Büyükdere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Büyükdere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Büyükdere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Büyükdere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Büyükdere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Büyükdere ve antika satıcıları Büyükdere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Büyükdere Antikacı

İstanbul, Büyükdere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Büyükdere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Büyükdere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Büyükdere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Büyükdere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Büyükdere Takvim Alan Antikacı, Büyükdere Mangal Alan Antikacı, Büyükdere Bindallı Alan Antikacı, Büyükdere Müzik Seti Alan Antikacı, Büyükdere Kama Alan Antikacı, Büyükdere Kazan Alan Antikacı, Büyükdere Kristal Alan Antikacı, Büyükdere Kuran Alan Antikacı, Büyükdere Kupa Alan Antikacı, Büyükdere Ğügüm Alan Antikacı, Büyükdere Arma Alan Antikacı, Büyükdere Fıçı Alan Antikacı, Büyükdere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Büyükdere Efemera Alan Antikacı, Büyükdere Hat Makası Alan Antikacı, Büyükdere Silke Alan Antikacı, Büyükdere Madalya Alan Antikacı.

Büyükdere Tarak Alan Antikacı, Büyükdere Harita Alan Antikacı, Büyükdere Kandil Alan Antikacı, Büyükdere Bez Alan Antikacı, Büyükdere Porselen Alan Antikacı, Büyükdere Müzik Aleti Alan Antikacı, Büyükdere Takı Kutusu Alan Antikacı, Büyükdere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Büyükdere Resim Alan Antikacı, Büyükdere İpek Halı Alan Antikacı, Büyükdere Silah Alan Antikacı, Büyükdere Kilim Alan Antikacı, Büyükdere Plak Alan Antikacı, Büyükdere Kasetçalar Alan Antikacı, Büyükdere Zarf Alan Antikacı.

Büyükdere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Büyükdere Yüzük Alan Antikacı, Büyükdere Portre Alan Antikacı, Büyükdere İran Halısı Alan Antikacı, Büyükdere Askeri Malzeme Alanalar, Büyükdere Baston Alan Antikacı, Büyükdere Bileklik Alan Antikacı, Büyükdere Sehpa Alan Antikacı, Büyükdere Kamçı Alan Antikacı, Büyükdere Hat Alan Antikacı, Büyükdere Oyma Alan Antikacı, Büyükdere Gümüşlük Alan Antikacı, Büyükdere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Büyükdere Kılıç Alan Antikacı, Büyükdere Takı Alan Antikacı, Büyükdere Cep Saati Alan Antikacı, Büyükdere Dvd Alan Antikacı, Büyükdere Komple Eşya Alan Antikacı, Büyükdere Telefon Alan Antikacı, Büyükdere Pipo Alan Antikacı, Büyükdere Üç Etek Alan Antikacı, Büyükdere Bilezik Alan Antikacı, Büyükdere Bardak Alan Antikacı.

Büyükdere Tablo Alan Antikacı, Büyükdere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükdere Sefer Tası Alan Antikacı, Büyükdere Dokuma Alan Antikacı, Büyükdere Kalem Alan Antikacı, Büyükdere Sürahi Alan Antikacı, Büyükdere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Büyükdere Gümüş Alan Antikacı, Büyükdere Daktilo Alan Antikacı, Büyükdere Pul Alan Antikacı, Büyükdere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Büyükdere Bıçak Alan Antikacı, Büyükdere Kol Saati Alan Antikacı, Büyükdere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Büyükdere Rozet Alan Antikacı, Büyükdere Gelinlik Alan Antikacı, Büyükdere Çatal Alan Antikacı, Büyükdere Kıyafet Alan Antikacı, Büyükdere Duvar Saati Alan Antikacı, Büyükdere Fes Alan Antikacı, Büyükdere Küp Alan Antikacı, Büyükdere Saçma Alan Antikacı.

Büyükdere Hat Yazısı Alan Antikacı, Büyükdere Ağaç Alan Antikacı, Büyükdere Halı Alan Antikacı, Büyükdere Günlük Alan Antikacı, Büyükdere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Büyükdere Masa Alan Antikacı, Büyükdere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Büyükdere Kitap Alan Antikacı, Büyükdere Amfi Alan Antikacı, Büyükdere Albüm Alan Antikacı, Büyükdere Ahşap Alan Antikacı, Büyükdere Gondol Alan Antikacı, Büyükdere Çizgi Roman Alan Antikacı, Büyükdere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Büyükdere Pusula Alan Antikacı, Büyükdere Gerdanlık Alan Antikacı, Büyükdere Cezve Alan Antikacı, Büyükdere Şerbetlik Alan Antikacı.

