Kızılırmak antikacılar, Kızılırmak antika alanlar, Kızılırmak antika eşya alanlar, Kızılırmak antika eşyalar, Kızılırmak eski alım satım, Kızılırmak antika koleksiyoncuları, Kızılırmak antika eşya alıcıları, Kızılırmak antika şirketleri, Kızılırmak antika firması, Kızılırmak antika şirketi, Kızılırmak antika firmaları, Kızılırmak antika eşya şirketleri, Kızılırmak antika eşya firması, Kızılırmak antika eşya şirketi, Kızılırmak antika eşya firmaları, Kızılırmak müzayede şirketi, Kızılırmak eski alanlar, Kızılırmak eski eşya alanlar, Kızılırmak antika alan yerler, Kızılırmak antika eşya alan yerler, Kızılırmak eski alan yerler, Kızılırmak eski eşya alan yerler, Kızılırmak antika pazarı, Kızılırmak antika alım satım, Kızılırmak antika alıcıları, Kızılırmak antika satıcıları, Kızılırmak antika eşya satıcıları, Kızılırmak eski eşya alıcıları, Kızılırmak eski eşya satıcıları, Kızılırmak antika fiyatları, Kızılırmak antika eşya fiyatları, Kızılırmak eski fiyatları, Kızılırmak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Kızılırmak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kızılırmak antika eşya alanlar ve Kızılırmak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kızılırmak antika eşya şirketimiz, Kızılırmak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kızılırmak Antika Alanlar

Kızılırmak antika alanlar ve Kızılırmak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kızılırmak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kızılırmak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kızılırmak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kızılırmak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kızılırmak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kızılırmak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kızılırmak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kızılırmak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kızılırmak antika eşya alanlar ve Kızılırmak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kızılırmak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kızılırmak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kızılırmak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kızılırmak antika eşya alanların tercih ettiği, Kızılırmak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kızılırmak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kızılırmak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kızılırmak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kızılırmak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kızılırmak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kızılırmak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kızılırmak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kızılırmak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kızılırmak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kızılırmak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kızılırmak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kızılırmak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kızılırmak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kızılırmak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kızılırmak antikacılar, Kızılırmak antika eşyalar, Kızılırmak eski eşyalar, Kızılırmak antika şirketleri, Kızılırmak antika firması, Kızılırmak müzayede şirketi,Kızılırmak el yazması alanlar, Kızılırmak Kuran’ı kerim alanlar, Kızılırmak hat yazı alanlar, Kızılırmak obje alanlar, Kızılırmak gümüş alanlar, Kızılırmak turalı gümüş alanlar, Kızılırmak karaf alanlar, vazo alanlar, Kızılırmak jardinyer alanlar, Kızılırmak resim alanlar, Kızılırmak modern resim alanlar, Kızılırmak aplik alanlar, Kızılırmak bahü alanlar, Kızılırmak bavul alanlar, Kızılırmak çanak alanlar, Kızılırmak çömlek alanlar, Kızılırmak bakır alanlar, baston alanlar, Kızılırmak biskiü alanlar, Kızılırmak billur alanlar, Kızılırmak cam alanlar, Kızılırmak kristal alanlar, Kızılırmak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kızılırmak bandırma halısı alanlar, Kızılırmak ceviz yemek odası alanlar, Kızılırmak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kızılırmak ceviz sandalye alanlar, Kızılırmak cümbüş alanlar, Kızılırmak constantin oble alanlar, Kızılırmak cam obje alanlar, Kızılırmak beykoz alanlar.

Kızılırmak bohem alanlar, Kızılırmak çeşmi bülbül alanlar, Kızılırmak çeşme taşı alanlar, Kızılırmak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kızılırmak arnevu alanlar, art deko alanlar, Kızılırmak deko alanlar, Kızılırmak ayna alanlar, Kızılırmak asma avize alanlar, Kızılırmak aznavur gümüş alanlar, Kızılırmak aznavur alanlar, Kızılırmak bafon alanlar, Kızılırmak ayvazozki alanlar, Kızılırmak dolap alanlar, Kızılırmak divit alanlar, Kızılırmak biblo alanlar, Kızılırmak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kızılırmak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kızılırmak dekopaj işi alanlar, Kızılırmak dual alanlar, Kızılırmak dual pikap alanlar.

