Büyükkılıçlı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Büyükkılıçlı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Büyükkılıçlı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Büyükkılıçlı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Büyükkılıçlı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Büyükkılıçlı ve antika satıcıları Büyükkılıçlı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Büyükkılıçlı Antikacı

İstanbul, Büyükkılıçlı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Büyükkılıçlı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Büyükkılıçlı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Büyükkılıçlı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Büyükkılıçlı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Büyükkılıçlı Takvim Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Mangal Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bindallı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Müzik Seti Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kama Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kazan Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kristal Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kuran Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kupa Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Ğügüm Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Arma Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Fıçı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Efemera Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Hat Makası Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Silke Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Madalya Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Tarak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Harita Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kandil Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bez Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Porselen Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Müzik Aleti Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Takı Kutusu Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Resim Alan Antikacı, Büyükkılıçlı İpek Halı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Silah Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kilim Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Plak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kasetçalar Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Zarf Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Yüzük Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Portre Alan Antikacı, Büyükkılıçlı İran Halısı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Askeri Malzeme Alanalar, Büyükkılıçlı Baston Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bileklik Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sehpa Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kamçı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Hat Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Oyma Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gümüşlük Alan Antikacı, Büyükkılıçlı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kılıç Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Takı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Cep Saati Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Dvd Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Komple Eşya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Telefon Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Pipo Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Üç Etek Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bilezik Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bardak Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Tablo Alan Antikacı, Büyükkılıçlı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sefer Tası Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Dokuma Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kalem Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sürahi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gümüş Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Daktilo Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Pul Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bıçak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kol Saati Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Rozet Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gelinlik Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Çatal Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kıyafet Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Duvar Saati Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Fes Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Küp Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Saçma Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Hat Yazısı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Ağaç Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Halı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Günlük Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Masa Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kitap Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Amfi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Albüm Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Ahşap Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gondol Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Çizgi Roman Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Büyükkılıçlı Pusula Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gerdanlık Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Cezve Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Şerbetlik Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Tuval Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Okka Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Fincan Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Cd Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Cam Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Çan Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Hoparlör Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Çiçek Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Retro Eşya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Vazo Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Koltuk Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Şapka Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bakır Eşya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kilit Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Biblo Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Saat Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Matara Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Nişan Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Seramik Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Minyatür Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kase Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tas Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kavanoz Alan Antikacı, Büyükkılıçlı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Radyo Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Çini Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Mühür Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Çaydanlık Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Halhal Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tılsım Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sepet Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sandelye Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Pikap Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Roman Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tepsi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Forma Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Avize Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sahan Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bronz Heykel Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Şamdan Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Kartpostal Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Hereke Halısı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Sini Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tüfek Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Köstekli Saat Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Taş Plak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gravür Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kurşun Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gramafon Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Cd Player Alan Antikacı, Büyükkılıçlı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kahve Takımı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Mobilya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kapı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kaşık Alan Antikacı, Büyükkılıçlı İbrik Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Yağlı Boya Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tabanca Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Ferman Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Ebru Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tabak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Semaver Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kutu Alan Antikacı.

Büyükkılıçlı Kehribar Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bronz Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Şişe Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Madalya Nişan Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Anahtar Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Makine Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Mekanik Alet Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Kolye Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Fotoğraf Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tesbih Alan Antikacı, Büyükkılıçlı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Opalin Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Taş Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Metal Alan Antikacı, Büyükkılıçlı El Yazması Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Terazi Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Tokmak Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Büyükkılıçlı Dirhem Alan Antikacı, Büyükkılıçlı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.