Mudanya antikacılar, Mudanya antika alanlar, Mudanya antika eşya alanlar, Mudanya antika eşyalar, Mudanya eski alım satım, Mudanya antika koleksiyoncuları, Mudanya antika eşya alıcıları, Mudanya antika şirketleri, Mudanya antika firması, Mudanya antika şirketi, Mudanya antika firmaları, Mudanya antika eşya şirketleri, Mudanya antika eşya firması, Mudanya antika eşya şirketi, Mudanya antika eşya firmaları, Mudanya müzayede şirketi, Mudanya eski alanlar, Mudanya eski eşya alanlar, Mudanya antika alan yerler, Mudanya antika eşya alan yerler, Mudanya eski alan yerler, Mudanya eski eşya alan yerler, Mudanya antika pazarı, Mudanya antika alım satım, Mudanya antika alıcıları, Mudanya antika satıcıları, Mudanya antika eşya satıcıları, Mudanya eski eşya alıcıları, Mudanya eski eşya satıcıları, Mudanya antika fiyatları, Mudanya antika eşya fiyatları, Mudanya eski fiyatları, Mudanya eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Mudanya Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mudanya antika eşya alanlar ve Mudanya antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mudanya antika eşya şirketimiz, Mudanya antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mudanya Antika Alanlar

Mudanya antika alanlar ve Mudanya antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mudanya antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mudanya antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mudanya Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mudanya antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mudanya

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mudanya antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mudanya antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mudanya Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mudanya antika eşya alanlar ve Mudanya antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mudanya antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mudanya antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mudanya Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mudanya antika eşya alanların tercih ettiği, Mudanya bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mudanya antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mudanya antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mudanya antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mudanya Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mudanya eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mudanya eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mudanya eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mudanya eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mudanya eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mudanya Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mudanya bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mudanya antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mudanya bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mudanya antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mudanya antikacılar, Mudanya antika eşyalar, Mudanya eski eşyalar, Mudanya antika şirketleri, Mudanya antika firması, Mudanya müzayede şirketi,Mudanya el yazması alanlar, Mudanya Kuran’ı kerim alanlar, Mudanya hat yazı alanlar, Mudanya obje alanlar, Mudanya gümüş alanlar, Mudanya turalı gümüş alanlar, Mudanya karaf alanlar, vazo alanlar, Mudanya jardinyer alanlar, Mudanya resim alanlar, Mudanya modern resim alanlar, Mudanya aplik alanlar, Mudanya bahü alanlar, Mudanya bavul alanlar, Mudanya çanak alanlar, Mudanya çömlek alanlar, Mudanya bakır alanlar, baston alanlar, Mudanya biskiü alanlar, Mudanya billur alanlar, Mudanya cam alanlar, Mudanya kristal alanlar, Mudanya bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mudanya bandırma halısı alanlar, Mudanya ceviz yemek odası alanlar, Mudanya ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mudanya ceviz sandalye alanlar, Mudanya cümbüş alanlar, Mudanya constantin oble alanlar, Mudanya cam obje alanlar, Mudanya beykoz alanlar.

Mudanya bohem alanlar, Mudanya çeşmi bülbül alanlar, Mudanya çeşme taşı alanlar, Mudanya çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mudanya arnevu alanlar, art deko alanlar, Mudanya deko alanlar, Mudanya ayna alanlar, Mudanya asma avize alanlar, Mudanya aznavur gümüş alanlar, Mudanya aznavur alanlar, Mudanya bafon alanlar, Mudanya ayvazozki alanlar, Mudanya dolap alanlar, Mudanya divit alanlar, Mudanya biblo alanlar, Mudanya dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mudanya daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mudanya dekopaj işi alanlar, Mudanya dual alanlar, Mudanya dual pikap alanlar.

Mudanya dümen alanlar, Mudanya gemici dümeni alanlar, Mudanya gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mudanya derbent halı alanlar, Mudanya eviye alanlar, Mudanya ev halısı alanlar, Mudanya elbiselik alanlar, Mudanya elbise alanlar, Mudanya paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mudanya el işi alanlar, Mudanya el işi halı alanlar, Mudanya el işi alanlar, Mudanya el işi kilim alanlar, Mudanya çan alanlar, Mudanya kilise çanı alanlar, Mudanya gemici çanı alanlar, Mudanya çarık alanlar, Mudanya Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mudanya ferforje alanlar, Mudanya fistan alanlar, Mudanya Osmanlı fistan alanlar, Mudanya portmanto alanlar, Mudanya eski saat alanlar, Mudanya frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mudanya bronz heykel alanlar, Mudanya bronz sütün alanlar, Mudanya bronz avize alanlar, Mudanya bronz vazo alanlar, Mudanya bronz kutu alanlar, Mudanya bronz el işi alanlar.

