Bayramiç antikacılar, Bayramiç antika alanlar, Bayramiç antika eşya alanlar, Bayramiç antika eşyalar, Bayramiç eski alım satım, Bayramiç antika koleksiyoncuları, Bayramiç antika eşya alıcıları, Bayramiç antika şirketleri, Bayramiç antika firması, Bayramiç antika şirketi, Bayramiç antika firmaları, Bayramiç antika eşya şirketleri, Bayramiç antika eşya firması, Bayramiç antika eşya şirketi, Bayramiç antika eşya firmaları, Bayramiç müzayede şirketi, Bayramiç eski alanlar, Bayramiç eski eşya alanlar, Bayramiç antika alan yerler, Bayramiç antika eşya alan yerler, Bayramiç eski alan yerler, Bayramiç eski eşya alan yerler, Bayramiç antika pazarı, Bayramiç antika alım satım, Bayramiç antika alıcıları, Bayramiç antika satıcıları, Bayramiç antika eşya satıcıları, Bayramiç eski eşya alıcıları, Bayramiç eski eşya satıcıları, Bayramiç antika fiyatları, Bayramiç antika eşya fiyatları, Bayramiç eski fiyatları, Bayramiç eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Bayramiç Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bayramiç antika eşya alanlar ve Bayramiç antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bayramiç antika eşya şirketimiz, Bayramiç antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bayramiç Antika Alanlar

Bayramiç antika alanlar ve Bayramiç antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bayramiç antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bayramiç antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bayramiç Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bayramiç antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bayramiç

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bayramiç antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bayramiç antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bayramiç Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bayramiç antika eşya alanlar ve Bayramiç antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bayramiç antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bayramiç antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bayramiç Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bayramiç antika eşya alanların tercih ettiği, Bayramiç bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bayramiç antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bayramiç antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bayramiç antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bayramiç Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bayramiç eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bayramiç eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bayramiç eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bayramiç eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bayramiç eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bayramiç Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bayramiç bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bayramiç antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bayramiç bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bayramiç antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bayramiç antikacılar, Bayramiç antika eşyalar, Bayramiç eski eşyalar, Bayramiç antika şirketleri, Bayramiç antika firması, Bayramiç müzayede şirketi,Bayramiç el yazması alanlar, Bayramiç Kuran’ı kerim alanlar, Bayramiç hat yazı alanlar, Bayramiç obje alanlar, Bayramiç gümüş alanlar, Bayramiç turalı gümüş alanlar, Bayramiç karaf alanlar, vazo alanlar, Bayramiç jardinyer alanlar, Bayramiç resim alanlar, Bayramiç modern resim alanlar, Bayramiç aplik alanlar, Bayramiç bahü alanlar, Bayramiç bavul alanlar, Bayramiç çanak alanlar, Bayramiç çömlek alanlar, Bayramiç bakır alanlar, baston alanlar, Bayramiç biskiü alanlar, Bayramiç billur alanlar, Bayramiç cam alanlar, Bayramiç kristal alanlar, Bayramiç bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bayramiç bandırma halısı alanlar, Bayramiç ceviz yemek odası alanlar, Bayramiç ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bayramiç ceviz sandalye alanlar, Bayramiç cümbüş alanlar, Bayramiç constantin oble alanlar, Bayramiç cam obje alanlar, Bayramiç beykoz alanlar.

Bayramiç bohem alanlar, Bayramiç çeşmi bülbül alanlar, Bayramiç çeşme taşı alanlar, Bayramiç çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bayramiç arnevu alanlar, art deko alanlar, Bayramiç deko alanlar, Bayramiç ayna alanlar, Bayramiç asma avize alanlar, Bayramiç aznavur gümüş alanlar, Bayramiç aznavur alanlar, Bayramiç bafon alanlar, Bayramiç ayvazozki alanlar, Bayramiç dolap alanlar, Bayramiç divit alanlar, Bayramiç biblo alanlar, Bayramiç dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bayramiç daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bayramiç dekopaj işi alanlar, Bayramiç dual alanlar, Bayramiç dual pikap alanlar.