Kızılırmak dümen alanlar, Kızılırmak gemici dümeni alanlar, Kızılırmak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kızılırmak derbent halı alanlar, Kızılırmak eviye alanlar, Kızılırmak ev halısı alanlar, Kızılırmak elbiselik alanlar, Kızılırmak elbise alanlar, Kızılırmak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kızılırmak el işi alanlar, Kızılırmak el işi halı alanlar, Kızılırmak el işi alanlar, Kızılırmak el işi kilim alanlar, Kızılırmak çan alanlar, Kızılırmak kilise çanı alanlar, Kızılırmak gemici çanı alanlar, Kızılırmak çarık alanlar, Kızılırmak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kızılırmak ferforje alanlar, Kızılırmak fistan alanlar, Kızılırmak Osmanlı fistan alanlar, Kızılırmak portmanto alanlar, Kızılırmak eski saat alanlar, Kızılırmak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kızılırmak bronz heykel alanlar, Kızılırmak bronz sütün alanlar, Kızılırmak bronz avize alanlar, Kızılırmak bronz vazo alanlar, Kızılırmak bronz kutu alanlar, Kızılırmak bronz el işi alanlar.

Kızılırmak halı alanlar, Kızılırmak lamba alanlar, resim alanlar, Kızılırmak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kızılırmak insan biblosu alanlar, Kızılırmak oryantel biblo alanlar, Kızılırmak kuş biblosu alanlar, Kızılırmak havlu alanlar, Kızılırmak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kızılırmak turkısh antika alanlar, Kızılırmak Osmanlı eşyalar alanlar, Kızılırmak eski gelinlik alanlar, Kızılırmak İstanbul resimleri alanlar, Kızılırmak altın varak sehpa alanlar, Kızılırmak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kızılırmak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kızılırmak bronz fener alanlar, Kızılırmak bünyen alanlar, Kızılırmak develi halı alanlar, Kızılırmak dürbün alanlar, Kızılırmak teleskop alanlar, Kızılırmak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kızılırmak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kızılırmak flama alanlar, Kızılırmak alem alanlar, Kızılırmak arabesk alanlar.

Kızılırmak pul alanlar, Kızılırmak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kızılırmak eski fincan alanlar, Kızılırmak cam altı alanlar, Kızılırmak şamdan alanlar, Kızılırmak oryantel heykel alanlar, Kızılırmak gümüşlük alanlar, Kızılırmak hat yazı alanlar, Kızılırmak teship alanlar, hokka alanlar, Kızılırmak tophane alanlar, Kızılırmak goblen alanlar, Kızılırmak çin eski eşyalar alanlar, Kızılırmak Çanakkale alanlar, Kızılırmak Çanakkale vazo alanlar, Kızılırmak fil dişi heykel alanlar, Kızılırmak fil dişi baston alanlar, Kızılırmak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kızılırmak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kızılırmak duvar saati alanlar, Kızılırmak bez alanlar, buda heykel alanlar, Kızılırmak hamedan halı alanlar, Kızılırmak kılıç alanlar, Kızılırmak antika kılıç alanlar.

Kızılırmak antika araba alanlar, Kızılırmak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kızılırmak antika eşyalar alanlar, Kızılırmak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kızılırmak antika foto alanlar, Kızılırmak kehribar alanlar, Kızılırmak kehribar tesbih alanlar, Kızılırmak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kızılırmak seramik eşya alanlar, Kızılırmak kilit alanlar, Kızılırmak anahtar alanlar, Kızılırmak antika anahtar alanlar, Kızılırmak antika kilit alanlar, Kızılırmak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kızılırmak antika silah alanlar, Kızılırmak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kızılırmak lambader alanlar, Kızılırmak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kızılırmak komidin alanlar, Kızılırmak kara kalem resim alanlar, Kızılırmak blue black alanlar, Kızılırmak mask alanlar, eski mask alanlar, Kızılırmak aşurelik alanlar.

