Karacabey antikacılar, Karacabey antika alanlar, Karacabey antika eşya alanlar, Karacabey antika eşyalar, Karacabey eski alım satım, Karacabey antika koleksiyoncuları, Karacabey antika eşya alıcıları, Karacabey antika şirketleri, Karacabey antika firması, Karacabey antika şirketi, Karacabey antika firmaları, Karacabey antika eşya şirketleri, Karacabey antika eşya firması, Karacabey antika eşya şirketi, Karacabey antika eşya firmaları, Karacabey müzayede şirketi, Karacabey eski alanlar, Karacabey eski eşya alanlar, Karacabey antika alan yerler, Karacabey antika eşya alan yerler, Karacabey eski alan yerler, Karacabey eski eşya alan yerler, Karacabey antika pazarı, Karacabey antika alım satım, Karacabey antika alıcıları, Karacabey antika satıcıları, Karacabey antika eşya satıcıları, Karacabey eski eşya alıcıları, Karacabey eski eşya satıcıları, Karacabey antika fiyatları, Karacabey antika eşya fiyatları, Karacabey eski fiyatları, Karacabey eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Karacabey Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karacabey antika eşya alanlar ve Karacabey antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karacabey antika eşya şirketimiz, Karacabey antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karacabey Antika Alanlar

Karacabey antika alanlar ve Karacabey antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karacabey antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karacabey antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karacabey Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karacabey antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karacabey

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karacabey antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karacabey antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karacabey Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karacabey antika eşya alanlar ve Karacabey antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karacabey antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karacabey antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karacabey Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karacabey antika eşya alanların tercih ettiği, Karacabey bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karacabey antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karacabey antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karacabey antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karacabey Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karacabey eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karacabey eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karacabey eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karacabey eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karacabey eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karacabey Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karacabey bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karacabey antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karacabey bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karacabey antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karacabey antikacılar, Karacabey antika eşyalar, Karacabey eski eşyalar, Karacabey antika şirketleri, Karacabey antika firması, Karacabey müzayede şirketi,Karacabey el yazması alanlar, Karacabey Kuran’ı kerim alanlar, Karacabey hat yazı alanlar, Karacabey obje alanlar, Karacabey gümüş alanlar, Karacabey turalı gümüş alanlar, Karacabey karaf alanlar, vazo alanlar, Karacabey jardinyer alanlar, Karacabey resim alanlar, Karacabey modern resim alanlar, Karacabey aplik alanlar, Karacabey bahü alanlar, Karacabey bavul alanlar, Karacabey çanak alanlar, Karacabey çömlek alanlar, Karacabey bakır alanlar, baston alanlar, Karacabey biskiü alanlar, Karacabey billur alanlar, Karacabey cam alanlar, Karacabey kristal alanlar, Karacabey bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karacabey bandırma halısı alanlar, Karacabey ceviz yemek odası alanlar, Karacabey ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karacabey ceviz sandalye alanlar, Karacabey cümbüş alanlar, Karacabey constantin oble alanlar, Karacabey cam obje alanlar, Karacabey beykoz alanlar.

Karacabey bohem alanlar, Karacabey çeşmi bülbül alanlar, Karacabey çeşme taşı alanlar, Karacabey çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karacabey arnevu alanlar, art deko alanlar, Karacabey deko alanlar, Karacabey ayna alanlar, Karacabey asma avize alanlar, Karacabey aznavur gümüş alanlar, Karacabey aznavur alanlar, Karacabey bafon alanlar, Karacabey ayvazozki alanlar, Karacabey dolap alanlar, Karacabey divit alanlar, Karacabey biblo alanlar, Karacabey dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karacabey daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karacabey dekopaj işi alanlar, Karacabey dual alanlar, Karacabey dual pikap alanlar.

Karacabey dümen alanlar, Karacabey gemici dümeni alanlar, Karacabey gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karacabey derbent halı alanlar, Karacabey eviye alanlar, Karacabey ev halısı alanlar, Karacabey elbiselik alanlar, Karacabey elbise alanlar, Karacabey paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karacabey el işi alanlar, Karacabey el işi halı alanlar, Karacabey el işi alanlar, Karacabey el işi kilim alanlar, Karacabey çan alanlar, Karacabey kilise çanı alanlar, Karacabey gemici çanı alanlar, Karacabey çarık alanlar, Karacabey Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karacabey ferforje alanlar, Karacabey fistan alanlar, Karacabey Osmanlı fistan alanlar, Karacabey portmanto alanlar, Karacabey eski saat alanlar, Karacabey frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karacabey bronz heykel alanlar, Karacabey bronz sütün alanlar, Karacabey bronz avize alanlar, Karacabey bronz vazo alanlar, Karacabey bronz kutu alanlar, Karacabey bronz el işi alanlar.

