Şabanözü antikacılar, Şabanözü antika alanlar, Şabanözü antika eşya alanlar, Şabanözü antika eşyalar, Şabanözü eski alım satım, Şabanözü antika koleksiyoncuları, Şabanözü antika eşya alıcıları, Şabanözü antika şirketleri, Şabanözü antika firması, Şabanözü antika şirketi, Şabanözü antika firmaları, Şabanözü antika eşya şirketleri, Şabanözü antika eşya firması, Şabanözü antika eşya şirketi, Şabanözü antika eşya firmaları, Şabanözü müzayede şirketi, Şabanözü eski alanlar, Şabanözü eski eşya alanlar, Şabanözü antika alan yerler, Şabanözü antika eşya alan yerler, Şabanözü eski alan yerler, Şabanözü eski eşya alan yerler, Şabanözü antika pazarı, Şabanözü antika alım satım, Şabanözü antika alıcıları, Şabanözü antika satıcıları, Şabanözü antika eşya satıcıları, Şabanözü eski eşya alıcıları, Şabanözü eski eşya satıcıları, Şabanözü antika fiyatları, Şabanözü antika eşya fiyatları, Şabanözü eski fiyatları, Şabanözü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Şabanözü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şabanözü antika eşya alanlar ve Şabanözü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şabanözü antika eşya şirketimiz, Şabanözü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şabanözü Antika Alanlar

Şabanözü antika alanlar ve Şabanözü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şabanözü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şabanözü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şabanözü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şabanözü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şabanözü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şabanözü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şabanözü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şabanözü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şabanözü antika eşya alanlar ve Şabanözü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şabanözü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şabanözü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şabanözü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şabanözü antika eşya alanların tercih ettiği, Şabanözü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şabanözü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şabanözü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şabanözü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şabanözü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şabanözü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şabanözü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şabanözü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şabanözü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şabanözü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şabanözü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şabanözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şabanözü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şabanözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şabanözü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şabanözü antikacılar, Şabanözü antika eşyalar, Şabanözü eski eşyalar, Şabanözü antika şirketleri, Şabanözü antika firması, Şabanözü müzayede şirketi,Şabanözü el yazması alanlar, Şabanözü Kuran’ı kerim alanlar, Şabanözü hat yazı alanlar, Şabanözü obje alanlar, Şabanözü gümüş alanlar, Şabanözü turalı gümüş alanlar, Şabanözü karaf alanlar, vazo alanlar, Şabanözü jardinyer alanlar, Şabanözü resim alanlar, Şabanözü modern resim alanlar, Şabanözü aplik alanlar, Şabanözü bahü alanlar, Şabanözü bavul alanlar, Şabanözü çanak alanlar, Şabanözü çömlek alanlar, Şabanözü bakır alanlar, baston alanlar, Şabanözü biskiü alanlar, Şabanözü billur alanlar, Şabanözü cam alanlar, Şabanözü kristal alanlar, Şabanözü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şabanözü bandırma halısı alanlar, Şabanözü ceviz yemek odası alanlar, Şabanözü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şabanözü ceviz sandalye alanlar, Şabanözü cümbüş alanlar, Şabanözü constantin oble alanlar, Şabanözü cam obje alanlar, Şabanözü beykoz alanlar.

Şabanözü bohem alanlar, Şabanözü çeşmi bülbül alanlar, Şabanözü çeşme taşı alanlar, Şabanözü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şabanözü arnevu alanlar, art deko alanlar, Şabanözü deko alanlar, Şabanözü ayna alanlar, Şabanözü asma avize alanlar, Şabanözü aznavur gümüş alanlar, Şabanözü aznavur alanlar, Şabanözü bafon alanlar, Şabanözü ayvazozki alanlar, Şabanözü dolap alanlar, Şabanözü divit alanlar, Şabanözü biblo alanlar, Şabanözü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şabanözü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şabanözü dekopaj işi alanlar, Şabanözü dual alanlar, Şabanözü dual pikap alanlar.

