Gelibolu antikacılar, Gelibolu antika alanlar, Gelibolu antika eşya alanlar, Gelibolu antika eşyalar, Gelibolu eski alım satım, Gelibolu antika koleksiyoncuları, Gelibolu antika eşya alıcıları, Gelibolu antika şirketleri, Gelibolu antika firması, Gelibolu antika şirketi, Gelibolu antika firmaları, Gelibolu antika eşya şirketleri, Gelibolu antika eşya firması, Gelibolu antika eşya şirketi, Gelibolu antika eşya firmaları, Gelibolu müzayede şirketi, Gelibolu eski alanlar, Gelibolu eski eşya alanlar, Gelibolu antika alan yerler, Gelibolu antika eşya alan yerler, Gelibolu eski alan yerler, Gelibolu eski eşya alan yerler, Gelibolu antika pazarı, Gelibolu antika alım satım, Gelibolu antika alıcıları, Gelibolu antika satıcıları, Gelibolu antika eşya satıcıları, Gelibolu eski eşya alıcıları, Gelibolu eski eşya satıcıları, Gelibolu antika fiyatları, Gelibolu antika eşya fiyatları, Gelibolu eski fiyatları, Gelibolu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Gelibolu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gelibolu antika eşya alanlar ve Gelibolu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gelibolu antika eşya şirketimiz, Gelibolu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gelibolu Antika Alanlar

Gelibolu antika alanlar ve Gelibolu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gelibolu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gelibolu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gelibolu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gelibolu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gelibolu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gelibolu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gelibolu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gelibolu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gelibolu antika eşya alanlar ve Gelibolu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gelibolu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gelibolu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gelibolu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gelibolu antika eşya alanların tercih ettiği, Gelibolu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gelibolu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gelibolu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gelibolu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gelibolu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gelibolu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gelibolu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gelibolu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gelibolu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gelibolu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gelibolu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gelibolu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gelibolu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gelibolu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gelibolu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gelibolu antikacılar, Gelibolu antika eşyalar, Gelibolu eski eşyalar, Gelibolu antika şirketleri, Gelibolu antika firması, Gelibolu müzayede şirketi,Gelibolu el yazması alanlar, Gelibolu Kuran’ı kerim alanlar, Gelibolu hat yazı alanlar, Gelibolu obje alanlar, Gelibolu gümüş alanlar, Gelibolu turalı gümüş alanlar, Gelibolu karaf alanlar, vazo alanlar, Gelibolu jardinyer alanlar, Gelibolu resim alanlar, Gelibolu modern resim alanlar, Gelibolu aplik alanlar, Gelibolu bahü alanlar, Gelibolu bavul alanlar, Gelibolu çanak alanlar, Gelibolu çömlek alanlar, Gelibolu bakır alanlar, baston alanlar, Gelibolu biskiü alanlar, Gelibolu billur alanlar, Gelibolu cam alanlar, Gelibolu kristal alanlar, Gelibolu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gelibolu bandırma halısı alanlar, Gelibolu ceviz yemek odası alanlar, Gelibolu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gelibolu ceviz sandalye alanlar, Gelibolu cümbüş alanlar, Gelibolu constantin oble alanlar, Gelibolu cam obje alanlar, Gelibolu beykoz alanlar.

Gelibolu bohem alanlar, Gelibolu çeşmi bülbül alanlar, Gelibolu çeşme taşı alanlar, Gelibolu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gelibolu arnevu alanlar, art deko alanlar, Gelibolu deko alanlar, Gelibolu ayna alanlar, Gelibolu asma avize alanlar, Gelibolu aznavur gümüş alanlar, Gelibolu aznavur alanlar, Gelibolu bafon alanlar, Gelibolu ayvazozki alanlar, Gelibolu dolap alanlar, Gelibolu divit alanlar, Gelibolu biblo alanlar, Gelibolu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gelibolu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gelibolu dekopaj işi alanlar, Gelibolu dual alanlar, Gelibolu dual pikap alanlar.

