Büyükçekmece Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Büyükçekmece Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Büyükçekmece, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Büyükçekmece olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Büyükçekmece İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Büyükçekmece ve antika satıcıları Büyükçekmece için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Büyükçekmece Antikacı

İstanbul, Büyükçekmece antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Büyükçekmece) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Büyükçekmece Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Büyükçekmece Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Büyükçekmece Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Büyükçekmece Takvim Alan Antikacı, Büyükçekmece Mangal Alan Antikacı, Büyükçekmece Bindallı Alan Antikacı, Büyükçekmece Müzik Seti Alan Antikacı, Büyükçekmece Kama Alan Antikacı, Büyükçekmece Kazan Alan Antikacı, Büyükçekmece Kristal Alan Antikacı, Büyükçekmece Kuran Alan Antikacı, Büyükçekmece Kupa Alan Antikacı, Büyükçekmece Ğügüm Alan Antikacı, Büyükçekmece Arma Alan Antikacı, Büyükçekmece Fıçı Alan Antikacı, Büyükçekmece El Yazması Kitap Alan Antikacı, Büyükçekmece Efemera Alan Antikacı, Büyükçekmece Hat Makası Alan Antikacı, Büyükçekmece Silke Alan Antikacı, Büyükçekmece Madalya Alan Antikacı.

Büyükçekmece Tarak Alan Antikacı, Büyükçekmece Harita Alan Antikacı, Büyükçekmece Kandil Alan Antikacı, Büyükçekmece Bez Alan Antikacı, Büyükçekmece Porselen Alan Antikacı, Büyükçekmece Müzik Aleti Alan Antikacı, Büyükçekmece Takı Kutusu Alan Antikacı, Büyükçekmece Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Büyükçekmece Resim Alan Antikacı, Büyükçekmece İpek Halı Alan Antikacı, Büyükçekmece Silah Alan Antikacı, Büyükçekmece Kilim Alan Antikacı, Büyükçekmece Plak Alan Antikacı, Büyükçekmece Kasetçalar Alan Antikacı, Büyükçekmece Zarf Alan Antikacı.

Büyükçekmece Komple Miras Evi Alan Antikacı, Büyükçekmece Yüzük Alan Antikacı, Büyükçekmece Portre Alan Antikacı, Büyükçekmece İran Halısı Alan Antikacı, Büyükçekmece Askeri Malzeme Alanalar, Büyükçekmece Baston Alan Antikacı, Büyükçekmece Bileklik Alan Antikacı, Büyükçekmece Sehpa Alan Antikacı, Büyükçekmece Kamçı Alan Antikacı, Büyükçekmece Hat Alan Antikacı, Büyükçekmece Oyma Alan Antikacı, Büyükçekmece Gümüşlük Alan Antikacı, Büyükçekmece El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Büyükçekmece Kılıç Alan Antikacı, Büyükçekmece Takı Alan Antikacı, Büyükçekmece Cep Saati Alan Antikacı, Büyükçekmece Dvd Alan Antikacı, Büyükçekmece Komple Eşya Alan Antikacı, Büyükçekmece Telefon Alan Antikacı, Büyükçekmece Pipo Alan Antikacı, Büyükçekmece Üç Etek Alan Antikacı, Büyükçekmece Bilezik Alan Antikacı, Büyükçekmece Bardak Alan Antikacı.

Büyükçekmece Tablo Alan Antikacı, Büyükçekmece 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükçekmece Sefer Tası Alan Antikacı, Büyükçekmece Dokuma Alan Antikacı, Büyükçekmece Kalem Alan Antikacı, Büyükçekmece Sürahi Alan Antikacı, Büyükçekmece Komple Kütüphane Alan Antikacı, Büyükçekmece Gümüş Alan Antikacı, Büyükçekmece Daktilo Alan Antikacı, Büyükçekmece Pul Alan Antikacı, Büyükçekmece Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Büyükçekmece Bıçak Alan Antikacı, Büyükçekmece Kol Saati Alan Antikacı, Büyükçekmece Makaralı Teyp Alan Antikacı, Büyükçekmece Rozet Alan Antikacı, Büyükçekmece Gelinlik Alan Antikacı, Büyükçekmece Çatal Alan Antikacı, Büyükçekmece Kıyafet Alan Antikacı, Büyükçekmece Duvar Saati Alan Antikacı, Büyükçekmece Fes Alan Antikacı, Büyükçekmece Küp Alan Antikacı, Büyükçekmece Saçma Alan Antikacı.

Büyükçekmece Hat Yazısı Alan Antikacı, Büyükçekmece Ağaç Alan Antikacı, Büyükçekmece Halı Alan Antikacı, Büyükçekmece Günlük Alan Antikacı, Büyükçekmece Yıldız Porselen Alan Antikacı, Büyükçekmece Masa Alan Antikacı, Büyükçekmece Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Büyükçekmece Kitap Alan Antikacı, Büyükçekmece Amfi Alan Antikacı, Büyükçekmece Albüm Alan Antikacı, Büyükçekmece Ahşap Alan Antikacı, Büyükçekmece Gondol Alan Antikacı, Büyükçekmece Çizgi Roman Alan Antikacı, Büyükçekmece Komple Mira Evi Boşaltanlar, Büyükçekmece Pusula Alan Antikacı, Büyükçekmece Gerdanlık Alan Antikacı, Büyükçekmece Cezve Alan Antikacı, Büyükçekmece Şerbetlik Alan Antikacı.

