Bozcaada antikacılar, Bozcaada antika alanlar, Bozcaada antika eşya alanlar, Bozcaada antika eşyalar, Bozcaada eski alım satım, Bozcaada antika koleksiyoncuları, Bozcaada antika eşya alıcıları, Bozcaada antika şirketleri, Bozcaada antika firması, Bozcaada antika şirketi, Bozcaada antika firmaları, Bozcaada antika eşya şirketleri, Bozcaada antika eşya firması, Bozcaada antika eşya şirketi, Bozcaada antika eşya firmaları, Bozcaada müzayede şirketi, Bozcaada eski alanlar, Bozcaada eski eşya alanlar, Bozcaada antika alan yerler, Bozcaada antika eşya alan yerler, Bozcaada eski alan yerler, Bozcaada eski eşya alan yerler, Bozcaada antika pazarı, Bozcaada antika alım satım, Bozcaada antika alıcıları, Bozcaada antika satıcıları, Bozcaada antika eşya satıcıları, Bozcaada eski eşya alıcıları, Bozcaada eski eşya satıcıları, Bozcaada antika fiyatları, Bozcaada antika eşya fiyatları, Bozcaada eski fiyatları, Bozcaada eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Bozcaada Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bozcaada antika eşya alanlar ve Bozcaada antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bozcaada antika eşya şirketimiz, Bozcaada antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bozcaada Antika Alanlar

Bozcaada antika alanlar ve Bozcaada antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bozcaada antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bozcaada antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bozcaada Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bozcaada antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bozcaada

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bozcaada antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bozcaada antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bozcaada Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bozcaada antika eşya alanlar ve Bozcaada antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bozcaada antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bozcaada antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bozcaada Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bozcaada antika eşya alanların tercih ettiği, Bozcaada bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bozcaada antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bozcaada antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bozcaada antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bozcaada Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bozcaada eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bozcaada eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bozcaada eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bozcaada eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bozcaada eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bozcaada Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bozcaada bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bozcaada antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bozcaada bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bozcaada antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bozcaada antikacılar, Bozcaada antika eşyalar, Bozcaada eski eşyalar, Bozcaada antika şirketleri, Bozcaada antika firması, Bozcaada müzayede şirketi,Bozcaada el yazması alanlar, Bozcaada Kuran’ı kerim alanlar, Bozcaada hat yazı alanlar, Bozcaada obje alanlar, Bozcaada gümüş alanlar, Bozcaada turalı gümüş alanlar, Bozcaada karaf alanlar, vazo alanlar, Bozcaada jardinyer alanlar, Bozcaada resim alanlar, Bozcaada modern resim alanlar, Bozcaada aplik alanlar, Bozcaada bahü alanlar, Bozcaada bavul alanlar, Bozcaada çanak alanlar, Bozcaada çömlek alanlar, Bozcaada bakır alanlar, baston alanlar, Bozcaada biskiü alanlar, Bozcaada billur alanlar, Bozcaada cam alanlar, Bozcaada kristal alanlar, Bozcaada bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bozcaada bandırma halısı alanlar, Bozcaada ceviz yemek odası alanlar, Bozcaada ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bozcaada ceviz sandalye alanlar, Bozcaada cümbüş alanlar, Bozcaada constantin oble alanlar, Bozcaada cam obje alanlar, Bozcaada beykoz alanlar.

Bozcaada bohem alanlar, Bozcaada çeşmi bülbül alanlar, Bozcaada çeşme taşı alanlar, Bozcaada çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bozcaada arnevu alanlar, art deko alanlar, Bozcaada deko alanlar, Bozcaada ayna alanlar, Bozcaada asma avize alanlar, Bozcaada aznavur gümüş alanlar, Bozcaada aznavur alanlar, Bozcaada bafon alanlar, Bozcaada ayvazozki alanlar, Bozcaada dolap alanlar, Bozcaada divit alanlar, Bozcaada biblo alanlar, Bozcaada dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bozcaada daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bozcaada dekopaj işi alanlar, Bozcaada dual alanlar, Bozcaada dual pikap alanlar.

