Yıldırım antikacılar, Yıldırım antika alanlar, Yıldırım antika eşya alanlar, Yıldırım antika eşyalar, Yıldırım eski alım satım, Yıldırım antika koleksiyoncuları, Yıldırım antika eşya alıcıları, Yıldırım antika şirketleri, Yıldırım antika firması, Yıldırım antika şirketi, Yıldırım antika firmaları, Yıldırım antika eşya şirketleri, Yıldırım antika eşya firması, Yıldırım antika eşya şirketi, Yıldırım antika eşya firmaları, Yıldırım müzayede şirketi, Yıldırım eski alanlar, Yıldırım eski eşya alanlar, Yıldırım antika alan yerler, Yıldırım antika eşya alan yerler, Yıldırım eski alan yerler, Yıldırım eski eşya alan yerler, Yıldırım antika pazarı, Yıldırım antika alım satım, Yıldırım antika alıcıları, Yıldırım antika satıcıları, Yıldırım antika eşya satıcıları, Yıldırım eski eşya alıcıları, Yıldırım eski eşya satıcıları, Yıldırım antika fiyatları, Yıldırım antika eşya fiyatları, Yıldırım eski fiyatları, Yıldırım eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Yıldırım Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yıldırım antika eşya alanlar ve Yıldırım antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yıldırım antika eşya şirketimiz, Yıldırım antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yıldırım Antika Alanlar

Yıldırım antika alanlar ve Yıldırım antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yıldırım antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yıldırım antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yıldırım Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yıldırım antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yıldırım

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yıldırım antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yıldırım antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yıldırım Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yıldırım antika eşya alanlar ve Yıldırım antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yıldırım antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yıldırım antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yıldırım Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yıldırım antika eşya alanların tercih ettiği, Yıldırım bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yıldırım antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yıldırım antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yıldırım antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yıldırım Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yıldırım eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yıldırım eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yıldırım eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yıldırım eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yıldırım eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yıldırım Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yıldırım bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yıldırım antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yıldırım bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yıldırım antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yıldırım antikacılar, Yıldırım antika eşyalar, Yıldırım eski eşyalar, Yıldırım antika şirketleri, Yıldırım antika firması, Yıldırım müzayede şirketi,Yıldırım el yazması alanlar, Yıldırım Kuran’ı kerim alanlar, Yıldırım hat yazı alanlar, Yıldırım obje alanlar, Yıldırım gümüş alanlar, Yıldırım turalı gümüş alanlar, Yıldırım karaf alanlar, vazo alanlar, Yıldırım jardinyer alanlar, Yıldırım resim alanlar, Yıldırım modern resim alanlar, Yıldırım aplik alanlar, Yıldırım bahü alanlar, Yıldırım bavul alanlar, Yıldırım çanak alanlar, Yıldırım çömlek alanlar, Yıldırım bakır alanlar, baston alanlar, Yıldırım biskiü alanlar, Yıldırım billur alanlar, Yıldırım cam alanlar, Yıldırım kristal alanlar, Yıldırım bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yıldırım bandırma halısı alanlar, Yıldırım ceviz yemek odası alanlar, Yıldırım ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yıldırım ceviz sandalye alanlar, Yıldırım cümbüş alanlar, Yıldırım constantin oble alanlar, Yıldırım cam obje alanlar, Yıldırım beykoz alanlar.

Yıldırım bohem alanlar, Yıldırım çeşmi bülbül alanlar, Yıldırım çeşme taşı alanlar, Yıldırım çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yıldırım arnevu alanlar, art deko alanlar, Yıldırım deko alanlar, Yıldırım ayna alanlar, Yıldırım asma avize alanlar, Yıldırım aznavur gümüş alanlar, Yıldırım aznavur alanlar, Yıldırım bafon alanlar, Yıldırım ayvazozki alanlar, Yıldırım dolap alanlar, Yıldırım divit alanlar, Yıldırım biblo alanlar, Yıldırım dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yıldırım daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yıldırım dekopaj işi alanlar, Yıldırım dual alanlar, Yıldırım dual pikap alanlar.

