Orhaneli antikacılar, Orhaneli antika alanlar, Orhaneli antika eşya alanlar, Orhaneli antika eşyalar, Orhaneli eski alım satım, Orhaneli antika koleksiyoncuları, Orhaneli antika eşya alıcıları, Orhaneli antika şirketleri, Orhaneli antika firması, Orhaneli antika şirketi, Orhaneli antika firmaları, Orhaneli antika eşya şirketleri, Orhaneli antika eşya firması, Orhaneli antika eşya şirketi, Orhaneli antika eşya firmaları, Orhaneli müzayede şirketi, Orhaneli eski alanlar, Orhaneli eski eşya alanlar, Orhaneli antika alan yerler, Orhaneli antika eşya alan yerler, Orhaneli eski alan yerler, Orhaneli eski eşya alan yerler, Orhaneli antika pazarı, Orhaneli antika alım satım, Orhaneli antika alıcıları, Orhaneli antika satıcıları, Orhaneli antika eşya satıcıları, Orhaneli eski eşya alıcıları, Orhaneli eski eşya satıcıları, Orhaneli antika fiyatları, Orhaneli antika eşya fiyatları, Orhaneli eski fiyatları, Orhaneli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Orhaneli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Orhaneli antika eşya alanlar ve Orhaneli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Orhaneli antika eşya şirketimiz, Orhaneli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Orhaneli Antika Alanlar

Orhaneli antika alanlar ve Orhaneli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Orhaneli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Orhaneli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Orhaneli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Orhaneli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Orhaneli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Orhaneli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Orhaneli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Orhaneli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Orhaneli antika eşya alanlar ve Orhaneli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Orhaneli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Orhaneli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Orhaneli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Orhaneli antika eşya alanların tercih ettiği, Orhaneli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Orhaneli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Orhaneli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Orhaneli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Orhaneli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Orhaneli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Orhaneli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Orhaneli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Orhaneli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Orhaneli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Orhaneli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Orhaneli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Orhaneli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Orhaneli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Orhaneli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Orhaneli antikacılar, Orhaneli antika eşyalar, Orhaneli eski eşyalar, Orhaneli antika şirketleri, Orhaneli antika firması, Orhaneli müzayede şirketi,Orhaneli el yazması alanlar, Orhaneli Kuran’ı kerim alanlar, Orhaneli hat yazı alanlar, Orhaneli obje alanlar, Orhaneli gümüş alanlar, Orhaneli turalı gümüş alanlar, Orhaneli karaf alanlar, vazo alanlar, Orhaneli jardinyer alanlar, Orhaneli resim alanlar, Orhaneli modern resim alanlar, Orhaneli aplik alanlar, Orhaneli bahü alanlar, Orhaneli bavul alanlar, Orhaneli çanak alanlar, Orhaneli çömlek alanlar, Orhaneli bakır alanlar, baston alanlar, Orhaneli biskiü alanlar, Orhaneli billur alanlar, Orhaneli cam alanlar, Orhaneli kristal alanlar, Orhaneli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Orhaneli bandırma halısı alanlar, Orhaneli ceviz yemek odası alanlar, Orhaneli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Orhaneli ceviz sandalye alanlar, Orhaneli cümbüş alanlar, Orhaneli constantin oble alanlar, Orhaneli cam obje alanlar, Orhaneli beykoz alanlar.

Orhaneli bohem alanlar, Orhaneli çeşmi bülbül alanlar, Orhaneli çeşme taşı alanlar, Orhaneli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Orhaneli arnevu alanlar, art deko alanlar, Orhaneli deko alanlar, Orhaneli ayna alanlar, Orhaneli asma avize alanlar, Orhaneli aznavur gümüş alanlar, Orhaneli aznavur alanlar, Orhaneli bafon alanlar, Orhaneli ayvazozki alanlar, Orhaneli dolap alanlar, Orhaneli divit alanlar, Orhaneli biblo alanlar, Orhaneli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Orhaneli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Orhaneli dekopaj işi alanlar, Orhaneli dual alanlar, Orhaneli dual pikap alanlar.

