İnegöl antikacılar, İnegöl antika alanlar, İnegöl antika eşya alanlar, İnegöl antika eşyalar, İnegöl eski alım satım, İnegöl antika koleksiyoncuları, İnegöl antika eşya alıcıları, İnegöl antika şirketleri, İnegöl antika firması, İnegöl antika şirketi, İnegöl antika firmaları, İnegöl antika eşya şirketleri, İnegöl antika eşya firması, İnegöl antika eşya şirketi, İnegöl antika eşya firmaları, İnegöl müzayede şirketi, İnegöl eski alanlar, İnegöl eski eşya alanlar, İnegöl antika alan yerler, İnegöl antika eşya alan yerler, İnegöl eski alan yerler, İnegöl eski eşya alan yerler, İnegöl antika pazarı, İnegöl antika alım satım, İnegöl antika alıcıları, İnegöl antika satıcıları, İnegöl antika eşya satıcıları, İnegöl eski eşya alıcıları, İnegöl eski eşya satıcıları, İnegöl antika fiyatları, İnegöl antika eşya fiyatları, İnegöl eski fiyatları, İnegöl eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa İnegöl Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İnegöl antika eşya alanlar ve İnegöl antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İnegöl antika eşya şirketimiz, İnegöl antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İnegöl Antika Alanlar

İnegöl antika alanlar ve İnegöl antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İnegöl antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İnegöl antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İnegöl Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İnegöl antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İnegöl

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İnegöl antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İnegöl antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İnegöl Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İnegöl antika eşya alanlar ve İnegöl antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İnegöl antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İnegöl antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İnegöl Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İnegöl antika eşya alanların tercih ettiği, İnegöl bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İnegöl antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İnegöl antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İnegöl antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İnegöl Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İnegöl eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İnegöl eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İnegöl eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İnegöl eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İnegöl eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İnegöl Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İnegöl bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İnegöl antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İnegöl bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İnegöl antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İnegöl antikacılar, İnegöl antika eşyalar, İnegöl eski eşyalar, İnegöl antika şirketleri, İnegöl antika firması, İnegöl müzayede şirketi,İnegöl el yazması alanlar, İnegöl Kuran’ı kerim alanlar, İnegöl hat yazı alanlar, İnegöl obje alanlar, İnegöl gümüş alanlar, İnegöl turalı gümüş alanlar, İnegöl karaf alanlar, vazo alanlar, İnegöl jardinyer alanlar, İnegöl resim alanlar, İnegöl modern resim alanlar, İnegöl aplik alanlar, İnegöl bahü alanlar, İnegöl bavul alanlar, İnegöl çanak alanlar, İnegöl çömlek alanlar, İnegöl bakır alanlar, baston alanlar, İnegöl biskiü alanlar, İnegöl billur alanlar, İnegöl cam alanlar, İnegöl kristal alanlar, İnegöl bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İnegöl bandırma halısı alanlar, İnegöl ceviz yemek odası alanlar, İnegöl ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İnegöl ceviz sandalye alanlar, İnegöl cümbüş alanlar, İnegöl constantin oble alanlar, İnegöl cam obje alanlar, İnegöl beykoz alanlar.

İnegöl bohem alanlar, İnegöl çeşmi bülbül alanlar, İnegöl çeşme taşı alanlar, İnegöl çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İnegöl arnevu alanlar, art deko alanlar, İnegöl deko alanlar, İnegöl ayna alanlar, İnegöl asma avize alanlar, İnegöl aznavur gümüş alanlar, İnegöl aznavur alanlar, İnegöl bafon alanlar, İnegöl ayvazozki alanlar, İnegöl dolap alanlar, İnegöl divit alanlar, İnegöl biblo alanlar, İnegöl dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İnegöl daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İnegöl dekopaj işi alanlar, İnegöl dual alanlar, İnegöl dual pikap alanlar.

