Eceabat antikacılar, Eceabat antika alanlar, Eceabat antika eşya alanlar, Eceabat antika eşyalar, Eceabat eski alım satım, Eceabat antika koleksiyoncuları, Eceabat antika eşya alıcıları, Eceabat antika şirketleri, Eceabat antika firması, Eceabat antika şirketi, Eceabat antika firmaları, Eceabat antika eşya şirketleri, Eceabat antika eşya firması, Eceabat antika eşya şirketi, Eceabat antika eşya firmaları, Eceabat müzayede şirketi, Eceabat eski alanlar, Eceabat eski eşya alanlar, Eceabat antika alan yerler, Eceabat antika eşya alan yerler, Eceabat eski alan yerler, Eceabat eski eşya alan yerler, Eceabat antika pazarı, Eceabat antika alım satım, Eceabat antika alıcıları, Eceabat antika satıcıları, Eceabat antika eşya satıcıları, Eceabat eski eşya alıcıları, Eceabat eski eşya satıcıları, Eceabat antika fiyatları, Eceabat antika eşya fiyatları, Eceabat eski fiyatları, Eceabat eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Eceabat Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eceabat antika eşya alanlar ve Eceabat antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eceabat antika eşya şirketimiz, Eceabat antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eceabat Antika Alanlar

Eceabat antika alanlar ve Eceabat antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eceabat antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eceabat antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eceabat Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eceabat antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eceabat

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eceabat antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eceabat antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eceabat Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eceabat antika eşya alanlar ve Eceabat antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eceabat antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eceabat antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eceabat Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eceabat antika eşya alanların tercih ettiği, Eceabat bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eceabat antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eceabat antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eceabat antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eceabat Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eceabat eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eceabat eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eceabat eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eceabat eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eceabat eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eceabat Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eceabat bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eceabat antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eceabat bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eceabat antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eceabat antikacılar, Eceabat antika eşyalar, Eceabat eski eşyalar, Eceabat antika şirketleri, Eceabat antika firması, Eceabat müzayede şirketi,Eceabat el yazması alanlar, Eceabat Kuran’ı kerim alanlar, Eceabat hat yazı alanlar, Eceabat obje alanlar, Eceabat gümüş alanlar, Eceabat turalı gümüş alanlar, Eceabat karaf alanlar, vazo alanlar, Eceabat jardinyer alanlar, Eceabat resim alanlar, Eceabat modern resim alanlar, Eceabat aplik alanlar, Eceabat bahü alanlar, Eceabat bavul alanlar, Eceabat çanak alanlar, Eceabat çömlek alanlar, Eceabat bakır alanlar, baston alanlar, Eceabat biskiü alanlar, Eceabat billur alanlar, Eceabat cam alanlar, Eceabat kristal alanlar, Eceabat bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eceabat bandırma halısı alanlar, Eceabat ceviz yemek odası alanlar, Eceabat ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eceabat ceviz sandalye alanlar, Eceabat cümbüş alanlar, Eceabat constantin oble alanlar, Eceabat cam obje alanlar, Eceabat beykoz alanlar.

Eceabat bohem alanlar, Eceabat çeşmi bülbül alanlar, Eceabat çeşme taşı alanlar, Eceabat çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eceabat arnevu alanlar, art deko alanlar, Eceabat deko alanlar, Eceabat ayna alanlar, Eceabat asma avize alanlar, Eceabat aznavur gümüş alanlar, Eceabat aznavur alanlar, Eceabat bafon alanlar, Eceabat ayvazozki alanlar, Eceabat dolap alanlar, Eceabat divit alanlar, Eceabat biblo alanlar, Eceabat dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eceabat daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eceabat dekopaj işi alanlar, Eceabat dual alanlar, Eceabat dual pikap alanlar.

Eceabat dümen alanlar, Eceabat gemici dümeni alanlar, Eceabat gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eceabat derbent halı alanlar, Eceabat eviye alanlar, Eceabat ev halısı alanlar, Eceabat elbiselik alanlar, Eceabat elbise alanlar, Eceabat paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eceabat el işi alanlar, Eceabat el işi halı alanlar, Eceabat el işi alanlar, Eceabat el işi kilim alanlar, Eceabat çan alanlar, Eceabat kilise çanı alanlar, Eceabat gemici çanı alanlar, Eceabat çarık alanlar, Eceabat Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eceabat ferforje alanlar, Eceabat fistan alanlar, Eceabat Osmanlı fistan alanlar, Eceabat portmanto alanlar, Eceabat eski saat alanlar, Eceabat frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eceabat bronz heykel alanlar, Eceabat bronz sütün alanlar, Eceabat bronz avize alanlar, Eceabat bronz vazo alanlar, Eceabat bronz kutu alanlar, Eceabat bronz el işi alanlar.

