Nilüfer antikacılar, Nilüfer antika alanlar, Nilüfer antika eşya alanlar, Nilüfer antika eşyalar, Nilüfer eski alım satım, Nilüfer antika koleksiyoncuları, Nilüfer antika eşya alıcıları, Nilüfer antika şirketleri, Nilüfer antika firması, Nilüfer antika şirketi, Nilüfer antika firmaları, Nilüfer antika eşya şirketleri, Nilüfer antika eşya firması, Nilüfer antika eşya şirketi, Nilüfer antika eşya firmaları, Nilüfer müzayede şirketi, Nilüfer eski alanlar, Nilüfer eski eşya alanlar, Nilüfer antika alan yerler, Nilüfer antika eşya alan yerler, Nilüfer eski alan yerler, Nilüfer eski eşya alan yerler, Nilüfer antika pazarı, Nilüfer antika alım satım, Nilüfer antika alıcıları, Nilüfer antika satıcıları, Nilüfer antika eşya satıcıları, Nilüfer eski eşya alıcıları, Nilüfer eski eşya satıcıları, Nilüfer antika fiyatları, Nilüfer antika eşya fiyatları, Nilüfer eski fiyatları, Nilüfer eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Nilüfer Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Nilüfer antika eşya alanlar ve Nilüfer antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Nilüfer antika eşya şirketimiz, Nilüfer antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Nilüfer Antika Alanlar

Nilüfer antika alanlar ve Nilüfer antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Nilüfer antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Nilüfer antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Nilüfer Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Nilüfer antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Nilüfer

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Nilüfer antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Nilüfer antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Nilüfer Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Nilüfer antika eşya alanlar ve Nilüfer antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Nilüfer antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Nilüfer antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Nilüfer Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Nilüfer antika eşya alanların tercih ettiği, Nilüfer bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Nilüfer antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Nilüfer antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Nilüfer antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Nilüfer Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Nilüfer eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Nilüfer eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Nilüfer eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Nilüfer eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Nilüfer eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Nilüfer Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Nilüfer bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Nilüfer antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Nilüfer bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Nilüfer antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Nilüfer antikacılar, Nilüfer antika eşyalar, Nilüfer eski eşyalar, Nilüfer antika şirketleri, Nilüfer antika firması, Nilüfer müzayede şirketi,Nilüfer el yazması alanlar, Nilüfer Kuran’ı kerim alanlar, Nilüfer hat yazı alanlar, Nilüfer obje alanlar, Nilüfer gümüş alanlar, Nilüfer turalı gümüş alanlar, Nilüfer karaf alanlar, vazo alanlar, Nilüfer jardinyer alanlar, Nilüfer resim alanlar, Nilüfer modern resim alanlar, Nilüfer aplik alanlar, Nilüfer bahü alanlar, Nilüfer bavul alanlar, Nilüfer çanak alanlar, Nilüfer çömlek alanlar, Nilüfer bakır alanlar, baston alanlar, Nilüfer biskiü alanlar, Nilüfer billur alanlar, Nilüfer cam alanlar, Nilüfer kristal alanlar, Nilüfer bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Nilüfer bandırma halısı alanlar, Nilüfer ceviz yemek odası alanlar, Nilüfer ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Nilüfer ceviz sandalye alanlar, Nilüfer cümbüş alanlar, Nilüfer constantin oble alanlar, Nilüfer cam obje alanlar, Nilüfer beykoz alanlar.

Nilüfer bohem alanlar, Nilüfer çeşmi bülbül alanlar, Nilüfer çeşme taşı alanlar, Nilüfer çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Nilüfer arnevu alanlar, art deko alanlar, Nilüfer deko alanlar, Nilüfer ayna alanlar, Nilüfer asma avize alanlar, Nilüfer aznavur gümüş alanlar, Nilüfer aznavur alanlar, Nilüfer bafon alanlar, Nilüfer ayvazozki alanlar, Nilüfer dolap alanlar, Nilüfer divit alanlar, Nilüfer biblo alanlar, Nilüfer dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Nilüfer daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Nilüfer dekopaj işi alanlar, Nilüfer dual alanlar, Nilüfer dual pikap alanlar.

