Çakıl Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çakıl Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çakıl, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çakıl olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çakıl İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çakıl ve antika satıcıları Çakıl için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çakıl Antikacı

İstanbul, Çakıl antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çakıl) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çakıl Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çakıl Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çakıl Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çakıl Takvim Alan Antikacı, Çakıl Mangal Alan Antikacı, Çakıl Bindallı Alan Antikacı, Çakıl Müzik Seti Alan Antikacı, Çakıl Kama Alan Antikacı, Çakıl Kazan Alan Antikacı, Çakıl Kristal Alan Antikacı, Çakıl Kuran Alan Antikacı, Çakıl Kupa Alan Antikacı, Çakıl Ğügüm Alan Antikacı, Çakıl Arma Alan Antikacı, Çakıl Fıçı Alan Antikacı, Çakıl El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çakıl Efemera Alan Antikacı, Çakıl Hat Makası Alan Antikacı, Çakıl Silke Alan Antikacı, Çakıl Madalya Alan Antikacı.

Çakıl Tarak Alan Antikacı, Çakıl Harita Alan Antikacı, Çakıl Kandil Alan Antikacı, Çakıl Bez Alan Antikacı, Çakıl Porselen Alan Antikacı, Çakıl Müzik Aleti Alan Antikacı, Çakıl Takı Kutusu Alan Antikacı, Çakıl Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çakıl Resim Alan Antikacı, Çakıl İpek Halı Alan Antikacı, Çakıl Silah Alan Antikacı, Çakıl Kilim Alan Antikacı, Çakıl Plak Alan Antikacı, Çakıl Kasetçalar Alan Antikacı, Çakıl Zarf Alan Antikacı.

Çakıl Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çakıl Yüzük Alan Antikacı, Çakıl Portre Alan Antikacı, Çakıl İran Halısı Alan Antikacı, Çakıl Askeri Malzeme Alanalar, Çakıl Baston Alan Antikacı, Çakıl Bileklik Alan Antikacı, Çakıl Sehpa Alan Antikacı, Çakıl Kamçı Alan Antikacı, Çakıl Hat Alan Antikacı, Çakıl Oyma Alan Antikacı, Çakıl Gümüşlük Alan Antikacı, Çakıl El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çakıl Kılıç Alan Antikacı, Çakıl Takı Alan Antikacı, Çakıl Cep Saati Alan Antikacı, Çakıl Dvd Alan Antikacı, Çakıl Komple Eşya Alan Antikacı, Çakıl Telefon Alan Antikacı, Çakıl Pipo Alan Antikacı, Çakıl Üç Etek Alan Antikacı, Çakıl Bilezik Alan Antikacı, Çakıl Bardak Alan Antikacı.

Çakıl Tablo Alan Antikacı, Çakıl 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çakıl Sefer Tası Alan Antikacı, Çakıl Dokuma Alan Antikacı, Çakıl Kalem Alan Antikacı, Çakıl Sürahi Alan Antikacı, Çakıl Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çakıl Gümüş Alan Antikacı, Çakıl Daktilo Alan Antikacı, Çakıl Pul Alan Antikacı, Çakıl Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çakıl Bıçak Alan Antikacı, Çakıl Kol Saati Alan Antikacı, Çakıl Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çakıl Rozet Alan Antikacı, Çakıl Gelinlik Alan Antikacı, Çakıl Çatal Alan Antikacı, Çakıl Kıyafet Alan Antikacı, Çakıl Duvar Saati Alan Antikacı, Çakıl Fes Alan Antikacı, Çakıl Küp Alan Antikacı, Çakıl Saçma Alan Antikacı.

Çakıl Hat Yazısı Alan Antikacı, Çakıl Ağaç Alan Antikacı, Çakıl Halı Alan Antikacı, Çakıl Günlük Alan Antikacı, Çakıl Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çakıl Masa Alan Antikacı, Çakıl Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çakıl Kitap Alan Antikacı, Çakıl Amfi Alan Antikacı, Çakıl Albüm Alan Antikacı, Çakıl Ahşap Alan Antikacı, Çakıl Gondol Alan Antikacı, Çakıl Çizgi Roman Alan Antikacı, Çakıl Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çakıl Pusula Alan Antikacı, Çakıl Gerdanlık Alan Antikacı, Çakıl Cezve Alan Antikacı, Çakıl Şerbetlik Alan Antikacı.