Büyükdere Tuval Alan Antikacı, Büyükdere Okka Alan Antikacı, Büyükdere Fincan Alan Antikacı, Büyükdere Cd Alan Antikacı, Büyükdere Cam Alan Antikacı, Büyükdere Çan Alan Antikacı, Büyükdere Hoparlör Alan Antikacı, Büyükdere Çiçek Alan Antikacı, Büyükdere Retro Eşya Alan Antikacı, Büyükdere Vazo Alan Antikacı, Büyükdere Koltuk Alan Antikacı, Büyükdere Şapka Alan Antikacı, Büyükdere Bakır Eşya Alan Antikacı, Büyükdere Kilit Alan Antikacı, Büyükdere Biblo Alan Antikacı, Büyükdere Saat Alan Antikacı, Büyükdere Matara Alan Antikacı, Büyükdere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Büyükdere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Büyükdere Nişan Alan Antikacı, Büyükdere Seramik Alan Antikacı, Büyükdere Minyatür Alan Antikacı, Büyükdere Kase Alan Antikacı, Büyükdere Tas Alan Antikacı, Büyükdere Kavanoz Alan Antikacı, Büyükdere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükdere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Büyükdere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Büyükdere Radyo Alan Antikacı, Büyükdere Çini Alan Antikacı, Büyükdere Mühür Alan Antikacı, Büyükdere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Büyükdere Çaydanlık Alan Antikacı, Büyükdere Halhal Alan Antikacı, Büyükdere Tılsım Alan Antikacı, Büyükdere Sepet Alan Antikacı, Büyükdere Sandelye Alan Antikacı, Büyükdere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Büyükdere Pikap Alan Antikacı, Büyükdere Roman Alan Antikacı, Büyükdere Tepsi Alan Antikacı, Büyükdere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Büyükdere Forma Alan Antikacı, Büyükdere Avize Alan Antikacı, Büyükdere Sahan Alan Antikacı, Büyükdere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Büyükdere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Büyükdere Bronz Heykel Alan Antikacı, Büyükdere Şamdan Alan Antikacı.

Büyükdere Kartpostal Alan Antikacı, Büyükdere Hereke Halısı Alan Antikacı, Büyükdere Sini Alan Antikacı, Büyükdere Tüfek Alan Antikacı, Büyükdere Köstekli Saat Alan Antikacı, Büyükdere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Büyükdere Taş Plak Alan Antikacı, Büyükdere Gravür Alan Antikacı, Büyükdere Kurşun Alan Antikacı, Büyükdere Gramafon Alan Antikacı, Büyükdere Cd Player Alan Antikacı, Büyükdere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükdere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Büyükdere Kahve Takımı Alan Antikacı, Büyükdere Mobilya Alan Antikacı, Büyükdere Kapı Alan Antikacı, Büyükdere Kaşık Alan Antikacı, Büyükdere İbrik Alan Antikacı, Büyükdere Yağlı Boya Alan Antikacı, Büyükdere Tabanca Alan Antikacı, Büyükdere Ferman Alan Antikacı, Büyükdere Ebru Alan Antikacı, Büyükdere Tabak Alan Antikacı, Büyükdere Semaver Alan Antikacı, Büyükdere Kutu Alan Antikacı.

Büyükdere Kehribar Alan Antikacı, Büyükdere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Büyükdere Bronz Alan Antikacı, Büyükdere Şişe Alan Antikacı, Büyükdere Madalya Nişan Alan Antikacı, Büyükdere Anahtar Alan Antikacı, Büyükdere Makine Alan Antikacı, Büyükdere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Büyükdere Mekanik Alet Alan Antikacı, Büyükdere Kolye Alan Antikacı, Büyükdere Fotoğraf Alan Antikacı, Büyükdere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Büyükdere Tesbih Alan Antikacı, Büyükdere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Büyükdere Opalin Alan Antikacı, Büyükdere Taş Alan Antikacı, Büyükdere Metal Alan Antikacı, Büyükdere El Yazması Alan Antikacı, Büyükdere Terazi Alan Antikacı, Büyükdere Tokmak Alan Antikacı, Büyükdere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Büyükdere Dirhem Alan Antikacı, Büyükdere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.