Yıldırım dümen alanlar, Yıldırım gemici dümeni alanlar, Yıldırım gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yıldırım derbent halı alanlar, Yıldırım eviye alanlar, Yıldırım ev halısı alanlar, Yıldırım elbiselik alanlar, Yıldırım elbise alanlar, Yıldırım paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yıldırım el işi alanlar, Yıldırım el işi halı alanlar, Yıldırım el işi alanlar, Yıldırım el işi kilim alanlar, Yıldırım çan alanlar, Yıldırım kilise çanı alanlar, Yıldırım gemici çanı alanlar, Yıldırım çarık alanlar, Yıldırım Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yıldırım ferforje alanlar, Yıldırım fistan alanlar, Yıldırım Osmanlı fistan alanlar, Yıldırım portmanto alanlar, Yıldırım eski saat alanlar, Yıldırım frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yıldırım bronz heykel alanlar, Yıldırım bronz sütün alanlar, Yıldırım bronz avize alanlar, Yıldırım bronz vazo alanlar, Yıldırım bronz kutu alanlar, Yıldırım bronz el işi alanlar.

Yıldırım halı alanlar, Yıldırım lamba alanlar, resim alanlar, Yıldırım parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yıldırım insan biblosu alanlar, Yıldırım oryantel biblo alanlar, Yıldırım kuş biblosu alanlar, Yıldırım havlu alanlar, Yıldırım mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yıldırım turkısh antika alanlar, Yıldırım Osmanlı eşyalar alanlar, Yıldırım İstanbul resimleri alanlar, Yıldırım altın varak sehpa alanlar, Yıldırım altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yıldırım afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yıldırım bronz fener alanlar, Yıldırım bünyen alanlar, Yıldırım develi halı alanlar, Yıldırım dürbün alanlar, Yıldırım teleskop alanlar, Yıldırım sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yıldırım çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yıldırım flama alanlar, Yıldırım alem alanlar, Yıldırım arabesk alanlar.

fincan alanlar, Yıldırım eski fincan alanlar, Yıldırım cam altı alanlar, Yıldırım şamdan alanlar, Yıldırım oryantel heykel alanlar, Yıldırım gümüşlük alanlar, Yıldırım hat yazı alanlar, Yıldırım teship alanlar, hokka alanlar, Yıldırım tophane alanlar, Yıldırım goblen alanlar, Yıldırım çin eski eşyalar alanlar, Yıldırım Çanakkale alanlar, Yıldırım Çanakkale vazo alanlar, Yıldırım fil dişi heykel alanlar, Yıldırım fil dişi baston alanlar, Yıldırım fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yıldırım fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yıldırım duvar saati alanlar, Yıldırım bez alanlar, buda heykel alanlar, Yıldırım hamedan halı alanlar, Yıldırım kılıç alanlar, Yıldırım antika kılıç alanlar.

Yıldırım antika araba alanlar, Yıldırım antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yıldırım antika eşyalar alanlar, Yıldırım kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yıldırım antika foto alanlar, Yıldırım kehribar alanlar, Yıldırım kehribar tesbih alanlar, Yıldırım Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yıldırım seramik eşya alanlar, Yıldırım kilit alanlar, Yıldırım anahtar alanlar, Yıldırım antika anahtar alanlar, Yıldırım antika kilit alanlar, Yıldırım josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yıldırım antika silah alanlar, Yıldırım antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yıldırım lambader alanlar, Yıldırım minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yıldırım komidin alanlar, Yıldırım kara kalem resim alanlar, Yıldırım blue black alanlar, Yıldırım mask alanlar, eski mask alanlar, Yıldırım aşurelik alanlar.

