Caferağa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Caferağa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Caferağa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Caferağa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Caferağa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Caferağa ve antika satıcıları Caferağa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Caferağa Antikacı

İstanbul, Caferağa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Caferağa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Caferağa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Caferağa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Caferağa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Caferağa Takvim Alan Antikacı, Caferağa Mangal Alan Antikacı, Caferağa Bindallı Alan Antikacı, Caferağa Müzik Seti Alan Antikacı, Caferağa Kama Alan Antikacı, Caferağa Kazan Alan Antikacı, Caferağa Kristal Alan Antikacı, Caferağa Kuran Alan Antikacı, Caferağa Kupa Alan Antikacı, Caferağa Ğügüm Alan Antikacı, Caferağa Arma Alan Antikacı, Caferağa Fıçı Alan Antikacı, Caferağa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Caferağa Efemera Alan Antikacı, Caferağa Hat Makası Alan Antikacı, Caferağa Silke Alan Antikacı, Caferağa Madalya Alan Antikacı.

Caferağa Tarak Alan Antikacı, Caferağa Harita Alan Antikacı, Caferağa Kandil Alan Antikacı, Caferağa Bez Alan Antikacı, Caferağa Porselen Alan Antikacı, Caferağa Müzik Aleti Alan Antikacı, Caferağa Takı Kutusu Alan Antikacı, Caferağa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Caferağa Resim Alan Antikacı, Caferağa İpek Halı Alan Antikacı, Caferağa Silah Alan Antikacı, Caferağa Kilim Alan Antikacı, Caferağa Plak Alan Antikacı, Caferağa Kasetçalar Alan Antikacı, Caferağa Zarf Alan Antikacı.

Caferağa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Caferağa Yüzük Alan Antikacı, Caferağa Portre Alan Antikacı, Caferağa İran Halısı Alan Antikacı, Caferağa Askeri Malzeme Alanalar, Caferağa Baston Alan Antikacı, Caferağa Bileklik Alan Antikacı, Caferağa Sehpa Alan Antikacı, Caferağa Kamçı Alan Antikacı, Caferağa Hat Alan Antikacı, Caferağa Oyma Alan Antikacı, Caferağa Gümüşlük Alan Antikacı, Caferağa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Caferağa Kılıç Alan Antikacı, Caferağa Takı Alan Antikacı, Caferağa Cep Saati Alan Antikacı, Caferağa Dvd Alan Antikacı, Caferağa Komple Eşya Alan Antikacı, Caferağa Telefon Alan Antikacı, Caferağa Pipo Alan Antikacı, Caferağa Üç Etek Alan Antikacı, Caferağa Bilezik Alan Antikacı, Caferağa Bardak Alan Antikacı.

Caferağa Tablo Alan Antikacı, Caferağa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Caferağa Sefer Tası Alan Antikacı, Caferağa Dokuma Alan Antikacı, Caferağa Kalem Alan Antikacı, Caferağa Sürahi Alan Antikacı, Caferağa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Caferağa Gümüş Alan Antikacı, Caferağa Daktilo Alan Antikacı, Caferağa Pul Alan Antikacı, Caferağa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Caferağa Bıçak Alan Antikacı, Caferağa Kol Saati Alan Antikacı, Caferağa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Caferağa Rozet Alan Antikacı, Caferağa Çatal Alan Antikacı, Caferağa Kıyafet Alan Antikacı, Caferağa Duvar Saati Alan Antikacı, Caferağa Fes Alan Antikacı, Caferağa Küp Alan Antikacı, Caferağa Saçma Alan Antikacı.

Caferağa Hat Yazısı Alan Antikacı, Caferağa Ağaç Alan Antikacı, Caferağa Halı Alan Antikacı, Caferağa Günlük Alan Antikacı, Caferağa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Caferağa Masa Alan Antikacı, Caferağa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Caferağa Kitap Alan Antikacı, Caferağa Amfi Alan Antikacı, Caferağa Albüm Alan Antikacı, Caferağa Ahşap Alan Antikacı, Caferağa Gondol Alan Antikacı, Caferağa Çizgi Roman Alan Antikacı, Caferağa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Caferağa Pusula Alan Antikacı, Caferağa Gerdanlık Alan Antikacı, Caferağa Cezve Alan Antikacı, Caferağa Şerbetlik Alan Antikacı.

