Camlıkahve Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Camlıkahve Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Camlıkahve, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Camlıkahve olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Camlıkahve İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Camlıkahve ve antika satıcıları Camlıkahve için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Camlıkahve Antikacı

İstanbul, Camlıkahve antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Camlıkahve) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Camlıkahve Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Camlıkahve Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Camlıkahve Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Camlıkahve Takvim Alan Antikacı, Camlıkahve Mangal Alan Antikacı, Camlıkahve Bindallı Alan Antikacı, Camlıkahve Müzik Seti Alan Antikacı, Camlıkahve Kama Alan Antikacı, Camlıkahve Kazan Alan Antikacı, Camlıkahve Kristal Alan Antikacı, Camlıkahve Kuran Alan Antikacı, Camlıkahve Kupa Alan Antikacı, Camlıkahve Ğügüm Alan Antikacı, Camlıkahve Arma Alan Antikacı, Camlıkahve Fıçı Alan Antikacı, Camlıkahve El Yazması Kitap Alan Antikacı, Camlıkahve Efemera Alan Antikacı, Camlıkahve Hat Makası Alan Antikacı, Camlıkahve Silke Alan Antikacı, Camlıkahve Madalya Alan Antikacı.

Camlıkahve Tarak Alan Antikacı, Camlıkahve Harita Alan Antikacı, Camlıkahve Kandil Alan Antikacı, Camlıkahve Bez Alan Antikacı, Camlıkahve Porselen Alan Antikacı, Camlıkahve Müzik Aleti Alan Antikacı, Camlıkahve Takı Kutusu Alan Antikacı, Camlıkahve Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Camlıkahve Resim Alan Antikacı, Camlıkahve İpek Halı Alan Antikacı, Camlıkahve Silah Alan Antikacı, Camlıkahve Kilim Alan Antikacı, Camlıkahve Plak Alan Antikacı, Camlıkahve Kasetçalar Alan Antikacı, Camlıkahve Zarf Alan Antikacı.

Camlıkahve Komple Miras Evi Alan Antikacı, Camlıkahve Yüzük Alan Antikacı, Camlıkahve Portre Alan Antikacı, Camlıkahve İran Halısı Alan Antikacı, Camlıkahve Askeri Malzeme Alanalar, Camlıkahve Baston Alan Antikacı, Camlıkahve Bileklik Alan Antikacı, Camlıkahve Sehpa Alan Antikacı, Camlıkahve Kamçı Alan Antikacı, Camlıkahve Hat Alan Antikacı, Camlıkahve Oyma Alan Antikacı, Camlıkahve Gümüşlük Alan Antikacı, Camlıkahve El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Camlıkahve Kılıç Alan Antikacı, Camlıkahve Takı Alan Antikacı, Camlıkahve Cep Saati Alan Antikacı, Camlıkahve Dvd Alan Antikacı, Camlıkahve Komple Eşya Alan Antikacı, Camlıkahve Telefon Alan Antikacı, Camlıkahve Pipo Alan Antikacı, Camlıkahve Üç Etek Alan Antikacı, Camlıkahve Bilezik Alan Antikacı, Camlıkahve Bardak Alan Antikacı.

Camlıkahve Tablo Alan Antikacı, Camlıkahve 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Camlıkahve Sefer Tası Alan Antikacı, Camlıkahve Dokuma Alan Antikacı, Camlıkahve Kalem Alan Antikacı, Camlıkahve Sürahi Alan Antikacı, Camlıkahve Komple Kütüphane Alan Antikacı, Camlıkahve Gümüş Alan Antikacı, Camlıkahve Daktilo Alan Antikacı, Camlıkahve Pul Alan Antikacı, Camlıkahve Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Camlıkahve Bıçak Alan Antikacı, Camlıkahve Kol Saati Alan Antikacı, Camlıkahve Makaralı Teyp Alan Antikacı, Camlıkahve Rozet Alan Antikacı, Camlıkahve Gelinlik Alan Antikacı, Camlıkahve Çatal Alan Antikacı, Camlıkahve Kıyafet Alan Antikacı, Camlıkahve Duvar Saati Alan Antikacı, Camlıkahve Fes Alan Antikacı, Camlıkahve Küp Alan Antikacı, Camlıkahve Saçma Alan Antikacı.

Camlıkahve Hat Yazısı Alan Antikacı, Camlıkahve Ağaç Alan Antikacı, Camlıkahve Halı Alan Antikacı, Camlıkahve Günlük Alan Antikacı, Camlıkahve Yıldız Porselen Alan Antikacı, Camlıkahve Masa Alan Antikacı, Camlıkahve Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Camlıkahve Kitap Alan Antikacı, Camlıkahve Amfi Alan Antikacı, Camlıkahve Albüm Alan Antikacı, Camlıkahve Ahşap Alan Antikacı, Camlıkahve Gondol Alan Antikacı, Camlıkahve Çizgi Roman Alan Antikacı, Camlıkahve Komple Mira Evi Boşaltanlar, Camlıkahve Pusula Alan Antikacı, Camlıkahve Gerdanlık Alan Antikacı, Camlıkahve Cezve Alan Antikacı, Camlıkahve Şerbetlik Alan Antikacı.

