Osmangazi antikacılar, Osmangazi antika alanlar, Osmangazi antika eşya alanlar, Osmangazi antika eşyalar, Osmangazi eski alım satım, Osmangazi antika koleksiyoncuları, Osmangazi antika eşya alıcıları, Osmangazi antika şirketleri, Osmangazi antika firması, Osmangazi antika şirketi, Osmangazi antika firmaları, Osmangazi antika eşya şirketleri, Osmangazi antika eşya firması, Osmangazi antika eşya şirketi, Osmangazi antika eşya firmaları, Osmangazi müzayede şirketi, Osmangazi eski alanlar, Osmangazi eski eşya alanlar, Osmangazi antika alan yerler, Osmangazi antika eşya alan yerler, Osmangazi eski alan yerler, Osmangazi eski eşya alan yerler, Osmangazi antika pazarı, Osmangazi antika alım satım, Osmangazi antika alıcıları, Osmangazi antika satıcıları, Osmangazi antika eşya satıcıları, Osmangazi eski eşya alıcıları, Osmangazi eski eşya satıcıları, Osmangazi antika fiyatları, Osmangazi antika eşya fiyatları, Osmangazi eski fiyatları, Osmangazi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Osmangazi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Osmangazi antika eşya alanlar ve Osmangazi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Osmangazi antika eşya şirketimiz, Osmangazi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Osmangazi Antika Alanlar

Osmangazi antika alanlar ve Osmangazi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Osmangazi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Osmangazi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Osmangazi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Osmangazi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Osmangazi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Osmangazi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Osmangazi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Osmangazi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Osmangazi antika eşya alanlar ve Osmangazi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Osmangazi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Osmangazi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Osmangazi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Osmangazi antika eşya alanların tercih ettiği, Osmangazi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Osmangazi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Osmangazi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Osmangazi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Osmangazi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Osmangazi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Osmangazi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Osmangazi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Osmangazi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Osmangazi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Osmangazi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Osmangazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Osmangazi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Osmangazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Osmangazi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Osmangazi antikacılar, Osmangazi antika eşyalar, Osmangazi eski eşyalar, Osmangazi antika şirketleri, Osmangazi antika firması, Osmangazi müzayede şirketi,Osmangazi el yazması alanlar, Osmangazi Kuran’ı kerim alanlar, Osmangazi hat yazı alanlar, Osmangazi obje alanlar, Osmangazi gümüş alanlar, Osmangazi turalı gümüş alanlar, Osmangazi karaf alanlar, vazo alanlar, Osmangazi jardinyer alanlar, Osmangazi resim alanlar, Osmangazi modern resim alanlar, Osmangazi aplik alanlar, Osmangazi bahü alanlar, Osmangazi bavul alanlar, Osmangazi çanak alanlar, Osmangazi çömlek alanlar, Osmangazi bakır alanlar, baston alanlar, Osmangazi biskiü alanlar, Osmangazi billur alanlar, Osmangazi cam alanlar, Osmangazi kristal alanlar, Osmangazi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Osmangazi bandırma halısı alanlar, Osmangazi ceviz yemek odası alanlar, Osmangazi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Osmangazi ceviz sandalye alanlar, Osmangazi cümbüş alanlar, Osmangazi constantin oble alanlar, Osmangazi cam obje alanlar, Osmangazi beykoz alanlar.

Osmangazi bohem alanlar, Osmangazi çeşmi bülbül alanlar, Osmangazi çeşme taşı alanlar, Osmangazi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Osmangazi arnevu alanlar, art deko alanlar, Osmangazi deko alanlar, Osmangazi ayna alanlar, Osmangazi asma avize alanlar, Osmangazi aznavur gümüş alanlar, Osmangazi aznavur alanlar, Osmangazi bafon alanlar, Osmangazi ayvazozki alanlar, Osmangazi dolap alanlar, Osmangazi divit alanlar, Osmangazi biblo alanlar, Osmangazi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Osmangazi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Osmangazi dekopaj işi alanlar, Osmangazi dual alanlar, Osmangazi dual pikap alanlar.

