Gürsu antikacılar, Gürsu antika alanlar, Gürsu antika eşya alanlar, Gürsu antika eşyalar, Gürsu eski alım satım, Gürsu antika koleksiyoncuları, Gürsu antika eşya alıcıları, Gürsu antika şirketleri, Gürsu antika firması, Gürsu antika şirketi, Gürsu antika firmaları, Gürsu antika eşya şirketleri, Gürsu antika eşya firması, Gürsu antika eşya şirketi, Gürsu antika eşya firmaları, Gürsu müzayede şirketi, Gürsu eski alanlar, Gürsu eski eşya alanlar, Gürsu antika alan yerler, Gürsu antika eşya alan yerler, Gürsu eski alan yerler, Gürsu eski eşya alan yerler, Gürsu antika pazarı, Gürsu antika alım satım, Gürsu antika alıcıları, Gürsu antika satıcıları, Gürsu antika eşya satıcıları, Gürsu eski eşya alıcıları, Gürsu eski eşya satıcıları, Gürsu antika fiyatları, Gürsu antika eşya fiyatları, Gürsu eski fiyatları, Gürsu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Gürsu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gürsu antika eşya alanlar ve Gürsu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gürsu antika eşya şirketimiz, Gürsu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gürsu Antika Alanlar

Gürsu antika alanlar ve Gürsu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gürsu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gürsu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gürsu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gürsu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gürsu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gürsu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gürsu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gürsu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gürsu antika eşya alanlar ve Gürsu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gürsu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gürsu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gürsu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gürsu antika eşya alanların tercih ettiği, Gürsu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gürsu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gürsu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gürsu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gürsu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gürsu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gürsu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gürsu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gürsu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gürsu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gürsu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gürsu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gürsu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gürsu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gürsu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gürsu antikacılar, Gürsu antika eşyalar, Gürsu eski eşyalar, Gürsu antika şirketleri, Gürsu antika firması, Gürsu müzayede şirketi,Gürsu el yazması alanlar, Gürsu Kuran’ı kerim alanlar, Gürsu hat yazı alanlar, Gürsu obje alanlar, Gürsu gümüş alanlar, Gürsu turalı gümüş alanlar, Gürsu karaf alanlar, vazo alanlar, Gürsu jardinyer alanlar, Gürsu resim alanlar, Gürsu modern resim alanlar, Gürsu aplik alanlar, Gürsu bahü alanlar, Gürsu bavul alanlar, Gürsu çanak alanlar, Gürsu çömlek alanlar, Gürsu bakır alanlar, baston alanlar, Gürsu biskiü alanlar, Gürsu billur alanlar, Gürsu cam alanlar, Gürsu kristal alanlar, Gürsu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gürsu bandırma halısı alanlar, Gürsu ceviz yemek odası alanlar, Gürsu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gürsu ceviz sandalye alanlar, Gürsu cümbüş alanlar, Gürsu constantin oble alanlar, Gürsu cam obje alanlar, Gürsu beykoz alanlar.

Gürsu bohem alanlar, Gürsu çeşmi bülbül alanlar, Gürsu çeşme taşı alanlar, Gürsu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gürsu arnevu alanlar, art deko alanlar, Gürsu deko alanlar, Gürsu ayna alanlar, Gürsu asma avize alanlar, Gürsu aznavur gümüş alanlar, Gürsu aznavur alanlar, Gürsu bafon alanlar, Gürsu ayvazozki alanlar, Gürsu dolap alanlar, Gürsu divit alanlar, Gürsu biblo alanlar, Gürsu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gürsu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gürsu dekopaj işi alanlar, Gürsu dual alanlar, Gürsu dual pikap alanlar.

Gürsu dümen alanlar, Gürsu gemici dümeni alanlar, Gürsu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gürsu derbent halı alanlar, Gürsu eviye alanlar, Gürsu ev halısı alanlar, Gürsu elbiselik alanlar, Gürsu elbise alanlar, Gürsu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gürsu el işi alanlar, Gürsu el işi halı alanlar, Gürsu el işi alanlar, Gürsu el işi kilim alanlar, Gürsu çan alanlar, Gürsu kilise çanı alanlar, Gürsu gemici çanı alanlar, Gürsu çarık alanlar, Gürsu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gürsu ferforje alanlar, Gürsu fistan alanlar, Gürsu Osmanlı fistan alanlar, Gürsu portmanto alanlar, Gürsu eski saat alanlar, Gürsu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gürsu bronz heykel alanlar, Gürsu bronz sütün alanlar, Gürsu bronz avize alanlar, Gürsu bronz vazo alanlar, Gürsu bronz kutu alanlar, Gürsu bronz el işi alanlar.

