Camiikebir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Camiikebir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Camiikebir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Camiikebir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Camiikebir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Camiikebir ve antika satıcıları Camiikebir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Camiikebir Antikacı

İstanbul, Camiikebir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Camiikebir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Camiikebir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Camiikebir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Camiikebir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Camiikebir Takvim Alan Antikacı, Camiikebir Mangal Alan Antikacı, Camiikebir Bindallı Alan Antikacı, Camiikebir Müzik Seti Alan Antikacı, Camiikebir Kama Alan Antikacı, Camiikebir Kazan Alan Antikacı, Camiikebir Kristal Alan Antikacı, Camiikebir Kuran Alan Antikacı, Camiikebir Kupa Alan Antikacı, Camiikebir Ğügüm Alan Antikacı, Camiikebir Arma Alan Antikacı, Camiikebir Fıçı Alan Antikacı, Camiikebir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Camiikebir Efemera Alan Antikacı, Camiikebir Hat Makası Alan Antikacı, Camiikebir Silke Alan Antikacı, Camiikebir Madalya Alan Antikacı.

Camiikebir Tarak Alan Antikacı, Camiikebir Harita Alan Antikacı, Camiikebir Kandil Alan Antikacı, Camiikebir Bez Alan Antikacı, Camiikebir Porselen Alan Antikacı, Camiikebir Müzik Aleti Alan Antikacı, Camiikebir Takı Kutusu Alan Antikacı, Camiikebir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Camiikebir Resim Alan Antikacı, Camiikebir İpek Halı Alan Antikacı, Camiikebir Silah Alan Antikacı, Camiikebir Kilim Alan Antikacı, Camiikebir Plak Alan Antikacı, Camiikebir Kasetçalar Alan Antikacı, Camiikebir Zarf Alan Antikacı.

Camiikebir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Camiikebir Yüzük Alan Antikacı, Camiikebir Portre Alan Antikacı, Camiikebir İran Halısı Alan Antikacı, Camiikebir Askeri Malzeme Alanalar, Camiikebir Baston Alan Antikacı, Camiikebir Bileklik Alan Antikacı, Camiikebir Sehpa Alan Antikacı, Camiikebir Kamçı Alan Antikacı, Camiikebir Hat Alan Antikacı, Camiikebir Oyma Alan Antikacı, Camiikebir Gümüşlük Alan Antikacı, Camiikebir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Camiikebir Kılıç Alan Antikacı, Camiikebir Takı Alan Antikacı, Camiikebir Dvd Alan Antikacı, Camiikebir Komple Eşya Alan Antikacı, Camiikebir Telefon Alan Antikacı, Camiikebir Pipo Alan Antikacı, Camiikebir Üç Etek Alan Antikacı, Camiikebir Bilezik Alan Antikacı, Camiikebir Bardak Alan Antikacı.

Camiikebir Tablo Alan Antikacı, Camiikebir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Camiikebir Sefer Tası Alan Antikacı, Camiikebir Dokuma Alan Antikacı, Camiikebir Kalem Alan Antikacı, Camiikebir Sürahi Alan Antikacı, Camiikebir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Camiikebir Gümüş Alan Antikacı, Camiikebir Daktilo Alan Antikacı, Camiikebir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Camiikebir Bıçak Alan Antikacı, Camiikebir Kol Saati Alan Antikacı, Camiikebir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Camiikebir Rozet Alan Antikacı, Camiikebir Çatal Alan Antikacı, Camiikebir Kıyafet Alan Antikacı, Camiikebir Duvar Saati Alan Antikacı, Camiikebir Fes Alan Antikacı, Camiikebir Küp Alan Antikacı, Camiikebir Saçma Alan Antikacı.

Camiikebir Hat Yazısı Alan Antikacı, Camiikebir Ağaç Alan Antikacı, Camiikebir Halı Alan Antikacı, Camiikebir Günlük Alan Antikacı, Camiikebir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Camiikebir Masa Alan Antikacı, Camiikebir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Camiikebir Kitap Alan Antikacı, Camiikebir Amfi Alan Antikacı, Camiikebir Albüm Alan Antikacı, Camiikebir Ahşap Alan Antikacı, Camiikebir Gondol Alan Antikacı, Camiikebir Çizgi Roman Alan Antikacı, Camiikebir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Camiikebir Pusula Alan Antikacı, Camiikebir Gerdanlık Alan Antikacı, Camiikebir Cezve Alan Antikacı, Camiikebir Şerbetlik Alan Antikacı.

