Yenişehir antikacılar, Yenişehir antika alanlar, Yenişehir antika eşya alanlar, Yenişehir antika eşyalar, Yenişehir eski alım satım, Yenişehir antika koleksiyoncuları, Yenişehir antika eşya alıcıları, Yenişehir antika şirketleri, Yenişehir antika firması, Yenişehir antika şirketi, Yenişehir antika firmaları, Yenişehir antika eşya şirketleri, Yenişehir antika eşya firması, Yenişehir antika eşya şirketi, Yenişehir antika eşya firmaları, Yenişehir müzayede şirketi, Yenişehir eski alanlar, Yenişehir eski eşya alanlar, Yenişehir antika alan yerler, Yenişehir antika eşya alan yerler, Yenişehir eski alan yerler, Yenişehir eski eşya alan yerler, Yenişehir antika pazarı, Yenişehir antika alım satım, Yenişehir antika alıcıları, Yenişehir antika satıcıları, Yenişehir antika eşya satıcıları, Yenişehir eski eşya alıcıları, Yenişehir eski eşya satıcıları, Yenişehir antika fiyatları, Yenişehir antika eşya fiyatları, Yenişehir eski fiyatları, Yenişehir eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Yenişehir Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yenişehir antika eşya alanlar ve Yenişehir antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yenişehir antika eşya şirketimiz, Yenişehir antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yenişehir Antika Alanlar

Yenişehir antika alanlar ve Yenişehir antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yenişehir antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yenişehir antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yenişehir Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yenişehir antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yenişehir

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yenişehir antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yenişehir antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yenişehir Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yenişehir antika eşya alanlar ve Yenişehir antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yenişehir antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yenişehir antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yenişehir Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yenişehir antika eşya alanların tercih ettiği, Yenişehir bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yenişehir antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yenişehir antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yenişehir antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yenişehir Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yenişehir eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yenişehir eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yenişehir eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yenişehir eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yenişehir eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yenişehir Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yenişehir bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yenişehir antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yenişehir bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yenişehir antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yenişehir antikacılar, Yenişehir antika eşyalar, Yenişehir eski eşyalar, Yenişehir antika şirketleri, Yenişehir antika firması, Yenişehir müzayede şirketi,Yenişehir el yazması alanlar, Yenişehir Kuran’ı kerim alanlar, Yenişehir hat yazı alanlar, Yenişehir obje alanlar, Yenişehir gümüş alanlar, Yenişehir turalı gümüş alanlar, Yenişehir karaf alanlar, vazo alanlar, Yenişehir jardinyer alanlar, Yenişehir resim alanlar, Yenişehir modern resim alanlar, Yenişehir aplik alanlar, Yenişehir bahü alanlar, Yenişehir bavul alanlar, Yenişehir çanak alanlar, Yenişehir çömlek alanlar, Yenişehir bakır alanlar, baston alanlar, Yenişehir biskiü alanlar, Yenişehir billur alanlar, Yenişehir cam alanlar, Yenişehir kristal alanlar, Yenişehir bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yenişehir bandırma halısı alanlar, Yenişehir ceviz yemek odası alanlar, Yenişehir ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yenişehir ceviz sandalye alanlar, Yenişehir cümbüş alanlar, Yenişehir constantin oble alanlar, Yenişehir cam obje alanlar, Yenişehir beykoz alanlar.

Yenişehir bohem alanlar, Yenişehir çeşmi bülbül alanlar, Yenişehir çeşme taşı alanlar, Yenişehir çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yenişehir arnevu alanlar, art deko alanlar, Yenişehir deko alanlar, Yenişehir ayna alanlar, Yenişehir asma avize alanlar, Yenişehir aznavur gümüş alanlar, Yenişehir aznavur alanlar, Yenişehir bafon alanlar, Yenişehir ayvazozki alanlar, Yenişehir dolap alanlar, Yenişehir divit alanlar, Yenişehir biblo alanlar, Yenişehir dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yenişehir daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yenişehir dekopaj işi alanlar, Yenişehir dual alanlar, Yenişehir dual pikap alanlar.

