Orhangazi antikacılar, Orhangazi antika alanlar, Orhangazi antika eşya alanlar, Orhangazi antika eşyalar, Orhangazi eski alım satım, Orhangazi antika koleksiyoncuları, Orhangazi antika eşya alıcıları, Orhangazi antika şirketleri, Orhangazi antika firması, Orhangazi antika şirketi, Orhangazi antika firmaları, Orhangazi antika eşya şirketleri, Orhangazi antika eşya firması, Orhangazi antika eşya şirketi, Orhangazi antika eşya firmaları, Orhangazi müzayede şirketi, Orhangazi eski alanlar, Orhangazi eski eşya alanlar, Orhangazi antika alan yerler, Orhangazi antika eşya alan yerler, Orhangazi eski alan yerler, Orhangazi eski eşya alan yerler, Orhangazi antika pazarı, Orhangazi antika alım satım, Orhangazi antika alıcıları, Orhangazi antika satıcıları, Orhangazi antika eşya satıcıları, Orhangazi eski eşya alıcıları, Orhangazi eski eşya satıcıları, Orhangazi antika fiyatları, Orhangazi antika eşya fiyatları, Orhangazi eski fiyatları, Orhangazi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Orhangazi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Orhangazi antika eşya alanlar ve Orhangazi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Orhangazi antika eşya şirketimiz, Orhangazi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Orhangazi Antika Alanlar

Orhangazi antika alanlar ve Orhangazi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Orhangazi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Orhangazi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Orhangazi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Orhangazi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Orhangazi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Orhangazi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Orhangazi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Orhangazi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Orhangazi antika eşya alanlar ve Orhangazi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Orhangazi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Orhangazi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Orhangazi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Orhangazi antika eşya alanların tercih ettiği, Orhangazi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Orhangazi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Orhangazi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Orhangazi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Orhangazi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Orhangazi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Orhangazi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Orhangazi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Orhangazi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Orhangazi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Orhangazi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Orhangazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Orhangazi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Orhangazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Orhangazi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Orhangazi antikacılar, Orhangazi antika eşyalar, Orhangazi eski eşyalar, Orhangazi antika şirketleri, Orhangazi antika firması, Orhangazi müzayede şirketi,Orhangazi el yazması alanlar, Orhangazi Kuran’ı kerim alanlar, Orhangazi hat yazı alanlar, Orhangazi obje alanlar, Orhangazi gümüş alanlar, Orhangazi turalı gümüş alanlar, Orhangazi karaf alanlar, vazo alanlar, Orhangazi jardinyer alanlar, Orhangazi resim alanlar, Orhangazi modern resim alanlar, Orhangazi aplik alanlar, Orhangazi bahü alanlar, Orhangazi bavul alanlar, Orhangazi çanak alanlar, Orhangazi çömlek alanlar, Orhangazi bakır alanlar, baston alanlar, Orhangazi biskiü alanlar, Orhangazi billur alanlar, Orhangazi cam alanlar, Orhangazi kristal alanlar, Orhangazi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Orhangazi bandırma halısı alanlar, Orhangazi ceviz yemek odası alanlar, Orhangazi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Orhangazi ceviz sandalye alanlar, Orhangazi cümbüş alanlar, Orhangazi constantin oble alanlar, Orhangazi cam obje alanlar, Orhangazi beykoz alanlar.

Orhangazi bohem alanlar, Orhangazi çeşmi bülbül alanlar, Orhangazi çeşme taşı alanlar, Orhangazi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Orhangazi arnevu alanlar, art deko alanlar, Orhangazi deko alanlar, Orhangazi ayna alanlar, Orhangazi asma avize alanlar, Orhangazi aznavur gümüş alanlar, Orhangazi aznavur alanlar, Orhangazi bafon alanlar, Orhangazi ayvazozki alanlar, Orhangazi dolap alanlar, Orhangazi divit alanlar, Orhangazi biblo alanlar, Orhangazi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Orhangazi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Orhangazi dekopaj işi alanlar, Orhangazi dual alanlar, Orhangazi dual pikap alanlar.

