Ayvacık antikacılar, Ayvacık antika alanlar, Ayvacık antika eşya alanlar, Ayvacık antika eşyalar, Ayvacık eski alım satım, Ayvacık antika koleksiyoncuları, Ayvacık antika eşya alıcıları, Ayvacık antika şirketleri, Ayvacık antika firması, Ayvacık antika şirketi, Ayvacık antika firmaları, Ayvacık antika eşya şirketleri, Ayvacık antika eşya firması, Ayvacık antika eşya şirketi, Ayvacık antika eşya firmaları, Ayvacık müzayede şirketi, Ayvacık eski alanlar, Ayvacık eski eşya alanlar, Ayvacık antika alan yerler, Ayvacık antika eşya alan yerler, Ayvacık eski alan yerler, Ayvacık eski eşya alan yerler, Ayvacık antika pazarı, Ayvacık antika alım satım, Ayvacık antika alıcıları, Ayvacık antika satıcıları, Ayvacık antika eşya satıcıları, Ayvacık eski eşya alıcıları, Ayvacık eski eşya satıcıları, Ayvacık antika fiyatları, Ayvacık antika eşya fiyatları, Ayvacık eski fiyatları, Ayvacık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Ayvacık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ayvacık antika eşya alanlar ve Ayvacık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ayvacık antika eşya şirketimiz, Ayvacık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ayvacık Antika Alanlar

Ayvacık antika alanlar ve Ayvacık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ayvacık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ayvacık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ayvacık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ayvacık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ayvacık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ayvacık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ayvacık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ayvacık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ayvacık antika eşya alanlar ve Ayvacık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ayvacık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ayvacık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ayvacık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ayvacık antika eşya alanların tercih ettiği, Ayvacık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ayvacık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ayvacık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ayvacık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ayvacık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ayvacık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ayvacık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ayvacık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ayvacık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ayvacık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ayvacık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ayvacık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ayvacık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ayvacık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ayvacık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ayvacık antikacılar, Ayvacık antika eşyalar, Ayvacık eski eşyalar, Ayvacık antika şirketleri, Ayvacık antika firması, Ayvacık müzayede şirketi,Ayvacık el yazması alanlar, Ayvacık Kuran’ı kerim alanlar, Ayvacık hat yazı alanlar, Ayvacık obje alanlar, Ayvacık gümüş alanlar, Ayvacık turalı gümüş alanlar, Ayvacık karaf alanlar, vazo alanlar, Ayvacık jardinyer alanlar, Ayvacık resim alanlar, Ayvacık modern resim alanlar, Ayvacık aplik alanlar, Ayvacık bahü alanlar, Ayvacık bavul alanlar, Ayvacık çanak alanlar, Ayvacık çömlek alanlar, Ayvacık bakır alanlar, baston alanlar, Ayvacık biskiü alanlar, Ayvacık billur alanlar, Ayvacık cam alanlar, Ayvacık kristal alanlar, Ayvacık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ayvacık bandırma halısı alanlar, Ayvacık ceviz yemek odası alanlar, Ayvacık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ayvacık ceviz sandalye alanlar, Ayvacık cümbüş alanlar, Ayvacık constantin oble alanlar, Ayvacık cam obje alanlar, Ayvacık beykoz alanlar.

Ayvacık bohem alanlar, Ayvacık çeşmi bülbül alanlar, Ayvacık çeşme taşı alanlar, Ayvacık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ayvacık arnevu alanlar, art deko alanlar, Ayvacık deko alanlar, Ayvacık ayna alanlar, Ayvacık asma avize alanlar, Ayvacık aznavur gümüş alanlar, Ayvacık aznavur alanlar, Ayvacık bafon alanlar, Ayvacık ayvazozki alanlar, Ayvacık dolap alanlar, Ayvacık divit alanlar, Ayvacık biblo alanlar, Ayvacık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ayvacık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ayvacık dekopaj işi alanlar, Ayvacık dual alanlar, Ayvacık dual pikap alanlar.