Yenişehir dümen alanlar, Yenişehir gemici dümeni alanlar, Yenişehir gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yenişehir derbent halı alanlar, Yenişehir eviye alanlar, Yenişehir ev halısı alanlar, Yenişehir elbiselik alanlar, Yenişehir elbise alanlar, Yenişehir paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yenişehir el işi alanlar, Yenişehir el işi halı alanlar, Yenişehir el işi alanlar, Yenişehir el işi kilim alanlar, Yenişehir çan alanlar, Yenişehir kilise çanı alanlar, Yenişehir gemici çanı alanlar, Yenişehir çarık alanlar, Yenişehir Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yenişehir ferforje alanlar, Yenişehir fistan alanlar, Yenişehir Osmanlı fistan alanlar, Yenişehir portmanto alanlar, Yenişehir eski saat alanlar, Yenişehir frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yenişehir bronz heykel alanlar, Yenişehir bronz sütün alanlar, Yenişehir bronz avize alanlar, Yenişehir bronz vazo alanlar, Yenişehir bronz kutu alanlar, Yenişehir bronz el işi alanlar.

Yenişehir halı alanlar, Yenişehir lamba alanlar, resim alanlar, Yenişehir parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yenişehir insan biblosu alanlar, Yenişehir oryantel biblo alanlar, Yenişehir kuş biblosu alanlar, Yenişehir havlu alanlar, Yenişehir mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yenişehir turkısh antika alanlar, Yenişehir Osmanlı eşyalar alanlar, Yenişehir İstanbul resimleri alanlar, Yenişehir altın varak sehpa alanlar, Yenişehir altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yenişehir afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yenişehir bronz fener alanlar, Yenişehir bünyen alanlar, Yenişehir develi halı alanlar, Yenişehir dürbün alanlar, Yenişehir teleskop alanlar, Yenişehir sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yenişehir çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yenişehir flama alanlar, Yenişehir alem alanlar, Yenişehir arabesk alanlar.

fincan alanlar, Yenişehir eski fincan alanlar, Yenişehir cam altı alanlar, Yenişehir şamdan alanlar, Yenişehir oryantel heykel alanlar, Yenişehir gümüşlük alanlar, Yenişehir hat yazı alanlar, Yenişehir teship alanlar, hokka alanlar, Yenişehir tophane alanlar, Yenişehir goblen alanlar, Yenişehir çin eski eşyalar alanlar, Yenişehir Çanakkale alanlar, Yenişehir Çanakkale vazo alanlar, Yenişehir fil dişi heykel alanlar, Yenişehir fil dişi baston alanlar, Yenişehir fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yenişehir fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yenişehir duvar saati alanlar, Yenişehir bez alanlar, buda heykel alanlar, Yenişehir hamedan halı alanlar, Yenişehir kılıç alanlar, Yenişehir antika kılıç alanlar.

Yenişehir antika araba alanlar, Yenişehir antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yenişehir antika eşyalar alanlar, Yenişehir kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yenişehir antika foto alanlar, Yenişehir kehribar alanlar, Yenişehir kehribar tesbih alanlar, Yenişehir Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yenişehir seramik eşya alanlar, Yenişehir kilit alanlar, Yenişehir anahtar alanlar, Yenişehir antika anahtar alanlar, Yenişehir antika kilit alanlar, Yenişehir josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yenişehir antika silah alanlar, Yenişehir antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yenişehir lambader alanlar, Yenişehir minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yenişehir komidin alanlar, Yenişehir kara kalem resim alanlar, Yenişehir blue black alanlar, Yenişehir mask alanlar, eski mask alanlar, Yenişehir aşurelik alanlar.

