Yenice antikacılar, Yenice antika alanlar, Yenice antika eşya alanlar, Yenice antika eşyalar, Yenice eski alım satım, Yenice antika koleksiyoncuları, Yenice antika eşya alıcıları, Yenice antika şirketleri, Yenice antika firması, Yenice antika şirketi, Yenice antika firmaları, Yenice antika eşya şirketleri, Yenice antika eşya firması, Yenice antika eşya şirketi, Yenice antika eşya firmaları, Yenice müzayede şirketi, Yenice eski alanlar, Yenice eski eşya alanlar, Yenice antika alan yerler, Yenice antika eşya alan yerler, Yenice eski alan yerler, Yenice eski eşya alan yerler, Yenice antika pazarı, Yenice antika alım satım, Yenice antika alıcıları, Yenice antika satıcıları, Yenice antika eşya satıcıları, Yenice eski eşya alıcıları, Yenice eski eşya satıcıları, Yenice antika fiyatları, Yenice antika eşya fiyatları, Yenice eski fiyatları, Yenice eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Yenice Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yenice antika eşya alanlar ve Yenice antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yenice antika eşya şirketimiz, Yenice antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yenice Antika Alanlar

Yenice antika alanlar ve Yenice antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yenice antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yenice antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yenice Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yenice antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yenice

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yenice antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yenice antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yenice Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yenice antika eşya alanlar ve Yenice antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yenice antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yenice antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yenice Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yenice antika eşya alanların tercih ettiği, Yenice bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yenice antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yenice antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yenice antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yenice Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yenice eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yenice eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yenice eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yenice eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yenice eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yenice Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yenice bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yenice antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yenice bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yenice antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yenice antikacılar, Yenice antika eşyalar, Yenice eski eşyalar, Yenice antika şirketleri, Yenice antika firması, Yenice müzayede şirketi,Yenice el yazması alanlar, Yenice Kuran’ı kerim alanlar, Yenice hat yazı alanlar, Yenice obje alanlar, Yenice gümüş alanlar, Yenice turalı gümüş alanlar, Yenice karaf alanlar, vazo alanlar, Yenice jardinyer alanlar, Yenice resim alanlar, Yenice modern resim alanlar, Yenice aplik alanlar, Yenice bahü alanlar, Yenice bavul alanlar, Yenice çanak alanlar, Yenice çömlek alanlar, Yenice bakır alanlar, baston alanlar, Yenice biskiü alanlar, Yenice billur alanlar, Yenice cam alanlar, Yenice kristal alanlar, Yenice bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yenice bandırma halısı alanlar, Yenice ceviz yemek odası alanlar, Yenice ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yenice ceviz sandalye alanlar, Yenice cümbüş alanlar, Yenice constantin oble alanlar, Yenice cam obje alanlar, Yenice beykoz alanlar.

Yenice bohem alanlar, Yenice çeşmi bülbül alanlar, Yenice çeşme taşı alanlar, Yenice çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yenice arnevu alanlar, art deko alanlar, Yenice deko alanlar, Yenice ayna alanlar, Yenice asma avize alanlar, Yenice aznavur gümüş alanlar, Yenice aznavur alanlar, Yenice bafon alanlar, Yenice ayvazozki alanlar, Yenice dolap alanlar, Yenice divit alanlar, Yenice biblo alanlar, Yenice dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yenice daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yenice dekopaj işi alanlar, Yenice dual alanlar, Yenice dual pikap alanlar.

Yenice dümen alanlar, Yenice gemici dümeni alanlar, Yenice gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yenice derbent halı alanlar, Yenice eviye alanlar, Yenice ev halısı alanlar, Yenice elbiselik alanlar, Yenice elbise alanlar, Yenice paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yenice el işi alanlar, Yenice el işi halı alanlar, Yenice el işi alanlar, Yenice el işi kilim alanlar, Yenice çan alanlar, Yenice kilise çanı alanlar, Yenice gemici çanı alanlar, Yenice çarık alanlar, Yenice Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yenice ferforje alanlar, Yenice fistan alanlar, Yenice Osmanlı fistan alanlar, Yenice portmanto alanlar, Yenice eski saat alanlar, Yenice frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yenice bronz heykel alanlar, Yenice bronz sütün alanlar, Yenice bronz avize alanlar, Yenice bronz vazo alanlar, Yenice bronz kutu alanlar, Yenice bronz el işi alanlar.

