Çamlık Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çamlık Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çamlık, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çamlık olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çamlık İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çamlık ve antika satıcıları Çamlık için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çamlık Antikacı

İstanbul, Çamlık antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çamlık) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çamlık Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çamlık Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çamlık Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çamlık Takvim Alan Antikacı, Çamlık Mangal Alan Antikacı, Çamlık Bindallı Alan Antikacı, Çamlık Müzik Seti Alan Antikacı, Çamlık Kama Alan Antikacı, Çamlık Kazan Alan Antikacı, Çamlık Kristal Alan Antikacı, Çamlık Kuran Alan Antikacı, Çamlık Kupa Alan Antikacı, Çamlık Ğügüm Alan Antikacı, Çamlık Arma Alan Antikacı, Çamlık Fıçı Alan Antikacı, Çamlık El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çamlık Efemera Alan Antikacı, Çamlık Hat Makası Alan Antikacı, Çamlık Silke Alan Antikacı, Çamlık Madalya Alan Antikacı.

Çamlık Tarak Alan Antikacı, Çamlık Harita Alan Antikacı, Çamlık Kandil Alan Antikacı, Çamlık Bez Alan Antikacı, Çamlık Porselen Alan Antikacı, Çamlık Müzik Aleti Alan Antikacı, Çamlık Takı Kutusu Alan Antikacı, Çamlık Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çamlık Resim Alan Antikacı, Çamlık İpek Halı Alan Antikacı, Çamlık Silah Alan Antikacı, Çamlık Kilim Alan Antikacı, Çamlık Plak Alan Antikacı, Çamlık Kasetçalar Alan Antikacı, Çamlık Zarf Alan Antikacı.

Çamlık Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çamlık Yüzük Alan Antikacı, Çamlık Portre Alan Antikacı, Çamlık İran Halısı Alan Antikacı, Çamlık Askeri Malzeme Alanalar, Çamlık Baston Alan Antikacı, Çamlık Bileklik Alan Antikacı, Çamlık Sehpa Alan Antikacı, Çamlık Kamçı Alan Antikacı, Çamlık Hat Alan Antikacı, Çamlık Oyma Alan Antikacı, Çamlık Gümüşlük Alan Antikacı, Çamlık El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çamlık Kılıç Alan Antikacı, Çamlık Takı Alan Antikacı, Çamlık Cep Saati Alan Antikacı, Çamlık Dvd Alan Antikacı, Çamlık Komple Eşya Alan Antikacı, Çamlık Telefon Alan Antikacı, Çamlık Pipo Alan Antikacı, Çamlık Üç Etek Alan Antikacı, Çamlık Bilezik Alan Antikacı, Çamlık Bardak Alan Antikacı.

Çamlık Tablo Alan Antikacı, Çamlık 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çamlık Sefer Tası Alan Antikacı, Çamlık Dokuma Alan Antikacı, Çamlık Kalem Alan Antikacı, Çamlık Sürahi Alan Antikacı, Çamlık Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çamlık Gümüş Alan Antikacı, Çamlık Daktilo Alan Antikacı, Çamlık Pul Alan Antikacı, Çamlık Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çamlık Bıçak Alan Antikacı, Çamlık Kol Saati Alan Antikacı, Çamlık Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çamlık Rozet Alan Antikacı, Çamlık Gelinlik Alan Antikacı, Çamlık Çatal Alan Antikacı, Çamlık Kıyafet Alan Antikacı, Çamlık Duvar Saati Alan Antikacı, Çamlık Fes Alan Antikacı, Çamlık Küp Alan Antikacı, Çamlık Saçma Alan Antikacı.

Çamlık Hat Yazısı Alan Antikacı, Çamlık Ağaç Alan Antikacı, Çamlık Halı Alan Antikacı, Çamlık Günlük Alan Antikacı, Çamlık Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çamlık Masa Alan Antikacı, Çamlık Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çamlık Kitap Alan Antikacı, Çamlık Amfi Alan Antikacı, Çamlık Albüm Alan Antikacı, Çamlık Ahşap Alan Antikacı, Çamlık Gondol Alan Antikacı, Çamlık Çizgi Roman Alan Antikacı, Çamlık Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çamlık Pusula Alan Antikacı, Çamlık Gerdanlık Alan Antikacı, Çamlık Cezve Alan Antikacı, Çamlık Şerbetlik Alan Antikacı.

