Ilgaz antikacılar, Ilgaz antika alanlar, Ilgaz antika eşya alanlar, Ilgaz antika eşyalar, Ilgaz eski alım satım, Ilgaz antika koleksiyoncuları, Ilgaz antika eşya alıcıları, Ilgaz antika şirketleri, Ilgaz antika firması, Ilgaz antika şirketi, Ilgaz antika firmaları, Ilgaz antika eşya şirketleri, Ilgaz antika eşya firması, Ilgaz antika eşya şirketi, Ilgaz antika eşya firmaları, Ilgaz müzayede şirketi, Ilgaz eski alanlar, Ilgaz eski eşya alanlar, Ilgaz antika alan yerler, Ilgaz antika eşya alan yerler, Ilgaz eski alan yerler, Ilgaz eski eşya alan yerler, Ilgaz antika pazarı, Ilgaz antika alım satım, Ilgaz antika alıcıları, Ilgaz antika satıcıları, Ilgaz antika eşya satıcıları, Ilgaz eski eşya alıcıları, Ilgaz eski eşya satıcıları, Ilgaz antika fiyatları, Ilgaz antika eşya fiyatları, Ilgaz eski fiyatları, Ilgaz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Ilgaz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ilgaz antika eşya alanlar ve Ilgaz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ilgaz antika eşya şirketimiz, Ilgaz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ilgaz Antika Alanlar

Ilgaz antika alanlar ve Ilgaz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ilgaz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ilgaz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ilgaz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ilgaz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ilgaz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ilgaz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ilgaz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ilgaz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ilgaz antika eşya alanlar ve Ilgaz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ilgaz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ilgaz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ilgaz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ilgaz antika eşya alanların tercih ettiği, Ilgaz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ilgaz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ilgaz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ilgaz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ilgaz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ilgaz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ilgaz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ilgaz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ilgaz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ilgaz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ilgaz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ilgaz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ilgaz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ilgaz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ilgaz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ilgaz antikacılar, Ilgaz antika eşyalar, Ilgaz eski eşyalar, Ilgaz antika şirketleri, Ilgaz antika firması, Ilgaz müzayede şirketi,Ilgaz el yazması alanlar, Ilgaz Kuran’ı kerim alanlar, Ilgaz hat yazı alanlar, Ilgaz obje alanlar, Ilgaz gümüş alanlar, Ilgaz turalı gümüş alanlar, Ilgaz karaf alanlar, vazo alanlar, Ilgaz jardinyer alanlar, Ilgaz resim alanlar, Ilgaz modern resim alanlar, Ilgaz aplik alanlar, Ilgaz bahü alanlar, Ilgaz bavul alanlar, Ilgaz çanak alanlar, Ilgaz çömlek alanlar, Ilgaz bakır alanlar, baston alanlar, Ilgaz biskiü alanlar, Ilgaz billur alanlar, Ilgaz cam alanlar, Ilgaz kristal alanlar, Ilgaz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ilgaz bandırma halısı alanlar, Ilgaz ceviz yemek odası alanlar, Ilgaz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ilgaz ceviz sandalye alanlar, Ilgaz cümbüş alanlar, Ilgaz constantin oble alanlar, Ilgaz cam obje alanlar, Ilgaz beykoz alanlar.

Ilgaz bohem alanlar, Ilgaz çeşmi bülbül alanlar, Ilgaz çeşme taşı alanlar, Ilgaz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ilgaz arnevu alanlar, art deko alanlar, Ilgaz deko alanlar, Ilgaz ayna alanlar, Ilgaz asma avize alanlar, Ilgaz aznavur gümüş alanlar, Ilgaz aznavur alanlar, Ilgaz bafon alanlar, Ilgaz ayvazozki alanlar, Ilgaz dolap alanlar, Ilgaz divit alanlar, Ilgaz biblo alanlar, Ilgaz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ilgaz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ilgaz dekopaj işi alanlar, Ilgaz dual alanlar, Ilgaz dual pikap alanlar.