İnegöl dümen alanlar, İnegöl gemici dümeni alanlar, İnegöl gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İnegöl derbent halı alanlar, İnegöl eviye alanlar, İnegöl ev halısı alanlar, İnegöl elbiselik alanlar, İnegöl elbise alanlar, İnegöl paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İnegöl el işi alanlar, İnegöl el işi halı alanlar, İnegöl el işi alanlar, İnegöl el işi kilim alanlar, İnegöl çan alanlar, İnegöl kilise çanı alanlar, İnegöl gemici çanı alanlar, İnegöl çarık alanlar, İnegöl Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İnegöl ferforje alanlar, İnegöl fistan alanlar, İnegöl Osmanlı fistan alanlar, İnegöl portmanto alanlar, İnegöl eski saat alanlar, İnegöl frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İnegöl bronz heykel alanlar, İnegöl bronz sütün alanlar, İnegöl bronz avize alanlar, İnegöl bronz vazo alanlar, İnegöl bronz kutu alanlar, İnegöl bronz el işi alanlar.

İnegöl halı alanlar, İnegöl lamba alanlar, resim alanlar, İnegöl parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İnegöl insan biblosu alanlar, İnegöl oryantel biblo alanlar, İnegöl kuş biblosu alanlar, İnegöl havlu alanlar, İnegöl mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İnegöl turkısh antika alanlar, İnegöl Osmanlı eşyalar alanlar, İnegöl İstanbul resimleri alanlar, İnegöl altın varak sehpa alanlar, İnegöl altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İnegöl afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İnegöl bronz fener alanlar, İnegöl bünyen alanlar, İnegöl develi halı alanlar, İnegöl dürbün alanlar, İnegöl teleskop alanlar, İnegöl sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İnegöl çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İnegöl flama alanlar, İnegöl alem alanlar, İnegöl arabesk alanlar.

fincan alanlar, İnegöl eski fincan alanlar, İnegöl cam altı alanlar, İnegöl şamdan alanlar, İnegöl oryantel heykel alanlar, İnegöl gümüşlük alanlar, İnegöl hat yazı alanlar, İnegöl teship alanlar, hokka alanlar, İnegöl tophane alanlar, İnegöl goblen alanlar, İnegöl çin eski eşyalar alanlar, İnegöl Çanakkale alanlar, İnegöl Çanakkale vazo alanlar, İnegöl fil dişi heykel alanlar, İnegöl fil dişi baston alanlar, İnegöl fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İnegöl fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İnegöl duvar saati alanlar, İnegöl bez alanlar, buda heykel alanlar, İnegöl hamedan halı alanlar, İnegöl kılıç alanlar, İnegöl antika kılıç alanlar.

İnegöl antika araba alanlar, İnegöl antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İnegöl antika eşyalar alanlar, İnegöl kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İnegöl antika foto alanlar, İnegöl kehribar alanlar, İnegöl kehribar tesbih alanlar, İnegöl Kütahya alanlar, kınık alanlar, İnegöl seramik eşya alanlar, İnegöl kilit alanlar, İnegöl anahtar alanlar, İnegöl antika anahtar alanlar, İnegöl antika kilit alanlar, İnegöl josefin alanlar, kaşpo alanlar, İnegöl antika silah alanlar, İnegöl antika rahle alanlar, rahle alanlar, İnegöl lambader alanlar, İnegöl minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İnegöl komidin alanlar, İnegöl kara kalem resim alanlar, İnegöl blue black alanlar, İnegöl mask alanlar, eski mask alanlar, İnegöl aşurelik alanlar.

İnegöl saleplik alanlar, bozalık alanlar, İnegöl antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İnegöl gramofon alanlar, İnegöl mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İnegöl güdüm alanlar, İnegöl tekke işi alanlar, İnegöl İznik alanlar, İnegöl pusula alanlar, İnegöl gemi pusulası alanlar, İnegöl periyor saat alanlar, İnegöl mangal alanlar, İnegöl eski mangal alanlar, İnegöl Şam işi alanlar, İnegöl Süleymaniye işi alanlar, İnegöl takunya alanlar, İnegöl gümüş takunya alanlar, İnegöl Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İnegöl seccade alanlar, İnegöl eski seccade alanlar, İnegöl Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İnegöl tablo alanlar.

