Çanakça Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çanakça Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çanakça, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çanakça olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çanakça İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çanakça ve antika satıcıları Çanakça için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çanakça Antikacı

İstanbul, Çanakça antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çanakça) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakça Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çanakça Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çanakça Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çanakça Takvim Alan Antikacı, Çanakça Mangal Alan Antikacı, Çanakça Bindallı Alan Antikacı, Çanakça Müzik Seti Alan Antikacı, Çanakça Kama Alan Antikacı, Çanakça Kazan Alan Antikacı, Çanakça Kristal Alan Antikacı, Çanakça Kuran Alan Antikacı, Çanakça Kupa Alan Antikacı, Çanakça Ğügüm Alan Antikacı, Çanakça Arma Alan Antikacı, Çanakça Fıçı Alan Antikacı, Çanakça El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çanakça Efemera Alan Antikacı, Çanakça Hat Makası Alan Antikacı, Çanakça Silke Alan Antikacı, Çanakça Madalya Alan Antikacı.

Çanakça Tarak Alan Antikacı, Çanakça Harita Alan Antikacı, Çanakça Kandil Alan Antikacı, Çanakça Bez Alan Antikacı, Çanakça Porselen Alan Antikacı, Çanakça Müzik Aleti Alan Antikacı, Çanakça Takı Kutusu Alan Antikacı, Çanakça Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çanakça Resim Alan Antikacı, Çanakça İpek Halı Alan Antikacı, Çanakça Silah Alan Antikacı, Çanakça Kilim Alan Antikacı, Çanakça Plak Alan Antikacı, Çanakça Kasetçalar Alan Antikacı, Çanakça Zarf Alan Antikacı.

Çanakça Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çanakça Yüzük Alan Antikacı, Çanakça Portre Alan Antikacı, Çanakça İran Halısı Alan Antikacı, Çanakça Askeri Malzeme Alanalar, Çanakça Baston Alan Antikacı, Çanakça Bileklik Alan Antikacı, Çanakça Sehpa Alan Antikacı, Çanakça Kamçı Alan Antikacı, Çanakça Hat Alan Antikacı, Çanakça Oyma Alan Antikacı, Çanakça Gümüşlük Alan Antikacı, Çanakça El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çanakça Kılıç Alan Antikacı, Çanakça Takı Alan Antikacı, Çanakça Cep Saati Alan Antikacı, Çanakça Dvd Alan Antikacı, Çanakça Komple Eşya Alan Antikacı, Çanakça Telefon Alan Antikacı, Çanakça Pipo Alan Antikacı, Çanakça Üç Etek Alan Antikacı, Çanakça Bilezik Alan Antikacı, Çanakça Bardak Alan Antikacı.

Çanakça Tablo Alan Antikacı, Çanakça 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çanakça Sefer Tası Alan Antikacı, Çanakça Dokuma Alan Antikacı, Çanakça Kalem Alan Antikacı, Çanakça Sürahi Alan Antikacı, Çanakça Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çanakça Gümüş Alan Antikacı, Çanakça Daktilo Alan Antikacı, Çanakça Pul Alan Antikacı, Çanakça Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çanakça Bıçak Alan Antikacı, Çanakça Kol Saati Alan Antikacı, Çanakça Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çanakça Rozet Alan Antikacı, Çanakça Gelinlik Alan Antikacı, Çanakça Çatal Alan Antikacı, Çanakça Kıyafet Alan Antikacı, Çanakça Duvar Saati Alan Antikacı, Çanakça Fes Alan Antikacı, Çanakça Küp Alan Antikacı, Çanakça Saçma Alan Antikacı.

Çanakça Hat Yazısı Alan Antikacı, Çanakça Ağaç Alan Antikacı, Çanakça Halı Alan Antikacı, Çanakça Günlük Alan Antikacı, Çanakça Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çanakça Masa Alan Antikacı, Çanakça Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çanakça Kitap Alan Antikacı, Çanakça Amfi Alan Antikacı, Çanakça Albüm Alan Antikacı, Çanakça Ahşap Alan Antikacı, Çanakça Gondol Alan Antikacı, Çanakça Çizgi Roman Alan Antikacı, Çanakça Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çanakça Pusula Alan Antikacı, Çanakça Gerdanlık Alan Antikacı, Çanakça Cezve Alan Antikacı, Çanakça Şerbetlik Alan Antikacı.

