Caddebostan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Caddebostan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Caddebostan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Caddebostan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Caddebostan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Caddebostan ve antika satıcıları Caddebostan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Caddebostan Antikacı

İstanbul, Caddebostan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Caddebostan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Caddebostan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Caddebostan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Caddebostan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Caddebostan Takvim Alan Antikacı, Caddebostan Mangal Alan Antikacı, Caddebostan Bindallı Alan Antikacı, Caddebostan Müzik Seti Alan Antikacı, Caddebostan Kama Alan Antikacı, Caddebostan Kazan Alan Antikacı, Caddebostan Kristal Alan Antikacı, Caddebostan Kuran Alan Antikacı, Caddebostan Kupa Alan Antikacı, Caddebostan Ğügüm Alan Antikacı, Caddebostan Arma Alan Antikacı, Caddebostan Fıçı Alan Antikacı, Caddebostan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Caddebostan Efemera Alan Antikacı, Caddebostan Hat Makası Alan Antikacı, Caddebostan Silke Alan Antikacı, Caddebostan Madalya Alan Antikacı.

Caddebostan Tarak Alan Antikacı, Caddebostan Harita Alan Antikacı, Caddebostan Kandil Alan Antikacı, Caddebostan Bez Alan Antikacı, Caddebostan Porselen Alan Antikacı, Caddebostan Müzik Aleti Alan Antikacı, Caddebostan Takı Kutusu Alan Antikacı, Caddebostan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Caddebostan Resim Alan Antikacı, Caddebostan İpek Halı Alan Antikacı, Caddebostan Silah Alan Antikacı, Caddebostan Kilim Alan Antikacı, Caddebostan Plak Alan Antikacı, Caddebostan Kasetçalar Alan Antikacı, Caddebostan Zarf Alan Antikacı.

Caddebostan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Caddebostan Yüzük Alan Antikacı, Caddebostan Portre Alan Antikacı, Caddebostan İran Halısı Alan Antikacı, Caddebostan Askeri Malzeme Alanalar, Caddebostan Baston Alan Antikacı, Caddebostan Bileklik Alan Antikacı, Caddebostan Sehpa Alan Antikacı, Caddebostan Kamçı Alan Antikacı, Caddebostan Hat Alan Antikacı, Caddebostan Oyma Alan Antikacı, Caddebostan Gümüşlük Alan Antikacı, Caddebostan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Caddebostan Kılıç Alan Antikacı, Caddebostan Takı Alan Antikacı, Caddebostan Cep Saati Alan Antikacı, Caddebostan Dvd Alan Antikacı, Caddebostan Komple Eşya Alan Antikacı, Caddebostan Telefon Alan Antikacı, Caddebostan Pipo Alan Antikacı, Caddebostan Üç Etek Alan Antikacı, Caddebostan Bilezik Alan Antikacı, Caddebostan Bardak Alan Antikacı.

Caddebostan Tablo Alan Antikacı, Caddebostan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Caddebostan Sefer Tası Alan Antikacı, Caddebostan Dokuma Alan Antikacı, Caddebostan Kalem Alan Antikacı, Caddebostan Sürahi Alan Antikacı, Caddebostan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Caddebostan Gümüş Alan Antikacı, Caddebostan Daktilo Alan Antikacı, Caddebostan Pul Alan Antikacı, Caddebostan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Caddebostan Bıçak Alan Antikacı, Caddebostan Kol Saati Alan Antikacı, Caddebostan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Caddebostan Rozet Alan Antikacı, Caddebostan Gelinlik Alan Antikacı, Caddebostan Çatal Alan Antikacı, Caddebostan Kıyafet Alan Antikacı, Caddebostan Duvar Saati Alan Antikacı, Caddebostan Fes Alan Antikacı, Caddebostan Küp Alan Antikacı, Caddebostan Saçma Alan Antikacı.

Caddebostan Hat Yazısı Alan Antikacı, Caddebostan Ağaç Alan Antikacı, Caddebostan Halı Alan Antikacı, Caddebostan Günlük Alan Antikacı, Caddebostan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Caddebostan Masa Alan Antikacı, Caddebostan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Caddebostan Kitap Alan Antikacı, Caddebostan Amfi Alan Antikacı, Caddebostan Albüm Alan Antikacı, Caddebostan Ahşap Alan Antikacı, Caddebostan Gondol Alan Antikacı, Caddebostan Çizgi Roman Alan Antikacı, Caddebostan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Caddebostan Pusula Alan Antikacı, Caddebostan Gerdanlık Alan Antikacı, Caddebostan Cezve Alan Antikacı, Caddebostan Şerbetlik Alan Antikacı.