Ayvacık dümen alanlar, Ayvacık gemici dümeni alanlar, Ayvacık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ayvacık derbent halı alanlar, Ayvacık eviye alanlar, Ayvacık ev halısı alanlar, Ayvacık elbiselik alanlar, Ayvacık elbise alanlar, Ayvacık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ayvacık el işi alanlar, Ayvacık el işi halı alanlar, Ayvacık el işi alanlar, Ayvacık el işi kilim alanlar, Ayvacık çan alanlar, Ayvacık kilise çanı alanlar, Ayvacık gemici çanı alanlar, Ayvacık çarık alanlar, Ayvacık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ayvacık ferforje alanlar, Ayvacık fistan alanlar, Ayvacık Osmanlı fistan alanlar, Ayvacık portmanto alanlar, Ayvacık eski saat alanlar, Ayvacık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ayvacık bronz heykel alanlar, Ayvacık bronz sütün alanlar, Ayvacık bronz avize alanlar, Ayvacık bronz vazo alanlar, Ayvacık bronz kutu alanlar, Ayvacık bronz el işi alanlar.

Ayvacık halı alanlar, Ayvacık lamba alanlar, resim alanlar, Ayvacık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ayvacık insan biblosu alanlar, Ayvacık oryantel biblo alanlar, Ayvacık kuş biblosu alanlar, Ayvacık havlu alanlar, Ayvacık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ayvacık turkısh antika alanlar, Ayvacık Osmanlı eşyalar alanlar, Ayvacık İstanbul resimleri alanlar, Ayvacık altın varak sehpa alanlar, Ayvacık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ayvacık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ayvacık bronz fener alanlar, Ayvacık bünyen alanlar, Ayvacık develi halı alanlar, Ayvacık dürbün alanlar, Ayvacık teleskop alanlar, Ayvacık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ayvacık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ayvacık flama alanlar, Ayvacık alem alanlar, Ayvacık arabesk alanlar.

fincan alanlar, Ayvacık eski fincan alanlar, Ayvacık cam altı alanlar, Ayvacık şamdan alanlar, Ayvacık oryantel heykel alanlar, Ayvacık gümüşlük alanlar, Ayvacık hat yazı alanlar, Ayvacık teship alanlar, hokka alanlar, Ayvacık tophane alanlar, Ayvacık goblen alanlar, Ayvacık çin eski eşyalar alanlar, Ayvacık Çanakkale alanlar, Ayvacık Çanakkale vazo alanlar, Ayvacık fil dişi heykel alanlar, Ayvacık fil dişi baston alanlar, Ayvacık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ayvacık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ayvacık duvar saati alanlar, Ayvacık bez alanlar, buda heykel alanlar, Ayvacık hamedan halı alanlar, Ayvacık kılıç alanlar, Ayvacık antika kılıç alanlar.

Ayvacık antika araba alanlar, Ayvacık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ayvacık antika eşyalar alanlar, Ayvacık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ayvacık antika foto alanlar, Ayvacık kehribar alanlar, Ayvacık kehribar tesbih alanlar, Ayvacık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ayvacık seramik eşya alanlar, Ayvacık kilit alanlar, Ayvacık anahtar alanlar, Ayvacık antika anahtar alanlar, Ayvacık antika kilit alanlar, Ayvacık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ayvacık antika silah alanlar, Ayvacık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ayvacık lambader alanlar, Ayvacık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ayvacık komidin alanlar, Ayvacık kara kalem resim alanlar, Ayvacık blue black alanlar, Ayvacık mask alanlar, eski mask alanlar, Ayvacık aşurelik alanlar.