Nilüfer dümen alanlar, Nilüfer gemici dümeni alanlar, Nilüfer gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Nilüfer derbent halı alanlar, Nilüfer eviye alanlar, Nilüfer ev halısı alanlar, Nilüfer elbiselik alanlar, Nilüfer elbise alanlar, Nilüfer paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Nilüfer el işi alanlar, Nilüfer el işi halı alanlar, Nilüfer el işi alanlar, Nilüfer el işi kilim alanlar, Nilüfer çan alanlar, Nilüfer kilise çanı alanlar, Nilüfer gemici çanı alanlar, Nilüfer çarık alanlar, Nilüfer Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Nilüfer ferforje alanlar, Nilüfer fistan alanlar, Nilüfer Osmanlı fistan alanlar, Nilüfer portmanto alanlar, Nilüfer eski saat alanlar, Nilüfer frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Nilüfer bronz heykel alanlar, Nilüfer bronz sütün alanlar, Nilüfer bronz avize alanlar, Nilüfer bronz vazo alanlar, Nilüfer bronz kutu alanlar, Nilüfer bronz el işi alanlar.

Nilüfer halı alanlar, Nilüfer lamba alanlar, resim alanlar, Nilüfer parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Nilüfer insan biblosu alanlar, Nilüfer oryantel biblo alanlar, Nilüfer kuş biblosu alanlar, Nilüfer havlu alanlar, Nilüfer mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Nilüfer turkısh antika alanlar, Nilüfer Osmanlı eşyalar alanlar, Nilüfer İstanbul resimleri alanlar, Nilüfer altın varak sehpa alanlar, Nilüfer altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Nilüfer afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Nilüfer bronz fener alanlar, Nilüfer bünyen alanlar, Nilüfer develi halı alanlar, Nilüfer dürbün alanlar, Nilüfer teleskop alanlar, Nilüfer sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Nilüfer çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Nilüfer flama alanlar, Nilüfer alem alanlar, Nilüfer arabesk alanlar.

fincan alanlar, Nilüfer eski fincan alanlar, Nilüfer cam altı alanlar, Nilüfer şamdan alanlar, Nilüfer oryantel heykel alanlar, Nilüfer gümüşlük alanlar, Nilüfer hat yazı alanlar, Nilüfer teship alanlar, hokka alanlar, Nilüfer tophane alanlar, Nilüfer goblen alanlar, Nilüfer çin eski eşyalar alanlar, Nilüfer Çanakkale alanlar, Nilüfer Çanakkale vazo alanlar, Nilüfer fil dişi heykel alanlar, Nilüfer fil dişi baston alanlar, Nilüfer fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Nilüfer fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Nilüfer duvar saati alanlar, Nilüfer bez alanlar, buda heykel alanlar, Nilüfer hamedan halı alanlar, Nilüfer kılıç alanlar, Nilüfer antika kılıç alanlar.

Nilüfer antika araba alanlar, Nilüfer antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Nilüfer antika eşyalar alanlar, Nilüfer kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Nilüfer antika foto alanlar, Nilüfer kehribar alanlar, Nilüfer kehribar tesbih alanlar, Nilüfer Kütahya alanlar, kınık alanlar, Nilüfer seramik eşya alanlar, Nilüfer kilit alanlar, Nilüfer anahtar alanlar, Nilüfer antika anahtar alanlar, Nilüfer antika kilit alanlar, Nilüfer josefin alanlar, kaşpo alanlar, Nilüfer antika silah alanlar, Nilüfer antika rahle alanlar, rahle alanlar, Nilüfer lambader alanlar, Nilüfer minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Nilüfer komidin alanlar, Nilüfer kara kalem resim alanlar, Nilüfer blue black alanlar, Nilüfer mask alanlar, eski mask alanlar, Nilüfer aşurelik alanlar.

Nilüfer saleplik alanlar, bozalık alanlar, Nilüfer antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Nilüfer gramofon alanlar, Nilüfer mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Nilüfer güdüm alanlar, Nilüfer tekke işi alanlar, Nilüfer İznik alanlar, Nilüfer pusula alanlar, Nilüfer gemi pusulası alanlar, Nilüfer periyor saat alanlar, Nilüfer mangal alanlar, Nilüfer eski mangal alanlar, Nilüfer Şam işi alanlar, Nilüfer Süleymaniye işi alanlar, Nilüfer takunya alanlar, Nilüfer gümüş takunya alanlar, Nilüfer Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Nilüfer seccade alanlar, Nilüfer eski seccade alanlar, Nilüfer Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Nilüfer tablo alanlar.