Ilgaz dümen alanlar, Ilgaz gemici dümeni alanlar, Ilgaz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ilgaz derbent halı alanlar, Ilgaz eviye alanlar, Ilgaz ev halısı alanlar, Ilgaz elbiselik alanlar, Ilgaz elbise alanlar, Ilgaz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ilgaz el işi alanlar, Ilgaz el işi halı alanlar, Ilgaz el işi alanlar, Ilgaz el işi kilim alanlar, Ilgaz çan alanlar, Ilgaz kilise çanı alanlar, Ilgaz gemici çanı alanlar, Ilgaz çarık alanlar, Ilgaz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ilgaz ferforje alanlar, Ilgaz fistan alanlar, Ilgaz Osmanlı fistan alanlar, Ilgaz portmanto alanlar, Ilgaz eski saat alanlar, Ilgaz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ilgaz bronz heykel alanlar, Ilgaz bronz sütün alanlar, Ilgaz bronz avize alanlar, Ilgaz bronz vazo alanlar, Ilgaz bronz kutu alanlar, Ilgaz bronz el işi alanlar.

Ilgaz halı alanlar, Ilgaz lamba alanlar, resim alanlar, Ilgaz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ilgaz insan biblosu alanlar, Ilgaz oryantel biblo alanlar, Ilgaz kuş biblosu alanlar, Ilgaz havlu alanlar, Ilgaz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ilgaz turkısh antika alanlar, Ilgaz Osmanlı eşyalar alanlar, Ilgaz eski gelinlik alanlar, Ilgaz İstanbul resimleri alanlar, Ilgaz altın varak sehpa alanlar, Ilgaz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ilgaz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ilgaz bronz fener alanlar, Ilgaz bünyen alanlar, Ilgaz develi halı alanlar, Ilgaz dürbün alanlar, Ilgaz teleskop alanlar, Ilgaz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ilgaz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ilgaz flama alanlar, Ilgaz alem alanlar, Ilgaz arabesk alanlar.

Ilgaz pul alanlar, Ilgaz Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ilgaz eski fincan alanlar, Ilgaz cam altı alanlar, Ilgaz şamdan alanlar, Ilgaz oryantel heykel alanlar, Ilgaz gümüşlük alanlar, Ilgaz hat yazı alanlar, Ilgaz teship alanlar, hokka alanlar, Ilgaz tophane alanlar, Ilgaz goblen alanlar, Ilgaz çin eski eşyalar alanlar, Ilgaz Çanakkale alanlar, Ilgaz Çanakkale vazo alanlar, Ilgaz fil dişi heykel alanlar, Ilgaz fil dişi baston alanlar, Ilgaz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ilgaz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ilgaz duvar saati alanlar, Ilgaz bez alanlar, buda heykel alanlar, Ilgaz hamedan halı alanlar, Ilgaz kılıç alanlar, Ilgaz antika kılıç alanlar.

Ilgaz antika araba alanlar, Ilgaz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ilgaz antika eşyalar alanlar, Ilgaz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ilgaz antika foto alanlar, Ilgaz kehribar alanlar, Ilgaz kehribar tesbih alanlar, Ilgaz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ilgaz seramik eşya alanlar, Ilgaz kilit alanlar, Ilgaz anahtar alanlar, Ilgaz antika anahtar alanlar, Ilgaz antika kilit alanlar, Ilgaz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ilgaz antika silah alanlar, Ilgaz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ilgaz lambader alanlar, Ilgaz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ilgaz komidin alanlar, Ilgaz kara kalem resim alanlar, Ilgaz blue black alanlar, Ilgaz mask alanlar, eski mask alanlar, Ilgaz aşurelik alanlar.