Osmangazi dümen alanlar, Osmangazi gemici dümeni alanlar, Osmangazi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Osmangazi derbent halı alanlar, Osmangazi eviye alanlar, Osmangazi ev halısı alanlar, Osmangazi elbiselik alanlar, Osmangazi elbise alanlar, Osmangazi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Osmangazi el işi alanlar, Osmangazi el işi halı alanlar, Osmangazi el işi alanlar, Osmangazi el işi kilim alanlar, Osmangazi çan alanlar, Osmangazi kilise çanı alanlar, Osmangazi gemici çanı alanlar, Osmangazi çarık alanlar, Osmangazi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Osmangazi ferforje alanlar, Osmangazi fistan alanlar, Osmangazi Osmanlı fistan alanlar, Osmangazi portmanto alanlar, Osmangazi eski saat alanlar, Osmangazi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Osmangazi bronz heykel alanlar, Osmangazi bronz sütün alanlar, Osmangazi bronz avize alanlar, Osmangazi bronz vazo alanlar, Osmangazi bronz kutu alanlar, Osmangazi bronz el işi alanlar.

Osmangazi halı alanlar, Osmangazi lamba alanlar, resim alanlar, Osmangazi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Osmangazi insan biblosu alanlar, Osmangazi oryantel biblo alanlar, Osmangazi kuş biblosu alanlar, Osmangazi havlu alanlar, Osmangazi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Osmangazi turkısh antika alanlar, Osmangazi Osmanlı eşyalar alanlar, Osmangazi İstanbul resimleri alanlar, Osmangazi altın varak sehpa alanlar, Osmangazi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Osmangazi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Osmangazi bronz fener alanlar, Osmangazi bünyen alanlar, Osmangazi develi halı alanlar, Osmangazi dürbün alanlar, Osmangazi teleskop alanlar, Osmangazi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Osmangazi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Osmangazi flama alanlar, Osmangazi alem alanlar, Osmangazi arabesk alanlar.

fincan alanlar, Osmangazi eski fincan alanlar, Osmangazi cam altı alanlar, Osmangazi şamdan alanlar, Osmangazi oryantel heykel alanlar, Osmangazi gümüşlük alanlar, Osmangazi hat yazı alanlar, Osmangazi teship alanlar, hokka alanlar, Osmangazi tophane alanlar, Osmangazi goblen alanlar, Osmangazi çin eski eşyalar alanlar, Osmangazi Çanakkale alanlar, Osmangazi Çanakkale vazo alanlar, Osmangazi fil dişi heykel alanlar, Osmangazi fil dişi baston alanlar, Osmangazi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Osmangazi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Osmangazi duvar saati alanlar, Osmangazi bez alanlar, buda heykel alanlar, Osmangazi hamedan halı alanlar, Osmangazi kılıç alanlar, Osmangazi antika kılıç alanlar.

Osmangazi antika araba alanlar, Osmangazi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Osmangazi antika eşyalar alanlar, Osmangazi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Osmangazi antika foto alanlar, Osmangazi kehribar alanlar, Osmangazi kehribar tesbih alanlar, Osmangazi Kütahya alanlar, kınık alanlar, Osmangazi seramik eşya alanlar, Osmangazi kilit alanlar, Osmangazi anahtar alanlar, Osmangazi antika anahtar alanlar, Osmangazi antika kilit alanlar, Osmangazi josefin alanlar, kaşpo alanlar, Osmangazi antika silah alanlar, Osmangazi antika rahle alanlar, rahle alanlar, Osmangazi lambader alanlar, Osmangazi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Osmangazi komidin alanlar, Osmangazi kara kalem resim alanlar, Osmangazi blue black alanlar, Osmangazi mask alanlar, eski mask alanlar, Osmangazi aşurelik alanlar.

Osmangazi saleplik alanlar, bozalık alanlar, Osmangazi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Osmangazi gramofon alanlar, Osmangazi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Osmangazi güdüm alanlar, Osmangazi tekke işi alanlar, Osmangazi İznik alanlar, Osmangazi pusula alanlar, Osmangazi gemi pusulası alanlar, Osmangazi periyor saat alanlar, Osmangazi mangal alanlar, Osmangazi eski mangal alanlar, Osmangazi Şam işi alanlar, Osmangazi Süleymaniye işi alanlar, Osmangazi takunya alanlar, Osmangazi gümüş takunya alanlar, Osmangazi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Osmangazi seccade alanlar, Osmangazi eski seccade alanlar, Osmangazi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Osmangazi tablo alanlar.