Bozcaada dümen alanlar, Bozcaada gemici dümeni alanlar, Bozcaada gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bozcaada derbent halı alanlar, Bozcaada eviye alanlar, Bozcaada ev halısı alanlar, Bozcaada elbiselik alanlar, Bozcaada elbise alanlar, Bozcaada paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bozcaada el işi alanlar, Bozcaada el işi halı alanlar, Bozcaada el işi alanlar, Bozcaada el işi kilim alanlar, Bozcaada çan alanlar, Bozcaada kilise çanı alanlar, Bozcaada gemici çanı alanlar, Bozcaada çarık alanlar, Bozcaada Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bozcaada ferforje alanlar, Bozcaada fistan alanlar, Bozcaada Osmanlı fistan alanlar, Bozcaada portmanto alanlar, Bozcaada eski saat alanlar, Bozcaada frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bozcaada bronz heykel alanlar, Bozcaada bronz sütün alanlar, Bozcaada bronz avize alanlar, Bozcaada bronz vazo alanlar, Bozcaada bronz kutu alanlar, Bozcaada bronz el işi alanlar.

Bozcaada halı alanlar, Bozcaada lamba alanlar, resim alanlar, Bozcaada parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bozcaada insan biblosu alanlar, Bozcaada oryantel biblo alanlar, Bozcaada kuş biblosu alanlar, Bozcaada havlu alanlar, Bozcaada mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bozcaada turkısh antika alanlar, Bozcaada Osmanlı eşyalar alanlar, Bozcaada İstanbul resimleri alanlar, Bozcaada altın varak sehpa alanlar, Bozcaada altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bozcaada afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bozcaada bronz fener alanlar, Bozcaada bünyen alanlar, Bozcaada develi halı alanlar, Bozcaada dürbün alanlar, Bozcaada teleskop alanlar, Bozcaada sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bozcaada çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bozcaada flama alanlar, Bozcaada alem alanlar, Bozcaada arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bozcaada eski fincan alanlar, Bozcaada cam altı alanlar, Bozcaada şamdan alanlar, Bozcaada oryantel heykel alanlar, Bozcaada gümüşlük alanlar, Bozcaada hat yazı alanlar, Bozcaada teship alanlar, hokka alanlar, Bozcaada tophane alanlar, Bozcaada goblen alanlar, Bozcaada çin eski eşyalar alanlar, Bozcaada Çanakkale alanlar, Bozcaada Çanakkale vazo alanlar, Bozcaada fil dişi heykel alanlar, Bozcaada fil dişi baston alanlar, Bozcaada fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bozcaada fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bozcaada duvar saati alanlar, Bozcaada bez alanlar, buda heykel alanlar, Bozcaada hamedan halı alanlar, Bozcaada kılıç alanlar, Bozcaada antika kılıç alanlar.

Bozcaada antika araba alanlar, Bozcaada antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bozcaada antika eşyalar alanlar, Bozcaada kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bozcaada antika foto alanlar, Bozcaada kehribar alanlar, Bozcaada kehribar tesbih alanlar, Bozcaada Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bozcaada seramik eşya alanlar, Bozcaada kilit alanlar, Bozcaada anahtar alanlar, Bozcaada antika anahtar alanlar, Bozcaada antika kilit alanlar, Bozcaada josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bozcaada antika silah alanlar, Bozcaada antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bozcaada lambader alanlar, Bozcaada minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bozcaada komidin alanlar, Bozcaada kara kalem resim alanlar, Bozcaada blue black alanlar, Bozcaada mask alanlar, eski mask alanlar, Bozcaada aşurelik alanlar.

