Kestel antikacılar, Kestel antika alanlar, Kestel antika eşya alanlar, Kestel antika eşyalar, Kestel eski alım satım, Kestel antika koleksiyoncuları, Kestel antika eşya alıcıları, Kestel antika şirketleri, Kestel antika firması, Kestel antika şirketi, Kestel antika firmaları, Kestel antika eşya şirketleri, Kestel antika eşya firması, Kestel antika eşya şirketi, Kestel antika eşya firmaları, Kestel müzayede şirketi, Kestel eski alanlar, Kestel eski eşya alanlar, Kestel antika alan yerler, Kestel antika eşya alan yerler, Kestel eski alan yerler, Kestel eski eşya alan yerler, Kestel antika pazarı, Kestel antika alım satım, Kestel antika alıcıları, Kestel antika satıcıları, Kestel antika eşya satıcıları, Kestel eski eşya alıcıları, Kestel eski eşya satıcıları, Kestel antika fiyatları, Kestel antika eşya fiyatları, Kestel eski fiyatları, Kestel eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Kestel Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kestel antika eşya alanlar ve Kestel antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kestel antika eşya şirketimiz, Kestel antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kestel Antika Alanlar

Kestel antika alanlar ve Kestel antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kestel antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kestel antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kestel Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kestel antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kestel

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kestel antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kestel antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kestel Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kestel antika eşya alanlar ve Kestel antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kestel antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kestel antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kestel Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kestel antika eşya alanların tercih ettiği, Kestel bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kestel antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kestel antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kestel antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kestel Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kestel eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kestel eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kestel eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kestel eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kestel eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kestel Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kestel bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kestel antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kestel bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kestel antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kestel antikacılar, Kestel antika eşyalar, Kestel eski eşyalar, Kestel antika şirketleri, Kestel antika firması, Kestel müzayede şirketi,Kestel el yazması alanlar, Kestel Kuran’ı kerim alanlar, Kestel hat yazı alanlar, Kestel obje alanlar, Kestel gümüş alanlar, Kestel turalı gümüş alanlar, Kestel karaf alanlar, vazo alanlar, Kestel jardinyer alanlar, Kestel resim alanlar, Kestel modern resim alanlar, Kestel aplik alanlar, Kestel bahü alanlar, Kestel bavul alanlar, Kestel çanak alanlar, Kestel çömlek alanlar, Kestel bakır alanlar, baston alanlar, Kestel biskiü alanlar, Kestel billur alanlar, Kestel cam alanlar, Kestel kristal alanlar, Kestel bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kestel bandırma halısı alanlar, Kestel ceviz yemek odası alanlar, Kestel ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kestel ceviz sandalye alanlar, Kestel cümbüş alanlar, Kestel constantin oble alanlar, Kestel cam obje alanlar, Kestel beykoz alanlar.

Kestel bohem alanlar, Kestel çeşmi bülbül alanlar, Kestel çeşme taşı alanlar, Kestel çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kestel arnevu alanlar, art deko alanlar, Kestel deko alanlar, Kestel ayna alanlar, Kestel asma avize alanlar, Kestel aznavur gümüş alanlar, Kestel aznavur alanlar, Kestel bafon alanlar, Kestel ayvazozki alanlar, Kestel dolap alanlar, Kestel divit alanlar, Kestel biblo alanlar, Kestel dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kestel daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kestel dekopaj işi alanlar, Kestel dual alanlar, Kestel dual pikap alanlar.

Kestel dümen alanlar, Kestel gemici dümeni alanlar, Kestel gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kestel derbent halı alanlar, Kestel eviye alanlar, Kestel ev halısı alanlar, Kestel elbiselik alanlar, Kestel elbise alanlar, Kestel paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kestel el işi alanlar, Kestel el işi halı alanlar, Kestel el işi alanlar, Kestel el işi kilim alanlar, Kestel çan alanlar, Kestel kilise çanı alanlar, Kestel gemici çanı alanlar, Kestel çarık alanlar, Kestel Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kestel ferforje alanlar, Kestel fistan alanlar, Kestel Osmanlı fistan alanlar, Kestel portmanto alanlar, Kestel eski saat alanlar, Kestel frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kestel bronz heykel alanlar, Kestel bronz sütün alanlar, Kestel bronz avize alanlar, Kestel bronz vazo alanlar, Kestel bronz kutu alanlar, Kestel bronz el işi alanlar.