Osmangazi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Osmangazi abajur alanlar, Osmangazi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Osmangazi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Osmangazi madalya alanlar, Osmangazi eşya alanlar, Osmangazi ferman alanlar, Osmangazi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Osmangazi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Osmangazi bahça alanlar, Osmangazi Osmanlı bohça alanlar, Osmangazi bindallı alanlar, kaftan alanlar, Osmangazi ampir alanlar, Osmangazi chrıstofle alanlar, Osmangazi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Osmangazi şamdan alanlar, Osmangazi çanta alanlar, Osmangazi van işi savat alanlar, Osmangazi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Osmangazi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Osmangazi hokka alanlar, Osmangazi fransız mine alanlar, Osmangazi teşhir vitrini alanlar, Osmangazi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Osmangazi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Osmangazi kandil alanlar, Osmangazi ebru alanlar, Osmangazi mustafa düzgünman alanlar, Osmangazi zigon alanlar, Osmangazi zemzemlik alanlar, Osmangazi mücevher kutusu alanlar, Osmangazi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Osmangazi sürahi alanlar, Osmangazi Osmanlı sürahi alanlar, Osmangazi antik mercan alanlar, Osmangazi makta alanlar, teslim taşı alanlar, Osmangazi antik sedef alanlar, Osmangazi minyatür alanlar, Osmangazi kabe örtüsü alanlar, Osmangazi gülebdan alanlar, Osmangazi mineli dürbün alanlar, Osmangazi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Osmangazi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Osmangazi lali gue alanlar, Osmangazi gece sürahisi alanlar, Osmangazi meissen alanlar, Osmangazi satsuma alanlar, Osmangazi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Osmangazi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Osmangazi constantine alanlar, Osmangazi anonim alanlar, Osmangazi leyla gamsız alanlar, Osmangazi ibrahim safi alanlar, Osmangazi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Osmangazi herend alanlar, Osmangazi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Osmangazi osmanlıca alanlar, Osmangazi kitap alanlar, Osmangazi kalle alanlar, ali kartal alanlar, Osmangazi haydar besim aydar alanlar, Osmangazi orhan peker alanlar, Osmangazi sıtkı olçar alanlar, Osmangazi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Osmangazi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Osmangazi rus gümüşü alanlar, Osmangazi minyatür alanlar, Osmangazi viyana heykel alanlar, Osmangazi oryantal heykel alanlar, Osmangazi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Osmangazi merasim kılıcı alanlar.

Osmangazi ahşap hilye alanlar, Osmangazi hereke halı alanlar, kuka alanlar, Osmangazi tesbih alanlar, Osmangazi seyahat saati alanlar, Osmangazi gravür alanlar, Osmangazi degü alanlar, radio antika alanlar, Osmangazi opalin alanlar, Osmangazi radyo alanlar, Osmangazi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Osmangazi laledan alanlar, Osmangazi karaf alanlar, Osmangazi çerezlik alanlar, Osmangazi sahleplik alanlar, Osmangazi tutya alanlar, Osmangazi likör takımı alanlar, Osmangazi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Osmangazi zarf alanlar, Osmangazi nargile alanlar, Osmangazi gülabdan alanlar, Osmangazi ferman alanlar, Osmangazi berat alanlar.

Osmangazi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Osmangazi şifa tası alanlar, Osmangazi hokka takımı alanlar, Osmangazi mangal alanlar, Osmangazi barutluk alanlar, Osmangazi tombak alanlar, Osmangazi saray işi alanlar, Osmangazi ağızlık alanlar, kemer alanlar, Osmangazi hançer alanlar, Osmangazi kılıç alanlar, Osmangazi mühürler alanlar, Osmangazi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Osmangazi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Osmangazi seccade alanlar, Osmangazi sırmalı örtüler alanlar, Osmangazi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.