi bülbül alanlar, Yapraklı çeşme taşı alanlar, Yapraklı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yapraklı arnevu alanlar, art deko alanlar, Yapraklı deko alanlar, Yapraklı ayna alanlar, Yapraklı asma avize alanlar, Yapraklı aznavur gümüş alanlar, Yapraklı aznavur alanlar, Yapraklı bafon alanlar, Yapraklı ayvazozki alanlar, Yapraklı dolap alanlar, Yapraklı divit alanlar, Yapraklı biblo alanlar, Yapraklı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yapraklı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yapraklı dekopaj işi alanlar, Yapraklı dual alanlar, Yapraklı dual pikap alanlar.

Yapraklı dümen alanlar, Yapraklı gemici dümeni alanlar, Yapraklı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yapraklı derbent halı alanlar, Yapraklı eviye alanlar, Yapraklı ev halısı alanlar, Yapraklı elbiselik alanlar, Yapraklı elbise alanlar, Yapraklı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yapraklı el işi alanlar, Yapraklı el işi halı alanlar, Yapraklı el işi alanlar, Yapraklı el işi kilim alanlar, Yapraklı çan alanlar, Yapraklı kilise çanı alanlar, Yapraklı gemici çanı alanlar, Yapraklı çarık alanlar, Yapraklı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yapraklı ferforje alanlar, Yapraklı fistan alanlar, Yapraklı Osmanlı fistan alanlar, Yapraklı portmanto alanlar, Yapraklı eski saat alanlar, Yapraklı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yapraklı bronz heykel alanlar, Yapraklı bronz sütün alanlar, Yapraklı bronz avize alanlar, Yapraklı bronz vazo alanlar, Yapraklı bronz kutu alanlar, Yapraklı bronz el işi alanlar.

Yapraklı halı alanlar, Yapraklı lamba alanlar, resim alanlar, Yapraklı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yapraklı insan biblosu alanlar, Yapraklı oryantel biblo alanlar, Yapraklı kuş biblosu alanlar, Yapraklı havlu alanlar, Yapraklı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yapraklı turkısh antika alanlar, Yapraklı Osmanlı eşyalar alanlar, Yapraklı eski gelinlik alanlar, Yapraklı İstanbul resimleri alanlar, Yapraklı altın varak sehpa alanlar, Yapraklı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yapraklı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yapraklı bronz fener alanlar, Yapraklı bünyen alanlar, Yapraklı develi halı alanlar, Yapraklı dürbün alanlar, Yapraklı teleskop alanlar, Yapraklı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yapraklı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yapraklı flama alanlar, Yapraklı alem alanlar, Yapraklı arabesk alanlar.

Yapraklı pul alanlar, Yapraklı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yapraklı eski fincan alanlar, Yapraklı cam altı alanlar, Yapraklı şamdan alanlar, Yapraklı oryantel heykel alanlar, Yapraklı gümüşlük alanlar, Yapraklı hat yazı alanlar, Yapraklı teship alanlar, hokka alanlar, Yapraklı tophane alanlar, Yapraklı goblen alanlar, Yapraklı çin eski eşyalar alanlar, Yapraklı Çanakkale alanlar, Yapraklı Çanakkale vazo alanlar, Yapraklı fil dişi heykel alanlar, Yapraklı fil dişi baston alanlar, Yapraklı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yapraklı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yapraklı duvar saati alanlar, Yapraklı bez alanlar, buda heykel alanlar, Yapraklı hamedan halı alanlar, Yapraklı kılıç alanlar, Yapraklı antika kılıç alanlar.

Yapraklı antika araba alanlar, Yapraklı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yapraklı antika eşyalar alanlar, Yapraklı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yapraklı antika foto alanlar, Yapraklı kehribar alanlar, Yapraklı kehribar tesbih alanlar, Yapraklı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yapraklı seramik eşya alanlar, Yapraklı kilit alanlar, Yapraklı anahtar alanlar, Yapraklı antika anahtar alanlar, Yapraklı antika kilit alanlar, Yapraklı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yapraklı antika silah alanlar, Yapraklı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yapraklı lambader alanlar, Yapraklı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yapraklı komidin alanlar, Yapraklı kara kalem resim alanlar, Yapraklı blue black alanlar, Yapraklı mask alanlar, eski mask alanlar, Yapraklı aşurelik alanlar.