Orhangazi dümen alanlar, Orhangazi gemici dümeni alanlar, Orhangazi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Orhangazi derbent halı alanlar, Orhangazi eviye alanlar, Orhangazi ev halısı alanlar, Orhangazi elbiselik alanlar, Orhangazi elbise alanlar, Orhangazi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Orhangazi el işi alanlar, Orhangazi el işi halı alanlar, Orhangazi el işi alanlar, Orhangazi el işi kilim alanlar, Orhangazi çan alanlar, Orhangazi kilise çanı alanlar, Orhangazi gemici çanı alanlar, Orhangazi çarık alanlar, Orhangazi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Orhangazi ferforje alanlar, Orhangazi fistan alanlar, Orhangazi Osmanlı fistan alanlar, Orhangazi portmanto alanlar, Orhangazi eski saat alanlar, Orhangazi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Orhangazi bronz heykel alanlar, Orhangazi bronz sütün alanlar, Orhangazi bronz avize alanlar, Orhangazi bronz vazo alanlar, Orhangazi bronz kutu alanlar, Orhangazi bronz el işi alanlar.

Orhangazi halı alanlar, Orhangazi lamba alanlar, resim alanlar, Orhangazi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Orhangazi insan biblosu alanlar, Orhangazi oryantel biblo alanlar, Orhangazi kuş biblosu alanlar, Orhangazi havlu alanlar, Orhangazi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Orhangazi turkısh antika alanlar, Orhangazi Osmanlı eşyalar alanlar, Orhangazi İstanbul resimleri alanlar, Orhangazi altın varak sehpa alanlar, Orhangazi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Orhangazi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Orhangazi bronz fener alanlar, Orhangazi bünyen alanlar, Orhangazi develi halı alanlar, Orhangazi dürbün alanlar, Orhangazi teleskop alanlar, Orhangazi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Orhangazi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Orhangazi flama alanlar, Orhangazi alem alanlar, Orhangazi arabesk alanlar.

fincan alanlar, Orhangazi eski fincan alanlar, Orhangazi cam altı alanlar, Orhangazi şamdan alanlar, Orhangazi oryantel heykel alanlar, Orhangazi gümüşlük alanlar, Orhangazi hat yazı alanlar, Orhangazi teship alanlar, hokka alanlar, Orhangazi tophane alanlar, Orhangazi goblen alanlar, Orhangazi çin eski eşyalar alanlar, Orhangazi Çanakkale alanlar, Orhangazi Çanakkale vazo alanlar, Orhangazi fil dişi heykel alanlar, Orhangazi fil dişi baston alanlar, Orhangazi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Orhangazi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Orhangazi duvar saati alanlar, Orhangazi bez alanlar, buda heykel alanlar, Orhangazi hamedan halı alanlar, Orhangazi kılıç alanlar, Orhangazi antika kılıç alanlar.

Orhangazi antika araba alanlar, Orhangazi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Orhangazi antika eşyalar alanlar, Orhangazi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Orhangazi antika foto alanlar, Orhangazi kehribar alanlar, Orhangazi kehribar tesbih alanlar, Orhangazi Kütahya alanlar, kınık alanlar, Orhangazi seramik eşya alanlar, Orhangazi kilit alanlar, Orhangazi anahtar alanlar, Orhangazi antika anahtar alanlar, Orhangazi antika kilit alanlar, Orhangazi josefin alanlar, kaşpo alanlar, Orhangazi antika silah alanlar, Orhangazi antika rahle alanlar, rahle alanlar, Orhangazi lambader alanlar, Orhangazi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Orhangazi komidin alanlar, Orhangazi kara kalem resim alanlar, Orhangazi blue black alanlar, Orhangazi mask alanlar, eski mask alanlar, Orhangazi aşurelik alanlar.

Orhangazi saleplik alanlar, bozalık alanlar, Orhangazi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Orhangazi gramofon alanlar, Orhangazi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Orhangazi güdüm alanlar, Orhangazi tekke işi alanlar, Orhangazi İznik alanlar, Orhangazi pusula alanlar, Orhangazi gemi pusulası alanlar, Orhangazi periyor saat alanlar, Orhangazi mangal alanlar, Orhangazi eski mangal alanlar, Orhangazi Şam işi alanlar, Orhangazi Süleymaniye işi alanlar, Orhangazi takunya alanlar, Orhangazi gümüş takunya alanlar, Orhangazi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Orhangazi seccade alanlar, Orhangazi eski seccade alanlar, Orhangazi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Orhangazi tablo alanlar.