Ilgaz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ilgaz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ilgaz gramofon alanlar, Ilgaz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ilgaz güdüm alanlar, Ilgaz tekke işi alanlar, Ilgaz İznik alanlar, Ilgaz pusula alanlar, Ilgaz gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ilgaz periyor saat alanlar, Ilgaz mangal alanlar, Ilgaz eski mangal alanlar, Ilgaz Şam işi alanlar, Ilgaz Süleymaniye işi alanlar, Ilgaz takunya alanlar, Ilgaz gümüş takunya alanlar, Ilgaz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ilgaz seccade alanlar, Ilgaz eski seccade alanlar, Ilgaz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ilgaz tablo alanlar.

Ilgaz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ilgaz abajur alanlar, Ilgaz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ilgaz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ilgaz madalya alanlar, Ilgaz eşya alanlar, Ilgaz ferman alanlar, Ilgaz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ilgaz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ilgaz bahça alanlar, Ilgaz Osmanlı bohça alanlar, Ilgaz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ilgaz ampir alanlar, Ilgaz chrıstofle alanlar, Ilgaz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ilgaz şamdan alanlar, Ilgaz çanta alanlar, Ilgaz van işi savat alanlar, Ilgaz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ilgaz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ilgaz hokka alanlar, Ilgaz fransız mine alanlar, Ilgaz teşhir vitrini alanlar, Ilgaz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ilgaz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ilgaz kandil alanlar, Ilgaz ebru alanlar, Ilgaz mustafa düzgünman alanlar, Ilgaz zigon alanlar, Ilgaz zemzemlik alanlar, Ilgaz mücevher kutusu alanlar, Ilgaz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ilgaz sürahi alanlar, Ilgaz Osmanlı sürahi alanlar, Ilgaz antik mercan alanlar, Ilgaz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ilgaz antik sedef alanlar, Ilgaz minyatür alanlar, Ilgaz kabe örtüsü alanlar, Ilgaz gülebdan alanlar, Ilgaz mineli dürbün alanlar, Ilgaz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ilgaz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ilgaz lali gue alanlar, Ilgaz gece sürahisi alanlar, Ilgaz meissen alanlar, Ilgaz satsuma alanlar, Ilgaz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ilgaz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ilgaz constantine alanlar, Ilgaz anonim alanlar, Ilgaz leyla gamsız alanlar, Ilgaz ibrahim safi alanlar, Ilgaz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ilgaz herend alanlar, Ilgaz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ilgaz osmanlıca alanlar, Ilgaz kitap alanlar, Ilgaz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ilgaz haydar besim aydar alanlar, Ilgaz orhan peker alanlar, Ilgaz sıtkı olçar alanlar, Ilgaz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ilgaz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ilgaz rus gümüşü alanlar, Ilgaz minyatür alanlar, Ilgaz viyana heykel alanlar, Ilgaz oryantal heykel alanlar, Ilgaz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ilgaz merasim kılıcı alanlar.

Ilgaz ahşap hilye alanlar, Ilgaz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ilgaz tesbih alanlar, Ilgaz seyahat saati alanlar, Ilgaz gravür alanlar, Ilgaz degü alanlar, radio antika alanlar, Ilgaz opalin alanlar, Ilgaz radyo alanlar, Ilgaz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ilgaz laledan alanlar, Ilgaz karaf alanlar, Ilgaz çerezlik alanlar, Ilgaz sahleplik alanlar, Ilgaz tutya alanlar, Ilgaz likör takımı alanlar, Ilgaz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ilgaz zarf alanlar, Ilgaz nargile alanlar, Ilgaz gülabdan alanlar, Ilgaz ferman alanlar, Ilgaz berat alanlar.

Ilgaz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ilgaz şifa tası alanlar, Ilgaz hokka takımı alanlar, Ilgaz mangal alanlar, Ilgaz barutluk alanlar, Ilgaz tombak alanlar, Ilgaz saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ilgaz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ilgaz hançer alanlar, Ilgaz kılıç alanlar, Ilgaz mühürler alanlar, Ilgaz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ilgaz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ilgaz seccade alanlar, Ilgaz sırmalı örtüler alanlar, Ilgaz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.