Çerkeş antikacılar, Çerkeş antika alanlar, Çerkeş antika eşya alanlar, Çerkeş antika eşyalar, Çerkeş eski alım satım, Çerkeş antika koleksiyoncuları, Çerkeş antika eşya alıcıları, Çerkeş antika şirketleri, Çerkeş antika firması, Çerkeş antika şirketi, Çerkeş antika firmaları, Çerkeş antika eşya şirketleri, Çerkeş antika eşya firması, Çerkeş antika eşya şirketi, Çerkeş antika eşya firmaları, Çerkeş müzayede şirketi, Çerkeş eski alanlar, Çerkeş eski eşya alanlar, Çerkeş antika alan yerler, Çerkeş antika eşya alan yerler, Çerkeş eski alan yerler, Çerkeş eski eşya alan yerler, Çerkeş antika pazarı, Çerkeş antika alım satım, Çerkeş antika alıcıları, Çerkeş antika satıcıları, Çerkeş antika eşya satıcıları, Çerkeş eski eşya alıcıları, Çerkeş eski eşya satıcıları, Çerkeş antika fiyatları, Çerkeş antika eşya fiyatları, Çerkeş eski fiyatları, Çerkeş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çankırı Çerkeş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çerkeş antika eşya alanlar ve Çerkeş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çerkeş antika eşya şirketimiz, Çerkeş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çerkeş Antika Alanlar

Çerkeş antika alanlar ve Çerkeş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çerkeş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çerkeş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çerkeş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çerkeş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çerkeş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çerkeş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çerkeş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çerkeş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çerkeş antika eşya alanlar ve Çerkeş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çerkeş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çerkeş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çerkeş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çerkeş antika eşya alanların tercih ettiği, Çerkeş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çerkeş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çerkeş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çerkeş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çerkeş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çerkeş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çerkeş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çerkeş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çerkeş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çerkeş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çerkeş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çerkeş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çerkeş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çerkeş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çerkeş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çerkeş antikacılar, Çerkeş antika eşyalar, Çerkeş eski eşyalar, Çerkeş antika şirketleri, Çerkeş antika firması, Çerkeş müzayede şirketi,Çerkeş el yazması alanlar, Çerkeş Kuran’ı kerim alanlar, Çerkeş hat yazı alanlar, Çerkeş obje alanlar, Çerkeş gümüş alanlar, Çerkeş turalı gümüş alanlar, Çerkeş karaf alanlar, vazo alanlar, Çerkeş jardinyer alanlar, Çerkeş resim alanlar, Çerkeş modern resim alanlar, Çerkeş aplik alanlar, Çerkeş bahü alanlar, Çerkeş bavul alanlar, Çerkeş çanak alanlar, Çerkeş çömlek alanlar, Çerkeş bakır alanlar, baston alanlar, Çerkeş biskiü alanlar, Çerkeş billur alanlar, Çerkeş cam alanlar, Çerkeş kristal alanlar, Çerkeş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çerkeş bandırma halısı alanlar, Çerkeş ceviz yemek odası alanlar, Çerkeş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çerkeş ceviz sandalye alanlar, Çerkeş cümbüş alanlar, Çerkeş constantin oble alanlar, Çerkeş cam obje alanlar, Çerkeş beykoz alanlar.

Çerkeş bohem alanlar, Çerkeş çeşmi bülbül alanlar, Çerkeş çeşme taşı alanlar, Çerkeş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çerkeş arnevu alanlar, art deko alanlar, Çerkeş deko alanlar, Çerkeş ayna alanlar, Çerkeş asma avize alanlar, Çerkeş aznavur gümüş alanlar, Çerkeş aznavur alanlar, Çerkeş bafon alanlar, Çerkeş ayvazozki alanlar, Çerkeş dolap alanlar, Çerkeş divit alanlar, Çerkeş biblo alanlar, Çerkeş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çerkeş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çerkeş dekopaj işi alanlar, Çerkeş dual alanlar, Çerkeş dual pikap alanlar.