Gürsu halı alanlar, Gürsu lamba alanlar, resim alanlar, Gürsu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gürsu insan biblosu alanlar, Gürsu oryantel biblo alanlar, Gürsu kuş biblosu alanlar, Gürsu havlu alanlar, Gürsu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gürsu turkısh antika alanlar, Gürsu Osmanlı eşyalar alanlar, Gürsu İstanbul resimleri alanlar, Gürsu altın varak sehpa alanlar, Gürsu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gürsu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gürsu bronz fener alanlar, Gürsu bünyen alanlar, Gürsu develi halı alanlar, Gürsu dürbün alanlar, Gürsu teleskop alanlar, Gürsu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gürsu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gürsu flama alanlar, Gürsu alem alanlar, Gürsu arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gürsu eski fincan alanlar, Gürsu cam altı alanlar, Gürsu şamdan alanlar, Gürsu oryantel heykel alanlar, Gürsu gümüşlük alanlar, Gürsu hat yazı alanlar, Gürsu teship alanlar, hokka alanlar, Gürsu tophane alanlar, Gürsu goblen alanlar, Gürsu çin eski eşyalar alanlar, Gürsu Çanakkale alanlar, Gürsu Çanakkale vazo alanlar, Gürsu fil dişi heykel alanlar, Gürsu fil dişi baston alanlar, Gürsu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gürsu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gürsu duvar saati alanlar, Gürsu bez alanlar, buda heykel alanlar, Gürsu hamedan halı alanlar, Gürsu kılıç alanlar, Gürsu antika kılıç alanlar.

Gürsu antika araba alanlar, Gürsu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gürsu antika eşyalar alanlar, Gürsu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gürsu antika foto alanlar, Gürsu kehribar alanlar, Gürsu kehribar tesbih alanlar, Gürsu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gürsu seramik eşya alanlar, Gürsu kilit alanlar, Gürsu anahtar alanlar, Gürsu antika anahtar alanlar, Gürsu antika kilit alanlar, Gürsu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gürsu antika silah alanlar, Gürsu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gürsu lambader alanlar, Gürsu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gürsu komidin alanlar, Gürsu kara kalem resim alanlar, Gürsu blue black alanlar, Gürsu mask alanlar, eski mask alanlar, Gürsu aşurelik alanlar.

Gürsu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gürsu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gürsu gramofon alanlar, Gürsu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gürsu güdüm alanlar, Gürsu tekke işi alanlar, Gürsu İznik alanlar, Gürsu pusula alanlar, Gürsu gemi pusulası alanlar, Gürsu periyor saat alanlar, Gürsu mangal alanlar, Gürsu eski mangal alanlar, Gürsu Şam işi alanlar, Gürsu Süleymaniye işi alanlar, Gürsu takunya alanlar, Gürsu gümüş takunya alanlar, Gürsu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gürsu seccade alanlar, Gürsu eski seccade alanlar, Gürsu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gürsu tablo alanlar.

Gürsu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gürsu abajur alanlar, Gürsu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gürsu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gürsu madalya alanlar, Gürsu eşya alanlar, Gürsu ferman alanlar, Gürsu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gürsu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gürsu bahça alanlar, Gürsu Osmanlı bohça alanlar, Gürsu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gürsu ampir alanlar, Gürsu chrıstofle alanlar, Gürsu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gürsu şamdan alanlar, Gürsu çanta alanlar, Gürsu van işi savat alanlar, Gürsu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gürsu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gürsu hokka alanlar, Gürsu fransız mine alanlar, Gürsu teşhir vitrini alanlar, Gürsu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gürsu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gürsu kandil alanlar, Gürsu ebru alanlar, Gürsu mustafa düzgünman alanlar, Gürsu zigon alanlar, Gürsu zemzemlik alanlar, Gürsu mücevher kutusu alanlar, Gürsu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gürsu sürahi alanlar, Gürsu Osmanlı sürahi alanlar, Gürsu antik mercan alanlar, Gürsu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gürsu antik sedef alanlar, Gürsu minyatür alanlar, Gürsu kabe örtüsü alanlar, Gürsu gülebdan alanlar, Gürsu mineli dürbün alanlar, Gürsu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gürsu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gürsu lali gue alanlar, Gürsu gece sürahisi alanlar, Gürsu meissen alanlar, Gürsu satsuma alanlar, Gürsu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gürsu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gürsu constantine alanlar, Gürsu anonim alanlar, Gürsu leyla gamsız alanlar, Gürsu ibrahim safi alanlar, Gürsu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gürsu herend alanlar, Gürsu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gürsu osmanlıca alanlar, Gürsu kitap alanlar, Gürsu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gürsu haydar besim aydar alanlar, Gürsu orhan peker alanlar, Gürsu sıtkı olçar alanlar, Gürsu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gürsu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gürsu rus gümüşü alanlar, Gürsu minyatür alanlar, Gürsu viyana heykel alanlar, Gürsu oryantal heykel alanlar, Gürsu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gürsu merasim kılıcı alanlar.

Gürsu ahşap hilye alanlar, Gürsu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gürsu tesbih alanlar, Gürsu seyahat saati alanlar, Gürsu gravür alanlar, Gürsu degü alanlar, radio antika alanlar, Gürsu opalin alanlar, Gürsu radyo alanlar, Gürsu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gürsu laledan alanlar, Gürsu karaf alanlar, Gürsu çerezlik alanlar, Gürsu sahleplik alanlar, Gürsu tutya alanlar, Gürsu likör takımı alanlar, Gürsu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gürsu zarf alanlar, Gürsu nargile alanlar, Gürsu gülabdan alanlar, Gürsu ferman alanlar, Gürsu berat alanlar.

Gürsu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gürsu şifa tası alanlar, Gürsu hokka takımı alanlar, Gürsu mangal alanlar, Gürsu barutluk alanlar, Gürsu tombak alanlar, Gürsu saray işi alanlar, Gürsu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gürsu hançer alanlar, Gürsu kılıç alanlar, Gürsu mühürler alanlar, Gürsu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gürsu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gürsu seccade alanlar, Gürsu sırmalı örtüler alanlar, Gürsu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.