Korgun antikacılar, Korgun antika alanlar, Korgun antika eşya alanlar, Korgun antika eşyalar, Korgun eski alım satım, Korgun antika koleksiyoncuları, Korgun antika eşya alıcıları, Korgun antika şirketleri, Korgun antika firması, Korgun antika şirketi, Korgun antika firmaları, Korgun antika eşya şirketleri, Korgun antika eşya firması, Korgun antika eşya şirketi, Korgun antika eşya firmaları, Korgun müzayede şirketi, Korgun eski alanlar, Korgun eski eşya alanlar, Korgun antika alan yerler, Korgun antika eşya alan yerler, Korgun eski alan yerler, Korgun eski eşya alan yerler, Korgun antika pazarı, Korgun antika alım satım, Korgun antika alıcıları, Korgun antika satıcıları, Korgun antika eşya satıcıları, Korgun eski eşya alıcıları, Korgun eski eşya satıcıları, Korgun antika fiyatları, Korgun antika eşya fiyatları, Korgun eski fiyatları, Korgun eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Korgun Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Korgun antika eşya alanlar ve Korgun antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Korgun antika eşya şirketimiz, Korgun antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Korgun Antika Alanlar

Korgun antika alanlar ve Korgun antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Korgun antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Korgun antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Korgun Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Korgun antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Korgun

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Korgun antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Korgun antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Korgun Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Korgun antika eşya alanlar ve Korgun antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Korgun antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Korgun antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Korgun Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Korgun antika eşya alanların tercih ettiği, Korgun bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Korgun antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Korgun antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Korgun antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Korgun Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Korgun eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Korgun eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Korgun eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Korgun eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Korgun eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Korgun Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Korgun bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Korgun antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Korgun bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Korgun antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Korgun antikacılar, Korgun antika eşyalar, Korgun eski eşyalar, Korgun antika şirketleri, Korgun antika firması, Korgun müzayede şirketi,Korgun el yazması alanlar, Korgun Kuran’ı kerim alanlar, Korgun hat yazı alanlar, Korgun obje alanlar, Korgun gümüş alanlar, Korgun turalı gümüş alanlar, Korgun karaf alanlar, vazo alanlar, Korgun jardinyer alanlar, Korgun resim alanlar, Korgun modern resim alanlar, Korgun aplik alanlar, Korgun bahü alanlar, Korgun bavul alanlar, Korgun çanak alanlar, Korgun çömlek alanlar, Korgun bakır alanlar, baston alanlar, Korgun biskiü alanlar, Korgun billur alanlar, Korgun cam alanlar, Korgun kristal alanlar, Korgun bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Korgun bandırma halısı alanlar, Korgun ceviz yemek odası alanlar, Korgun ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Korgun ceviz sandalye alanlar, Korgun cümbüş alanlar, Korgun constantin oble alanlar, Korgun cam obje alanlar, Korgun beykoz alanlar.

Korgun bohem alanlar, Korgun çeşmi bülbül alanlar, Korgun çeşme taşı alanlar, Korgun çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Korgun arnevu alanlar, art deko alanlar, Korgun deko alanlar, Korgun ayna alanlar, Korgun asma avize alanlar, Korgun aznavur gümüş alanlar, Korgun aznavur alanlar, Korgun bafon alanlar, Korgun ayvazozki alanlar, Korgun dolap alanlar, Korgun divit alanlar, Korgun biblo alanlar, Korgun dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Korgun daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Korgun dekopaj işi alanlar, Korgun dual alanlar, Korgun dual pikap alanlar.

Korgun dümen alanlar, Korgun gemici dümeni alanlar, Korgun gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Korgun derbent halı alanlar, Korgun eviye alanlar, Korgun ev halısı alanlar, Korgun elbiselik alanlar, Korgun elbise alanlar, Korgun paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Korgun el işi alanlar, Korgun el işi halı alanlar, Korgun el işi alanlar, Korgun el işi kilim alanlar, Korgun çan alanlar, Korgun kilise çanı alanlar, Korgun gemici çanı alanlar, Korgun çarık alanlar, Korgun Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Korgun ferforje alanlar, Korgun fistan alanlar, Korgun Osmanlı fistan alanlar, Korgun portmanto alanlar, Korgun eski saat alanlar, Korgun frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Korgun bronz heykel alanlar, Korgun bronz sütün alanlar, Korgun bronz avize alanlar, Korgun bronz vazo alanlar, Korgun bronz kutu alanlar, Korgun bronz el işi alanlar.

Korgun halı alanlar, Korgun lamba alanlar, resim alanlar, Korgun parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Korgun insan biblosu alanlar, Korgun oryantel biblo alanlar, Korgun kuş biblosu alanlar, Korgun havlu alanlar, Korgun mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Korgun turkısh antika alanlar, Korgun Osmanlı eşyalar alanlar, Korgun eski gelinlik alanlar, Korgun İstanbul resimleri alanlar, Korgun altın varak sehpa alanlar, Korgun altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Korgun afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Korgun bronz fener alanlar, Korgun bünyen alanlar, Korgun develi halı alanlar, Korgun dürbün alanlar, Korgun teleskop alanlar, Korgun sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Korgun çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Korgun flama alanlar, Korgun alem alanlar, Korgun arabesk alanlar.