Caferağa Tuval Alan Antikacı, Caferağa Okka Alan Antikacı, Caferağa Fincan Alan Antikacı, Caferağa Cd Alan Antikacı, Caferağa Cam Alan Antikacı, Caferağa Çan Alan Antikacı, Caferağa Hoparlör Alan Antikacı, Caferağa Çiçek Alan Antikacı, Caferağa Retro Eşya Alan Antikacı, Caferağa Vazo Alan Antikacı, Caferağa Koltuk Alan Antikacı, Caferağa Şapka Alan Antikacı, Caferağa Bakır Eşya Alan Antikacı, Caferağa Kilit Alan Antikacı, Caferağa Biblo Alan Antikacı, Caferağa Saat Alan Antikacı, Caferağa Matara Alan Antikacı, Caferağa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Caferağa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Caferağa Nişan Alan Antikacı, Caferağa Seramik Alan Antikacı, Caferağa Minyatür Alan Antikacı, Caferağa Kase Alan Antikacı, Caferağa Tas Alan Antikacı, Caferağa Kavanoz Alan Antikacı, Caferağa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Caferağa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Caferağa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Caferağa Radyo Alan Antikacı, Caferağa Çini Alan Antikacı, Caferağa Mühür Alan Antikacı, Caferağa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Caferağa Çaydanlık Alan Antikacı, Caferağa Halhal Alan Antikacı, Caferağa Tılsım Alan Antikacı, Caferağa Sepet Alan Antikacı, Caferağa Sandelye Alan Antikacı, Caferağa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Caferağa Pikap Alan Antikacı, Caferağa Roman Alan Antikacı, Caferağa Tepsi Alan Antikacı, Caferağa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Caferağa Forma Alan Antikacı, Caferağa Avize Alan Antikacı, Caferağa Sahan Alan Antikacı, Caferağa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Caferağa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Caferağa Bronz Heykel Alan Antikacı, Caferağa Şamdan Alan Antikacı.

Caferağa Kartpostal Alan Antikacı, Caferağa Hereke Halısı Alan Antikacı, Caferağa Sini Alan Antikacı, Caferağa Tüfek Alan Antikacı, Caferağa Köstekli Saat Alan Antikacı, Caferağa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Caferağa Taş Plak Alan Antikacı, Caferağa Gravür Alan Antikacı, Caferağa Kurşun Alan Antikacı, Caferağa Gramafon Alan Antikacı, Caferağa Cd Player Alan Antikacı, Caferağa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Caferağa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Caferağa Kahve Takımı Alan Antikacı, Caferağa Mobilya Alan Antikacı, Caferağa Kapı Alan Antikacı, Caferağa Kaşık Alan Antikacı, Caferağa İbrik Alan Antikacı, Caferağa Yağlı Boya Alan Antikacı, Caferağa Tabanca Alan Antikacı, Caferağa Ferman Alan Antikacı, Caferağa Ebru Alan Antikacı, Caferağa Tabak Alan Antikacı, Caferağa Semaver Alan Antikacı, Caferağa Kutu Alan Antikacı.

Caferağa Kehribar Alan Antikacı, Caferağa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Caferağa Bronz Alan Antikacı, Caferağa Şişe Alan Antikacı, Caferağa Madalya Nişan Alan Antikacı, Caferağa Anahtar Alan Antikacı, Caferağa Makine Alan Antikacı, Caferağa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Caferağa Mekanik Alet Alan Antikacı, Caferağa Kolye Alan Antikacı, Caferağa Fotoğraf Alan Antikacı, Caferağa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Caferağa Tesbih Alan Antikacı, Caferağa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Caferağa Opalin Alan Antikacı, Caferağa Taş Alan Antikacı, Caferağa Metal Alan Antikacı, Caferağa El Yazması Alan Antikacı, Caferağa Terazi Alan Antikacı, Caferağa Tokmak Alan Antikacı, Caferağa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Caferağa Dirhem Alan Antikacı, Caferağa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.