Bayramiç dümen alanlar, Bayramiç gemici dümeni alanlar, Bayramiç gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bayramiç derbent halı alanlar, Bayramiç eviye alanlar, Bayramiç ev halısı alanlar, Bayramiç elbiselik alanlar, Bayramiç elbise alanlar, Bayramiç paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bayramiç el işi alanlar, Bayramiç el işi halı alanlar, Bayramiç el işi alanlar, Bayramiç el işi kilim alanlar, Bayramiç çan alanlar, Bayramiç kilise çanı alanlar, Bayramiç gemici çanı alanlar, Bayramiç çarık alanlar, Bayramiç Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bayramiç ferforje alanlar, Bayramiç fistan alanlar, Bayramiç Osmanlı fistan alanlar, Bayramiç portmanto alanlar, Bayramiç eski saat alanlar, Bayramiç frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bayramiç bronz heykel alanlar, Bayramiç bronz sütün alanlar, Bayramiç bronz avize alanlar, Bayramiç bronz vazo alanlar, Bayramiç bronz kutu alanlar, Bayramiç bronz el işi alanlar.

Bayramiç halı alanlar, Bayramiç lamba alanlar, resim alanlar, Bayramiç parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bayramiç insan biblosu alanlar, Bayramiç oryantel biblo alanlar, Bayramiç kuş biblosu alanlar, Bayramiç havlu alanlar, Bayramiç mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bayramiç turkısh antika alanlar, Bayramiç Osmanlı eşyalar alanlar, Bayramiç İstanbul resimleri alanlar, Bayramiç altın varak sehpa alanlar, Bayramiç altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bayramiç afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bayramiç bronz fener alanlar, Bayramiç bünyen alanlar, Bayramiç develi halı alanlar, Bayramiç dürbün alanlar, Bayramiç teleskop alanlar, Bayramiç sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bayramiç çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bayramiç flama alanlar, Bayramiç alem alanlar, Bayramiç arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bayramiç eski fincan alanlar, Bayramiç cam altı alanlar, Bayramiç şamdan alanlar, Bayramiç oryantel heykel alanlar, Bayramiç gümüşlük alanlar, Bayramiç hat yazı alanlar, Bayramiç teship alanlar, hokka alanlar, Bayramiç tophane alanlar, Bayramiç goblen alanlar, Bayramiç çin eski eşyalar alanlar, Bayramiç Çanakkale alanlar, Bayramiç Çanakkale vazo alanlar, Bayramiç fil dişi heykel alanlar, Bayramiç fil dişi baston alanlar, Bayramiç fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bayramiç fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bayramiç duvar saati alanlar, Bayramiç bez alanlar, buda heykel alanlar, Bayramiç hamedan halı alanlar, Bayramiç kılıç alanlar, Bayramiç antika kılıç alanlar.

Bayramiç antika araba alanlar, Bayramiç antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bayramiç antika eşyalar alanlar, Bayramiç kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bayramiç antika foto alanlar, Bayramiç kehribar alanlar, Bayramiç kehribar tesbih alanlar, Bayramiç Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bayramiç seramik eşya alanlar, Bayramiç kilit alanlar, Bayramiç anahtar alanlar, Bayramiç antika anahtar alanlar, Bayramiç antika kilit alanlar, Bayramiç josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bayramiç antika silah alanlar, Bayramiç antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bayramiç lambader alanlar, Bayramiç minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bayramiç komidin alanlar, Bayramiç kara kalem resim alanlar, Bayramiç blue black alanlar, Bayramiç mask alanlar, eski mask alanlar, Bayramiç aşurelik alanlar.