Çakıl Tuval Alan Antikacı, Çakıl Okka Alan Antikacı, Çakıl Fincan Alan Antikacı, Çakıl Cd Alan Antikacı, Çakıl Cam Alan Antikacı, Çakıl Çan Alan Antikacı, Çakıl Hoparlör Alan Antikacı, Çakıl Çiçek Alan Antikacı, Çakıl Retro Eşya Alan Antikacı, Çakıl Vazo Alan Antikacı, Çakıl Koltuk Alan Antikacı, Çakıl Şapka Alan Antikacı, Çakıl Bakır Eşya Alan Antikacı, Çakıl Kilit Alan Antikacı, Çakıl Biblo Alan Antikacı, Çakıl Saat Alan Antikacı, Çakıl Matara Alan Antikacı, Çakıl Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çakıl 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çakıl Nişan Alan Antikacı, Çakıl Seramik Alan Antikacı, Çakıl Minyatür Alan Antikacı, Çakıl Kase Alan Antikacı, Çakıl Tas Alan Antikacı, Çakıl Kavanoz Alan Antikacı, Çakıl 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çakıl Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çakıl El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çakıl Radyo Alan Antikacı, Çakıl Çini Alan Antikacı, Çakıl Mühür Alan Antikacı, Çakıl Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çakıl Çaydanlık Alan Antikacı, Çakıl Halhal Alan Antikacı, Çakıl Tılsım Alan Antikacı, Çakıl Sepet Alan Antikacı, Çakıl Sandelye Alan Antikacı, Çakıl Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çakıl Pikap Alan Antikacı, Çakıl Roman Alan Antikacı, Çakıl Tepsi Alan Antikacı, Çakıl Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çakıl Forma Alan Antikacı, Çakıl Avize Alan Antikacı, Çakıl Sahan Alan Antikacı, Çakıl Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çakıl Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çakıl Bronz Heykel Alan Antikacı, Çakıl Şamdan Alan Antikacı.

Çakıl Kartpostal Alan Antikacı, Çakıl Hereke Halısı Alan Antikacı, Çakıl Sini Alan Antikacı, Çakıl Tüfek Alan Antikacı, Çakıl Köstekli Saat Alan Antikacı, Çakıl Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çakıl Taş Plak Alan Antikacı, Çakıl Gravür Alan Antikacı, Çakıl Kurşun Alan Antikacı, Çakıl Gramafon Alan Antikacı, Çakıl Cd Player Alan Antikacı, Çakıl 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çakıl Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çakıl Kahve Takımı Alan Antikacı, Çakıl Mobilya Alan Antikacı, Çakıl Kapı Alan Antikacı, Çakıl Kaşık Alan Antikacı, Çakıl İbrik Alan Antikacı, Çakıl Yağlı Boya Alan Antikacı, Çakıl Tabanca Alan Antikacı, Çakıl Ferman Alan Antikacı, Çakıl Ebru Alan Antikacı, Çakıl Tabak Alan Antikacı, Çakıl Semaver Alan Antikacı, Çakıl Kutu Alan Antikacı.

Çakıl Kehribar Alan Antikacı, Çakıl Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çakıl Bronz Alan Antikacı, Çakıl Şişe Alan Antikacı, Çakıl Madalya Nişan Alan Antikacı, Çakıl Anahtar Alan Antikacı, Çakıl Makine Alan Antikacı, Çakıl Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çakıl Mekanik Alet Alan Antikacı, Çakıl Kolye Alan Antikacı, Çakıl Fotoğraf Alan Antikacı, Çakıl Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çakıl Tesbih Alan Antikacı, Çakıl El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çakıl Opalin Alan Antikacı, Çakıl Taş Alan Antikacı, Çakıl Metal Alan Antikacı, Çakıl El Yazması Alan Antikacı, Çakıl Terazi Alan Antikacı, Çakıl Tokmak Alan Antikacı, Çakıl Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çakıl Dirhem Alan Antikacı, Çakıl El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.