Cağaloğlu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cağaloğlu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cağaloğlu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cağaloğlu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cağaloğlu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cağaloğlu ve antika satıcıları Cağaloğlu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cağaloğlu Antikacı

İstanbul, Cağaloğlu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cağaloğlu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cağaloğlu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cağaloğlu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cağaloğlu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cağaloğlu Takvim Alan Antikacı, Cağaloğlu Mangal Alan Antikacı, Cağaloğlu Bindallı Alan Antikacı, Cağaloğlu Müzik Seti Alan Antikacı, Cağaloğlu Kama Alan Antikacı, Cağaloğlu Kazan Alan Antikacı, Cağaloğlu Kristal Alan Antikacı, Cağaloğlu Kuran Alan Antikacı, Cağaloğlu Kupa Alan Antikacı, Cağaloğlu Ğügüm Alan Antikacı, Cağaloğlu Arma Alan Antikacı, Cağaloğlu Fıçı Alan Antikacı, Cağaloğlu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cağaloğlu Efemera Alan Antikacı, Cağaloğlu Hat Makası Alan Antikacı, Cağaloğlu Silke Alan Antikacı, Cağaloğlu Madalya Alan Antikacı.

Cağaloğlu Tarak Alan Antikacı, Cağaloğlu Harita Alan Antikacı, Cağaloğlu Kandil Alan Antikacı, Cağaloğlu Bez Alan Antikacı, Cağaloğlu Porselen Alan Antikacı, Cağaloğlu Müzik Aleti Alan Antikacı, Cağaloğlu Takı Kutusu Alan Antikacı, Cağaloğlu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cağaloğlu Resim Alan Antikacı, Cağaloğlu İpek Halı Alan Antikacı, Cağaloğlu Silah Alan Antikacı, Cağaloğlu Kilim Alan Antikacı, Cağaloğlu Plak Alan Antikacı, Cağaloğlu Kasetçalar Alan Antikacı, Cağaloğlu Zarf Alan Antikacı.

Cağaloğlu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cağaloğlu Yüzük Alan Antikacı, Cağaloğlu Portre Alan Antikacı, Cağaloğlu İran Halısı Alan Antikacı, Cağaloğlu Askeri Malzeme Alanalar, Cağaloğlu Baston Alan Antikacı, Cağaloğlu Bileklik Alan Antikacı, Cağaloğlu Sehpa Alan Antikacı, Cağaloğlu Kamçı Alan Antikacı, Cağaloğlu Hat Alan Antikacı, Cağaloğlu Oyma Alan Antikacı, Cağaloğlu Gümüşlük Alan Antikacı, Cağaloğlu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cağaloğlu Kılıç Alan Antikacı, Cağaloğlu Takı Alan Antikacı, Cağaloğlu Cep Saati Alan Antikacı, Cağaloğlu Dvd Alan Antikacı, Cağaloğlu Komple Eşya Alan Antikacı, Cağaloğlu Telefon Alan Antikacı, Cağaloğlu Pipo Alan Antikacı, Cağaloğlu Üç Etek Alan Antikacı, Cağaloğlu Bilezik Alan Antikacı, Cağaloğlu Bardak Alan Antikacı.

Cağaloğlu Tablo Alan Antikacı, Cağaloğlu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cağaloğlu Sefer Tası Alan Antikacı, Cağaloğlu Dokuma Alan Antikacı, Cağaloğlu Kalem Alan Antikacı, Cağaloğlu Sürahi Alan Antikacı, Cağaloğlu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cağaloğlu Gümüş Alan Antikacı, Cağaloğlu Daktilo Alan Antikacı, Cağaloğlu Pul Alan Antikacı, Cağaloğlu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cağaloğlu Bıçak Alan Antikacı, Cağaloğlu Kol Saati Alan Antikacı, Cağaloğlu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cağaloğlu Rozet Alan Antikacı, Cağaloğlu Gelinlik Alan Antikacı, Cağaloğlu Çatal Alan Antikacı, Cağaloğlu Kıyafet Alan Antikacı, Cağaloğlu Duvar Saati Alan Antikacı, Cağaloğlu Fes Alan Antikacı, Cağaloğlu Küp Alan Antikacı, Cağaloğlu Saçma Alan Antikacı.

Cağaloğlu Hat Yazısı Alan Antikacı, Cağaloğlu Ağaç Alan Antikacı, Cağaloğlu Halı Alan Antikacı, Cağaloğlu Günlük Alan Antikacı, Cağaloğlu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cağaloğlu Masa Alan Antikacı, Cağaloğlu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cağaloğlu Kitap Alan Antikacı, Cağaloğlu Amfi Alan Antikacı, Cağaloğlu Albüm Alan Antikacı, Cağaloğlu Ahşap Alan Antikacı, Cağaloğlu Gondol Alan Antikacı, Cağaloğlu Çizgi Roman Alan Antikacı, Cağaloğlu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cağaloğlu Pusula Alan Antikacı, Cağaloğlu Gerdanlık Alan Antikacı, Cağaloğlu Cezve Alan Antikacı, Cağaloğlu Şerbetlik Alan Antikacı.