Nilüfer antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Nilüfer abajur alanlar, Nilüfer sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Nilüfer antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Nilüfer madalya alanlar, Nilüfer eşya alanlar, Nilüfer ferman alanlar, Nilüfer berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Nilüfer jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Nilüfer bahça alanlar, Nilüfer Osmanlı bohça alanlar, Nilüfer bindallı alanlar, kaftan alanlar, Nilüfer ampir alanlar, Nilüfer chrıstofle alanlar, Nilüfer ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Nilüfer şamdan alanlar, Nilüfer çanta alanlar, Nilüfer van işi savat alanlar, Nilüfer tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Nilüfer Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Nilüfer hokka alanlar, Nilüfer fransız mine alanlar, Nilüfer teşhir vitrini alanlar, Nilüfer buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Nilüfer keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Nilüfer kandil alanlar, Nilüfer ebru alanlar, Nilüfer mustafa düzgünman alanlar, Nilüfer zigon alanlar, Nilüfer zemzemlik alanlar, Nilüfer mücevher kutusu alanlar, Nilüfer dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Nilüfer sürahi alanlar, Nilüfer Osmanlı sürahi alanlar, Nilüfer antik mercan alanlar, Nilüfer makta alanlar, teslim taşı alanlar, Nilüfer antik sedef alanlar, Nilüfer minyatür alanlar, Nilüfer kabe örtüsü alanlar, Nilüfer gülebdan alanlar, Nilüfer mineli dürbün alanlar, Nilüfer sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Nilüfer şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Nilüfer lali gue alanlar, Nilüfer gece sürahisi alanlar, Nilüfer meissen alanlar, Nilüfer satsuma alanlar, Nilüfer hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Nilüfer macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Nilüfer constantine alanlar, Nilüfer anonim alanlar, Nilüfer leyla gamsız alanlar, Nilüfer ibrahim safi alanlar, Nilüfer bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Nilüfer herend alanlar, Nilüfer nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Nilüfer osmanlıca alanlar, Nilüfer kitap alanlar, Nilüfer kalle alanlar, ali kartal alanlar, Nilüfer haydar besim aydar alanlar, Nilüfer orhan peker alanlar, Nilüfer sıtkı olçar alanlar, Nilüfer Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Nilüfer edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Nilüfer rus gümüşü alanlar, Nilüfer minyatür alanlar, Nilüfer viyana heykel alanlar, Nilüfer oryantal heykel alanlar, Nilüfer f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Nilüfer merasim kılıcı alanlar.

Nilüfer ahşap hilye alanlar, Nilüfer hereke halı alanlar, kuka alanlar, Nilüfer tesbih alanlar, Nilüfer seyahat saati alanlar, Nilüfer gravür alanlar, Nilüfer degü alanlar, radio antika alanlar, Nilüfer opalin alanlar, Nilüfer radyo alanlar, Nilüfer kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Nilüfer laledan alanlar, Nilüfer karaf alanlar, Nilüfer çerezlik alanlar, Nilüfer sahleplik alanlar, Nilüfer tutya alanlar, Nilüfer likör takımı alanlar, Nilüfer mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Nilüfer zarf alanlar, Nilüfer nargile alanlar, Nilüfer gülabdan alanlar, Nilüfer ferman alanlar, Nilüfer berat alanlar.

Nilüfer hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Nilüfer şifa tası alanlar, Nilüfer hokka takımı alanlar, Nilüfer mangal alanlar, Nilüfer barutluk alanlar, Nilüfer tombak alanlar, Nilüfer saray işi alanlar, Nilüfer ağızlık alanlar, kemer alanlar, Nilüfer hançer alanlar, Nilüfer kılıç alanlar, Nilüfer mühürler alanlar, Nilüfer mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Nilüfer Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Nilüfer seccade alanlar, Nilüfer sırmalı örtüler alanlar, Nilüfer antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.