Şabanözü dümen alanlar, Şabanözü gemici dümeni alanlar, Şabanözü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şabanözü derbent halı alanlar, Şabanözü eviye alanlar, Şabanözü ev halısı alanlar, Şabanözü elbiselik alanlar, Şabanözü elbise alanlar, Şabanözü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şabanözü el işi alanlar, Şabanözü el işi halı alanlar, Şabanözü el işi alanlar, Şabanözü el işi kilim alanlar, Şabanözü çan alanlar, Şabanözü kilise çanı alanlar, Şabanözü gemici çanı alanlar, Şabanözü çarık alanlar, Şabanözü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şabanözü ferforje alanlar, Şabanözü fistan alanlar, Şabanözü Osmanlı fistan alanlar, Şabanözü portmanto alanlar, Şabanözü eski saat alanlar, Şabanözü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şabanözü bronz heykel alanlar, Şabanözü bronz sütün alanlar, Şabanözü bronz avize alanlar, Şabanözü bronz vazo alanlar, Şabanözü bronz kutu alanlar, Şabanözü bronz el işi alanlar.

Şabanözü halı alanlar, Şabanözü lamba alanlar, resim alanlar, Şabanözü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şabanözü insan biblosu alanlar, Şabanözü oryantel biblo alanlar, Şabanözü kuş biblosu alanlar, Şabanözü havlu alanlar, Şabanözü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şabanözü turkısh antika alanlar, Şabanözü Osmanlı eşyalar alanlar, Şabanözü eski gelinlik alanlar, Şabanözü İstanbul resimleri alanlar, Şabanözü altın varak sehpa alanlar, Şabanözü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şabanözü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şabanözü bronz fener alanlar, Şabanözü bünyen alanlar, Şabanözü develi halı alanlar, Şabanözü dürbün alanlar, Şabanözü teleskop alanlar, Şabanözü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şabanözü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şabanözü flama alanlar, Şabanözü alem alanlar, Şabanözü arabesk alanlar.

Şabanözü pul alanlar, Şabanözü Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şabanözü eski fincan alanlar, Şabanözü cam altı alanlar, Şabanözü şamdan alanlar, Şabanözü oryantel heykel alanlar, Şabanözü gümüşlük alanlar, Şabanözü hat yazı alanlar, Şabanözü teship alanlar, hokka alanlar, Şabanözü tophane alanlar, Şabanözü goblen alanlar, Şabanözü çin eski eşyalar alanlar, Şabanözü Çanakkale alanlar, Şabanözü Çanakkale vazo alanlar, Şabanözü fil dişi heykel alanlar, Şabanözü fil dişi baston alanlar, Şabanözü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şabanözü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şabanözü duvar saati alanlar, Şabanözü bez alanlar, buda heykel alanlar, Şabanözü hamedan halı alanlar, Şabanözü kılıç alanlar, Şabanözü antika kılıç alanlar.

Şabanözü antika araba alanlar, Şabanözü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şabanözü antika eşyalar alanlar, Şabanözü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şabanözü antika foto alanlar, Şabanözü kehribar alanlar, Şabanözü kehribar tesbih alanlar, Şabanözü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şabanözü seramik eşya alanlar, Şabanözü kilit alanlar, Şabanözü anahtar alanlar, Şabanözü antika anahtar alanlar, Şabanözü antika kilit alanlar, Şabanözü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şabanözü antika silah alanlar, Şabanözü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şabanözü lambader alanlar, Şabanözü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şabanözü komidin alanlar, Şabanözü kara kalem resim alanlar, Şabanözü blue black alanlar, Şabanözü mask alanlar, eski mask alanlar, Şabanözü aşurelik alanlar.