Büyükçekmece Tuval Alan Antikacı, Büyükçekmece Okka Alan Antikacı, Büyükçekmece Fincan Alan Antikacı, Büyükçekmece Cd Alan Antikacı, Büyükçekmece Cam Alan Antikacı, Büyükçekmece Çan Alan Antikacı, Büyükçekmece Hoparlör Alan Antikacı, Büyükçekmece Çiçek Alan Antikacı, Büyükçekmece Retro Eşya Alan Antikacı, Büyükçekmece Vazo Alan Antikacı, Büyükçekmece Koltuk Alan Antikacı, Büyükçekmece Şapka Alan Antikacı, Büyükçekmece Bakır Eşya Alan Antikacı, Büyükçekmece Kilit Alan Antikacı, Büyükçekmece Biblo Alan Antikacı, Büyükçekmece Saat Alan Antikacı, Büyükçekmece Matara Alan Antikacı, Büyükçekmece Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Büyükçekmece 33 Lük Plak Alan Antikacı, Büyükçekmece Nişan Alan Antikacı, Büyükçekmece Seramik Alan Antikacı, Büyükçekmece Minyatür Alan Antikacı, Büyükçekmece Kase Alan Antikacı, Büyükçekmece Tas Alan Antikacı, Büyükçekmece Kavanoz Alan Antikacı, Büyükçekmece 45 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükçekmece Varaklı Halı Alan Antikacı.

Büyükçekmece El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Büyükçekmece Radyo Alan Antikacı, Büyükçekmece Çini Alan Antikacı, Büyükçekmece Mühür Alan Antikacı, Büyükçekmece Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Büyükçekmece Çaydanlık Alan Antikacı, Büyükçekmece Halhal Alan Antikacı, Büyükçekmece Tılsım Alan Antikacı, Büyükçekmece Sepet Alan Antikacı, Büyükçekmece Sandelye Alan Antikacı, Büyükçekmece Eski Oyuncak Alan Antikacı, Büyükçekmece Pikap Alan Antikacı, Büyükçekmece Roman Alan Antikacı, Büyükçekmece Tepsi Alan Antikacı, Büyükçekmece Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Büyükçekmece Forma Alan Antikacı, Büyükçekmece Avize Alan Antikacı, Büyükçekmece Sahan Alan Antikacı, Büyükçekmece Tırnak Ayna Alan Antikacı, Büyükçekmece Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Büyükçekmece Bronz Heykel Alan Antikacı, Büyükçekmece Şamdan Alan Antikacı.

Büyükçekmece Kartpostal Alan Antikacı, Büyükçekmece Hereke Halısı Alan Antikacı, Büyükçekmece Sini Alan Antikacı, Büyükçekmece Tüfek Alan Antikacı, Büyükçekmece Köstekli Saat Alan Antikacı, Büyükçekmece Varaklı Ayna Alan Antikacı, Büyükçekmece Taş Plak Alan Antikacı, Büyükçekmece Gravür Alan Antikacı, Büyükçekmece Kurşun Alan Antikacı, Büyükçekmece Gramafon Alan Antikacı, Büyükçekmece Cd Player Alan Antikacı, Büyükçekmece 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükçekmece Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Büyükçekmece Kahve Takımı Alan Antikacı, Büyükçekmece Mobilya Alan Antikacı, Büyükçekmece Kapı Alan Antikacı, Büyükçekmece Kaşık Alan Antikacı, Büyükçekmece İbrik Alan Antikacı, Büyükçekmece Yağlı Boya Alan Antikacı, Büyükçekmece Tabanca Alan Antikacı, Büyükçekmece Ferman Alan Antikacı, Büyükçekmece Ebru Alan Antikacı, Büyükçekmece Tabak Alan Antikacı, Büyükçekmece Semaver Alan Antikacı, Büyükçekmece Kutu Alan Antikacı.

Büyükçekmece Kehribar Alan Antikacı, Büyükçekmece Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Büyükçekmece Bronz Alan Antikacı, Büyükçekmece Şişe Alan Antikacı, Büyükçekmece Madalya Nişan Alan Antikacı, Büyükçekmece Anahtar Alan Antikacı, Büyükçekmece Makine Alan Antikacı, Büyükçekmece Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Büyükçekmece Mekanik Alet Alan Antikacı, Büyükçekmece Kolye Alan Antikacı, Büyükçekmece Fotoğraf Alan Antikacı, Büyükçekmece Bünyan Halısı Alan Antikacı, Büyükçekmece Tesbih Alan Antikacı, Büyükçekmece El Dokuması Halı Alan Antikacı, Büyükçekmece Opalin Alan Antikacı, Büyükçekmece Taş Alan Antikacı, Büyükçekmece Metal Alan Antikacı, Büyükçekmece El Yazması Alan Antikacı, Büyükçekmece Terazi Alan Antikacı, Büyükçekmece Tokmak Alan Antikacı, Büyükçekmece Gaz Ocağı Alan Antikacı, Büyükçekmece Dirhem Alan Antikacı, Büyükçekmece El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.