Bayramiç saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bayramiç antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bayramiç gramofon alanlar, Bayramiç mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bayramiç güdüm alanlar, Bayramiç tekke işi alanlar, Bayramiç İznik alanlar, Bayramiç pusula alanlar, Bayramiç gemi pusulası alanlar, Bayramiç periyor saat alanlar, Bayramiç mangal alanlar, Bayramiç eski mangal alanlar, Bayramiç Şam işi alanlar, Bayramiç Süleymaniye işi alanlar, Bayramiç takunya alanlar, Bayramiç gümüş takunya alanlar, Bayramiç Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bayramiç seccade alanlar, Bayramiç eski seccade alanlar, Bayramiç Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bayramiç tablo alanlar.

Bayramiç antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bayramiç abajur alanlar, Bayramiç sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bayramiç antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bayramiç madalya alanlar, Bayramiç eşya alanlar, Bayramiç ferman alanlar, Bayramiç berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bayramiç jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bayramiç bahça alanlar, Bayramiç Osmanlı bohça alanlar, Bayramiç bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bayramiç ampir alanlar, Bayramiç chrıstofle alanlar, Bayramiç ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bayramiç şamdan alanlar, Bayramiç çanta alanlar, Bayramiç van işi savat alanlar, Bayramiç tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bayramiç Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bayramiç hokka alanlar, Bayramiç fransız mine alanlar, Bayramiç teşhir vitrini alanlar, Bayramiç buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bayramiç keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bayramiç kandil alanlar, Bayramiç ebru alanlar, Bayramiç mustafa düzgünman alanlar, Bayramiç zigon alanlar, Bayramiç zemzemlik alanlar, Bayramiç mücevher kutusu alanlar, Bayramiç dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bayramiç sürahi alanlar, Bayramiç Osmanlı sürahi alanlar, Bayramiç antik mercan alanlar, Bayramiç makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bayramiç antik sedef alanlar, Bayramiç minyatür alanlar, Bayramiç kabe örtüsü alanlar, Bayramiç gülebdan alanlar, Bayramiç mineli dürbün alanlar, Bayramiç sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bayramiç şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bayramiç lali gue alanlar, Bayramiç gece sürahisi alanlar, Bayramiç meissen alanlar, Bayramiç satsuma alanlar, Bayramiç hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bayramiç macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bayramiç constantine alanlar, Bayramiç anonim alanlar, Bayramiç leyla gamsız alanlar, Bayramiç ibrahim safi alanlar, Bayramiç bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bayramiç herend alanlar, Bayramiç nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bayramiç osmanlıca alanlar, Bayramiç kitap alanlar, Bayramiç kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bayramiç haydar besim aydar alanlar, Bayramiç orhan peker alanlar, Bayramiç sıtkı olçar alanlar, Bayramiç Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bayramiç edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bayramiç rus gümüşü alanlar, Bayramiç minyatür alanlar, Bayramiç viyana heykel alanlar, Bayramiç oryantal heykel alanlar, Bayramiç f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bayramiç merasim kılıcı alanlar.

Bayramiç ahşap hilye alanlar, Bayramiç hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bayramiç tesbih alanlar, Bayramiç seyahat saati alanlar, Bayramiç gravür alanlar, Bayramiç degü alanlar, radio antika alanlar, Bayramiç opalin alanlar, Bayramiç radyo alanlar, Bayramiç kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bayramiç laledan alanlar, Bayramiç karaf alanlar, Bayramiç çerezlik alanlar, Bayramiç sahleplik alanlar, Bayramiç tutya alanlar, Bayramiç likör takımı alanlar, Bayramiç mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bayramiç zarf alanlar, Bayramiç nargile alanlar, Bayramiç gülabdan alanlar, Bayramiç ferman alanlar, Bayramiç berat alanlar.

Bayramiç hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bayramiç şifa tası alanlar, Bayramiç hokka takımı alanlar, Bayramiç mangal alanlar, Bayramiç barutluk alanlar, Bayramiç tombak alanlar, Bayramiç saray işi alanlar, Bayramiç ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bayramiç hançer alanlar, Bayramiç kılıç alanlar, Bayramiç mühürler alanlar, Bayramiç mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bayramiç Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bayramiç seccade alanlar, Bayramiç sırmalı örtüler alanlar, Bayramiç antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.