Yıldırım saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yıldırım antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yıldırım gramofon alanlar, Yıldırım mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yıldırım güdüm alanlar, Yıldırım tekke işi alanlar, Yıldırım İznik alanlar, Yıldırım pusula alanlar, Yıldırım gemi pusulası alanlar, Yıldırım periyor saat alanlar, Yıldırım mangal alanlar, Yıldırım eski mangal alanlar, Yıldırım Şam işi alanlar, Yıldırım Süleymaniye işi alanlar, Yıldırım takunya alanlar, Yıldırım gümüş takunya alanlar, Yıldırım Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yıldırım seccade alanlar, Yıldırım eski seccade alanlar, Yıldırım Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yıldırım tablo alanlar.

Yıldırım antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yıldırım abajur alanlar, Yıldırım sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yıldırım antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yıldırım madalya alanlar, Yıldırım eşya alanlar, Yıldırım ferman alanlar, Yıldırım berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yıldırım jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yıldırım bahça alanlar, Yıldırım Osmanlı bohça alanlar, Yıldırım bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yıldırım ampir alanlar, Yıldırım chrıstofle alanlar, Yıldırım ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yıldırım şamdan alanlar, Yıldırım çanta alanlar, Yıldırım van işi savat alanlar, Yıldırım tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yıldırım Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yıldırım hokka alanlar, Yıldırım fransız mine alanlar, Yıldırım teşhir vitrini alanlar, Yıldırım buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yıldırım keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yıldırım kandil alanlar, Yıldırım ebru alanlar, Yıldırım mustafa düzgünman alanlar, Yıldırım zigon alanlar, Yıldırım zemzemlik alanlar, Yıldırım mücevher kutusu alanlar, Yıldırım dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yıldırım sürahi alanlar, Yıldırım Osmanlı sürahi alanlar, Yıldırım antik mercan alanlar, Yıldırım makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yıldırım antik sedef alanlar, Yıldırım minyatür alanlar, Yıldırım kabe örtüsü alanlar, Yıldırım gülebdan alanlar, Yıldırım mineli dürbün alanlar, Yıldırım sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yıldırım şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yıldırım lali gue alanlar, Yıldırım gece sürahisi alanlar, Yıldırım meissen alanlar, Yıldırım satsuma alanlar, Yıldırım hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yıldırım macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yıldırım constantine alanlar, Yıldırım anonim alanlar, Yıldırım leyla gamsız alanlar, Yıldırım ibrahim safi alanlar, Yıldırım bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yıldırım herend alanlar, Yıldırım nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yıldırım osmanlıca alanlar, Yıldırım kitap alanlar, Yıldırım kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yıldırım haydar besim aydar alanlar, Yıldırım orhan peker alanlar, Yıldırım sıtkı olçar alanlar, Yıldırım Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yıldırım edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yıldırım rus gümüşü alanlar, Yıldırım minyatür alanlar, Yıldırım viyana heykel alanlar, Yıldırım oryantal heykel alanlar, Yıldırım f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yıldırım merasim kılıcı alanlar.

Yıldırım ahşap hilye alanlar, Yıldırım hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yıldırım tesbih alanlar, Yıldırım seyahat saati alanlar, Yıldırım gravür alanlar, Yıldırım degü alanlar, radio antika alanlar, Yıldırım opalin alanlar, Yıldırım radyo alanlar, Yıldırım kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yıldırım laledan alanlar, Yıldırım karaf alanlar, Yıldırım çerezlik alanlar, Yıldırım sahleplik alanlar, Yıldırım tutya alanlar, Yıldırım likör takımı alanlar, Yıldırım mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yıldırım zarf alanlar, Yıldırım nargile alanlar, Yıldırım gülabdan alanlar, Yıldırım ferman alanlar, Yıldırım berat alanlar.

Yıldırım hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yıldırım şifa tası alanlar, Yıldırım hokka takımı alanlar, Yıldırım mangal alanlar, Yıldırım barutluk alanlar, Yıldırım tombak alanlar, Yıldırım saray işi alanlar, Yıldırım ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yıldırım hançer alanlar, Yıldırım kılıç alanlar, Yıldırım mühürler alanlar, Yıldırım mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yıldırım Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yıldırım seccade alanlar, Yıldırım sırmalı örtüler alanlar, Yıldırım antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.