Gökçeada antikacılar, Gökçeada antika alanlar, Gökçeada antika eşya alanlar, Gökçeada antika eşyalar, Gökçeada eski alım satım, Gökçeada antika koleksiyoncuları, Gökçeada antika eşya alıcıları, Gökçeada antika şirketleri, Gökçeada antika firması, Gökçeada antika şirketi, Gökçeada antika firmaları, Gökçeada antika eşya şirketleri, Gökçeada antika eşya firması, Gökçeada antika eşya şirketi, Gökçeada antika eşya firmaları, Gökçeada müzayede şirketi, Gökçeada eski alanlar, Gökçeada eski eşya alanlar, Gökçeada antika alan yerler, Gökçeada antika eşya alan yerler, Gökçeada eski alan yerler, Gökçeada eski eşya alan yerler, Gökçeada antika pazarı, Gökçeada antika alım satım, Gökçeada antika alıcıları, Gökçeada antika satıcıları, Gökçeada antika eşya satıcıları, Gökçeada eski eşya alıcıları, Gökçeada eski eşya satıcıları, Gökçeada antika fiyatları, Gökçeada antika eşya fiyatları, Gökçeada eski fiyatları, Gökçeada eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Gökçeada Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gökçeada antika eşya alanlar ve Gökçeada antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gökçeada antika eşya şirketimiz, Gökçeada antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gökçeada Antika Alanlar

Gökçeada antika alanlar ve Gökçeada antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gökçeada antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gökçeada antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gökçeada Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gökçeada antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gökçeada

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gökçeada antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gökçeada antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gökçeada Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gökçeada antika eşya alanlar ve Gökçeada antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gökçeada antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gökçeada antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gökçeada Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gökçeada antika eşya alanların tercih ettiği, Gökçeada bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gökçeada antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gökçeada antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gökçeada antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gökçeada Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gökçeada eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gökçeada eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gökçeada eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gökçeada eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gökçeada eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gökçeada Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gökçeada bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gökçeada antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gökçeada bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gökçeada antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gökçeada antikacılar, Gökçeada antika eşyalar, Gökçeada eski eşyalar, Gökçeada antika şirketleri, Gökçeada antika firması, Gökçeada müzayede şirketi,Gökçeada el yazması alanlar, Gökçeada Kuran’ı kerim alanlar, Gökçeada hat yazı alanlar, Gökçeada obje alanlar, Gökçeada gümüş alanlar, Gökçeada turalı gümüş alanlar, Gökçeada karaf alanlar, vazo alanlar, Gökçeada jardinyer alanlar, Gökçeada resim alanlar, Gökçeada modern resim alanlar, Gökçeada aplik alanlar, Gökçeada bahü alanlar, Gökçeada bavul alanlar, Gökçeada çanak alanlar, Gökçeada çömlek alanlar, Gökçeada bakır alanlar, baston alanlar, Gökçeada biskiü alanlar, Gökçeada billur alanlar, Gökçeada cam alanlar, Gökçeada kristal alanlar, Gökçeada bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gökçeada bandırma halısı alanlar, Gökçeada ceviz yemek odası alanlar, Gökçeada ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gökçeada ceviz sandalye alanlar, Gökçeada cümbüş alanlar, Gökçeada constantin oble alanlar, Gökçeada cam obje alanlar, Gökçeada beykoz alanlar.

Gökçeada bohem alanlar, Gökçeada çeşmi bülbül alanlar, Gökçeada çeşme taşı alanlar, Gökçeada çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gökçeada arnevu alanlar, art deko alanlar, Gökçeada deko alanlar, Gökçeada ayna alanlar, Gökçeada asma avize alanlar, Gökçeada aznavur gümüş alanlar, Gökçeada aznavur alanlar, Gökçeada bafon alanlar, Gökçeada ayvazozki alanlar, Gökçeada dolap alanlar, Gökçeada divit alanlar, Gökçeada biblo alanlar, Gökçeada dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gökçeada daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gökçeada dekopaj işi alanlar, Gökçeada dual alanlar, Gökçeada dual pikap alanlar.