Camlıkahve Tuval Alan Antikacı, Camlıkahve Okka Alan Antikacı, Camlıkahve Fincan Alan Antikacı, Camlıkahve Cd Alan Antikacı, Camlıkahve Cam Alan Antikacı, Camlıkahve Çan Alan Antikacı, Camlıkahve Hoparlör Alan Antikacı, Camlıkahve Çiçek Alan Antikacı, Camlıkahve Retro Eşya Alan Antikacı, Camlıkahve Vazo Alan Antikacı, Camlıkahve Koltuk Alan Antikacı, Camlıkahve Şapka Alan Antikacı, Camlıkahve Bakır Eşya Alan Antikacı, Camlıkahve Kilit Alan Antikacı, Camlıkahve Biblo Alan Antikacı, Camlıkahve Saat Alan Antikacı, Camlıkahve Matara Alan Antikacı, Camlıkahve Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Camlıkahve 33 Lük Plak Alan Antikacı, Camlıkahve Nişan Alan Antikacı, Camlıkahve Seramik Alan Antikacı, Camlıkahve Minyatür Alan Antikacı, Camlıkahve Kase Alan Antikacı, Camlıkahve Tas Alan Antikacı, Camlıkahve Kavanoz Alan Antikacı, Camlıkahve 45 Lik Plak Alan Antikacı, Camlıkahve Varaklı Halı Alan Antikacı.

Camlıkahve El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Camlıkahve Radyo Alan Antikacı, Camlıkahve Çini Alan Antikacı, Camlıkahve Mühür Alan Antikacı, Camlıkahve Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Camlıkahve Çaydanlık Alan Antikacı, Camlıkahve Halhal Alan Antikacı, Camlıkahve Tılsım Alan Antikacı, Camlıkahve Sepet Alan Antikacı, Camlıkahve Sandelye Alan Antikacı, Camlıkahve Eski Oyuncak Alan Antikacı, Camlıkahve Pikap Alan Antikacı, Camlıkahve Roman Alan Antikacı, Camlıkahve Tepsi Alan Antikacı, Camlıkahve Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Camlıkahve Forma Alan Antikacı, Camlıkahve Avize Alan Antikacı, Camlıkahve Sahan Alan Antikacı, Camlıkahve Tırnak Ayna Alan Antikacı, Camlıkahve Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Camlıkahve Bronz Heykel Alan Antikacı, Camlıkahve Şamdan Alan Antikacı.

Camlıkahve Kartpostal Alan Antikacı, Camlıkahve Hereke Halısı Alan Antikacı, Camlıkahve Sini Alan Antikacı, Camlıkahve Tüfek Alan Antikacı, Camlıkahve Köstekli Saat Alan Antikacı, Camlıkahve Varaklı Ayna Alan Antikacı, Camlıkahve Taş Plak Alan Antikacı, Camlıkahve Gravür Alan Antikacı, Camlıkahve Kurşun Alan Antikacı, Camlıkahve Gramafon Alan Antikacı, Camlıkahve Cd Player Alan Antikacı, Camlıkahve 78 Lik Plak Alan Antikacı, Camlıkahve Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Camlıkahve Kahve Takımı Alan Antikacı, Camlıkahve Mobilya Alan Antikacı, Camlıkahve Kapı Alan Antikacı, Camlıkahve Kaşık Alan Antikacı, Camlıkahve İbrik Alan Antikacı, Camlıkahve Yağlı Boya Alan Antikacı, Camlıkahve Tabanca Alan Antikacı, Camlıkahve Ferman Alan Antikacı, Camlıkahve Ebru Alan Antikacı, Camlıkahve Tabak Alan Antikacı, Camlıkahve Semaver Alan Antikacı, Camlıkahve Kutu Alan Antikacı.

Camlıkahve Kehribar Alan Antikacı, Camlıkahve Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Camlıkahve Bronz Alan Antikacı, Camlıkahve Şişe Alan Antikacı, Camlıkahve Madalya Nişan Alan Antikacı, Camlıkahve Anahtar Alan Antikacı, Camlıkahve Makine Alan Antikacı, Camlıkahve Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Camlıkahve Mekanik Alet Alan Antikacı, Camlıkahve Kolye Alan Antikacı, Camlıkahve Fotoğraf Alan Antikacı, Camlıkahve Bünyan Halısı Alan Antikacı, Camlıkahve Tesbih Alan Antikacı, Camlıkahve El Dokuması Halı Alan Antikacı, Camlıkahve Opalin Alan Antikacı, Camlıkahve Taş Alan Antikacı, Camlıkahve Metal Alan Antikacı, Camlıkahve El Yazması Alan Antikacı, Camlıkahve Terazi Alan Antikacı, Camlıkahve Tokmak Alan Antikacı, Camlıkahve Gaz Ocağı Alan Antikacı, Camlıkahve Dirhem Alan Antikacı, Camlıkahve El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.