Çakmaklı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çakmaklı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çakmaklı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çakmaklı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çakmaklı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çakmaklı ve antika satıcıları Çakmaklı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çakmaklı Antikacı

İstanbul, Çakmaklı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çakmaklı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çakmaklı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çakmaklı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çakmaklı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çakmaklı Takvim Alan Antikacı, Çakmaklı Mangal Alan Antikacı, Çakmaklı Bindallı Alan Antikacı, Çakmaklı Müzik Seti Alan Antikacı, Çakmaklı Kama Alan Antikacı, Çakmaklı Kazan Alan Antikacı, Çakmaklı Kristal Alan Antikacı, Çakmaklı Kuran Alan Antikacı, Çakmaklı Kupa Alan Antikacı, Çakmaklı Ğügüm Alan Antikacı, Çakmaklı Arma Alan Antikacı, Çakmaklı Fıçı Alan Antikacı, Çakmaklı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çakmaklı Efemera Alan Antikacı, Çakmaklı Hat Makası Alan Antikacı, Çakmaklı Silke Alan Antikacı, Çakmaklı Madalya Alan Antikacı.

Çakmaklı Tarak Alan Antikacı, Çakmaklı Harita Alan Antikacı, Çakmaklı Kandil Alan Antikacı, Çakmaklı Bez Alan Antikacı, Çakmaklı Porselen Alan Antikacı, Çakmaklı Müzik Aleti Alan Antikacı, Çakmaklı Takı Kutusu Alan Antikacı, Çakmaklı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çakmaklı Resim Alan Antikacı, Çakmaklı İpek Halı Alan Antikacı, Çakmaklı Silah Alan Antikacı, Çakmaklı Kilim Alan Antikacı, Çakmaklı Plak Alan Antikacı, Çakmaklı Kasetçalar Alan Antikacı, Çakmaklı Zarf Alan Antikacı.

Çakmaklı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çakmaklı Yüzük Alan Antikacı, Çakmaklı Portre Alan Antikacı, Çakmaklı İran Halısı Alan Antikacı, Çakmaklı Askeri Malzeme Alanalar, Çakmaklı Baston Alan Antikacı, Çakmaklı Bileklik Alan Antikacı, Çakmaklı Sehpa Alan Antikacı, Çakmaklı Kamçı Alan Antikacı, Çakmaklı Hat Alan Antikacı, Çakmaklı Oyma Alan Antikacı, Çakmaklı Gümüşlük Alan Antikacı, Çakmaklı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çakmaklı Kılıç Alan Antikacı, Çakmaklı Takı Alan Antikacı, Çakmaklı Cep Saati Alan Antikacı, Çakmaklı Dvd Alan Antikacı, Çakmaklı Komple Eşya Alan Antikacı, Çakmaklı Telefon Alan Antikacı, Çakmaklı Pipo Alan Antikacı, Çakmaklı Üç Etek Alan Antikacı, Çakmaklı Bilezik Alan Antikacı, Çakmaklı Bardak Alan Antikacı.

Çakmaklı Tablo Alan Antikacı, Çakmaklı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çakmaklı Sefer Tası Alan Antikacı, Çakmaklı Dokuma Alan Antikacı, Çakmaklı Kalem Alan Antikacı, Çakmaklı Sürahi Alan Antikacı, Çakmaklı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çakmaklı Gümüş Alan Antikacı, Çakmaklı Daktilo Alan Antikacı, Çakmaklı Pul Alan Antikacı, Çakmaklı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çakmaklı Bıçak Alan Antikacı, Çakmaklı Kol Saati Alan Antikacı, Çakmaklı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çakmaklı Rozet Alan Antikacı, Çakmaklı Gelinlik Alan Antikacı, Çakmaklı Çatal Alan Antikacı, Çakmaklı Kıyafet Alan Antikacı, Çakmaklı Duvar Saati Alan Antikacı, Çakmaklı Fes Alan Antikacı, Çakmaklı Küp Alan Antikacı, Çakmaklı Saçma Alan Antikacı.

Çakmaklı Hat Yazısı Alan Antikacı, Çakmaklı Ağaç Alan Antikacı, Çakmaklı Halı Alan Antikacı, Çakmaklı Günlük Alan Antikacı, Çakmaklı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çakmaklı Masa Alan Antikacı, Çakmaklı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çakmaklı Kitap Alan Antikacı, Çakmaklı Amfi Alan Antikacı, Çakmaklı Albüm Alan Antikacı, Çakmaklı Ahşap Alan Antikacı, Çakmaklı Gondol Alan Antikacı, Çakmaklı Çizgi Roman Alan Antikacı, Çakmaklı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çakmaklı Pusula Alan Antikacı, Çakmaklı Gerdanlık Alan Antikacı, Çakmaklı Cezve Alan Antikacı, Çakmaklı Şerbetlik Alan Antikacı.