Gökçeada dümen alanlar, Gökçeada gemici dümeni alanlar, Gökçeada gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gökçeada derbent halı alanlar, Gökçeada eviye alanlar, Gökçeada ev halısı alanlar, Gökçeada elbiselik alanlar, Gökçeada elbise alanlar, Gökçeada paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gökçeada el işi alanlar, Gökçeada el işi halı alanlar, Gökçeada el işi alanlar, Gökçeada el işi kilim alanlar, Gökçeada çan alanlar, Gökçeada kilise çanı alanlar, Gökçeada gemici çanı alanlar, Gökçeada çarık alanlar, Gökçeada Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gökçeada ferforje alanlar, Gökçeada fistan alanlar, Gökçeada Osmanlı fistan alanlar, Gökçeada portmanto alanlar, Gökçeada eski saat alanlar, Gökçeada frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gökçeada bronz heykel alanlar, Gökçeada bronz sütün alanlar, Gökçeada bronz avize alanlar, Gökçeada bronz vazo alanlar, Gökçeada bronz kutu alanlar, Gökçeada bronz el işi alanlar.

Gökçeada halı alanlar, Gökçeada lamba alanlar, resim alanlar, Gökçeada parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gökçeada insan biblosu alanlar, Gökçeada oryantel biblo alanlar, Gökçeada kuş biblosu alanlar, Gökçeada havlu alanlar, Gökçeada mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gökçeada turkısh antika alanlar, Gökçeada Osmanlı eşyalar alanlar, Gökçeada İstanbul resimleri alanlar, Gökçeada altın varak sehpa alanlar, Gökçeada altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gökçeada afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gökçeada bronz fener alanlar, Gökçeada bünyen alanlar, Gökçeada develi halı alanlar, Gökçeada dürbün alanlar, Gökçeada teleskop alanlar, Gökçeada sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gökçeada çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gökçeada flama alanlar, Gökçeada alem alanlar, Gökçeada arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gökçeada eski fincan alanlar, Gökçeada cam altı alanlar, Gökçeada şamdan alanlar, Gökçeada oryantel heykel alanlar, Gökçeada gümüşlük alanlar, Gökçeada hat yazı alanlar, Gökçeada teship alanlar, hokka alanlar, Gökçeada tophane alanlar, Gökçeada goblen alanlar, Gökçeada çin eski eşyalar alanlar, Gökçeada Çanakkale alanlar, Gökçeada Çanakkale vazo alanlar, Gökçeada fil dişi heykel alanlar, Gökçeada fil dişi baston alanlar, Gökçeada fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gökçeada fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gökçeada duvar saati alanlar, Gökçeada bez alanlar, buda heykel alanlar, Gökçeada hamedan halı alanlar, Gökçeada kılıç alanlar, Gökçeada antika kılıç alanlar.

Gökçeada antika araba alanlar, Gökçeada antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gökçeada antika eşyalar alanlar, Gökçeada kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gökçeada antika foto alanlar, Gökçeada kehribar alanlar, Gökçeada kehribar tesbih alanlar, Gökçeada Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gökçeada seramik eşya alanlar, Gökçeada kilit alanlar, Gökçeada anahtar alanlar, Gökçeada antika anahtar alanlar, Gökçeada antika kilit alanlar, Gökçeada josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gökçeada antika silah alanlar, Gökçeada antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gökçeada lambader alanlar, Gökçeada minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gökçeada komidin alanlar, Gökçeada kara kalem resim alanlar, Gökçeada blue black alanlar, Gökçeada mask alanlar, eski mask alanlar, Gökçeada aşurelik alanlar.