Çerkeş dümen alanlar, Çerkeş gemici dümeni alanlar, Çerkeş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çerkeş derbent halı alanlar, Çerkeş eviye alanlar, Çerkeş ev halısı alanlar, Çerkeş elbiselik alanlar, Çerkeş elbise alanlar, Çerkeş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çerkeş el işi alanlar, Çerkeş el işi halı alanlar, Çerkeş el işi alanlar, Çerkeş el işi kilim alanlar, Çerkeş çan alanlar, Çerkeş kilise çanı alanlar, Çerkeş gemici çanı alanlar, Çerkeş çarık alanlar, Çerkeş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çerkeş ferforje alanlar, Çerkeş fistan alanlar, Çerkeş Osmanlı fistan alanlar, Çerkeş portmanto alanlar, Çerkeş eski saat alanlar, Çerkeş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çerkeş bronz heykel alanlar, Çerkeş bronz sütün alanlar, Çerkeş bronz avize alanlar, Çerkeş bronz vazo alanlar, Çerkeş bronz kutu alanlar, Çerkeş bronz el işi alanlar.

Çerkeş halı alanlar, Çerkeş lamba alanlar, resim alanlar, Çerkeş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çerkeş insan biblosu alanlar, Çerkeş oryantel biblo alanlar, Çerkeş kuş biblosu alanlar, Çerkeş havlu alanlar, Çerkeş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çerkeş turkısh antika alanlar, Çerkeş Osmanlı eşyalar alanlar, Çerkeş eski gelinlik alanlar, Çerkeş İstanbul resimleri alanlar, Çerkeş altın varak sehpa alanlar, Çerkeş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çerkeş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çerkeş bronz fener alanlar, Çerkeş bünyen alanlar, Çerkeş develi halı alanlar, Çerkeş dürbün alanlar, Çerkeş teleskop alanlar, Çerkeş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çerkeş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çerkeş flama alanlar, Çerkeş alem alanlar, Çerkeş arabesk alanlar.

Çerkeş pul alanlar, Çerkeş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çerkeş eski fincan alanlar, Çerkeş cam altı alanlar, Çerkeş şamdan alanlar, Çerkeş oryantel heykel alanlar, Çerkeş gümüşlük alanlar, Çerkeş hat yazı alanlar, Çerkeş teship alanlar, hokka alanlar, Çerkeş tophane alanlar, Çerkeş goblen alanlar, Çerkeş çin eski eşyalar alanlar, Çerkeş Çanakkale alanlar, Çerkeş Çanakkale vazo alanlar, Çerkeş fil dişi heykel alanlar, Çerkeş fil dişi baston alanlar, Çerkeş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çerkeş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çerkeş duvar saati alanlar, Çerkeş bez alanlar, buda heykel alanlar, Çerkeş hamedan halı alanlar, Çerkeş kılıç alanlar, Çerkeş antika kılıç alanlar.

Çerkeş antika araba alanlar, Çerkeş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çerkeş antika eşyalar alanlar, Çerkeş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çerkeş antika foto alanlar, Çerkeş kehribar alanlar, Çerkeş kehribar tesbih alanlar, Çerkeş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çerkeş seramik eşya alanlar, Çerkeş kilit alanlar, Çerkeş anahtar alanlar, Çerkeş antika anahtar alanlar, Çerkeş antika kilit alanlar, Çerkeş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çerkeş antika silah alanlar, Çerkeş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çerkeş lambader alanlar, Çerkeş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çerkeş komidin alanlar, Çerkeş kara kalem resim alanlar, Çerkeş blue black alanlar, Çerkeş mask alanlar, eski mask alanlar, Çerkeş aşurelik alanlar.