Orhaneli dümen alanlar, Orhaneli gemici dümeni alanlar, Orhaneli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Orhaneli derbent halı alanlar, Orhaneli eviye alanlar, Orhaneli ev halısı alanlar, Orhaneli elbiselik alanlar, Orhaneli elbise alanlar, Orhaneli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Orhaneli el işi alanlar, Orhaneli el işi halı alanlar, Orhaneli el işi alanlar, Orhaneli el işi kilim alanlar, Orhaneli çan alanlar, Orhaneli kilise çanı alanlar, Orhaneli gemici çanı alanlar, Orhaneli çarık alanlar, Orhaneli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Orhaneli ferforje alanlar, Orhaneli fistan alanlar, Orhaneli Osmanlı fistan alanlar, Orhaneli portmanto alanlar, Orhaneli eski saat alanlar, Orhaneli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Orhaneli bronz heykel alanlar, Orhaneli bronz sütün alanlar, Orhaneli bronz avize alanlar, Orhaneli bronz vazo alanlar, Orhaneli bronz kutu alanlar, Orhaneli bronz el işi alanlar.

Orhaneli halı alanlar, Orhaneli lamba alanlar, resim alanlar, Orhaneli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Orhaneli insan biblosu alanlar, Orhaneli oryantel biblo alanlar, Orhaneli kuş biblosu alanlar, Orhaneli havlu alanlar, Orhaneli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Orhaneli turkısh antika alanlar, Orhaneli Osmanlı eşyalar alanlar, Orhaneli İstanbul resimleri alanlar, Orhaneli altın varak sehpa alanlar, Orhaneli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Orhaneli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Orhaneli bronz fener alanlar, Orhaneli bünyen alanlar, Orhaneli develi halı alanlar, Orhaneli dürbün alanlar, Orhaneli teleskop alanlar, Orhaneli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Orhaneli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Orhaneli flama alanlar, Orhaneli alem alanlar, Orhaneli arabesk alanlar.

fincan alanlar, Orhaneli eski fincan alanlar, Orhaneli cam altı alanlar, Orhaneli şamdan alanlar, Orhaneli oryantel heykel alanlar, Orhaneli gümüşlük alanlar, Orhaneli hat yazı alanlar, Orhaneli teship alanlar, hokka alanlar, Orhaneli tophane alanlar, Orhaneli goblen alanlar, Orhaneli çin eski eşyalar alanlar, Orhaneli Çanakkale alanlar, Orhaneli Çanakkale vazo alanlar, Orhaneli fil dişi heykel alanlar, Orhaneli fil dişi baston alanlar, Orhaneli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Orhaneli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Orhaneli duvar saati alanlar, Orhaneli bez alanlar, buda heykel alanlar, Orhaneli hamedan halı alanlar, Orhaneli kılıç alanlar, Orhaneli antika kılıç alanlar.

Orhaneli antika araba alanlar, Orhaneli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Orhaneli antika eşyalar alanlar, Orhaneli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Orhaneli antika foto alanlar, Orhaneli kehribar alanlar, Orhaneli kehribar tesbih alanlar, Orhaneli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Orhaneli seramik eşya alanlar, Orhaneli kilit alanlar, Orhaneli anahtar alanlar, Orhaneli antika anahtar alanlar, Orhaneli antika kilit alanlar, Orhaneli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Orhaneli antika silah alanlar, Orhaneli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Orhaneli lambader alanlar, Orhaneli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Orhaneli komidin alanlar, Orhaneli kara kalem resim alanlar, Orhaneli blue black alanlar, Orhaneli mask alanlar, eski mask alanlar, Orhaneli aşurelik alanlar.