Ayvacık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ayvacık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ayvacık gramofon alanlar, Ayvacık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ayvacık güdüm alanlar, Ayvacık tekke işi alanlar, Ayvacık İznik alanlar, Ayvacık pusula alanlar, Ayvacık gemi pusulası alanlar, Ayvacık periyor saat alanlar, Ayvacık mangal alanlar, Ayvacık eski mangal alanlar, Ayvacık Şam işi alanlar, Ayvacık Süleymaniye işi alanlar, Ayvacık takunya alanlar, Ayvacık gümüş takunya alanlar, Ayvacık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ayvacık seccade alanlar, Ayvacık eski seccade alanlar, Ayvacık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ayvacık tablo alanlar.

Ayvacık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ayvacık abajur alanlar, Ayvacık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ayvacık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ayvacık madalya alanlar, Ayvacık eşya alanlar, Ayvacık ferman alanlar, Ayvacık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ayvacık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ayvacık bahça alanlar, Ayvacık Osmanlı bohça alanlar, Ayvacık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ayvacık ampir alanlar, Ayvacık chrıstofle alanlar, Ayvacık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ayvacık şamdan alanlar, Ayvacık çanta alanlar, Ayvacık van işi savat alanlar, Ayvacık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ayvacık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ayvacık hokka alanlar, Ayvacık fransız mine alanlar, Ayvacık teşhir vitrini alanlar, Ayvacık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ayvacık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ayvacık kandil alanlar, Ayvacık ebru alanlar, Ayvacık mustafa düzgünman alanlar, Ayvacık zigon alanlar, Ayvacık zemzemlik alanlar, Ayvacık mücevher kutusu alanlar, Ayvacık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ayvacık sürahi alanlar, Ayvacık Osmanlı sürahi alanlar, Ayvacık antik mercan alanlar, Ayvacık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ayvacık antik sedef alanlar, Ayvacık minyatür alanlar, Ayvacık kabe örtüsü alanlar, Ayvacık gülebdan alanlar, Ayvacık mineli dürbün alanlar, Ayvacık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ayvacık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ayvacık lali gue alanlar, Ayvacık gece sürahisi alanlar, Ayvacık meissen alanlar, Ayvacık satsuma alanlar, Ayvacık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ayvacık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ayvacık constantine alanlar, Ayvacık anonim alanlar, Ayvacık leyla gamsız alanlar, Ayvacık ibrahim safi alanlar, Ayvacık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ayvacık herend alanlar, Ayvacık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ayvacık osmanlıca alanlar, Ayvacık kitap alanlar, Ayvacık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ayvacık haydar besim aydar alanlar, Ayvacık orhan peker alanlar, Ayvacık sıtkı olçar alanlar, Ayvacık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ayvacık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ayvacık rus gümüşü alanlar, Ayvacık minyatür alanlar, Ayvacık viyana heykel alanlar, Ayvacık oryantal heykel alanlar, Ayvacık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ayvacık merasim kılıcı alanlar.

Ayvacık ahşap hilye alanlar, Ayvacık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ayvacık tesbih alanlar, Ayvacık seyahat saati alanlar, Ayvacık gravür alanlar, Ayvacık degü alanlar, radio antika alanlar, Ayvacık opalin alanlar, Ayvacık radyo alanlar, Ayvacık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ayvacık laledan alanlar, Ayvacık karaf alanlar, Ayvacık çerezlik alanlar, Ayvacık sahleplik alanlar, Ayvacık tutya alanlar, Ayvacık likör takımı alanlar, Ayvacık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ayvacık zarf alanlar, Ayvacık nargile alanlar, Ayvacık gülabdan alanlar, Ayvacık ferman alanlar, Ayvacık berat alanlar.

Ayvacık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ayvacık şifa tası alanlar, Ayvacık hokka takımı alanlar, Ayvacık mangal alanlar, Ayvacık barutluk alanlar, Ayvacık tombak alanlar, Ayvacık saray işi alanlar, Ayvacık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ayvacık hançer alanlar, Ayvacık kılıç alanlar, Ayvacık mühürler alanlar, Ayvacık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ayvacık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ayvacık seccade alanlar, Ayvacık sırmalı örtüler alanlar, Ayvacık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.