Çakmaklı Tuval Alan Antikacı, Çakmaklı Okka Alan Antikacı, Çakmaklı Fincan Alan Antikacı, Çakmaklı Cd Alan Antikacı, Çakmaklı Cam Alan Antikacı, Çakmaklı Çan Alan Antikacı, Çakmaklı Hoparlör Alan Antikacı, Çakmaklı Çiçek Alan Antikacı, Çakmaklı Retro Eşya Alan Antikacı, Çakmaklı Vazo Alan Antikacı, Çakmaklı Koltuk Alan Antikacı, Çakmaklı Şapka Alan Antikacı, Çakmaklı Bakır Eşya Alan Antikacı, Çakmaklı Kilit Alan Antikacı, Çakmaklı Biblo Alan Antikacı, Çakmaklı Saat Alan Antikacı, Çakmaklı Matara Alan Antikacı, Çakmaklı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çakmaklı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çakmaklı Nişan Alan Antikacı, Çakmaklı Seramik Alan Antikacı, Çakmaklı Minyatür Alan Antikacı, Çakmaklı Kase Alan Antikacı, Çakmaklı Tas Alan Antikacı, Çakmaklı Kavanoz Alan Antikacı, Çakmaklı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çakmaklı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çakmaklı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çakmaklı Radyo Alan Antikacı, Çakmaklı Çini Alan Antikacı, Çakmaklı Mühür Alan Antikacı, Çakmaklı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çakmaklı Çaydanlık Alan Antikacı, Çakmaklı Halhal Alan Antikacı, Çakmaklı Tılsım Alan Antikacı, Çakmaklı Sepet Alan Antikacı, Çakmaklı Sandelye Alan Antikacı, Çakmaklı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çakmaklı Pikap Alan Antikacı, Çakmaklı Roman Alan Antikacı, Çakmaklı Tepsi Alan Antikacı, Çakmaklı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çakmaklı Forma Alan Antikacı, Çakmaklı Avize Alan Antikacı, Çakmaklı Sahan Alan Antikacı, Çakmaklı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çakmaklı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çakmaklı Bronz Heykel Alan Antikacı, Çakmaklı Şamdan Alan Antikacı.

Çakmaklı Kartpostal Alan Antikacı, Çakmaklı Hereke Halısı Alan Antikacı, Çakmaklı Sini Alan Antikacı, Çakmaklı Tüfek Alan Antikacı, Çakmaklı Köstekli Saat Alan Antikacı, Çakmaklı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çakmaklı Taş Plak Alan Antikacı, Çakmaklı Gravür Alan Antikacı, Çakmaklı Kurşun Alan Antikacı, Çakmaklı Gramafon Alan Antikacı, Çakmaklı Cd Player Alan Antikacı, Çakmaklı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çakmaklı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çakmaklı Kahve Takımı Alan Antikacı, Çakmaklı Mobilya Alan Antikacı, Çakmaklı Kapı Alan Antikacı, Çakmaklı Kaşık Alan Antikacı, Çakmaklı İbrik Alan Antikacı, Çakmaklı Yağlı Boya Alan Antikacı, Çakmaklı Tabanca Alan Antikacı, Çakmaklı Ferman Alan Antikacı, Çakmaklı Ebru Alan Antikacı, Çakmaklı Tabak Alan Antikacı, Çakmaklı Semaver Alan Antikacı, Çakmaklı Kutu Alan Antikacı.

Çakmaklı Kehribar Alan Antikacı, Çakmaklı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çakmaklı Bronz Alan Antikacı, Çakmaklı Şişe Alan Antikacı, Çakmaklı Madalya Nişan Alan Antikacı, Çakmaklı Anahtar Alan Antikacı, Çakmaklı Makine Alan Antikacı, Çakmaklı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çakmaklı Mekanik Alet Alan Antikacı, Çakmaklı Kolye Alan Antikacı, Çakmaklı Fotoğraf Alan Antikacı, Çakmaklı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çakmaklı Tesbih Alan Antikacı, Çakmaklı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çakmaklı Opalin Alan Antikacı, Çakmaklı Taş Alan Antikacı, Çakmaklı Metal Alan Antikacı, Çakmaklı El Yazması Alan Antikacı, Çakmaklı Terazi Alan Antikacı, Çakmaklı Tokmak Alan Antikacı, Çakmaklı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çakmaklı Dirhem Alan Antikacı, Çakmaklı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.