Çağlayan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çağlayan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çağlayan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çağlayan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çağlayan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çağlayan ve antika satıcıları Çağlayan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çağlayan Antikacı

İstanbul, Çağlayan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çağlayan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çağlayan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çağlayan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çağlayan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çağlayan Takvim Alan Antikacı, Çağlayan Mangal Alan Antikacı, Çağlayan Bindallı Alan Antikacı, Çağlayan Müzik Seti Alan Antikacı, Çağlayan Kama Alan Antikacı, Çağlayan Kazan Alan Antikacı, Çağlayan Kristal Alan Antikacı, Çağlayan Kuran Alan Antikacı, Çağlayan Kupa Alan Antikacı, Çağlayan Ğügüm Alan Antikacı, Çağlayan Arma Alan Antikacı, Çağlayan Fıçı Alan Antikacı, Çağlayan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çağlayan Efemera Alan Antikacı, Çağlayan Hat Makası Alan Antikacı, Çağlayan Silke Alan Antikacı, Çağlayan Madalya Alan Antikacı.

Çağlayan Tarak Alan Antikacı, Çağlayan Harita Alan Antikacı, Çağlayan Kandil Alan Antikacı, Çağlayan Bez Alan Antikacı, Çağlayan Porselen Alan Antikacı, Çağlayan Müzik Aleti Alan Antikacı, Çağlayan Takı Kutusu Alan Antikacı, Çağlayan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çağlayan Resim Alan Antikacı, Çağlayan İpek Halı Alan Antikacı, Çağlayan Silah Alan Antikacı, Çağlayan Kilim Alan Antikacı, Çağlayan Plak Alan Antikacı, Çağlayan Kasetçalar Alan Antikacı, Çağlayan Zarf Alan Antikacı.

Çağlayan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çağlayan Yüzük Alan Antikacı, Çağlayan Portre Alan Antikacı, Çağlayan İran Halısı Alan Antikacı, Çağlayan Askeri Malzeme Alanalar, Çağlayan Baston Alan Antikacı, Çağlayan Bileklik Alan Antikacı, Çağlayan Sehpa Alan Antikacı, Çağlayan Kamçı Alan Antikacı, Çağlayan Hat Alan Antikacı, Çağlayan Oyma Alan Antikacı, Çağlayan Gümüşlük Alan Antikacı, Çağlayan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çağlayan Kılıç Alan Antikacı, Çağlayan Takı Alan Antikacı, Çağlayan Cep Saati Alan Antikacı, Çağlayan Dvd Alan Antikacı, Çağlayan Komple Eşya Alan Antikacı, Çağlayan Telefon Alan Antikacı, Çağlayan Pipo Alan Antikacı, Çağlayan Üç Etek Alan Antikacı, Çağlayan Bilezik Alan Antikacı, Çağlayan Bardak Alan Antikacı.

Çağlayan Tablo Alan Antikacı, Çağlayan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çağlayan Sefer Tası Alan Antikacı, Çağlayan Dokuma Alan Antikacı, Çağlayan Kalem Alan Antikacı, Çağlayan Sürahi Alan Antikacı, Çağlayan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çağlayan Gümüş Alan Antikacı, Çağlayan Daktilo Alan Antikacı, Çağlayan Pul Alan Antikacı, Çağlayan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çağlayan Bıçak Alan Antikacı, Çağlayan Kol Saati Alan Antikacı, Çağlayan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çağlayan Rozet Alan Antikacı, Çağlayan Gelinlik Alan Antikacı, Çağlayan Çatal Alan Antikacı, Çağlayan Kıyafet Alan Antikacı, Çağlayan Duvar Saati Alan Antikacı, Çağlayan Fes Alan Antikacı, Çağlayan Küp Alan Antikacı, Çağlayan Saçma Alan Antikacı.

Çağlayan Hat Yazısı Alan Antikacı, Çağlayan Ağaç Alan Antikacı, Çağlayan Halı Alan Antikacı, Çağlayan Günlük Alan Antikacı, Çağlayan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çağlayan Masa Alan Antikacı, Çağlayan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çağlayan Kitap Alan Antikacı, Çağlayan Amfi Alan Antikacı, Çağlayan Albüm Alan Antikacı, Çağlayan Ahşap Alan Antikacı, Çağlayan Gondol Alan Antikacı, Çağlayan Çizgi Roman Alan Antikacı, Çağlayan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çağlayan Pusula Alan Antikacı, Çağlayan Gerdanlık Alan Antikacı, Çağlayan Cezve Alan Antikacı, Çağlayan Şerbetlik Alan Antikacı.