Gökçeada saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gökçeada antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gökçeada gramofon alanlar, Gökçeada mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gökçeada güdüm alanlar, Gökçeada tekke işi alanlar, Gökçeada İznik alanlar, Gökçeada pusula alanlar, Gökçeada gemi pusulası alanlar, Gökçeada periyor saat alanlar, Gökçeada mangal alanlar, Gökçeada eski mangal alanlar, Gökçeada Şam işi alanlar, Gökçeada Süleymaniye işi alanlar, Gökçeada takunya alanlar, Gökçeada gümüş takunya alanlar, Gökçeada Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gökçeada seccade alanlar, Gökçeada eski seccade alanlar, Gökçeada Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gökçeada tablo alanlar.

Gökçeada antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gökçeada abajur alanlar, Gökçeada sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gökçeada antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gökçeada madalya alanlar, Gökçeada eşya alanlar, Gökçeada ferman alanlar, Gökçeada berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gökçeada jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gökçeada bahça alanlar, Gökçeada Osmanlı bohça alanlar, Gökçeada bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gökçeada ampir alanlar, Gökçeada chrıstofle alanlar, Gökçeada ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gökçeada şamdan alanlar, Gökçeada çanta alanlar, Gökçeada van işi savat alanlar, Gökçeada tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gökçeada Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gökçeada hokka alanlar, Gökçeada fransız mine alanlar, Gökçeada teşhir vitrini alanlar, Gökçeada buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gökçeada keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gökçeada kandil alanlar, Gökçeada ebru alanlar, Gökçeada mustafa düzgünman alanlar, Gökçeada zigon alanlar, Gökçeada zemzemlik alanlar, Gökçeada mücevher kutusu alanlar, Gökçeada dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gökçeada sürahi alanlar, Gökçeada Osmanlı sürahi alanlar, Gökçeada antik mercan alanlar, Gökçeada makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gökçeada antik sedef alanlar, Gökçeada minyatür alanlar, Gökçeada kabe örtüsü alanlar, Gökçeada gülebdan alanlar, Gökçeada mineli dürbün alanlar, Gökçeada sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gökçeada şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gökçeada lali gue alanlar, Gökçeada gece sürahisi alanlar, Gökçeada meissen alanlar, Gökçeada satsuma alanlar, Gökçeada hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gökçeada macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gökçeada constantine alanlar, Gökçeada anonim alanlar, Gökçeada leyla gamsız alanlar, Gökçeada ibrahim safi alanlar, Gökçeada bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gökçeada herend alanlar, Gökçeada nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gökçeada osmanlıca alanlar, Gökçeada kitap alanlar, Gökçeada kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gökçeada haydar besim aydar alanlar, Gökçeada orhan peker alanlar, Gökçeada sıtkı olçar alanlar, Gökçeada Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gökçeada edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gökçeada rus gümüşü alanlar, Gökçeada minyatür alanlar, Gökçeada viyana heykel alanlar, Gökçeada oryantal heykel alanlar, Gökçeada f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gökçeada merasim kılıcı alanlar.

Gökçeada ahşap hilye alanlar, Gökçeada hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gökçeada tesbih alanlar, Gökçeada seyahat saati alanlar, Gökçeada gravür alanlar, Gökçeada degü alanlar, radio antika alanlar, Gökçeada opalin alanlar, Gökçeada radyo alanlar, Gökçeada kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gökçeada laledan alanlar, Gökçeada karaf alanlar, Gökçeada çerezlik alanlar, Gökçeada sahleplik alanlar, Gökçeada tutya alanlar, Gökçeada likör takımı alanlar, Gökçeada mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gökçeada zarf alanlar, Gökçeada nargile alanlar, Gökçeada gülabdan alanlar, Gökçeada ferman alanlar, Gökçeada berat alanlar.

Gökçeada hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gökçeada şifa tası alanlar, Gökçeada hokka takımı alanlar, Gökçeada mangal alanlar, Gökçeada barutluk alanlar, Gökçeada tombak alanlar, Gökçeada saray işi alanlar, Gökçeada ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gökçeada hançer alanlar, Gökçeada kılıç alanlar, Gökçeada mühürler alanlar, Gökçeada mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gökçeada Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gökçeada seccade alanlar, Gökçeada sırmalı örtüler alanlar, Gökçeada antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.