Çalışlar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çalışlar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çalışlar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çalışlar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çalışlar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çalışlar ve antika satıcıları Çalışlar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çalışlar Antikacı

İstanbul, Çalışlar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çalışlar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çalışlar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çalışlar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çalışlar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çalışlar Takvim Alan Antikacı, Çalışlar Mangal Alan Antikacı, Çalışlar Bindallı Alan Antikacı, Çalışlar Müzik Seti Alan Antikacı, Çalışlar Kama Alan Antikacı, Çalışlar Kazan Alan Antikacı, Çalışlar Kristal Alan Antikacı, Çalışlar Kuran Alan Antikacı, Çalışlar Kupa Alan Antikacı, Çalışlar Ğügüm Alan Antikacı, Çalışlar Arma Alan Antikacı, Çalışlar Fıçı Alan Antikacı, Çalışlar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çalışlar Efemera Alan Antikacı, Çalışlar Hat Makası Alan Antikacı, Çalışlar Silke Alan Antikacı, Çalışlar Madalya Alan Antikacı.

Çalışlar Tarak Alan Antikacı, Çalışlar Harita Alan Antikacı, Çalışlar Kandil Alan Antikacı, Çalışlar Bez Alan Antikacı, Çalışlar Porselen Alan Antikacı, Çalışlar Müzik Aleti Alan Antikacı, Çalışlar Takı Kutusu Alan Antikacı, Çalışlar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çalışlar Resim Alan Antikacı, Çalışlar İpek Halı Alan Antikacı, Çalışlar Silah Alan Antikacı, Çalışlar Kilim Alan Antikacı, Çalışlar Plak Alan Antikacı, Çalışlar Kasetçalar Alan Antikacı, Çalışlar Zarf Alan Antikacı.

Çalışlar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çalışlar Yüzük Alan Antikacı, Çalışlar Portre Alan Antikacı, Çalışlar İran Halısı Alan Antikacı, Çalışlar Askeri Malzeme Alanalar, Çalışlar Baston Alan Antikacı, Çalışlar Bileklik Alan Antikacı, Çalışlar Sehpa Alan Antikacı, Çalışlar Kamçı Alan Antikacı, Çalışlar Hat Alan Antikacı, Çalışlar Oyma Alan Antikacı, Çalışlar Gümüşlük Alan Antikacı, Çalışlar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çalışlar Kılıç Alan Antikacı, Çalışlar Takı Alan Antikacı, Çalışlar Cep Saati Alan Antikacı, Çalışlar Dvd Alan Antikacı, Çalışlar Komple Eşya Alan Antikacı, Çalışlar Telefon Alan Antikacı, Çalışlar Pipo Alan Antikacı, Çalışlar Üç Etek Alan Antikacı, Çalışlar Bilezik Alan Antikacı, Çalışlar Bardak Alan Antikacı.

Çalışlar Tablo Alan Antikacı, Çalışlar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çalışlar Sefer Tası Alan Antikacı, Çalışlar Dokuma Alan Antikacı, Çalışlar Kalem Alan Antikacı, Çalışlar Sürahi Alan Antikacı, Çalışlar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çalışlar Gümüş Alan Antikacı, Çalışlar Daktilo Alan Antikacı, Çalışlar Pul Alan Antikacı, Çalışlar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çalışlar Bıçak Alan Antikacı, Çalışlar Kol Saati Alan Antikacı, Çalışlar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çalışlar Rozet Alan Antikacı, Çalışlar Gelinlik Alan Antikacı, Çalışlar Çatal Alan Antikacı, Çalışlar Kıyafet Alan Antikacı, Çalışlar Duvar Saati Alan Antikacı, Çalışlar Fes Alan Antikacı, Çalışlar Küp Alan Antikacı, Çalışlar Saçma Alan Antikacı.

Çalışlar Hat Yazısı Alan Antikacı, Çalışlar Ağaç Alan Antikacı, Çalışlar Halı Alan Antikacı, Çalışlar Günlük Alan Antikacı, Çalışlar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çalışlar Masa Alan Antikacı, Çalışlar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çalışlar Kitap Alan Antikacı, Çalışlar Amfi Alan Antikacı, Çalışlar Albüm Alan Antikacı, Çalışlar Ahşap Alan Antikacı, Çalışlar Gondol Alan Antikacı, Çalışlar Çizgi Roman Alan Antikacı, Çalışlar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çalışlar Pusula Alan Antikacı, Çalışlar Gerdanlık Alan Antikacı, Çalışlar Cezve Alan Antikacı, Çalışlar Şerbetlik Alan Antikacı.