Yenice halı alanlar, Yenice lamba alanlar, resim alanlar, Yenice parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yenice insan biblosu alanlar, Yenice oryantel biblo alanlar, Yenice kuş biblosu alanlar, Yenice havlu alanlar, Yenice mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yenice turkısh antika alanlar, Yenice Osmanlı eşyalar alanlar, Yenice İstanbul resimleri alanlar, Yenice altın varak sehpa alanlar, Yenice altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yenice afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yenice bronz fener alanlar, Yenice bünyen alanlar, Yenice develi halı alanlar, Yenice dürbün alanlar, Yenice teleskop alanlar, Yenice sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yenice çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yenice flama alanlar, Yenice alem alanlar, Yenice arabesk alanlar.

fincan alanlar, Yenice eski fincan alanlar, Yenice cam altı alanlar, Yenice şamdan alanlar, Yenice oryantel heykel alanlar, Yenice gümüşlük alanlar, Yenice hat yazı alanlar, Yenice teship alanlar, hokka alanlar, Yenice tophane alanlar, Yenice goblen alanlar, Yenice çin eski eşyalar alanlar, Yenice Çanakkale alanlar, Yenice Çanakkale vazo alanlar, Yenice fil dişi heykel alanlar, Yenice fil dişi baston alanlar, Yenice fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yenice fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yenice duvar saati alanlar, Yenice bez alanlar, buda heykel alanlar, Yenice hamedan halı alanlar, Yenice kılıç alanlar, Yenice antika kılıç alanlar.

Yenice antika araba alanlar, Yenice antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yenice antika eşyalar alanlar, Yenice kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yenice antika foto alanlar, Yenice kehribar alanlar, Yenice kehribar tesbih alanlar, Yenice Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yenice seramik eşya alanlar, Yenice kilit alanlar, Yenice anahtar alanlar, Yenice antika anahtar alanlar, Yenice antika kilit alanlar, Yenice josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yenice antika silah alanlar, Yenice antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yenice lambader alanlar, Yenice minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yenice komidin alanlar, Yenice kara kalem resim alanlar, Yenice blue black alanlar, Yenice mask alanlar, eski mask alanlar, Yenice aşurelik alanlar.

Yenice saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yenice antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yenice gramofon alanlar, Yenice mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yenice güdüm alanlar, Yenice tekke işi alanlar, Yenice İznik alanlar, Yenice pusula alanlar, Yenice gemi pusulası alanlar, Yenice periyor saat alanlar, Yenice mangal alanlar, Yenice eski mangal alanlar, Yenice Şam işi alanlar, Yenice Süleymaniye işi alanlar, Yenice takunya alanlar, Yenice gümüş takunya alanlar, Yenice Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yenice seccade alanlar, Yenice eski seccade alanlar, Yenice Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yenice tablo alanlar.

Yenice antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yenice abajur alanlar, Yenice sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yenice antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yenice madalya alanlar, Yenice eşya alanlar, Yenice ferman alanlar, Yenice berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yenice jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yenice bahça alanlar, Yenice Osmanlı bohça alanlar, Yenice bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yenice ampir alanlar, Yenice chrıstofle alanlar, Yenice ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yenice şamdan alanlar, Yenice çanta alanlar, Yenice van işi savat alanlar, Yenice tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yenice Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yenice hokka alanlar, Yenice fransız mine alanlar, Yenice teşhir vitrini alanlar, Yenice buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yenice keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yenice kandil alanlar, Yenice ebru alanlar, Yenice mustafa düzgünman alanlar, Yenice zigon alanlar, Yenice zemzemlik alanlar, Yenice mücevher kutusu alanlar, Yenice dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yenice sürahi alanlar, Yenice Osmanlı sürahi alanlar, Yenice antik mercan alanlar, Yenice makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yenice antik sedef alanlar, Yenice minyatür alanlar, Yenice kabe örtüsü alanlar, Yenice gülebdan alanlar, Yenice mineli dürbün alanlar, Yenice sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yenice şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yenice lali gue alanlar, Yenice gece sürahisi alanlar, Yenice meissen alanlar, Yenice satsuma alanlar, Yenice hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yenice macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yenice constantine alanlar, Yenice anonim alanlar, Yenice leyla gamsız alanlar, Yenice ibrahim safi alanlar, Yenice bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yenice herend alanlar, Yenice nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yenice osmanlıca alanlar, Yenice kitap alanlar, Yenice kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yenice haydar besim aydar alanlar, Yenice orhan peker alanlar, Yenice sıtkı olçar alanlar, Yenice Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yenice edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yenice rus gümüşü alanlar, Yenice minyatür alanlar, Yenice viyana heykel alanlar, Yenice oryantal heykel alanlar, Yenice f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yenice merasim kılıcı alanlar.

Yenice ahşap hilye alanlar, Yenice hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yenice tesbih alanlar, Yenice seyahat saati alanlar, Yenice gravür alanlar, Yenice degü alanlar, radio antika alanlar, Yenice opalin alanlar, Yenice radyo alanlar, Yenice kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yenice laledan alanlar, Yenice karaf alanlar, Yenice çerezlik alanlar, Yenice sahleplik alanlar, Yenice tutya alanlar, Yenice likör takımı alanlar, Yenice mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yenice zarf alanlar, Yenice nargile alanlar, Yenice gülabdan alanlar, Yenice ferman alanlar, Yenice berat alanlar.

Yenice hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yenice şifa tası alanlar, Yenice hokka takımı alanlar, Yenice mangal alanlar, Yenice barutluk alanlar, Yenice tombak alanlar, Yenice saray işi alanlar, Yenice ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yenice hançer alanlar, Yenice kılıç alanlar, Yenice mühürler alanlar, Yenice mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yenice Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yenice seccade alanlar, Yenice sırmalı örtüler alanlar, Yenice antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.