Orhangazi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Orhangazi abajur alanlar, Orhangazi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Orhangazi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Orhangazi madalya alanlar, Orhangazi eşya alanlar, Orhangazi ferman alanlar, Orhangazi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Orhangazi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Orhangazi bahça alanlar, Orhangazi Osmanlı bohça alanlar, Orhangazi bindallı alanlar, kaftan alanlar, Orhangazi ampir alanlar, Orhangazi chrıstofle alanlar, Orhangazi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Orhangazi şamdan alanlar, Orhangazi çanta alanlar, Orhangazi van işi savat alanlar, Orhangazi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Orhangazi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Orhangazi hokka alanlar, Orhangazi fransız mine alanlar, Orhangazi teşhir vitrini alanlar, Orhangazi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Orhangazi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Orhangazi kandil alanlar, Orhangazi ebru alanlar, Orhangazi mustafa düzgünman alanlar, Orhangazi zigon alanlar, Orhangazi zemzemlik alanlar, Orhangazi mücevher kutusu alanlar, Orhangazi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Orhangazi sürahi alanlar, Orhangazi Osmanlı sürahi alanlar, Orhangazi antik mercan alanlar, Orhangazi makta alanlar, teslim taşı alanlar, Orhangazi antik sedef alanlar, Orhangazi minyatür alanlar, Orhangazi kabe örtüsü alanlar, Orhangazi gülebdan alanlar, Orhangazi mineli dürbün alanlar, Orhangazi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Orhangazi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Orhangazi lali gue alanlar, Orhangazi gece sürahisi alanlar, Orhangazi meissen alanlar, Orhangazi satsuma alanlar, Orhangazi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Orhangazi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Orhangazi constantine alanlar, Orhangazi anonim alanlar, Orhangazi leyla gamsız alanlar, Orhangazi ibrahim safi alanlar, Orhangazi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Orhangazi herend alanlar, Orhangazi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Orhangazi osmanlıca alanlar, Orhangazi kitap alanlar, Orhangazi kalle alanlar, ali kartal alanlar, Orhangazi haydar besim aydar alanlar, Orhangazi orhan peker alanlar, Orhangazi sıtkı olçar alanlar, Orhangazi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Orhangazi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Orhangazi rus gümüşü alanlar, Orhangazi minyatür alanlar, Orhangazi viyana heykel alanlar, Orhangazi oryantal heykel alanlar, Orhangazi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Orhangazi merasim kılıcı alanlar.

Orhangazi ahşap hilye alanlar, Orhangazi hereke halı alanlar, kuka alanlar, Orhangazi tesbih alanlar, Orhangazi seyahat saati alanlar, Orhangazi gravür alanlar, Orhangazi degü alanlar, radio antika alanlar, Orhangazi opalin alanlar, Orhangazi radyo alanlar, Orhangazi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Orhangazi laledan alanlar, Orhangazi karaf alanlar, Orhangazi çerezlik alanlar, Orhangazi sahleplik alanlar, Orhangazi tutya alanlar, Orhangazi likör takımı alanlar, Orhangazi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Orhangazi zarf alanlar, Orhangazi nargile alanlar, Orhangazi gülabdan alanlar, Orhangazi ferman alanlar, Orhangazi berat alanlar.

Orhangazi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Orhangazi şifa tası alanlar, Orhangazi hokka takımı alanlar, Orhangazi mangal alanlar, Orhangazi barutluk alanlar, Orhangazi tombak alanlar, Orhangazi saray işi alanlar, Orhangazi ağızlık alanlar, kemer alanlar, Orhangazi hançer alanlar, Orhangazi kılıç alanlar, Orhangazi mühürler alanlar, Orhangazi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Orhangazi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Orhangazi seccade alanlar, Orhangazi sırmalı örtüler alanlar, Orhangazi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.