Camiikebir Tuval Alan Antikacı, Camiikebir Okka Alan Antikacı, Camiikebir Fincan Alan Antikacı, Camiikebir Cd Alan Antikacı, Camiikebir Cam Alan Antikacı, Camiikebir Çan Alan Antikacı, Camiikebir Hoparlör Alan Antikacı, Camiikebir Çiçek Alan Antikacı, Camiikebir Retro Eşya Alan Antikacı, Camiikebir Vazo Alan Antikacı, Camiikebir Koltuk Alan Antikacı, Camiikebir Şapka Alan Antikacı, Camiikebir Bakır Eşya Alan Antikacı, Camiikebir Kilit Alan Antikacı, Camiikebir Biblo Alan Antikacı, Camiikebir Saat Alan Antikacı, Camiikebir Matara Alan Antikacı, Camiikebir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Camiikebir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Camiikebir Nişan Alan Antikacı, Camiikebir Seramik Alan Antikacı, Camiikebir Minyatür Alan Antikacı, Camiikebir Kase Alan Antikacı, Camiikebir Tas Alan Antikacı, Camiikebir Kavanoz Alan Antikacı, Camiikebir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Camiikebir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Camiikebir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Camiikebir Radyo Alan Antikacı, Camiikebir Çini Alan Antikacı, Camiikebir Mühür Alan Antikacı, Camiikebir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Camiikebir Çaydanlık Alan Antikacı, Camiikebir Halhal Alan Antikacı, Camiikebir Tılsım Alan Antikacı, Camiikebir Sepet Alan Antikacı, Camiikebir Sandelye Alan Antikacı, Camiikebir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Camiikebir Pikap Alan Antikacı, Camiikebir Roman Alan Antikacı, Camiikebir Tepsi Alan Antikacı, Camiikebir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Camiikebir Forma Alan Antikacı, Camiikebir Avize Alan Antikacı, Camiikebir Sahan Alan Antikacı, Camiikebir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Camiikebir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Camiikebir Bronz Heykel Alan Antikacı, Camiikebir Şamdan Alan Antikacı.

Camiikebir Kartpostal Alan Antikacı, Camiikebir Hereke Halısı Alan Antikacı, Camiikebir Sini Alan Antikacı, Camiikebir Tüfek Alan Antikacı, Camiikebir Köstekli Saat Alan Antikacı, Camiikebir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Camiikebir Taş Plak Alan Antikacı, Camiikebir Gravür Alan Antikacı, Camiikebir Kurşun Alan Antikacı, Camiikebir Gramafon Alan Antikacı, Camiikebir Cd Player Alan Antikacı, Camiikebir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Camiikebir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Camiikebir Kahve Takımı Alan Antikacı, Camiikebir Mobilya Alan Antikacı, Camiikebir Kapı Alan Antikacı, Camiikebir Kaşık Alan Antikacı, Camiikebir İbrik Alan Antikacı, Camiikebir Yağlı Boya Alan Antikacı, Camiikebir Tabanca Alan Antikacı, Camiikebir Ferman Alan Antikacı, Camiikebir Ebru Alan Antikacı, Camiikebir Tabak Alan Antikacı, Camiikebir Semaver Alan Antikacı, Camiikebir Kutu Alan Antikacı.

Camiikebir Kehribar Alan Antikacı, Camiikebir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Camiikebir Bronz Alan Antikacı, Camiikebir Şişe Alan Antikacı, Camiikebir Madalya Nişan Alan Antikacı, Camiikebir Anahtar Alan Antikacı, Camiikebir Makine Alan Antikacı, Camiikebir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Camiikebir Mekanik Alet Alan Antikacı, Camiikebir Kolye Alan Antikacı, Camiikebir Fotoğraf Alan Antikacı, Camiikebir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Camiikebir Tesbih Alan Antikacı, Camiikebir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Camiikebir Opalin Alan Antikacı, Camiikebir Taş Alan Antikacı, Camiikebir Metal Alan Antikacı, Camiikebir El Yazması Alan Antikacı, Camiikebir Terazi Alan Antikacı, Camiikebir Tokmak Alan Antikacı, Camiikebir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Camiikebir Dirhem Alan Antikacı, Camiikebir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.