İnegöl antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İnegöl abajur alanlar, İnegöl sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İnegöl antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İnegöl madalya alanlar, İnegöl eşya alanlar, İnegöl ferman alanlar, İnegöl berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İnegöl jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İnegöl bahça alanlar, İnegöl Osmanlı bohça alanlar, İnegöl bindallı alanlar, kaftan alanlar, İnegöl ampir alanlar, İnegöl chrıstofle alanlar, İnegöl ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İnegöl şamdan alanlar, İnegöl çanta alanlar, İnegöl van işi savat alanlar, İnegöl tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İnegöl Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İnegöl hokka alanlar, İnegöl fransız mine alanlar, İnegöl teşhir vitrini alanlar, İnegöl buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İnegöl keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İnegöl kandil alanlar, İnegöl ebru alanlar, İnegöl mustafa düzgünman alanlar, İnegöl zigon alanlar, İnegöl zemzemlik alanlar, İnegöl mücevher kutusu alanlar, İnegöl dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İnegöl sürahi alanlar, İnegöl Osmanlı sürahi alanlar, İnegöl antik mercan alanlar, İnegöl makta alanlar, teslim taşı alanlar, İnegöl antik sedef alanlar, İnegöl minyatür alanlar, İnegöl kabe örtüsü alanlar, İnegöl gülebdan alanlar, İnegöl mineli dürbün alanlar, İnegöl sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İnegöl şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İnegöl lali gue alanlar, İnegöl gece sürahisi alanlar, İnegöl meissen alanlar, İnegöl satsuma alanlar, İnegöl hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İnegöl macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İnegöl constantine alanlar, İnegöl anonim alanlar, İnegöl leyla gamsız alanlar, İnegöl ibrahim safi alanlar, İnegöl bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İnegöl herend alanlar, İnegöl nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İnegöl osmanlıca alanlar, İnegöl kitap alanlar, İnegöl kalle alanlar, ali kartal alanlar, İnegöl haydar besim aydar alanlar, İnegöl orhan peker alanlar, İnegöl sıtkı olçar alanlar, İnegöl Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İnegöl edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İnegöl rus gümüşü alanlar, İnegöl minyatür alanlar, İnegöl viyana heykel alanlar, İnegöl oryantal heykel alanlar, İnegöl f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İnegöl merasim kılıcı alanlar.

İnegöl ahşap hilye alanlar, İnegöl hereke halı alanlar, kuka alanlar, İnegöl tesbih alanlar, İnegöl seyahat saati alanlar, İnegöl gravür alanlar, İnegöl degü alanlar, radio antika alanlar, İnegöl opalin alanlar, İnegöl radyo alanlar, İnegöl kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İnegöl laledan alanlar, İnegöl karaf alanlar, İnegöl çerezlik alanlar, İnegöl sahleplik alanlar, İnegöl tutya alanlar, İnegöl likör takımı alanlar, İnegöl mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İnegöl zarf alanlar, İnegöl nargile alanlar, İnegöl gülabdan alanlar, İnegöl ferman alanlar, İnegöl berat alanlar.

İnegöl hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İnegöl şifa tası alanlar, İnegöl hokka takımı alanlar, İnegöl mangal alanlar, İnegöl barutluk alanlar, İnegöl tombak alanlar, İnegöl saray işi alanlar, İnegöl ağızlık alanlar, kemer alanlar, İnegöl hançer alanlar, İnegöl kılıç alanlar, İnegöl mühürler alanlar, İnegöl mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İnegöl Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İnegöl seccade alanlar, İnegöl sırmalı örtüler alanlar, İnegöl antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.