Büyükşehir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Büyükşehir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Büyükşehir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Büyükşehir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Büyükşehir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Büyükşehir ve antika satıcıları Büyükşehir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Büyükşehir Antikacı

İstanbul, Büyükşehir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Büyükşehir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Büyükşehir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Büyükşehir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Büyükşehir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Büyükşehir Takvim Alan Antikacı, Büyükşehir Mangal Alan Antikacı, Büyükşehir Bindallı Alan Antikacı, Büyükşehir Müzik Seti Alan Antikacı, Büyükşehir Kama Alan Antikacı, Büyükşehir Kazan Alan Antikacı, Büyükşehir Kristal Alan Antikacı, Büyükşehir Kuran Alan Antikacı, Büyükşehir Kupa Alan Antikacı, Büyükşehir Ğügüm Alan Antikacı, Büyükşehir Arma Alan Antikacı, Büyükşehir Fıçı Alan Antikacı, Büyükşehir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Büyükşehir Efemera Alan Antikacı, Büyükşehir Hat Makası Alan Antikacı, Büyükşehir Silke Alan Antikacı, Büyükşehir Madalya Alan Antikacı.

Büyükşehir Tarak Alan Antikacı, Büyükşehir Harita Alan Antikacı, Büyükşehir Kandil Alan Antikacı, Büyükşehir Bez Alan Antikacı, Büyükşehir Porselen Alan Antikacı, Büyükşehir Müzik Aleti Alan Antikacı, Büyükşehir Takı Kutusu Alan Antikacı, Büyükşehir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Büyükşehir Resim Alan Antikacı, Büyükşehir İpek Halı Alan Antikacı, Büyükşehir Silah Alan Antikacı, Büyükşehir Kilim Alan Antikacı, Büyükşehir Plak Alan Antikacı, Büyükşehir Kasetçalar Alan Antikacı, Büyükşehir Zarf Alan Antikacı.

Büyükşehir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Büyükşehir Yüzük Alan Antikacı, Büyükşehir Portre Alan Antikacı, Büyükşehir İran Halısı Alan Antikacı, Büyükşehir Askeri Malzeme Alanalar, Büyükşehir Baston Alan Antikacı, Büyükşehir Bileklik Alan Antikacı, Büyükşehir Sehpa Alan Antikacı, Büyükşehir Kamçı Alan Antikacı, Büyükşehir Hat Alan Antikacı, Büyükşehir Oyma Alan Antikacı, Büyükşehir Gümüşlük Alan Antikacı, Büyükşehir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Büyükşehir Kılıç Alan Antikacı, Büyükşehir Takı Alan Antikacı, Büyükşehir Cep Saati Alan Antikacı, Büyükşehir Dvd Alan Antikacı, Büyükşehir Komple Eşya Alan Antikacı, Büyükşehir Telefon Alan Antikacı, Büyükşehir Pipo Alan Antikacı, Büyükşehir Üç Etek Alan Antikacı, Büyükşehir Bilezik Alan Antikacı, Büyükşehir Bardak Alan Antikacı.

Büyükşehir Tablo Alan Antikacı, Büyükşehir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükşehir Sefer Tası Alan Antikacı, Büyükşehir Dokuma Alan Antikacı, Büyükşehir Kalem Alan Antikacı, Büyükşehir Sürahi Alan Antikacı, Büyükşehir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Büyükşehir Gümüş Alan Antikacı, Büyükşehir Daktilo Alan Antikacı, Büyükşehir Pul Alan Antikacı, Büyükşehir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Büyükşehir Bıçak Alan Antikacı, Büyükşehir Kol Saati Alan Antikacı, Büyükşehir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Büyükşehir Rozet Alan Antikacı, Büyükşehir Gelinlik Alan Antikacı, Büyükşehir Çatal Alan Antikacı, Büyükşehir Kıyafet Alan Antikacı, Büyükşehir Duvar Saati Alan Antikacı, Büyükşehir Fes Alan Antikacı, Büyükşehir Küp Alan Antikacı, Büyükşehir Saçma Alan Antikacı.

Büyükşehir Hat Yazısı Alan Antikacı, Büyükşehir Ağaç Alan Antikacı, Büyükşehir Halı Alan Antikacı, Büyükşehir Günlük Alan Antikacı, Büyükşehir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Büyükşehir Masa Alan Antikacı, Büyükşehir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Büyükşehir Kitap Alan Antikacı, Büyükşehir Amfi Alan Antikacı, Büyükşehir Albüm Alan Antikacı, Büyükşehir Ahşap Alan Antikacı, Büyükşehir Gondol Alan Antikacı, Büyükşehir Çizgi Roman Alan Antikacı, Büyükşehir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Büyükşehir Pusula Alan Antikacı, Büyükşehir Gerdanlık Alan Antikacı, Büyükşehir Cezve Alan Antikacı, Büyükşehir Şerbetlik Alan Antikacı.