Cağaloğlu Tuval Alan Antikacı, Cağaloğlu Okka Alan Antikacı, Cağaloğlu Fincan Alan Antikacı, Cağaloğlu Cd Alan Antikacı, Cağaloğlu Cam Alan Antikacı, Cağaloğlu Çan Alan Antikacı, Cağaloğlu Hoparlör Alan Antikacı, Cağaloğlu Çiçek Alan Antikacı, Cağaloğlu Retro Eşya Alan Antikacı, Cağaloğlu Vazo Alan Antikacı, Cağaloğlu Koltuk Alan Antikacı, Cağaloğlu Şapka Alan Antikacı, Cağaloğlu Bakır Eşya Alan Antikacı, Cağaloğlu Kilit Alan Antikacı, Cağaloğlu Biblo Alan Antikacı, Cağaloğlu Saat Alan Antikacı, Cağaloğlu Matara Alan Antikacı, Cağaloğlu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cağaloğlu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cağaloğlu Nişan Alan Antikacı, Cağaloğlu Seramik Alan Antikacı, Cağaloğlu Minyatür Alan Antikacı, Cağaloğlu Kase Alan Antikacı, Cağaloğlu Tas Alan Antikacı, Cağaloğlu Kavanoz Alan Antikacı, Cağaloğlu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cağaloğlu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cağaloğlu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cağaloğlu Radyo Alan Antikacı, Cağaloğlu Çini Alan Antikacı, Cağaloğlu Mühür Alan Antikacı, Cağaloğlu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cağaloğlu Çaydanlık Alan Antikacı, Cağaloğlu Halhal Alan Antikacı, Cağaloğlu Tılsım Alan Antikacı, Cağaloğlu Sepet Alan Antikacı, Cağaloğlu Sandelye Alan Antikacı, Cağaloğlu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cağaloğlu Pikap Alan Antikacı, Cağaloğlu Roman Alan Antikacı, Cağaloğlu Tepsi Alan Antikacı, Cağaloğlu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cağaloğlu Forma Alan Antikacı, Cağaloğlu Avize Alan Antikacı, Cağaloğlu Sahan Alan Antikacı, Cağaloğlu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cağaloğlu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cağaloğlu Bronz Heykel Alan Antikacı, Cağaloğlu Şamdan Alan Antikacı.

Cağaloğlu Kartpostal Alan Antikacı, Cağaloğlu Hereke Halısı Alan Antikacı, Cağaloğlu Sini Alan Antikacı, Cağaloğlu Tüfek Alan Antikacı, Cağaloğlu Köstekli Saat Alan Antikacı, Cağaloğlu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cağaloğlu Taş Plak Alan Antikacı, Cağaloğlu Gravür Alan Antikacı, Cağaloğlu Kurşun Alan Antikacı, Cağaloğlu Gramafon Alan Antikacı, Cağaloğlu Cd Player Alan Antikacı, Cağaloğlu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cağaloğlu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cağaloğlu Kahve Takımı Alan Antikacı, Cağaloğlu Mobilya Alan Antikacı, Cağaloğlu Kapı Alan Antikacı, Cağaloğlu Kaşık Alan Antikacı, Cağaloğlu İbrik Alan Antikacı, Cağaloğlu Yağlı Boya Alan Antikacı, Cağaloğlu Tabanca Alan Antikacı, Cağaloğlu Ferman Alan Antikacı, Cağaloğlu Ebru Alan Antikacı, Cağaloğlu Tabak Alan Antikacı, Cağaloğlu Semaver Alan Antikacı, Cağaloğlu Kutu Alan Antikacı.

Cağaloğlu Kehribar Alan Antikacı, Cağaloğlu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cağaloğlu Bronz Alan Antikacı, Cağaloğlu Şişe Alan Antikacı, Cağaloğlu Madalya Nişan Alan Antikacı, Cağaloğlu Anahtar Alan Antikacı, Cağaloğlu Makine Alan Antikacı, Cağaloğlu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cağaloğlu Mekanik Alet Alan Antikacı, Cağaloğlu Kolye Alan Antikacı, Cağaloğlu Fotoğraf Alan Antikacı, Cağaloğlu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cağaloğlu Tesbih Alan Antikacı, Cağaloğlu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cağaloğlu Opalin Alan Antikacı, Cağaloğlu Taş Alan Antikacı, Cağaloğlu Metal Alan Antikacı, Cağaloğlu El Yazması Alan Antikacı, Cağaloğlu Terazi Alan Antikacı, Cağaloğlu Tokmak Alan Antikacı, Cağaloğlu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cağaloğlu Dirhem Alan Antikacı, Cağaloğlu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.