Çanakça Tuval Alan Antikacı, Çanakça Okka Alan Antikacı, Çanakça Fincan Alan Antikacı, Çanakça Cd Alan Antikacı, Çanakça Cam Alan Antikacı, Çanakça Çan Alan Antikacı, Çanakça Hoparlör Alan Antikacı, Çanakça Çiçek Alan Antikacı, Çanakça Retro Eşya Alan Antikacı, Çanakça Vazo Alan Antikacı, Çanakça Koltuk Alan Antikacı, Çanakça Şapka Alan Antikacı, Çanakça Bakır Eşya Alan Antikacı, Çanakça Kilit Alan Antikacı, Çanakça Biblo Alan Antikacı, Çanakça Saat Alan Antikacı, Çanakça Matara Alan Antikacı, Çanakça Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çanakça 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çanakça Nişan Alan Antikacı, Çanakça Seramik Alan Antikacı, Çanakça Minyatür Alan Antikacı, Çanakça Kase Alan Antikacı, Çanakça Tas Alan Antikacı, Çanakça Kavanoz Alan Antikacı, Çanakça 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çanakça Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çanakça El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çanakça Radyo Alan Antikacı, Çanakça Çini Alan Antikacı, Çanakça Mühür Alan Antikacı, Çanakça Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çanakça Çaydanlık Alan Antikacı, Çanakça Halhal Alan Antikacı, Çanakça Tılsım Alan Antikacı, Çanakça Sepet Alan Antikacı, Çanakça Sandelye Alan Antikacı, Çanakça Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çanakça Pikap Alan Antikacı, Çanakça Roman Alan Antikacı, Çanakça Tepsi Alan Antikacı, Çanakça Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çanakça Forma Alan Antikacı, Çanakça Avize Alan Antikacı, Çanakça Sahan Alan Antikacı, Çanakça Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çanakça Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çanakça Bronz Heykel Alan Antikacı, Çanakça Şamdan Alan Antikacı.

Çanakça Kartpostal Alan Antikacı, Çanakça Hereke Halısı Alan Antikacı, Çanakça Sini Alan Antikacı, Çanakça Tüfek Alan Antikacı, Çanakça Köstekli Saat Alan Antikacı, Çanakça Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çanakça Taş Plak Alan Antikacı, Çanakça Gravür Alan Antikacı, Çanakça Kurşun Alan Antikacı, Çanakça Gramafon Alan Antikacı, Çanakça Cd Player Alan Antikacı, Çanakça 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çanakça Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çanakça Kahve Takımı Alan Antikacı, Çanakça Mobilya Alan Antikacı, Çanakça Kapı Alan Antikacı, Çanakça Kaşık Alan Antikacı, Çanakça İbrik Alan Antikacı, Çanakça Yağlı Boya Alan Antikacı, Çanakça Tabanca Alan Antikacı, Çanakça Ferman Alan Antikacı, Çanakça Ebru Alan Antikacı, Çanakça Tabak Alan Antikacı, Çanakça Semaver Alan Antikacı, Çanakça Kutu Alan Antikacı.

Çanakça Kehribar Alan Antikacı, Çanakça Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çanakça Bronz Alan Antikacı, Çanakça Şişe Alan Antikacı, Çanakça Madalya Nişan Alan Antikacı, Çanakça Anahtar Alan Antikacı, Çanakça Makine Alan Antikacı, Çanakça Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çanakça Mekanik Alet Alan Antikacı, Çanakça Kolye Alan Antikacı, Çanakça Fotoğraf Alan Antikacı, Çanakça Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çanakça Tesbih Alan Antikacı, Çanakça El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çanakça Opalin Alan Antikacı, Çanakça Taş Alan Antikacı, Çanakça Metal Alan Antikacı, Çanakça El Yazması Alan Antikacı, Çanakça Terazi Alan Antikacı, Çanakça Tokmak Alan Antikacı, Çanakça Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çanakça Dirhem Alan Antikacı, Çanakça El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.