Kızılırmak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kızılırmak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kızılırmak gramofon alanlar, Kızılırmak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kızılırmak güdüm alanlar, Kızılırmak tekke işi alanlar, Kızılırmak İznik alanlar, Kızılırmak pusula alanlar, Kızılırmak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kızılırmak periyor saat alanlar, Kızılırmak mangal alanlar, Kızılırmak eski mangal alanlar, Kızılırmak Şam işi alanlar, Kızılırmak Süleymaniye işi alanlar, Kızılırmak takunya alanlar, Kızılırmak gümüş takunya alanlar, Kızılırmak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kızılırmak seccade alanlar, Kızılırmak eski seccade alanlar, Kızılırmak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kızılırmak tablo alanlar.

Kızılırmak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kızılırmak abajur alanlar, Kızılırmak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kızılırmak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kızılırmak madalya alanlar, Kızılırmak eşya alanlar, Kızılırmak ferman alanlar, Kızılırmak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kızılırmak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kızılırmak bahça alanlar, Kızılırmak Osmanlı bohça alanlar, Kızılırmak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kızılırmak ampir alanlar, Kızılırmak chrıstofle alanlar, Kızılırmak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kızılırmak şamdan alanlar, Kızılırmak çanta alanlar, Kızılırmak van işi savat alanlar, Kızılırmak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kızılırmak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kızılırmak hokka alanlar, Kızılırmak fransız mine alanlar, Kızılırmak teşhir vitrini alanlar, Kızılırmak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kızılırmak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kızılırmak kandil alanlar, Kızılırmak ebru alanlar, Kızılırmak mustafa düzgünman alanlar, Kızılırmak zigon alanlar, Kızılırmak zemzemlik alanlar, Kızılırmak mücevher kutusu alanlar, Kızılırmak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kızılırmak sürahi alanlar, Kızılırmak Osmanlı sürahi alanlar, Kızılırmak antik mercan alanlar, Kızılırmak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kızılırmak antik sedef alanlar, Kızılırmak minyatür alanlar, Kızılırmak kabe örtüsü alanlar, Kızılırmak gülebdan alanlar, Kızılırmak mineli dürbün alanlar, Kızılırmak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kızılırmak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kızılırmak lali gue alanlar, Kızılırmak gece sürahisi alanlar, Kızılırmak meissen alanlar, Kızılırmak satsuma alanlar, Kızılırmak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kızılırmak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kızılırmak constantine alanlar, Kızılırmak anonim alanlar, Kızılırmak leyla gamsız alanlar, Kızılırmak ibrahim safi alanlar, Kızılırmak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kızılırmak herend alanlar, Kızılırmak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kızılırmak osmanlıca alanlar, Kızılırmak kitap alanlar, Kızılırmak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kızılırmak haydar besim aydar alanlar, Kızılırmak orhan peker alanlar, Kızılırmak sıtkı olçar alanlar, Kızılırmak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kızılırmak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kızılırmak rus gümüşü alanlar, Kızılırmak minyatür alanlar, Kızılırmak viyana heykel alanlar, Kızılırmak oryantal heykel alanlar, Kızılırmak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kızılırmak merasim kılıcı alanlar.

Kızılırmak ahşap hilye alanlar, Kızılırmak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kızılırmak tesbih alanlar, Kızılırmak seyahat saati alanlar, Kızılırmak gravür alanlar, Kızılırmak degü alanlar, radio antika alanlar, Kızılırmak opalin alanlar, Kızılırmak radyo alanlar, Kızılırmak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kızılırmak laledan alanlar, Kızılırmak karaf alanlar, Kızılırmak çerezlik alanlar, Kızılırmak sahleplik alanlar, Kızılırmak tutya alanlar, Kızılırmak likör takımı alanlar, Kızılırmak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kızılırmak zarf alanlar, Kızılırmak nargile alanlar, Kızılırmak gülabdan alanlar, Kızılırmak ferman alanlar, Kızılırmak berat alanlar.

Kızılırmak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kızılırmak şifa tası alanlar, Kızılırmak hokka takımı alanlar, Kızılırmak mangal alanlar, Kızılırmak barutluk alanlar, Kızılırmak tombak alanlar, Kızılırmak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kızılırmak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kızılırmak hançer alanlar, Kızılırmak kılıç alanlar, Kızılırmak mühürler alanlar, Kızılırmak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kızılırmak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kızılırmak seccade alanlar, Kızılırmak sırmalı örtüler alanlar, Kızılırmak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.