Şabanözü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şabanözü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şabanözü gramofon alanlar, Şabanözü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şabanözü güdüm alanlar, Şabanözü tekke işi alanlar, Şabanözü İznik alanlar, Şabanözü pusula alanlar, Şabanözü gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şabanözü periyor saat alanlar, Şabanözü mangal alanlar, Şabanözü eski mangal alanlar, Şabanözü Şam işi alanlar, Şabanözü Süleymaniye işi alanlar, Şabanözü takunya alanlar, Şabanözü gümüş takunya alanlar, Şabanözü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şabanözü seccade alanlar, Şabanözü eski seccade alanlar, Şabanözü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şabanözü tablo alanlar.

Şabanözü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şabanözü abajur alanlar, Şabanözü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şabanözü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şabanözü madalya alanlar, Şabanözü eşya alanlar, Şabanözü ferman alanlar, Şabanözü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şabanözü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şabanözü bahça alanlar, Şabanözü Osmanlı bohça alanlar, Şabanözü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şabanözü ampir alanlar, Şabanözü chrıstofle alanlar, Şabanözü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şabanözü şamdan alanlar, Şabanözü çanta alanlar, Şabanözü van işi savat alanlar, Şabanözü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şabanözü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şabanözü hokka alanlar, Şabanözü fransız mine alanlar, Şabanözü teşhir vitrini alanlar, Şabanözü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şabanözü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şabanözü kandil alanlar, Şabanözü ebru alanlar, Şabanözü mustafa düzgünman alanlar, Şabanözü zigon alanlar, Şabanözü zemzemlik alanlar, Şabanözü mücevher kutusu alanlar, Şabanözü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şabanözü sürahi alanlar, Şabanözü Osmanlı sürahi alanlar, Şabanözü antik mercan alanlar, Şabanözü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şabanözü antik sedef alanlar, Şabanözü minyatür alanlar, Şabanözü kabe örtüsü alanlar, Şabanözü gülebdan alanlar, Şabanözü mineli dürbün alanlar, Şabanözü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şabanözü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şabanözü lali gue alanlar, Şabanözü gece sürahisi alanlar, Şabanözü meissen alanlar, Şabanözü satsuma alanlar, Şabanözü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şabanözü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şabanözü constantine alanlar, Şabanözü anonim alanlar, Şabanözü leyla gamsız alanlar, Şabanözü ibrahim safi alanlar, Şabanözü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şabanözü herend alanlar, Şabanözü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şabanözü osmanlıca alanlar, Şabanözü kitap alanlar, Şabanözü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şabanözü haydar besim aydar alanlar, Şabanözü orhan peker alanlar, Şabanözü sıtkı olçar alanlar, Şabanözü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şabanözü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şabanözü rus gümüşü alanlar, Şabanözü minyatür alanlar, Şabanözü viyana heykel alanlar, Şabanözü oryantal heykel alanlar, Şabanözü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şabanözü merasim kılıcı alanlar.

Şabanözü ahşap hilye alanlar, Şabanözü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şabanözü tesbih alanlar, Şabanözü seyahat saati alanlar, Şabanözü gravür alanlar, Şabanözü degü alanlar, radio antika alanlar, Şabanözü opalin alanlar, Şabanözü radyo alanlar, Şabanözü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şabanözü laledan alanlar, Şabanözü karaf alanlar, Şabanözü çerezlik alanlar, Şabanözü sahleplik alanlar, Şabanözü tutya alanlar, Şabanözü likör takımı alanlar, Şabanözü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şabanözü zarf alanlar, Şabanözü nargile alanlar, Şabanözü gülabdan alanlar, Şabanözü ferman alanlar, Şabanözü berat alanlar.

Şabanözü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şabanözü şifa tası alanlar, Şabanözü hokka takımı alanlar, Şabanözü mangal alanlar, Şabanözü barutluk alanlar, Şabanözü tombak alanlar, Şabanözü saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şabanözü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şabanözü hançer alanlar, Şabanözü kılıç alanlar, Şabanözü mühürler alanlar, Şabanözü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şabanözü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şabanözü seccade alanlar, Şabanözü sırmalı örtüler alanlar, Şabanözü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.