Gemlik antikacılar, Gemlik antika alanlar, Gemlik antika eşya alanlar, Gemlik antika eşyalar, Gemlik eski alım satım, Gemlik antika koleksiyoncuları, Gemlik antika eşya alıcıları, Gemlik antika şirketleri, Gemlik antika firması, Gemlik antika şirketi, Gemlik antika firmaları, Gemlik antika eşya şirketleri, Gemlik antika eşya firması, Gemlik antika eşya şirketi, Gemlik antika eşya firmaları, Gemlik müzayede şirketi, Gemlik eski alanlar, Gemlik eski eşya alanlar, Gemlik antika alan yerler, Gemlik antika eşya alan yerler, Gemlik eski alan yerler, Gemlik eski eşya alan yerler, Gemlik antika pazarı, Gemlik antika alım satım, Gemlik antika alıcıları, Gemlik antika satıcıları, Gemlik antika eşya satıcıları, Gemlik eski eşya alıcıları, Gemlik eski eşya satıcıları, Gemlik antika fiyatları, Gemlik antika eşya fiyatları, Gemlik eski fiyatları, Gemlik eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Gemlik Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gemlik antika eşya alanlar ve Gemlik antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gemlik antika eşya şirketimiz, Gemlik antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gemlik Antika Alanlar

Gemlik antika alanlar ve Gemlik antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gemlik antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gemlik antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gemlik Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gemlik antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gemlik

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gemlik antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gemlik antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gemlik Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gemlik antika eşya alanlar ve Gemlik antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gemlik antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gemlik antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gemlik Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gemlik antika eşya alanların tercih ettiği, Gemlik bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gemlik antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gemlik antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gemlik antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gemlik Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gemlik eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gemlik eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gemlik eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gemlik eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gemlik eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gemlik Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gemlik bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gemlik antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gemlik bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gemlik antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gemlik antikacılar, Gemlik antika eşyalar, Gemlik eski eşyalar, Gemlik antika şirketleri, Gemlik antika firması, Gemlik müzayede şirketi,Gemlik el yazması alanlar, Gemlik Kuran’ı kerim alanlar, Gemlik hat yazı alanlar, Gemlik obje alanlar, Gemlik gümüş alanlar, Gemlik turalı gümüş alanlar, Gemlik karaf alanlar, vazo alanlar, Gemlik jardinyer alanlar, Gemlik resim alanlar, Gemlik modern resim alanlar, Gemlik aplik alanlar, Gemlik bahü alanlar, Gemlik bavul alanlar, Gemlik çanak alanlar, Gemlik çömlek alanlar, Gemlik bakır alanlar, baston alanlar, Gemlik biskiü alanlar, Gemlik billur alanlar, Gemlik cam alanlar, Gemlik kristal alanlar, Gemlik bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gemlik bandırma halısı alanlar, Gemlik ceviz yemek odası alanlar, Gemlik ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gemlik ceviz sandalye alanlar, Gemlik cümbüş alanlar, Gemlik constantin oble alanlar, Gemlik cam obje alanlar, Gemlik beykoz alanlar.

Gemlik bohem alanlar, Gemlik çeşmi bülbül alanlar, Gemlik çeşme taşı alanlar, Gemlik çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gemlik arnevu alanlar, art deko alanlar, Gemlik deko alanlar, Gemlik ayna alanlar, Gemlik asma avize alanlar, Gemlik aznavur gümüş alanlar, Gemlik aznavur alanlar, Gemlik bafon alanlar, Gemlik ayvazozki alanlar, Gemlik dolap alanlar, Gemlik divit alanlar, Gemlik biblo alanlar, Gemlik dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gemlik daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gemlik dekopaj işi alanlar, Gemlik dual alanlar, Gemlik dual pikap alanlar.

