Eldivan antikacılar, Eldivan antika alanlar, Eldivan antika eşya alanlar, Eldivan antika eşyalar, Eldivan eski alım satım, Eldivan antika koleksiyoncuları, Eldivan antika eşya alıcıları, Eldivan antika şirketleri, Eldivan antika firması, Eldivan antika şirketi, Eldivan antika firmaları, Eldivan antika eşya şirketleri, Eldivan antika eşya firması, Eldivan antika eşya şirketi, Eldivan antika eşya firmaları, Eldivan müzayede şirketi, Eldivan eski alanlar, Eldivan eski eşya alanlar, Eldivan antika alan yerler, Eldivan antika eşya alan yerler, Eldivan eski alan yerler, Eldivan eski eşya alan yerler, Eldivan antika pazarı, Eldivan antika alım satım, Eldivan antika alıcıları, Eldivan antika satıcıları, Eldivan antika eşya satıcıları, Eldivan eski eşya alıcıları, Eldivan eski eşya satıcıları, Eldivan antika fiyatları, Eldivan antika eşya fiyatları, Eldivan eski fiyatları, Eldivan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Eldivan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eldivan antika eşya alanlar ve Eldivan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eldivan antika eşya şirketimiz, Eldivan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eldivan Antika Alanlar

Eldivan antika alanlar ve Eldivan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eldivan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eldivan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eldivan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eldivan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eldivan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eldivan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eldivan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eldivan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eldivan antika eşya alanlar ve Eldivan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eldivan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eldivan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eldivan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eldivan antika eşya alanların tercih ettiği, Eldivan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eldivan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eldivan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eldivan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eldivan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eldivan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eldivan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eldivan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eldivan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eldivan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eldivan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eldivan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eldivan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eldivan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eldivan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eldivan antikacılar, Eldivan antika eşyalar, Eldivan eski eşyalar, Eldivan antika şirketleri, Eldivan antika firması, Eldivan müzayede şirketi,Eldivan el yazması alanlar, Eldivan Kuran’ı kerim alanlar, Eldivan hat yazı alanlar, Eldivan obje alanlar, Eldivan gümüş alanlar, Eldivan turalı gümüş alanlar, Eldivan karaf alanlar, vazo alanlar, Eldivan jardinyer alanlar, Eldivan resim alanlar, Eldivan modern resim alanlar, Eldivan aplik alanlar, Eldivan bahü alanlar, Eldivan bavul alanlar, Eldivan çanak alanlar, Eldivan çömlek alanlar, Eldivan bakır alanlar, baston alanlar, Eldivan biskiü alanlar, Eldivan billur alanlar, Eldivan cam alanlar, Eldivan kristal alanlar, Eldivan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eldivan bandırma halısı alanlar, Eldivan ceviz yemek odası alanlar, Eldivan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eldivan ceviz sandalye alanlar, Eldivan cümbüş alanlar, Eldivan constantin oble alanlar, Eldivan cam obje alanlar, Eldivan beykoz alanlar.

Eldivan bohem alanlar, Eldivan çeşmi bülbül alanlar, Eldivan çeşme taşı alanlar, Eldivan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eldivan arnevu alanlar, art deko alanlar, Eldivan deko alanlar, Eldivan ayna alanlar, Eldivan asma avize alanlar, Eldivan aznavur gümüş alanlar, Eldivan aznavur alanlar, Eldivan bafon alanlar, Eldivan ayvazozki alanlar, Eldivan dolap alanlar, Eldivan divit alanlar, Eldivan biblo alanlar, Eldivan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eldivan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eldivan dekopaj işi alanlar, Eldivan dual alanlar, Eldivan dual pikap alanlar.

Eldivan dümen alanlar, Eldivan gemici dümeni alanlar, Eldivan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eldivan derbent halı alanlar, Eldivan eviye alanlar, Eldivan ev halısı alanlar, Eldivan elbiselik alanlar, Eldivan elbise alanlar, Eldivan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eldivan el işi alanlar, Eldivan el işi halı alanlar, Eldivan el işi alanlar, Eldivan el işi kilim alanlar, Eldivan çan alanlar, Eldivan kilise çanı alanlar, Eldivan gemici çanı alanlar, Eldivan çarık alanlar, Eldivan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eldivan ferforje alanlar, Eldivan fistan alanlar, Eldivan Osmanlı fistan alanlar, Eldivan portmanto alanlar, Eldivan eski saat alanlar, Eldivan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eldivan bronz heykel alanlar, Eldivan bronz sütün alanlar, Eldivan bronz avize alanlar, Eldivan bronz vazo alanlar, Eldivan bronz kutu alanlar, Eldivan bronz el işi alanlar.

Eldivan halı alanlar, Eldivan lamba alanlar, resim alanlar, Eldivan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eldivan insan biblosu alanlar, Eldivan oryantel biblo alanlar, Eldivan kuş biblosu alanlar, Eldivan havlu alanlar, Eldivan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eldivan turkısh antika alanlar, Eldivan Osmanlı eşyalar alanlar, Eldivan eski gelinlik alanlar, Eldivan İstanbul resimleri alanlar, Eldivan altın varak sehpa alanlar, Eldivan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eldivan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eldivan bronz fener alanlar, Eldivan bünyen alanlar, Eldivan develi halı alanlar, Eldivan dürbün alanlar, Eldivan teleskop alanlar, Eldivan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eldivan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eldivan flama alanlar, Eldivan alem alanlar, Eldivan arabesk alanlar.