Büyükşehir Tuval Alan Antikacı, Büyükşehir Okka Alan Antikacı, Büyükşehir Fincan Alan Antikacı, Büyükşehir Cd Alan Antikacı, Büyükşehir Cam Alan Antikacı, Büyükşehir Çan Alan Antikacı, Büyükşehir Hoparlör Alan Antikacı, Büyükşehir Çiçek Alan Antikacı, Büyükşehir Retro Eşya Alan Antikacı, Büyükşehir Vazo Alan Antikacı, Büyükşehir Koltuk Alan Antikacı, Büyükşehir Şapka Alan Antikacı, Büyükşehir Bakır Eşya Alan Antikacı, Büyükşehir Kilit Alan Antikacı, Büyükşehir Biblo Alan Antikacı, Büyükşehir Saat Alan Antikacı, Büyükşehir Matara Alan Antikacı, Büyükşehir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Büyükşehir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Büyükşehir Nişan Alan Antikacı, Büyükşehir Seramik Alan Antikacı, Büyükşehir Minyatür Alan Antikacı, Büyükşehir Kase Alan Antikacı, Büyükşehir Tas Alan Antikacı, Büyükşehir Kavanoz Alan Antikacı, Büyükşehir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükşehir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Büyükşehir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Büyükşehir Radyo Alan Antikacı, Büyükşehir Çini Alan Antikacı, Büyükşehir Mühür Alan Antikacı, Büyükşehir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Büyükşehir Çaydanlık Alan Antikacı, Büyükşehir Halhal Alan Antikacı, Büyükşehir Tılsım Alan Antikacı, Büyükşehir Sepet Alan Antikacı, Büyükşehir Sandelye Alan Antikacı, Büyükşehir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Büyükşehir Pikap Alan Antikacı, Büyükşehir Roman Alan Antikacı, Büyükşehir Tepsi Alan Antikacı, Büyükşehir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Büyükşehir Forma Alan Antikacı, Büyükşehir Avize Alan Antikacı, Büyükşehir Sahan Alan Antikacı, Büyükşehir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Büyükşehir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Büyükşehir Bronz Heykel Alan Antikacı, Büyükşehir Şamdan Alan Antikacı.

Büyükşehir Kartpostal Alan Antikacı, Büyükşehir Hereke Halısı Alan Antikacı, Büyükşehir Sini Alan Antikacı, Büyükşehir Tüfek Alan Antikacı, Büyükşehir Köstekli Saat Alan Antikacı, Büyükşehir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Büyükşehir Taş Plak Alan Antikacı, Büyükşehir Gravür Alan Antikacı, Büyükşehir Kurşun Alan Antikacı, Büyükşehir Gramafon Alan Antikacı, Büyükşehir Cd Player Alan Antikacı, Büyükşehir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükşehir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Büyükşehir Kahve Takımı Alan Antikacı, Büyükşehir Mobilya Alan Antikacı, Büyükşehir Kapı Alan Antikacı, Büyükşehir Kaşık Alan Antikacı, Büyükşehir İbrik Alan Antikacı, Büyükşehir Yağlı Boya Alan Antikacı, Büyükşehir Tabanca Alan Antikacı, Büyükşehir Ferman Alan Antikacı, Büyükşehir Ebru Alan Antikacı, Büyükşehir Tabak Alan Antikacı, Büyükşehir Semaver Alan Antikacı, Büyükşehir Kutu Alan Antikacı.

Büyükşehir Kehribar Alan Antikacı, Büyükşehir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Büyükşehir Bronz Alan Antikacı, Büyükşehir Şişe Alan Antikacı, Büyükşehir Madalya Nişan Alan Antikacı, Büyükşehir Anahtar Alan Antikacı, Büyükşehir Makine Alan Antikacı, Büyükşehir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Büyükşehir Mekanik Alet Alan Antikacı, Büyükşehir Kolye Alan Antikacı, Büyükşehir Fotoğraf Alan Antikacı, Büyükşehir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Büyükşehir Tesbih Alan Antikacı, Büyükşehir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Büyükşehir Opalin Alan Antikacı, Büyükşehir Taş Alan Antikacı, Büyükşehir Metal Alan Antikacı, Büyükşehir El Yazması Alan Antikacı, Büyükşehir Terazi Alan Antikacı, Büyükşehir Tokmak Alan Antikacı, Büyükşehir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Büyükşehir Dirhem Alan Antikacı, Büyükşehir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.