Korgun pul alanlar, Korgun Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Korgun eski fincan alanlar, Korgun cam altı alanlar, Korgun şamdan alanlar, Korgun oryantel heykel alanlar, Korgun gümüşlük alanlar, Korgun hat yazı alanlar, Korgun teship alanlar, hokka alanlar, Korgun tophane alanlar, Korgun goblen alanlar, Korgun çin eski eşyalar alanlar, Korgun Çanakkale alanlar, Korgun Çanakkale vazo alanlar, Korgun fil dişi heykel alanlar, Korgun fil dişi baston alanlar, Korgun fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Korgun fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Korgun duvar saati alanlar, Korgun bez alanlar, buda heykel alanlar, Korgun hamedan halı alanlar, Korgun kılıç alanlar, Korgun antika kılıç alanlar.

Korgun antika araba alanlar, Korgun antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Korgun antika eşyalar alanlar, Korgun kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Korgun antika foto alanlar, Korgun kehribar alanlar, Korgun kehribar tesbih alanlar, Korgun Kütahya alanlar, kınık alanlar, Korgun seramik eşya alanlar, Korgun kilit alanlar, Korgun anahtar alanlar, Korgun antika anahtar alanlar, Korgun antika kilit alanlar, Korgun josefin alanlar, kaşpo alanlar, Korgun antika silah alanlar, Korgun antika rahle alanlar, rahle alanlar, Korgun lambader alanlar, Korgun minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Korgun komidin alanlar, Korgun kara kalem resim alanlar, Korgun blue black alanlar, Korgun mask alanlar, eski mask alanlar, Korgun aşurelik alanlar.

Korgun saleplik alanlar, bozalık alanlar, Korgun antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Korgun gramofon alanlar, Korgun mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Korgun güdüm alanlar, Korgun tekke işi alanlar, Korgun İznik alanlar, Korgun pusula alanlar, Korgun gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Korgun periyor saat alanlar, Korgun mangal alanlar, Korgun eski mangal alanlar, Korgun Şam işi alanlar, Korgun Süleymaniye işi alanlar, Korgun takunya alanlar, Korgun gümüş takunya alanlar, Korgun Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Korgun seccade alanlar, Korgun eski seccade alanlar, Korgun Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Korgun tablo alanlar.

Korgun antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Korgun abajur alanlar, Korgun sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Korgun antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Korgun madalya alanlar, Korgun eşya alanlar, Korgun ferman alanlar, Korgun berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Korgun jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Korgun bahça alanlar, Korgun Osmanlı bohça alanlar, Korgun bindallı alanlar, kaftan alanlar, Korgun ampir alanlar, Korgun chrıstofle alanlar, Korgun ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Korgun şamdan alanlar, Korgun çanta alanlar, Korgun van işi savat alanlar, Korgun tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Korgun Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Korgun hokka alanlar, Korgun fransız mine alanlar, Korgun teşhir vitrini alanlar, Korgun buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Korgun keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Korgun kandil alanlar, Korgun ebru alanlar, Korgun mustafa düzgünman alanlar, Korgun zigon alanlar, Korgun zemzemlik alanlar, Korgun mücevher kutusu alanlar, Korgun dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Korgun sürahi alanlar, Korgun Osmanlı sürahi alanlar, Korgun antik mercan alanlar, Korgun makta alanlar, teslim taşı alanlar, Korgun antik sedef alanlar, Korgun minyatür alanlar, Korgun kabe örtüsü alanlar, Korgun gülebdan alanlar, Korgun mineli dürbün alanlar, Korgun sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Korgun şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Korgun lali gue alanlar, Korgun gece sürahisi alanlar, Korgun meissen alanlar, Korgun satsuma alanlar, Korgun hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Korgun macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Korgun constantine alanlar, Korgun anonim alanlar, Korgun leyla gamsız alanlar, Korgun ibrahim safi alanlar, Korgun bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Korgun herend alanlar, Korgun nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Korgun osmanlıca alanlar, Korgun kitap alanlar, Korgun kalle alanlar, ali kartal alanlar, Korgun haydar besim aydar alanlar, Korgun orhan peker alanlar, Korgun sıtkı olçar alanlar, Korgun Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Korgun edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Korgun rus gümüşü alanlar, Korgun minyatür alanlar, Korgun viyana heykel alanlar, Korgun oryantal heykel alanlar, Korgun f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Korgun merasim kılıcı alanlar.

Korgun ahşap hilye alanlar, Korgun hereke halı alanlar, kuka alanlar, Korgun tesbih alanlar, Korgun seyahat saati alanlar, Korgun gravür alanlar, Korgun degü alanlar, radio antika alanlar, Korgun opalin alanlar, Korgun radyo alanlar, Korgun kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Korgun laledan alanlar, Korgun karaf alanlar, Korgun çerezlik alanlar, Korgun sahleplik alanlar, Korgun tutya alanlar, Korgun likör takımı alanlar, Korgun mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Korgun zarf alanlar, Korgun nargile alanlar, Korgun gülabdan alanlar, Korgun ferman alanlar, Korgun berat alanlar.

Korgun hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Korgun şifa tası alanlar, Korgun hokka takımı alanlar, Korgun mangal alanlar, Korgun barutluk alanlar, Korgun tombak alanlar, Korgun saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Korgun ağızlık alanlar, kemer alanlar, Korgun hançer alanlar, Korgun kılıç alanlar, Korgun mühürler alanlar, Korgun mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Korgun Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Korgun seccade alanlar, Korgun sırmalı örtüler alanlar, Korgun antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.