Caddebostan Tuval Alan Antikacı, Caddebostan Okka Alan Antikacı, Caddebostan Fincan Alan Antikacı, Caddebostan Cd Alan Antikacı, Caddebostan Cam Alan Antikacı, Caddebostan Çan Alan Antikacı, Caddebostan Hoparlör Alan Antikacı, Caddebostan Çiçek Alan Antikacı, Caddebostan Retro Eşya Alan Antikacı, Caddebostan Vazo Alan Antikacı, Caddebostan Koltuk Alan Antikacı, Caddebostan Şapka Alan Antikacı, Caddebostan Bakır Eşya Alan Antikacı, Caddebostan Kilit Alan Antikacı, Caddebostan Biblo Alan Antikacı, Caddebostan Saat Alan Antikacı, Caddebostan Matara Alan Antikacı, Caddebostan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Caddebostan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Caddebostan Nişan Alan Antikacı, Caddebostan Seramik Alan Antikacı, Caddebostan Minyatür Alan Antikacı, Caddebostan Kase Alan Antikacı, Caddebostan Tas Alan Antikacı, Caddebostan Kavanoz Alan Antikacı, Caddebostan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Caddebostan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Caddebostan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Caddebostan Radyo Alan Antikacı, Caddebostan Çini Alan Antikacı, Caddebostan Mühür Alan Antikacı, Caddebostan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Caddebostan Çaydanlık Alan Antikacı, Caddebostan Halhal Alan Antikacı, Caddebostan Tılsım Alan Antikacı, Caddebostan Sepet Alan Antikacı, Caddebostan Sandelye Alan Antikacı, Caddebostan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Caddebostan Pikap Alan Antikacı, Caddebostan Roman Alan Antikacı, Caddebostan Tepsi Alan Antikacı, Caddebostan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Caddebostan Forma Alan Antikacı, Caddebostan Avize Alan Antikacı, Caddebostan Sahan Alan Antikacı, Caddebostan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Caddebostan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Caddebostan Bronz Heykel Alan Antikacı, Caddebostan Şamdan Alan Antikacı.

Caddebostan Kartpostal Alan Antikacı, Caddebostan Hereke Halısı Alan Antikacı, Caddebostan Sini Alan Antikacı, Caddebostan Tüfek Alan Antikacı, Caddebostan Köstekli Saat Alan Antikacı, Caddebostan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Caddebostan Taş Plak Alan Antikacı, Caddebostan Gravür Alan Antikacı, Caddebostan Kurşun Alan Antikacı, Caddebostan Gramafon Alan Antikacı, Caddebostan Cd Player Alan Antikacı, Caddebostan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Caddebostan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Caddebostan Kahve Takımı Alan Antikacı, Caddebostan Mobilya Alan Antikacı, Caddebostan Kapı Alan Antikacı, Caddebostan Kaşık Alan Antikacı, Caddebostan İbrik Alan Antikacı, Caddebostan Yağlı Boya Alan Antikacı, Caddebostan Tabanca Alan Antikacı, Caddebostan Ferman Alan Antikacı, Caddebostan Ebru Alan Antikacı, Caddebostan Tabak Alan Antikacı, Caddebostan Semaver Alan Antikacı, Caddebostan Kutu Alan Antikacı.

Caddebostan Kehribar Alan Antikacı, Caddebostan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Caddebostan Bronz Alan Antikacı, Caddebostan Şişe Alan Antikacı, Caddebostan Madalya Nişan Alan Antikacı, Caddebostan Anahtar Alan Antikacı, Caddebostan Makine Alan Antikacı, Caddebostan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Caddebostan Mekanik Alet Alan Antikacı, Caddebostan Kolye Alan Antikacı, Caddebostan Fotoğraf Alan Antikacı, Caddebostan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Caddebostan Tesbih Alan Antikacı, Caddebostan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Caddebostan Opalin Alan Antikacı, Caddebostan Taş Alan Antikacı, Caddebostan Metal Alan Antikacı, Caddebostan El Yazması Alan Antikacı, Caddebostan Terazi Alan Antikacı, Caddebostan Tokmak Alan Antikacı, Caddebostan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Caddebostan Dirhem Alan Antikacı, Caddebostan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.