Orhaneli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Orhaneli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Orhaneli gramofon alanlar, Orhaneli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Orhaneli güdüm alanlar, Orhaneli tekke işi alanlar, Orhaneli İznik alanlar, Orhaneli pusula alanlar, Orhaneli gemi pusulası alanlar, Orhaneli periyor saat alanlar, Orhaneli mangal alanlar, Orhaneli eski mangal alanlar, Orhaneli Şam işi alanlar, Orhaneli Süleymaniye işi alanlar, Orhaneli takunya alanlar, Orhaneli gümüş takunya alanlar, Orhaneli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Orhaneli seccade alanlar, Orhaneli eski seccade alanlar, Orhaneli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Orhaneli tablo alanlar.

Orhaneli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Orhaneli abajur alanlar, Orhaneli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Orhaneli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Orhaneli madalya alanlar, Orhaneli eşya alanlar, Orhaneli ferman alanlar, Orhaneli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Orhaneli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Orhaneli bahça alanlar, Orhaneli Osmanlı bohça alanlar, Orhaneli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Orhaneli ampir alanlar, Orhaneli chrıstofle alanlar, Orhaneli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Orhaneli şamdan alanlar, Orhaneli çanta alanlar, Orhaneli van işi savat alanlar, Orhaneli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Orhaneli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Orhaneli hokka alanlar, Orhaneli fransız mine alanlar, Orhaneli teşhir vitrini alanlar, Orhaneli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Orhaneli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Orhaneli kandil alanlar, Orhaneli ebru alanlar, Orhaneli mustafa düzgünman alanlar, Orhaneli zigon alanlar, Orhaneli zemzemlik alanlar, Orhaneli mücevher kutusu alanlar, Orhaneli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Orhaneli sürahi alanlar, Orhaneli Osmanlı sürahi alanlar, Orhaneli antik mercan alanlar, Orhaneli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Orhaneli antik sedef alanlar, Orhaneli minyatür alanlar, Orhaneli kabe örtüsü alanlar, Orhaneli gülebdan alanlar, Orhaneli mineli dürbün alanlar, Orhaneli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Orhaneli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Orhaneli lali gue alanlar, Orhaneli gece sürahisi alanlar, Orhaneli meissen alanlar, Orhaneli satsuma alanlar, Orhaneli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Orhaneli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Orhaneli constantine alanlar, Orhaneli anonim alanlar, Orhaneli leyla gamsız alanlar, Orhaneli ibrahim safi alanlar, Orhaneli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Orhaneli herend alanlar, Orhaneli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Orhaneli osmanlıca alanlar, Orhaneli kitap alanlar, Orhaneli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Orhaneli haydar besim aydar alanlar, Orhaneli orhan peker alanlar, Orhaneli sıtkı olçar alanlar, Orhaneli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Orhaneli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Orhaneli rus gümüşü alanlar, Orhaneli minyatür alanlar, Orhaneli viyana heykel alanlar, Orhaneli oryantal heykel alanlar, Orhaneli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Orhaneli merasim kılıcı alanlar.

Orhaneli ahşap hilye alanlar, Orhaneli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Orhaneli tesbih alanlar, Orhaneli seyahat saati alanlar, Orhaneli gravür alanlar, Orhaneli degü alanlar, radio antika alanlar, Orhaneli opalin alanlar, Orhaneli radyo alanlar, Orhaneli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Orhaneli laledan alanlar, Orhaneli karaf alanlar, Orhaneli çerezlik alanlar, Orhaneli sahleplik alanlar, Orhaneli tutya alanlar, Orhaneli likör takımı alanlar, Orhaneli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Orhaneli zarf alanlar, Orhaneli nargile alanlar, Orhaneli gülabdan alanlar, Orhaneli ferman alanlar, Orhaneli berat alanlar.

Orhaneli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Orhaneli şifa tası alanlar, Orhaneli hokka takımı alanlar, Orhaneli mangal alanlar, Orhaneli barutluk alanlar, Orhaneli tombak alanlar, Orhaneli saray işi alanlar, Orhaneli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Orhaneli hançer alanlar, Orhaneli kılıç alanlar, Orhaneli mühürler alanlar, Orhaneli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Orhaneli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Orhaneli seccade alanlar, Orhaneli sırmalı örtüler alanlar, Orhaneli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.