Büyükçavuşlu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Büyükçavuşlu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Büyükçavuşlu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Büyükçavuşlu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Büyükçavuşlu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Büyükçavuşlu ve antika satıcıları Büyükçavuşlu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Büyükçavuşlu Antikacı

İstanbul, Büyükçavuşlu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Büyükçavuşlu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Büyükçavuşlu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Büyükçavuşlu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Büyükçavuşlu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Büyükçavuşlu Takvim Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Mangal Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bindallı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Müzik Seti Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kama Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kazan Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kristal Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kuran Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kupa Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Ğügüm Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Arma Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Fıçı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Efemera Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Hat Makası Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Silke Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Madalya Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Tarak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Harita Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kandil Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bez Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Porselen Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Müzik Aleti Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Takı Kutusu Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Resim Alan Antikacı, Büyükçavuşlu İpek Halı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Silah Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kilim Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Plak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kasetçalar Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Zarf Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Yüzük Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Portre Alan Antikacı, Büyükçavuşlu İran Halısı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Askeri Malzeme Alanalar, Büyükçavuşlu Baston Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bileklik Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sehpa Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kamçı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Hat Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Oyma Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gümüşlük Alan Antikacı, Büyükçavuşlu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kılıç Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Takı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Cep Saati Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Dvd Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Komple Eşya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Telefon Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Pipo Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Üç Etek Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bilezik Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bardak Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Tablo Alan Antikacı, Büyükçavuşlu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sefer Tası Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Dokuma Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kalem Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sürahi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gümüş Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Daktilo Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Pul Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bıçak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kol Saati Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Rozet Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gelinlik Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Çatal Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kıyafet Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Duvar Saati Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Fes Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Küp Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Saçma Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Hat Yazısı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Ağaç Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Halı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Günlük Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Masa Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kitap Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Amfi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Albüm Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Ahşap Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gondol Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Çizgi Roman Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Büyükçavuşlu Pusula Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gerdanlık Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Cezve Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Şerbetlik Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Tuval Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Okka Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Fincan Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Cd Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Cam Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Çan Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Hoparlör Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Çiçek Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Retro Eşya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Vazo Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Koltuk Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Şapka Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bakır Eşya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kilit Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Biblo Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Saat Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Matara Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Nişan Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Seramik Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Minyatür Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kase Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tas Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kavanoz Alan Antikacı, Büyükçavuşlu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Radyo Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Çini Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Mühür Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Çaydanlık Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Halhal Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tılsım Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sepet Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sandelye Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Pikap Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Roman Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tepsi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Forma Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Avize Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sahan Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bronz Heykel Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Şamdan Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Kartpostal Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Hereke Halısı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Sini Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tüfek Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Köstekli Saat Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Taş Plak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gravür Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kurşun Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gramafon Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Cd Player Alan Antikacı, Büyükçavuşlu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kahve Takımı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Mobilya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kapı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kaşık Alan Antikacı, Büyükçavuşlu İbrik Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Yağlı Boya Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tabanca Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Ferman Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Ebru Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tabak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Semaver Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kutu Alan Antikacı.

Büyükçavuşlu Kehribar Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bronz Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Şişe Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Madalya Nişan Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Anahtar Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Makine Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Mekanik Alet Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Kolye Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Fotoğraf Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tesbih Alan Antikacı, Büyükçavuşlu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Opalin Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Taş Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Metal Alan Antikacı, Büyükçavuşlu El Yazması Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Terazi Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Tokmak Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Büyükçavuşlu Dirhem Alan Antikacı, Büyükçavuşlu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.