Karacabey halı alanlar, Karacabey lamba alanlar, resim alanlar, Karacabey parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karacabey insan biblosu alanlar, Karacabey oryantel biblo alanlar, Karacabey kuş biblosu alanlar, Karacabey havlu alanlar, Karacabey mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karacabey turkısh antika alanlar, Karacabey Osmanlı eşyalar alanlar, Karacabey İstanbul resimleri alanlar, Karacabey altın varak sehpa alanlar, Karacabey altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karacabey afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karacabey bronz fener alanlar, Karacabey bünyen alanlar, Karacabey develi halı alanlar, Karacabey dürbün alanlar, Karacabey teleskop alanlar, Karacabey sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karacabey çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karacabey flama alanlar, Karacabey alem alanlar, Karacabey arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karacabey eski fincan alanlar, Karacabey cam altı alanlar, Karacabey şamdan alanlar, Karacabey oryantel heykel alanlar, Karacabey gümüşlük alanlar, Karacabey hat yazı alanlar, Karacabey teship alanlar, hokka alanlar, Karacabey tophane alanlar, Karacabey goblen alanlar, Karacabey çin eski eşyalar alanlar, Karacabey Çanakkale alanlar, Karacabey Çanakkale vazo alanlar, Karacabey fil dişi heykel alanlar, Karacabey fil dişi baston alanlar, Karacabey fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karacabey fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karacabey duvar saati alanlar, Karacabey bez alanlar, buda heykel alanlar, Karacabey hamedan halı alanlar, Karacabey kılıç alanlar, Karacabey antika kılıç alanlar.

Karacabey antika araba alanlar, Karacabey antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karacabey antika eşyalar alanlar, Karacabey kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karacabey antika foto alanlar, Karacabey kehribar alanlar, Karacabey kehribar tesbih alanlar, Karacabey Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karacabey seramik eşya alanlar, Karacabey kilit alanlar, Karacabey anahtar alanlar, Karacabey antika anahtar alanlar, Karacabey antika kilit alanlar, Karacabey josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karacabey antika silah alanlar, Karacabey antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karacabey lambader alanlar, Karacabey minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karacabey komidin alanlar, Karacabey kara kalem resim alanlar, Karacabey blue black alanlar, Karacabey mask alanlar, eski mask alanlar, Karacabey aşurelik alanlar.

Karacabey saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karacabey antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karacabey gramofon alanlar, Karacabey mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karacabey güdüm alanlar, Karacabey tekke işi alanlar, Karacabey İznik alanlar, Karacabey pusula alanlar, Karacabey gemi pusulası alanlar, Karacabey periyor saat alanlar, Karacabey mangal alanlar, Karacabey eski mangal alanlar, Karacabey Şam işi alanlar, Karacabey Süleymaniye işi alanlar, Karacabey takunya alanlar, Karacabey gümüş takunya alanlar, Karacabey Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karacabey seccade alanlar, Karacabey eski seccade alanlar, Karacabey Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karacabey tablo alanlar.

Karacabey antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karacabey abajur alanlar, Karacabey sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karacabey antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karacabey madalya alanlar, Karacabey eşya alanlar, Karacabey ferman alanlar, Karacabey berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karacabey jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karacabey bahça alanlar, Karacabey Osmanlı bohça alanlar, Karacabey bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karacabey ampir alanlar, Karacabey chrıstofle alanlar, Karacabey ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karacabey şamdan alanlar, Karacabey çanta alanlar, Karacabey van işi savat alanlar, Karacabey tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karacabey Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karacabey hokka alanlar, Karacabey fransız mine alanlar, Karacabey teşhir vitrini alanlar, Karacabey buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karacabey keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karacabey kandil alanlar, Karacabey ebru alanlar, Karacabey mustafa düzgünman alanlar, Karacabey zigon alanlar, Karacabey zemzemlik alanlar, Karacabey mücevher kutusu alanlar, Karacabey dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karacabey sürahi alanlar, Karacabey Osmanlı sürahi alanlar, Karacabey antik mercan alanlar, Karacabey makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karacabey antik sedef alanlar, Karacabey minyatür alanlar, Karacabey kabe örtüsü alanlar, Karacabey gülebdan alanlar, Karacabey mineli dürbün alanlar, Karacabey sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karacabey şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karacabey lali gue alanlar, Karacabey gece sürahisi alanlar, Karacabey meissen alanlar, Karacabey satsuma alanlar, Karacabey hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karacabey macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karacabey constantine alanlar, Karacabey anonim alanlar, Karacabey leyla gamsız alanlar, Karacabey ibrahim safi alanlar, Karacabey bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karacabey herend alanlar, Karacabey nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karacabey osmanlıca alanlar, Karacabey kitap alanlar, Karacabey kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karacabey haydar besim aydar alanlar, Karacabey orhan peker alanlar, Karacabey sıtkı olçar alanlar, Karacabey Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karacabey edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karacabey rus gümüşü alanlar, Karacabey minyatür alanlar, Karacabey viyana heykel alanlar, Karacabey oryantal heykel alanlar, Karacabey f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karacabey merasim kılıcı alanlar.

Karacabey ahşap hilye alanlar, Karacabey hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karacabey tesbih alanlar, Karacabey seyahat saati alanlar, Karacabey gravür alanlar, Karacabey degü alanlar, radio antika alanlar, Karacabey opalin alanlar, Karacabey radyo alanlar, Karacabey kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karacabey laledan alanlar, Karacabey karaf alanlar, Karacabey çerezlik alanlar, Karacabey sahleplik alanlar, Karacabey tutya alanlar, Karacabey likör takımı alanlar, Karacabey mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karacabey zarf alanlar, Karacabey nargile alanlar, Karacabey gülabdan alanlar, Karacabey ferman alanlar, Karacabey berat alanlar.

Karacabey hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karacabey şifa tası alanlar, Karacabey hokka takımı alanlar, Karacabey mangal alanlar, Karacabey barutluk alanlar, Karacabey tombak alanlar, Karacabey saray işi alanlar, Karacabey ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karacabey hançer alanlar, Karacabey kılıç alanlar, Karacabey mühürler alanlar, Karacabey mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karacabey Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karacabey seccade alanlar, Karacabey sırmalı örtüler alanlar, Karacabey antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.