Gelibolu dümen alanlar, Gelibolu gemici dümeni alanlar, Gelibolu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gelibolu derbent halı alanlar, Gelibolu eviye alanlar, Gelibolu ev halısı alanlar, Gelibolu elbiselik alanlar, Gelibolu elbise alanlar, Gelibolu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gelibolu el işi alanlar, Gelibolu el işi halı alanlar, Gelibolu el işi alanlar, Gelibolu el işi kilim alanlar, Gelibolu çan alanlar, Gelibolu kilise çanı alanlar, Gelibolu gemici çanı alanlar, Gelibolu çarık alanlar, Gelibolu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gelibolu ferforje alanlar, Gelibolu fistan alanlar, Gelibolu Osmanlı fistan alanlar, Gelibolu portmanto alanlar, Gelibolu eski saat alanlar, Gelibolu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gelibolu bronz heykel alanlar, Gelibolu bronz sütün alanlar, Gelibolu bronz avize alanlar, Gelibolu bronz vazo alanlar, Gelibolu bronz kutu alanlar, Gelibolu bronz el işi alanlar.

Gelibolu halı alanlar, Gelibolu lamba alanlar, resim alanlar, Gelibolu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gelibolu insan biblosu alanlar, Gelibolu oryantel biblo alanlar, Gelibolu kuş biblosu alanlar, Gelibolu havlu alanlar, Gelibolu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gelibolu turkısh antika alanlar, Gelibolu Osmanlı eşyalar alanlar, Gelibolu İstanbul resimleri alanlar, Gelibolu altın varak sehpa alanlar, Gelibolu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gelibolu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gelibolu bronz fener alanlar, Gelibolu bünyen alanlar, Gelibolu develi halı alanlar, Gelibolu dürbün alanlar, Gelibolu teleskop alanlar, Gelibolu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gelibolu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gelibolu flama alanlar, Gelibolu alem alanlar, Gelibolu arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gelibolu eski fincan alanlar, Gelibolu cam altı alanlar, Gelibolu şamdan alanlar, Gelibolu oryantel heykel alanlar, Gelibolu gümüşlük alanlar, Gelibolu hat yazı alanlar, Gelibolu teship alanlar, hokka alanlar, Gelibolu tophane alanlar, Gelibolu goblen alanlar, Gelibolu çin eski eşyalar alanlar, Gelibolu Çanakkale alanlar, Gelibolu Çanakkale vazo alanlar, Gelibolu fil dişi heykel alanlar, Gelibolu fil dişi baston alanlar, Gelibolu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gelibolu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gelibolu duvar saati alanlar, Gelibolu bez alanlar, buda heykel alanlar, Gelibolu hamedan halı alanlar, Gelibolu kılıç alanlar, Gelibolu antika kılıç alanlar.

Gelibolu antika araba alanlar, Gelibolu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gelibolu antika eşyalar alanlar, Gelibolu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gelibolu antika foto alanlar, Gelibolu kehribar alanlar, Gelibolu kehribar tesbih alanlar, Gelibolu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gelibolu seramik eşya alanlar, Gelibolu kilit alanlar, Gelibolu anahtar alanlar, Gelibolu antika anahtar alanlar, Gelibolu antika kilit alanlar, Gelibolu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gelibolu antika silah alanlar, Gelibolu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gelibolu lambader alanlar, Gelibolu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gelibolu komidin alanlar, Gelibolu kara kalem resim alanlar, Gelibolu blue black alanlar, Gelibolu mask alanlar, eski mask alanlar, Gelibolu aşurelik alanlar.