Çağlayan Tuval Alan Antikacı, Çağlayan Okka Alan Antikacı, Çağlayan Fincan Alan Antikacı, Çağlayan Cd Alan Antikacı, Çağlayan Cam Alan Antikacı, Çağlayan Çan Alan Antikacı, Çağlayan Hoparlör Alan Antikacı, Çağlayan Çiçek Alan Antikacı, Çağlayan Retro Eşya Alan Antikacı, Çağlayan Vazo Alan Antikacı, Çağlayan Koltuk Alan Antikacı, Çağlayan Şapka Alan Antikacı, Çağlayan Bakır Eşya Alan Antikacı, Çağlayan Kilit Alan Antikacı, Çağlayan Biblo Alan Antikacı, Çağlayan Saat Alan Antikacı, Çağlayan Matara Alan Antikacı, Çağlayan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çağlayan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çağlayan Nişan Alan Antikacı, Çağlayan Seramik Alan Antikacı, Çağlayan Minyatür Alan Antikacı, Çağlayan Kase Alan Antikacı, Çağlayan Tas Alan Antikacı, Çağlayan Kavanoz Alan Antikacı, Çağlayan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çağlayan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çağlayan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çağlayan Radyo Alan Antikacı, Çağlayan Çini Alan Antikacı, Çağlayan Mühür Alan Antikacı, Çağlayan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çağlayan Çaydanlık Alan Antikacı, Çağlayan Halhal Alan Antikacı, Çağlayan Tılsım Alan Antikacı, Çağlayan Sepet Alan Antikacı, Çağlayan Sandelye Alan Antikacı, Çağlayan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çağlayan Pikap Alan Antikacı, Çağlayan Roman Alan Antikacı, Çağlayan Tepsi Alan Antikacı, Çağlayan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çağlayan Forma Alan Antikacı, Çağlayan Avize Alan Antikacı, Çağlayan Sahan Alan Antikacı, Çağlayan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çağlayan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çağlayan Bronz Heykel Alan Antikacı, Çağlayan Şamdan Alan Antikacı.

Çağlayan Kartpostal Alan Antikacı, Çağlayan Hereke Halısı Alan Antikacı, Çağlayan Sini Alan Antikacı, Çağlayan Tüfek Alan Antikacı, Çağlayan Köstekli Saat Alan Antikacı, Çağlayan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çağlayan Taş Plak Alan Antikacı, Çağlayan Gravür Alan Antikacı, Çağlayan Kurşun Alan Antikacı, Çağlayan Gramafon Alan Antikacı, Çağlayan Cd Player Alan Antikacı, Çağlayan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çağlayan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çağlayan Kahve Takımı Alan Antikacı, Çağlayan Mobilya Alan Antikacı, Çağlayan Kapı Alan Antikacı, Çağlayan Kaşık Alan Antikacı, Çağlayan İbrik Alan Antikacı, Çağlayan Yağlı Boya Alan Antikacı, Çağlayan Tabanca Alan Antikacı, Çağlayan Ferman Alan Antikacı, Çağlayan Ebru Alan Antikacı, Çağlayan Tabak Alan Antikacı, Çağlayan Semaver Alan Antikacı, Çağlayan Kutu Alan Antikacı.

Çağlayan Kehribar Alan Antikacı, Çağlayan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çağlayan Bronz Alan Antikacı, Çağlayan Şişe Alan Antikacı, Çağlayan Madalya Nişan Alan Antikacı, Çağlayan Anahtar Alan Antikacı, Çağlayan Makine Alan Antikacı, Çağlayan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çağlayan Mekanik Alet Alan Antikacı, Çağlayan Kolye Alan Antikacı, Çağlayan Fotoğraf Alan Antikacı, Çağlayan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çağlayan Tesbih Alan Antikacı, Çağlayan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çağlayan Opalin Alan Antikacı, Çağlayan Taş Alan Antikacı, Çağlayan Metal Alan Antikacı, Çağlayan El Yazması Alan Antikacı, Çağlayan Terazi Alan Antikacı, Çağlayan Tokmak Alan Antikacı, Çağlayan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çağlayan Dirhem Alan Antikacı, Çağlayan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.