Yapraklı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yapraklı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yapraklı gramofon alanlar, Yapraklı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yapraklı güdüm alanlar, Yapraklı tekke işi alanlar, Yapraklı İznik alanlar, Yapraklı pusula alanlar, Yapraklı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yapraklı periyor saat alanlar, Yapraklı mangal alanlar, Yapraklı eski mangal alanlar, Yapraklı Şam işi alanlar, Yapraklı Süleymaniye işi alanlar, Yapraklı takunya alanlar, Yapraklı gümüş takunya alanlar, Yapraklı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yapraklı seccade alanlar, Yapraklı eski seccade alanlar, Yapraklı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yapraklı tablo alanlar.

Yapraklı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yapraklı abajur alanlar, Yapraklı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yapraklı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yapraklı madalya alanlar, Yapraklı eşya alanlar, Yapraklı ferman alanlar, Yapraklı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yapraklı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yapraklı bahça alanlar, Yapraklı Osmanlı bohça alanlar, Yapraklı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yapraklı ampir alanlar, Yapraklı chrıstofle alanlar, Yapraklı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yapraklı şamdan alanlar, Yapraklı çanta alanlar, Yapraklı van işi savat alanlar, Yapraklı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yapraklı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yapraklı hokka alanlar, Yapraklı fransız mine alanlar, Yapraklı teşhir vitrini alanlar, Yapraklı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yapraklı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yapraklı kandil alanlar, Yapraklı ebru alanlar, Yapraklı mustafa düzgünman alanlar, Yapraklı zigon alanlar, Yapraklı zemzemlik alanlar, Yapraklı mücevher kutusu alanlar, Yapraklı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yapraklı sürahi alanlar, Yapraklı Osmanlı sürahi alanlar, Yapraklı antik mercan alanlar, Yapraklı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yapraklı antik sedef alanlar, Yapraklı minyatür alanlar, Yapraklı kabe örtüsü alanlar, Yapraklı gülebdan alanlar, Yapraklı mineli dürbün alanlar, Yapraklı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yapraklı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yapraklı lali gue alanlar, Yapraklı gece sürahisi alanlar, Yapraklı meissen alanlar, Yapraklı satsuma alanlar, Yapraklı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yapraklı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yapraklı constantine alanlar, Yapraklı anonim alanlar, Yapraklı leyla gamsız alanlar, Yapraklı ibrahim safi alanlar, Yapraklı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yapraklı herend alanlar, Yapraklı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yapraklı osmanlıca alanlar, Yapraklı kitap alanlar, Yapraklı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yapraklı haydar besim aydar alanlar, Yapraklı orhan peker alanlar, Yapraklı sıtkı olçar alanlar, Yapraklı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yapraklı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yapraklı rus gümüşü alanlar, Yapraklı minyatür alanlar, Yapraklı viyana heykel alanlar, Yapraklı oryantal heykel alanlar, Yapraklı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yapraklı merasim kılıcı alanlar.

Yapraklı ahşap hilye alanlar, Yapraklı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yapraklı tesbih alanlar, Yapraklı seyahat saati alanlar, Yapraklı gravür alanlar, Yapraklı degü alanlar, radio antika alanlar, Yapraklı opalin alanlar, Yapraklı radyo alanlar, Yapraklı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yapraklı laledan alanlar, Yapraklı karaf alanlar, Yapraklı çerezlik alanlar, Yapraklı sahleplik alanlar, Yapraklı tutya alanlar, Yapraklı likör takımı alanlar, Yapraklı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yapraklı zarf alanlar, Yapraklı nargile alanlar, Yapraklı gülabdan alanlar, Yapraklı ferman alanlar, Yapraklı berat alanlar.

Yapraklı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yapraklı şifa tası alanlar, Yapraklı hokka takımı alanlar, Yapraklı mangal alanlar, Yapraklı barutluk alanlar, Yapraklı tombak alanlar, Yapraklı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yapraklı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yapraklı hançer alanlar, Yapraklı kılıç alanlar, Yapraklı mühürler alanlar, Yapraklı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yapraklı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yapraklı seccade alanlar, Yapraklı sırmalı örtüler alanlar, Yapraklı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.