Eceabat halı alanlar, Eceabat lamba alanlar, resim alanlar, Eceabat parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eceabat insan biblosu alanlar, Eceabat oryantel biblo alanlar, Eceabat kuş biblosu alanlar, Eceabat havlu alanlar, Eceabat mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eceabat turkısh antika alanlar, Eceabat Osmanlı eşyalar alanlar, Eceabat İstanbul resimleri alanlar, Eceabat altın varak sehpa alanlar, Eceabat altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eceabat afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eceabat bronz fener alanlar, Eceabat bünyen alanlar, Eceabat develi halı alanlar, Eceabat dürbün alanlar, Eceabat teleskop alanlar, Eceabat sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eceabat çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eceabat flama alanlar, Eceabat alem alanlar, Eceabat arabesk alanlar.

fincan alanlar, Eceabat eski fincan alanlar, Eceabat cam altı alanlar, Eceabat şamdan alanlar, Eceabat oryantel heykel alanlar, Eceabat gümüşlük alanlar, Eceabat hat yazı alanlar, Eceabat teship alanlar, hokka alanlar, Eceabat tophane alanlar, Eceabat goblen alanlar, Eceabat çin eski eşyalar alanlar, Eceabat Çanakkale alanlar, Eceabat Çanakkale vazo alanlar, Eceabat fil dişi heykel alanlar, Eceabat fil dişi baston alanlar, Eceabat fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eceabat fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eceabat duvar saati alanlar, Eceabat bez alanlar, buda heykel alanlar, Eceabat hamedan halı alanlar, Eceabat kılıç alanlar, Eceabat antika kılıç alanlar.

Eceabat antika araba alanlar, Eceabat antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eceabat antika eşyalar alanlar, Eceabat kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eceabat antika foto alanlar, Eceabat kehribar alanlar, Eceabat kehribar tesbih alanlar, Eceabat Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eceabat seramik eşya alanlar, Eceabat kilit alanlar, Eceabat anahtar alanlar, Eceabat antika anahtar alanlar, Eceabat antika kilit alanlar, Eceabat josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eceabat antika silah alanlar, Eceabat antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eceabat lambader alanlar, Eceabat minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eceabat komidin alanlar, Eceabat kara kalem resim alanlar, Eceabat blue black alanlar, Eceabat mask alanlar, eski mask alanlar, Eceabat aşurelik alanlar.

Eceabat saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eceabat antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eceabat gramofon alanlar, Eceabat mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eceabat güdüm alanlar, Eceabat tekke işi alanlar, Eceabat İznik alanlar, Eceabat pusula alanlar, Eceabat gemi pusulası alanlar, Eceabat periyor saat alanlar, Eceabat mangal alanlar, Eceabat eski mangal alanlar, Eceabat Şam işi alanlar, Eceabat Süleymaniye işi alanlar, Eceabat takunya alanlar, Eceabat gümüş takunya alanlar, Eceabat Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eceabat seccade alanlar, Eceabat eski seccade alanlar, Eceabat Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eceabat tablo alanlar.

Eceabat antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eceabat abajur alanlar, Eceabat sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eceabat antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eceabat madalya alanlar, Eceabat eşya alanlar, Eceabat ferman alanlar, Eceabat berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eceabat jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eceabat bahça alanlar, Eceabat Osmanlı bohça alanlar, Eceabat bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eceabat ampir alanlar, Eceabat chrıstofle alanlar, Eceabat ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eceabat şamdan alanlar, Eceabat çanta alanlar, Eceabat van işi savat alanlar, Eceabat tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eceabat Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eceabat hokka alanlar, Eceabat fransız mine alanlar, Eceabat teşhir vitrini alanlar, Eceabat buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eceabat keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eceabat kandil alanlar, Eceabat ebru alanlar, Eceabat mustafa düzgünman alanlar, Eceabat zigon alanlar, Eceabat zemzemlik alanlar, Eceabat mücevher kutusu alanlar, Eceabat dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eceabat sürahi alanlar, Eceabat Osmanlı sürahi alanlar, Eceabat antik mercan alanlar, Eceabat makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eceabat antik sedef alanlar, Eceabat minyatür alanlar, Eceabat kabe örtüsü alanlar, Eceabat gülebdan alanlar, Eceabat mineli dürbün alanlar, Eceabat sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eceabat şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eceabat lali gue alanlar, Eceabat gece sürahisi alanlar, Eceabat meissen alanlar, Eceabat satsuma alanlar, Eceabat hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eceabat macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eceabat constantine alanlar, Eceabat anonim alanlar, Eceabat leyla gamsız alanlar, Eceabat ibrahim safi alanlar, Eceabat bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eceabat herend alanlar, Eceabat nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eceabat osmanlıca alanlar, Eceabat kitap alanlar, Eceabat kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eceabat haydar besim aydar alanlar, Eceabat orhan peker alanlar, Eceabat sıtkı olçar alanlar, Eceabat Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eceabat edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eceabat rus gümüşü alanlar, Eceabat minyatür alanlar, Eceabat viyana heykel alanlar, Eceabat oryantal heykel alanlar, Eceabat f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eceabat merasim kılıcı alanlar.

Eceabat ahşap hilye alanlar, Eceabat hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eceabat tesbih alanlar, Eceabat seyahat saati alanlar, Eceabat gravür alanlar, Eceabat degü alanlar, radio antika alanlar, Eceabat opalin alanlar, Eceabat radyo alanlar, Eceabat kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eceabat laledan alanlar, Eceabat karaf alanlar, Eceabat çerezlik alanlar, Eceabat sahleplik alanlar, Eceabat tutya alanlar, Eceabat likör takımı alanlar, Eceabat mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eceabat zarf alanlar, Eceabat nargile alanlar, Eceabat gülabdan alanlar, Eceabat ferman alanlar, Eceabat berat alanlar.

Eceabat hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eceabat şifa tası alanlar, Eceabat hokka takımı alanlar, Eceabat mangal alanlar, Eceabat barutluk alanlar, Eceabat tombak alanlar, Eceabat saray işi alanlar, Eceabat ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eceabat hançer alanlar, Eceabat kılıç alanlar, Eceabat mühürler alanlar, Eceabat mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eceabat Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eceabat seccade alanlar, Eceabat sırmalı örtüler alanlar, Eceabat antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.