Yenişehir saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yenişehir antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yenişehir gramofon alanlar, Yenişehir mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yenişehir güdüm alanlar, Yenişehir tekke işi alanlar, Yenişehir İznik alanlar, Yenişehir pusula alanlar, Yenişehir gemi pusulası alanlar, Yenişehir periyor saat alanlar, Yenişehir mangal alanlar, Yenişehir eski mangal alanlar, Yenişehir Şam işi alanlar, Yenişehir Süleymaniye işi alanlar, Yenişehir takunya alanlar, Yenişehir gümüş takunya alanlar, Yenişehir Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yenişehir seccade alanlar, Yenişehir eski seccade alanlar, Yenişehir Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yenişehir tablo alanlar.

Yenişehir antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yenişehir abajur alanlar, Yenişehir sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yenişehir antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yenişehir madalya alanlar, Yenişehir eşya alanlar, Yenişehir ferman alanlar, Yenişehir berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yenişehir jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yenişehir bahça alanlar, Yenişehir Osmanlı bohça alanlar, Yenişehir bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yenişehir ampir alanlar, Yenişehir chrıstofle alanlar, Yenişehir ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yenişehir şamdan alanlar, Yenişehir çanta alanlar, Yenişehir van işi savat alanlar, Yenişehir tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yenişehir Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yenişehir hokka alanlar, Yenişehir fransız mine alanlar, Yenişehir teşhir vitrini alanlar, Yenişehir buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yenişehir keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yenişehir kandil alanlar, Yenişehir ebru alanlar, Yenişehir mustafa düzgünman alanlar, Yenişehir zigon alanlar, Yenişehir zemzemlik alanlar, Yenişehir mücevher kutusu alanlar, Yenişehir dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yenişehir sürahi alanlar, Yenişehir Osmanlı sürahi alanlar, Yenişehir antik mercan alanlar, Yenişehir makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yenişehir antik sedef alanlar, Yenişehir minyatür alanlar, Yenişehir kabe örtüsü alanlar, Yenişehir gülebdan alanlar, Yenişehir mineli dürbün alanlar, Yenişehir sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yenişehir şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yenişehir lali gue alanlar, Yenişehir gece sürahisi alanlar, Yenişehir meissen alanlar, Yenişehir satsuma alanlar, Yenişehir hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yenişehir macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yenişehir constantine alanlar, Yenişehir anonim alanlar, Yenişehir leyla gamsız alanlar, Yenişehir ibrahim safi alanlar, Yenişehir bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yenişehir herend alanlar, Yenişehir nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yenişehir osmanlıca alanlar, Yenişehir kitap alanlar, Yenişehir kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yenişehir haydar besim aydar alanlar, Yenişehir orhan peker alanlar, Yenişehir sıtkı olçar alanlar, Yenişehir Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yenişehir edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yenişehir rus gümüşü alanlar, Yenişehir minyatür alanlar, Yenişehir viyana heykel alanlar, Yenişehir oryantal heykel alanlar, Yenişehir f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yenişehir merasim kılıcı alanlar.

Yenişehir ahşap hilye alanlar, Yenişehir hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yenişehir tesbih alanlar, Yenişehir seyahat saati alanlar, Yenişehir gravür alanlar, Yenişehir degü alanlar, radio antika alanlar, Yenişehir opalin alanlar, Yenişehir radyo alanlar, Yenişehir kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yenişehir laledan alanlar, Yenişehir karaf alanlar, Yenişehir çerezlik alanlar, Yenişehir sahleplik alanlar, Yenişehir tutya alanlar, Yenişehir likör takımı alanlar, Yenişehir mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yenişehir zarf alanlar, Yenişehir nargile alanlar, Yenişehir gülabdan alanlar, Yenişehir ferman alanlar, Yenişehir berat alanlar.

Yenişehir hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yenişehir şifa tası alanlar, Yenişehir hokka takımı alanlar, Yenişehir mangal alanlar, Yenişehir barutluk alanlar, Yenişehir tombak alanlar, Yenişehir saray işi alanlar, Yenişehir ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yenişehir hançer alanlar, Yenişehir kılıç alanlar, Yenişehir mühürler alanlar, Yenişehir mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yenişehir Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yenişehir seccade alanlar, Yenişehir sırmalı örtüler alanlar, Yenişehir antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.