Çalışlar Tuval Alan Antikacı, Çalışlar Okka Alan Antikacı, Çalışlar Fincan Alan Antikacı, Çalışlar Cd Alan Antikacı, Çalışlar Cam Alan Antikacı, Çalışlar Çan Alan Antikacı, Çalışlar Hoparlör Alan Antikacı, Çalışlar Çiçek Alan Antikacı, Çalışlar Retro Eşya Alan Antikacı, Çalışlar Vazo Alan Antikacı, Çalışlar Koltuk Alan Antikacı, Çalışlar Şapka Alan Antikacı, Çalışlar Bakır Eşya Alan Antikacı, Çalışlar Kilit Alan Antikacı, Çalışlar Biblo Alan Antikacı, Çalışlar Saat Alan Antikacı, Çalışlar Matara Alan Antikacı, Çalışlar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çalışlar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çalışlar Nişan Alan Antikacı, Çalışlar Seramik Alan Antikacı, Çalışlar Minyatür Alan Antikacı, Çalışlar Kase Alan Antikacı, Çalışlar Tas Alan Antikacı, Çalışlar Kavanoz Alan Antikacı, Çalışlar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çalışlar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çalışlar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çalışlar Radyo Alan Antikacı, Çalışlar Çini Alan Antikacı, Çalışlar Mühür Alan Antikacı, Çalışlar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çalışlar Çaydanlık Alan Antikacı, Çalışlar Halhal Alan Antikacı, Çalışlar Tılsım Alan Antikacı, Çalışlar Sepet Alan Antikacı, Çalışlar Sandelye Alan Antikacı, Çalışlar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çalışlar Pikap Alan Antikacı, Çalışlar Roman Alan Antikacı, Çalışlar Tepsi Alan Antikacı, Çalışlar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çalışlar Forma Alan Antikacı, Çalışlar Avize Alan Antikacı, Çalışlar Sahan Alan Antikacı, Çalışlar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çalışlar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çalışlar Bronz Heykel Alan Antikacı, Çalışlar Şamdan Alan Antikacı.

Çalışlar Kartpostal Alan Antikacı, Çalışlar Hereke Halısı Alan Antikacı, Çalışlar Sini Alan Antikacı, Çalışlar Tüfek Alan Antikacı, Çalışlar Köstekli Saat Alan Antikacı, Çalışlar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çalışlar Taş Plak Alan Antikacı, Çalışlar Gravür Alan Antikacı, Çalışlar Kurşun Alan Antikacı, Çalışlar Gramafon Alan Antikacı, Çalışlar Cd Player Alan Antikacı, Çalışlar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çalışlar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çalışlar Kahve Takımı Alan Antikacı, Çalışlar Mobilya Alan Antikacı, Çalışlar Kapı Alan Antikacı, Çalışlar Kaşık Alan Antikacı, Çalışlar İbrik Alan Antikacı, Çalışlar Yağlı Boya Alan Antikacı, Çalışlar Tabanca Alan Antikacı, Çalışlar Ferman Alan Antikacı, Çalışlar Ebru Alan Antikacı, Çalışlar Tabak Alan Antikacı, Çalışlar Semaver Alan Antikacı, Çalışlar Kutu Alan Antikacı.

Çalışlar Kehribar Alan Antikacı, Çalışlar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çalışlar Bronz Alan Antikacı, Çalışlar Şişe Alan Antikacı, Çalışlar Madalya Nişan Alan Antikacı, Çalışlar Anahtar Alan Antikacı, Çalışlar Makine Alan Antikacı, Çalışlar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çalışlar Mekanik Alet Alan Antikacı, Çalışlar Kolye Alan Antikacı, Çalışlar Fotoğraf Alan Antikacı, Çalışlar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çalışlar Tesbih Alan Antikacı, Çalışlar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çalışlar Opalin Alan Antikacı, Çalışlar Taş Alan Antikacı, Çalışlar Metal Alan Antikacı, Çalışlar El Yazması Alan Antikacı, Çalışlar Terazi Alan Antikacı, Çalışlar Tokmak Alan Antikacı, Çalışlar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çalışlar Dirhem Alan Antikacı, Çalışlar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.