Gelibolu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gelibolu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gelibolu gramofon alanlar, Gelibolu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gelibolu güdüm alanlar, Gelibolu tekke işi alanlar, Gelibolu İznik alanlar, Gelibolu pusula alanlar, Gelibolu gemi pusulası alanlar, Gelibolu periyor saat alanlar, Gelibolu mangal alanlar, Gelibolu eski mangal alanlar, Gelibolu Şam işi alanlar, Gelibolu Süleymaniye işi alanlar, Gelibolu takunya alanlar, Gelibolu gümüş takunya alanlar, Gelibolu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gelibolu seccade alanlar, Gelibolu eski seccade alanlar, Gelibolu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gelibolu tablo alanlar.

Gelibolu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gelibolu abajur alanlar, Gelibolu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gelibolu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gelibolu madalya alanlar, Gelibolu eşya alanlar, Gelibolu ferman alanlar, Gelibolu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gelibolu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gelibolu bahça alanlar, Gelibolu Osmanlı bohça alanlar, Gelibolu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gelibolu ampir alanlar, Gelibolu chrıstofle alanlar, Gelibolu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gelibolu şamdan alanlar, Gelibolu çanta alanlar, Gelibolu van işi savat alanlar, Gelibolu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gelibolu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gelibolu hokka alanlar, Gelibolu fransız mine alanlar, Gelibolu teşhir vitrini alanlar, Gelibolu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gelibolu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gelibolu kandil alanlar, Gelibolu ebru alanlar, Gelibolu mustafa düzgünman alanlar, Gelibolu zigon alanlar, Gelibolu zemzemlik alanlar, Gelibolu mücevher kutusu alanlar, Gelibolu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gelibolu sürahi alanlar, Gelibolu Osmanlı sürahi alanlar, Gelibolu antik mercan alanlar, Gelibolu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gelibolu antik sedef alanlar, Gelibolu minyatür alanlar, Gelibolu kabe örtüsü alanlar, Gelibolu gülebdan alanlar, Gelibolu mineli dürbün alanlar, Gelibolu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gelibolu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gelibolu lali gue alanlar, Gelibolu gece sürahisi alanlar, Gelibolu meissen alanlar, Gelibolu satsuma alanlar, Gelibolu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gelibolu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gelibolu constantine alanlar, Gelibolu anonim alanlar, Gelibolu leyla gamsız alanlar, Gelibolu ibrahim safi alanlar, Gelibolu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gelibolu herend alanlar, Gelibolu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gelibolu osmanlıca alanlar, Gelibolu kitap alanlar, Gelibolu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gelibolu haydar besim aydar alanlar, Gelibolu orhan peker alanlar, Gelibolu sıtkı olçar alanlar, Gelibolu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gelibolu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gelibolu rus gümüşü alanlar, Gelibolu minyatür alanlar, Gelibolu viyana heykel alanlar, Gelibolu oryantal heykel alanlar, Gelibolu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gelibolu merasim kılıcı alanlar.

Gelibolu ahşap hilye alanlar, Gelibolu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gelibolu tesbih alanlar, Gelibolu seyahat saati alanlar, Gelibolu gravür alanlar, Gelibolu degü alanlar, radio antika alanlar, Gelibolu opalin alanlar, Gelibolu radyo alanlar, Gelibolu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gelibolu laledan alanlar, Gelibolu karaf alanlar, Gelibolu çerezlik alanlar, Gelibolu sahleplik alanlar, Gelibolu tutya alanlar, Gelibolu likör takımı alanlar, Gelibolu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gelibolu zarf alanlar, Gelibolu nargile alanlar, Gelibolu gülabdan alanlar, Gelibolu ferman alanlar, Gelibolu berat alanlar.

Gelibolu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gelibolu şifa tası alanlar, Gelibolu hokka takımı alanlar, Gelibolu mangal alanlar, Gelibolu barutluk alanlar, Gelibolu tombak alanlar, Gelibolu saray işi alanlar, Gelibolu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gelibolu hançer alanlar, Gelibolu kılıç alanlar, Gelibolu mühürler alanlar, Gelibolu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gelibolu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gelibolu seccade alanlar, Gelibolu sırmalı örtüler alanlar, Gelibolu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.