Mudanya halı alanlar, Mudanya lamba alanlar, resim alanlar, Mudanya parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mudanya insan biblosu alanlar, Mudanya oryantel biblo alanlar, Mudanya kuş biblosu alanlar, Mudanya havlu alanlar, Mudanya mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mudanya turkısh antika alanlar, Mudanya Osmanlı eşyalar alanlar, Mudanya İstanbul resimleri alanlar, Mudanya altın varak sehpa alanlar, Mudanya altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mudanya afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mudanya bronz fener alanlar, Mudanya bünyen alanlar, Mudanya develi halı alanlar, Mudanya dürbün alanlar, Mudanya teleskop alanlar, Mudanya sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mudanya çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mudanya flama alanlar, Mudanya alem alanlar, Mudanya arabesk alanlar.

fincan alanlar, Mudanya eski fincan alanlar, Mudanya cam altı alanlar, Mudanya şamdan alanlar, Mudanya oryantel heykel alanlar, Mudanya gümüşlük alanlar, Mudanya hat yazı alanlar, Mudanya teship alanlar, hokka alanlar, Mudanya tophane alanlar, Mudanya goblen alanlar, Mudanya çin eski eşyalar alanlar, Mudanya Çanakkale alanlar, Mudanya Çanakkale vazo alanlar, Mudanya fil dişi heykel alanlar, Mudanya fil dişi baston alanlar, Mudanya fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mudanya fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mudanya duvar saati alanlar, Mudanya bez alanlar, buda heykel alanlar, Mudanya hamedan halı alanlar, Mudanya kılıç alanlar, Mudanya antika kılıç alanlar.

Mudanya antika araba alanlar, Mudanya antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mudanya antika eşyalar alanlar, Mudanya kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mudanya antika foto alanlar, Mudanya kehribar alanlar, Mudanya kehribar tesbih alanlar, Mudanya Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mudanya seramik eşya alanlar, Mudanya kilit alanlar, Mudanya anahtar alanlar, Mudanya antika anahtar alanlar, Mudanya antika kilit alanlar, Mudanya josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mudanya antika silah alanlar, Mudanya antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mudanya lambader alanlar, Mudanya minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mudanya komidin alanlar, Mudanya kara kalem resim alanlar, Mudanya blue black alanlar, Mudanya mask alanlar, eski mask alanlar, Mudanya aşurelik alanlar.

Mudanya saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mudanya antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mudanya gramofon alanlar, Mudanya mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mudanya güdüm alanlar, Mudanya tekke işi alanlar, Mudanya İznik alanlar, Mudanya pusula alanlar, Mudanya gemi pusulası alanlar, Mudanya periyor saat alanlar, Mudanya mangal alanlar, Mudanya eski mangal alanlar, Mudanya Şam işi alanlar, Mudanya Süleymaniye işi alanlar, Mudanya takunya alanlar, Mudanya gümüş takunya alanlar, Mudanya Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mudanya seccade alanlar, Mudanya eski seccade alanlar, Mudanya Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mudanya tablo alanlar.

Mudanya antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mudanya abajur alanlar, Mudanya sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mudanya antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mudanya madalya alanlar, Mudanya eşya alanlar, Mudanya ferman alanlar, Mudanya berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mudanya jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mudanya bahça alanlar, Mudanya Osmanlı bohça alanlar, Mudanya bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mudanya ampir alanlar, Mudanya chrıstofle alanlar, Mudanya ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mudanya şamdan alanlar, Mudanya çanta alanlar, Mudanya van işi savat alanlar, Mudanya tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mudanya Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mudanya hokka alanlar, Mudanya fransız mine alanlar, Mudanya teşhir vitrini alanlar, Mudanya buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mudanya keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mudanya kandil alanlar, Mudanya ebru alanlar, Mudanya mustafa düzgünman alanlar, Mudanya zigon alanlar, Mudanya zemzemlik alanlar, Mudanya mücevher kutusu alanlar, Mudanya dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mudanya sürahi alanlar, Mudanya Osmanlı sürahi alanlar, Mudanya antik mercan alanlar, Mudanya makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mudanya antik sedef alanlar, Mudanya minyatür alanlar, Mudanya kabe örtüsü alanlar, Mudanya gülebdan alanlar, Mudanya mineli dürbün alanlar, Mudanya sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mudanya şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mudanya lali gue alanlar, Mudanya gece sürahisi alanlar, Mudanya meissen alanlar, Mudanya satsuma alanlar, Mudanya hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mudanya macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mudanya constantine alanlar, Mudanya anonim alanlar, Mudanya leyla gamsız alanlar, Mudanya ibrahim safi alanlar, Mudanya bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mudanya herend alanlar, Mudanya nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mudanya osmanlıca alanlar, Mudanya kitap alanlar, Mudanya kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mudanya haydar besim aydar alanlar, Mudanya orhan peker alanlar, Mudanya sıtkı olçar alanlar, Mudanya Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mudanya edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mudanya rus gümüşü alanlar, Mudanya minyatür alanlar, Mudanya viyana heykel alanlar, Mudanya oryantal heykel alanlar, Mudanya f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mudanya merasim kılıcı alanlar.

Mudanya ahşap hilye alanlar, Mudanya hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mudanya tesbih alanlar, Mudanya seyahat saati alanlar, Mudanya gravür alanlar, Mudanya degü alanlar, radio antika alanlar, Mudanya opalin alanlar, Mudanya radyo alanlar, Mudanya kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mudanya laledan alanlar, Mudanya karaf alanlar, Mudanya çerezlik alanlar, Mudanya sahleplik alanlar, Mudanya tutya alanlar, Mudanya likör takımı alanlar, Mudanya mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mudanya zarf alanlar, Mudanya nargile alanlar, Mudanya gülabdan alanlar, Mudanya ferman alanlar, Mudanya berat alanlar.

Mudanya hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mudanya şifa tası alanlar, Mudanya hokka takımı alanlar, Mudanya mangal alanlar, Mudanya barutluk alanlar, Mudanya tombak alanlar, Mudanya saray işi alanlar, Mudanya ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mudanya hançer alanlar, Mudanya kılıç alanlar, Mudanya mühürler alanlar, Mudanya mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mudanya Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mudanya seccade alanlar, Mudanya sırmalı örtüler alanlar, Mudanya antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.