Bozcaada saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bozcaada antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bozcaada gramofon alanlar, Bozcaada mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bozcaada güdüm alanlar, Bozcaada tekke işi alanlar, Bozcaada İznik alanlar, Bozcaada pusula alanlar, Bozcaada gemi pusulası alanlar, Bozcaada periyor saat alanlar, Bozcaada mangal alanlar, Bozcaada eski mangal alanlar, Bozcaada Şam işi alanlar, Bozcaada Süleymaniye işi alanlar, Bozcaada takunya alanlar, Bozcaada gümüş takunya alanlar, Bozcaada Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bozcaada seccade alanlar, Bozcaada eski seccade alanlar, Bozcaada Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bozcaada tablo alanlar.

Bozcaada antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bozcaada abajur alanlar, Bozcaada sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bozcaada antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bozcaada madalya alanlar, Bozcaada eşya alanlar, Bozcaada ferman alanlar, Bozcaada berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bozcaada jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bozcaada bahça alanlar, Bozcaada Osmanlı bohça alanlar, Bozcaada bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bozcaada ampir alanlar, Bozcaada chrıstofle alanlar, Bozcaada ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bozcaada şamdan alanlar, Bozcaada çanta alanlar, Bozcaada van işi savat alanlar, Bozcaada tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bozcaada Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bozcaada hokka alanlar, Bozcaada fransız mine alanlar, Bozcaada teşhir vitrini alanlar, Bozcaada buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bozcaada keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bozcaada kandil alanlar, Bozcaada ebru alanlar, Bozcaada mustafa düzgünman alanlar, Bozcaada zigon alanlar, Bozcaada zemzemlik alanlar, Bozcaada mücevher kutusu alanlar, Bozcaada dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bozcaada sürahi alanlar, Bozcaada Osmanlı sürahi alanlar, Bozcaada antik mercan alanlar, Bozcaada makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bozcaada antik sedef alanlar, Bozcaada minyatür alanlar, Bozcaada kabe örtüsü alanlar, Bozcaada gülebdan alanlar, Bozcaada mineli dürbün alanlar, Bozcaada sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bozcaada şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bozcaada lali gue alanlar, Bozcaada gece sürahisi alanlar, Bozcaada meissen alanlar, Bozcaada satsuma alanlar, Bozcaada hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bozcaada macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bozcaada constantine alanlar, Bozcaada anonim alanlar, Bozcaada leyla gamsız alanlar, Bozcaada ibrahim safi alanlar, Bozcaada bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bozcaada herend alanlar, Bozcaada nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bozcaada osmanlıca alanlar, Bozcaada kitap alanlar, Bozcaada kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bozcaada haydar besim aydar alanlar, Bozcaada orhan peker alanlar, Bozcaada sıtkı olçar alanlar, Bozcaada Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bozcaada edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bozcaada rus gümüşü alanlar, Bozcaada minyatür alanlar, Bozcaada viyana heykel alanlar, Bozcaada oryantal heykel alanlar, Bozcaada f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bozcaada merasim kılıcı alanlar.

Bozcaada ahşap hilye alanlar, Bozcaada hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bozcaada tesbih alanlar, Bozcaada seyahat saati alanlar, Bozcaada gravür alanlar, Bozcaada degü alanlar, radio antika alanlar, Bozcaada opalin alanlar, Bozcaada radyo alanlar, Bozcaada kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bozcaada laledan alanlar, Bozcaada karaf alanlar, Bozcaada çerezlik alanlar, Bozcaada sahleplik alanlar, Bozcaada tutya alanlar, Bozcaada likör takımı alanlar, Bozcaada mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bozcaada zarf alanlar, Bozcaada nargile alanlar, Bozcaada gülabdan alanlar, Bozcaada ferman alanlar, Bozcaada berat alanlar.

Bozcaada hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bozcaada şifa tası alanlar, Bozcaada hokka takımı alanlar, Bozcaada mangal alanlar, Bozcaada barutluk alanlar, Bozcaada tombak alanlar, Bozcaada saray işi alanlar, Bozcaada ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bozcaada hançer alanlar, Bozcaada kılıç alanlar, Bozcaada mühürler alanlar, Bozcaada mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bozcaada Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bozcaada seccade alanlar, Bozcaada sırmalı örtüler alanlar, Bozcaada antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.