Çamlık Tuval Alan Antikacı, Çamlık Okka Alan Antikacı, Çamlık Fincan Alan Antikacı, Çamlık Cd Alan Antikacı, Çamlık Cam Alan Antikacı, Çamlık Çan Alan Antikacı, Çamlık Hoparlör Alan Antikacı, Çamlık Çiçek Alan Antikacı, Çamlık Retro Eşya Alan Antikacı, Çamlık Vazo Alan Antikacı, Çamlık Koltuk Alan Antikacı, Çamlık Şapka Alan Antikacı, Çamlık Bakır Eşya Alan Antikacı, Çamlık Kilit Alan Antikacı, Çamlık Biblo Alan Antikacı, Çamlık Saat Alan Antikacı, Çamlık Matara Alan Antikacı, Çamlık Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çamlık 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çamlık Nişan Alan Antikacı, Çamlık Seramik Alan Antikacı, Çamlık Minyatür Alan Antikacı, Çamlık Kase Alan Antikacı, Çamlık Tas Alan Antikacı, Çamlık Kavanoz Alan Antikacı, Çamlık 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çamlık Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çamlık El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çamlık Radyo Alan Antikacı, Çamlık Çini Alan Antikacı, Çamlık Mühür Alan Antikacı, Çamlık Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çamlık Çaydanlık Alan Antikacı, Çamlık Halhal Alan Antikacı, Çamlık Tılsım Alan Antikacı, Çamlık Sepet Alan Antikacı, Çamlık Sandelye Alan Antikacı, Çamlık Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çamlık Pikap Alan Antikacı, Çamlık Roman Alan Antikacı, Çamlık Tepsi Alan Antikacı, Çamlık Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çamlık Forma Alan Antikacı, Çamlık Avize Alan Antikacı, Çamlık Sahan Alan Antikacı, Çamlık Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çamlık Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çamlık Bronz Heykel Alan Antikacı, Çamlık Şamdan Alan Antikacı.

Çamlık Kartpostal Alan Antikacı, Çamlık Hereke Halısı Alan Antikacı, Çamlık Sini Alan Antikacı, Çamlık Tüfek Alan Antikacı, Çamlık Köstekli Saat Alan Antikacı, Çamlık Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çamlık Taş Plak Alan Antikacı, Çamlık Gravür Alan Antikacı, Çamlık Kurşun Alan Antikacı, Çamlık Gramafon Alan Antikacı, Çamlık Cd Player Alan Antikacı, Çamlık 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çamlık Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çamlık Kahve Takımı Alan Antikacı, Çamlık Mobilya Alan Antikacı, Çamlık Kapı Alan Antikacı, Çamlık Kaşık Alan Antikacı, Çamlık İbrik Alan Antikacı, Çamlık Yağlı Boya Alan Antikacı, Çamlık Tabanca Alan Antikacı, Çamlık Ferman Alan Antikacı, Çamlık Ebru Alan Antikacı, Çamlık Tabak Alan Antikacı, Çamlık Semaver Alan Antikacı, Çamlık Kutu Alan Antikacı.

Çamlık Kehribar Alan Antikacı, Çamlık Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çamlık Bronz Alan Antikacı, Çamlık Şişe Alan Antikacı, Çamlık Madalya Nişan Alan Antikacı, Çamlık Anahtar Alan Antikacı, Çamlık Makine Alan Antikacı, Çamlık Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çamlık Mekanik Alet Alan Antikacı, Çamlık Kolye Alan Antikacı, Çamlık Fotoğraf Alan Antikacı, Çamlık Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çamlık Tesbih Alan Antikacı, Çamlık El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çamlık Opalin Alan Antikacı, Çamlık Taş Alan Antikacı, Çamlık Metal Alan Antikacı, Çamlık El Yazması Alan Antikacı, Çamlık Terazi Alan Antikacı, Çamlık Tokmak Alan Antikacı, Çamlık Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çamlık Dirhem Alan Antikacı, Çamlık El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.