Çerkeş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çerkeş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çerkeş gramofon alanlar, Çerkeş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çerkeş güdüm alanlar, Çerkeş tekke işi alanlar, Çerkeş İznik alanlar, Çerkeş pusula alanlar, Çerkeş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çerkeş periyor saat alanlar, Çerkeş mangal alanlar, Çerkeş eski mangal alanlar, Çerkeş Şam işi alanlar, Çerkeş Süleymaniye işi alanlar, Çerkeş takunya alanlar, Çerkeş gümüş takunya alanlar, Çerkeş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çerkeş seccade alanlar, Çerkeş eski seccade alanlar, Çerkeş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çerkeş tablo alanlar.

Çerkeş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çerkeş abajur alanlar, Çerkeş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çerkeş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çerkeş madalya alanlar, Çerkeş eşya alanlar, Çerkeş ferman alanlar, Çerkeş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çerkeş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çerkeş bahça alanlar, Çerkeş Osmanlı bohça alanlar, Çerkeş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çerkeş ampir alanlar, Çerkeş chrıstofle alanlar, Çerkeş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çerkeş şamdan alanlar, Çerkeş çanta alanlar, Çerkeş van işi savat alanlar, Çerkeş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çerkeş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çerkeş hokka alanlar, Çerkeş fransız mine alanlar, Çerkeş teşhir vitrini alanlar, Çerkeş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çerkeş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çerkeş kandil alanlar, Çerkeş ebru alanlar, Çerkeş mustafa düzgünman alanlar, Çerkeş zigon alanlar, Çerkeş zemzemlik alanlar, Çerkeş mücevher kutusu alanlar, Çerkeş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çerkeş sürahi alanlar, Çerkeş Osmanlı sürahi alanlar, Çerkeş antik mercan alanlar, Çerkeş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çerkeş antik sedef alanlar, Çerkeş minyatür alanlar, Çerkeş kabe örtüsü alanlar, Çerkeş gülebdan alanlar, Çerkeş mineli dürbün alanlar, Çerkeş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çerkeş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çerkeş lali gue alanlar, Çerkeş gece sürahisi alanlar, Çerkeş meissen alanlar, Çerkeş satsuma alanlar, Çerkeş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çerkeş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çerkeş constantine alanlar, Çerkeş anonim alanlar, Çerkeş leyla gamsız alanlar, Çerkeş ibrahim safi alanlar, Çerkeş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çerkeş herend alanlar, Çerkeş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çerkeş osmanlıca alanlar, Çerkeş kitap alanlar, Çerkeş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çerkeş haydar besim aydar alanlar, Çerkeş orhan peker alanlar, Çerkeş sıtkı olçar alanlar, Çerkeş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çerkeş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çerkeş rus gümüşü alanlar, Çerkeş minyatür alanlar, Çerkeş viyana heykel alanlar, Çerkeş oryantal heykel alanlar, Çerkeş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çerkeş merasim kılıcı alanlar.

Çerkeş ahşap hilye alanlar, Çerkeş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çerkeş tesbih alanlar, Çerkeş seyahat saati alanlar, Çerkeş gravür alanlar, Çerkeş degü alanlar, radio antika alanlar, Çerkeş opalin alanlar, Çerkeş radyo alanlar, Çerkeş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çerkeş laledan alanlar, Çerkeş karaf alanlar, Çerkeş çerezlik alanlar, Çerkeş sahleplik alanlar, Çerkeş tutya alanlar, Çerkeş likör takımı alanlar, Çerkeş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çerkeş zarf alanlar, Çerkeş nargile alanlar, Çerkeş gülabdan alanlar, Çerkeş ferman alanlar, Çerkeş berat alanlar.

Çerkeş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çerkeş şifa tası alanlar, Çerkeş hokka takımı alanlar, Çerkeş mangal alanlar, Çerkeş barutluk alanlar, Çerkeş tombak alanlar, Çerkeş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çerkeş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çerkeş hançer alanlar, Çerkeş kılıç alanlar, Çerkeş mühürler alanlar, Çerkeş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çerkeş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çerkeş seccade alanlar, Çerkeş sırmalı örtüler alanlar, Çerkeş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.