Eldivan pul alanlar, Eldivan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Eldivan eski fincan alanlar, Eldivan cam altı alanlar, Eldivan şamdan alanlar, Eldivan oryantel heykel alanlar, Eldivan gümüşlük alanlar, Eldivan hat yazı alanlar, Eldivan teship alanlar, hokka alanlar, Eldivan tophane alanlar, Eldivan goblen alanlar, Eldivan çin eski eşyalar alanlar, Eldivan Çanakkale alanlar, Eldivan Çanakkale vazo alanlar, Eldivan fil dişi heykel alanlar, Eldivan fil dişi baston alanlar, Eldivan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eldivan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eldivan duvar saati alanlar, Eldivan bez alanlar, buda heykel alanlar, Eldivan hamedan halı alanlar, Eldivan kılıç alanlar, Eldivan antika kılıç alanlar.

Eldivan antika araba alanlar, Eldivan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eldivan antika eşyalar alanlar, Eldivan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eldivan antika foto alanlar, Eldivan kehribar alanlar, Eldivan kehribar tesbih alanlar, Eldivan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eldivan seramik eşya alanlar, Eldivan kilit alanlar, Eldivan anahtar alanlar, Eldivan antika anahtar alanlar, Eldivan antika kilit alanlar, Eldivan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eldivan antika silah alanlar, Eldivan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eldivan lambader alanlar, Eldivan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eldivan komidin alanlar, Eldivan kara kalem resim alanlar, Eldivan blue black alanlar, Eldivan mask alanlar, eski mask alanlar, Eldivan aşurelik alanlar.

Eldivan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eldivan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eldivan gramofon alanlar, Eldivan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eldivan güdüm alanlar, Eldivan tekke işi alanlar, Eldivan İznik alanlar, Eldivan pusula alanlar, Eldivan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Eldivan periyor saat alanlar, Eldivan mangal alanlar, Eldivan eski mangal alanlar, Eldivan Şam işi alanlar, Eldivan Süleymaniye işi alanlar, Eldivan takunya alanlar, Eldivan gümüş takunya alanlar, Eldivan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eldivan seccade alanlar, Eldivan eski seccade alanlar, Eldivan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eldivan tablo alanlar.

Eldivan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eldivan abajur alanlar, Eldivan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eldivan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eldivan madalya alanlar, Eldivan eşya alanlar, Eldivan ferman alanlar, Eldivan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eldivan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eldivan bahça alanlar, Eldivan Osmanlı bohça alanlar, Eldivan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eldivan ampir alanlar, Eldivan chrıstofle alanlar, Eldivan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eldivan şamdan alanlar, Eldivan çanta alanlar, Eldivan van işi savat alanlar, Eldivan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eldivan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eldivan hokka alanlar, Eldivan fransız mine alanlar, Eldivan teşhir vitrini alanlar, Eldivan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eldivan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eldivan kandil alanlar, Eldivan ebru alanlar, Eldivan mustafa düzgünman alanlar, Eldivan zigon alanlar, Eldivan zemzemlik alanlar, Eldivan mücevher kutusu alanlar, Eldivan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eldivan sürahi alanlar, Eldivan Osmanlı sürahi alanlar, Eldivan antik mercan alanlar, Eldivan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eldivan antik sedef alanlar, Eldivan minyatür alanlar, Eldivan kabe örtüsü alanlar, Eldivan gülebdan alanlar, Eldivan mineli dürbün alanlar, Eldivan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eldivan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eldivan lali gue alanlar, Eldivan gece sürahisi alanlar, Eldivan meissen alanlar, Eldivan satsuma alanlar, Eldivan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eldivan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eldivan constantine alanlar, Eldivan anonim alanlar, Eldivan leyla gamsız alanlar, Eldivan ibrahim safi alanlar, Eldivan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eldivan herend alanlar, Eldivan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eldivan osmanlıca alanlar, Eldivan kitap alanlar, Eldivan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eldivan haydar besim aydar alanlar, Eldivan orhan peker alanlar, Eldivan sıtkı olçar alanlar, Eldivan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eldivan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eldivan rus gümüşü alanlar, Eldivan minyatür alanlar, Eldivan viyana heykel alanlar, Eldivan oryantal heykel alanlar, Eldivan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eldivan merasim kılıcı alanlar.

Eldivan ahşap hilye alanlar, Eldivan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eldivan tesbih alanlar, Eldivan seyahat saati alanlar, Eldivan gravür alanlar, Eldivan degü alanlar, radio antika alanlar, Eldivan opalin alanlar, Eldivan radyo alanlar, Eldivan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eldivan laledan alanlar, Eldivan karaf alanlar, Eldivan çerezlik alanlar, Eldivan sahleplik alanlar, Eldivan tutya alanlar, Eldivan likör takımı alanlar, Eldivan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eldivan zarf alanlar, Eldivan nargile alanlar, Eldivan gülabdan alanlar, Eldivan ferman alanlar, Eldivan berat alanlar.

Eldivan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eldivan şifa tası alanlar, Eldivan hokka takımı alanlar, Eldivan mangal alanlar, Eldivan barutluk alanlar, Eldivan tombak alanlar, Eldivan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Eldivan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eldivan hançer alanlar, Eldivan kılıç alanlar, Eldivan mühürler alanlar, Eldivan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eldivan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eldivan seccade alanlar, Eldivan sırmalı örtüler alanlar, Eldivan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.