Kestel halı alanlar, Kestel lamba alanlar, resim alanlar, Kestel parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kestel insan biblosu alanlar, Kestel oryantel biblo alanlar, Kestel kuş biblosu alanlar, Kestel havlu alanlar, Kestel mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kestel turkısh antika alanlar, Kestel Osmanlı eşyalar alanlar, Kestel İstanbul resimleri alanlar, Kestel altın varak sehpa alanlar, Kestel altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kestel afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kestel bronz fener alanlar, Kestel bünyen alanlar, Kestel develi halı alanlar, Kestel dürbün alanlar, Kestel teleskop alanlar, Kestel sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kestel çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kestel flama alanlar, Kestel alem alanlar, Kestel arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kestel eski fincan alanlar, Kestel cam altı alanlar, Kestel şamdan alanlar, Kestel oryantel heykel alanlar, Kestel gümüşlük alanlar, Kestel hat yazı alanlar, Kestel teship alanlar, hokka alanlar, Kestel tophane alanlar, Kestel goblen alanlar, Kestel çin eski eşyalar alanlar, Kestel Çanakkale alanlar, Kestel Çanakkale vazo alanlar, Kestel fil dişi heykel alanlar, Kestel fil dişi baston alanlar, Kestel fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kestel fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kestel duvar saati alanlar, Kestel bez alanlar, buda heykel alanlar, Kestel hamedan halı alanlar, Kestel kılıç alanlar, Kestel antika kılıç alanlar.

Kestel antika araba alanlar, Kestel antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kestel antika eşyalar alanlar, Kestel kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kestel antika foto alanlar, Kestel kehribar alanlar, Kestel kehribar tesbih alanlar, Kestel Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kestel seramik eşya alanlar, Kestel kilit alanlar, Kestel anahtar alanlar, Kestel antika anahtar alanlar, Kestel antika kilit alanlar, Kestel josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kestel antika silah alanlar, Kestel antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kestel lambader alanlar, Kestel minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kestel komidin alanlar, Kestel kara kalem resim alanlar, Kestel blue black alanlar, Kestel mask alanlar, eski mask alanlar, Kestel aşurelik alanlar.

Kestel saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kestel antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kestel gramofon alanlar, Kestel mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kestel güdüm alanlar, Kestel tekke işi alanlar, Kestel İznik alanlar, Kestel pusula alanlar, Kestel gemi pusulası alanlar, Kestel periyor saat alanlar, Kestel mangal alanlar, Kestel eski mangal alanlar, Kestel Şam işi alanlar, Kestel Süleymaniye işi alanlar, Kestel takunya alanlar, Kestel gümüş takunya alanlar, Kestel Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kestel seccade alanlar, Kestel eski seccade alanlar, Kestel Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kestel tablo alanlar.

Kestel antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kestel abajur alanlar, Kestel sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kestel antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kestel madalya alanlar, Kestel eşya alanlar, Kestel ferman alanlar, Kestel berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kestel jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kestel bahça alanlar, Kestel Osmanlı bohça alanlar, Kestel bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kestel ampir alanlar, Kestel chrıstofle alanlar, Kestel ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kestel şamdan alanlar, Kestel çanta alanlar, Kestel van işi savat alanlar, Kestel tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kestel Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kestel hokka alanlar, Kestel fransız mine alanlar, Kestel teşhir vitrini alanlar, Kestel buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kestel keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kestel kandil alanlar, Kestel ebru alanlar, Kestel mustafa düzgünman alanlar, Kestel zigon alanlar, Kestel zemzemlik alanlar, Kestel mücevher kutusu alanlar, Kestel dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kestel sürahi alanlar, Kestel Osmanlı sürahi alanlar, Kestel antik mercan alanlar, Kestel makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kestel antik sedef alanlar, Kestel minyatür alanlar, Kestel kabe örtüsü alanlar, Kestel gülebdan alanlar, Kestel mineli dürbün alanlar, Kestel sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kestel şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kestel lali gue alanlar, Kestel gece sürahisi alanlar, Kestel meissen alanlar, Kestel satsuma alanlar, Kestel hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kestel macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kestel constantine alanlar, Kestel anonim alanlar, Kestel leyla gamsız alanlar, Kestel ibrahim safi alanlar, Kestel bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kestel herend alanlar, Kestel nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kestel osmanlıca alanlar, Kestel kitap alanlar, Kestel kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kestel haydar besim aydar alanlar, Kestel orhan peker alanlar, Kestel sıtkı olçar alanlar, Kestel Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kestel edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kestel rus gümüşü alanlar, Kestel minyatür alanlar, Kestel viyana heykel alanlar, Kestel oryantal heykel alanlar, Kestel f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kestel merasim kılıcı alanlar.

Kestel ahşap hilye alanlar, Kestel hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kestel tesbih alanlar, Kestel seyahat saati alanlar, Kestel gravür alanlar, Kestel degü alanlar, radio antika alanlar, Kestel opalin alanlar, Kestel radyo alanlar, Kestel kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kestel laledan alanlar, Kestel karaf alanlar, Kestel çerezlik alanlar, Kestel sahleplik alanlar, Kestel tutya alanlar, Kestel likör takımı alanlar, Kestel mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kestel zarf alanlar, Kestel nargile alanlar, Kestel gülabdan alanlar, Kestel ferman alanlar, Kestel berat alanlar.

Kestel hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kestel şifa tası alanlar, Kestel hokka takımı alanlar, Kestel mangal alanlar, Kestel barutluk alanlar, Kestel tombak alanlar, Kestel saray işi alanlar, Kestel ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kestel hançer alanlar, Kestel kılıç alanlar, Kestel mühürler alanlar, Kestel mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kestel Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kestel seccade alanlar, Kestel sırmalı örtüler alanlar, Kestel antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.