Gemlik dümen alanlar, Gemlik gemici dümeni alanlar, Gemlik gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gemlik derbent halı alanlar, Gemlik eviye alanlar, Gemlik ev halısı alanlar, Gemlik elbiselik alanlar, Gemlik elbise alanlar, Gemlik paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gemlik el işi alanlar, Gemlik el işi halı alanlar, Gemlik el işi alanlar, Gemlik el işi kilim alanlar, Gemlik çan alanlar, Gemlik kilise çanı alanlar, Gemlik gemici çanı alanlar, Gemlik çarık alanlar, Gemlik Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gemlik ferforje alanlar, Gemlik fistan alanlar, Gemlik Osmanlı fistan alanlar, Gemlik portmanto alanlar, Gemlik eski saat alanlar, Gemlik frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gemlik bronz heykel alanlar, Gemlik bronz sütün alanlar, Gemlik bronz avize alanlar, Gemlik bronz vazo alanlar, Gemlik bronz kutu alanlar, Gemlik bronz el işi alanlar.

Gemlik halı alanlar, Gemlik lamba alanlar, resim alanlar, Gemlik parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gemlik insan biblosu alanlar, Gemlik oryantel biblo alanlar, Gemlik kuş biblosu alanlar, Gemlik havlu alanlar, Gemlik mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gemlik turkısh antika alanlar, Gemlik Osmanlı eşyalar alanlar, Gemlik İstanbul resimleri alanlar, Gemlik altın varak sehpa alanlar, Gemlik altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gemlik afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gemlik bronz fener alanlar, Gemlik bünyen alanlar, Gemlik develi halı alanlar, Gemlik dürbün alanlar, Gemlik teleskop alanlar, Gemlik sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gemlik çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gemlik flama alanlar, Gemlik alem alanlar, Gemlik arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gemlik eski fincan alanlar, Gemlik cam altı alanlar, Gemlik şamdan alanlar, Gemlik oryantel heykel alanlar, Gemlik gümüşlük alanlar, Gemlik hat yazı alanlar, Gemlik teship alanlar, hokka alanlar, Gemlik tophane alanlar, Gemlik goblen alanlar, Gemlik çin eski eşyalar alanlar, Gemlik Çanakkale alanlar, Gemlik Çanakkale vazo alanlar, Gemlik fil dişi heykel alanlar, Gemlik fil dişi baston alanlar, Gemlik fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gemlik fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gemlik duvar saati alanlar, Gemlik bez alanlar, buda heykel alanlar, Gemlik hamedan halı alanlar, Gemlik kılıç alanlar, Gemlik antika kılıç alanlar.

Gemlik antika araba alanlar, Gemlik antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gemlik antika eşyalar alanlar, Gemlik kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gemlik antika foto alanlar, Gemlik kehribar alanlar, Gemlik kehribar tesbih alanlar, Gemlik Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gemlik seramik eşya alanlar, Gemlik kilit alanlar, Gemlik anahtar alanlar, Gemlik antika anahtar alanlar, Gemlik antika kilit alanlar, Gemlik josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gemlik antika silah alanlar, Gemlik antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gemlik lambader alanlar, Gemlik minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gemlik komidin alanlar, Gemlik kara kalem resim alanlar, Gemlik blue black alanlar, Gemlik mask alanlar, eski mask alanlar, Gemlik aşurelik alanlar.

Gemlik saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gemlik antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gemlik gramofon alanlar, Gemlik mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gemlik güdüm alanlar, Gemlik tekke işi alanlar, Gemlik İznik alanlar, Gemlik pusula alanlar, Gemlik gemi pusulası alanlar, Gemlik periyor saat alanlar, Gemlik mangal alanlar, Gemlik eski mangal alanlar, Gemlik Şam işi alanlar, Gemlik Süleymaniye işi alanlar, Gemlik takunya alanlar, Gemlik gümüş takunya alanlar, Gemlik Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gemlik seccade alanlar, Gemlik eski seccade alanlar, Gemlik Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gemlik tablo alanlar.

Gemlik antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gemlik abajur alanlar, Gemlik sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gemlik antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gemlik madalya alanlar, Gemlik eşya alanlar, Gemlik ferman alanlar, Gemlik berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gemlik jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gemlik bahça alanlar, Gemlik Osmanlı bohça alanlar, Gemlik bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gemlik ampir alanlar, Gemlik chrıstofle alanlar, Gemlik ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gemlik şamdan alanlar, Gemlik çanta alanlar, Gemlik van işi savat alanlar, Gemlik tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gemlik Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gemlik hokka alanlar, Gemlik fransız mine alanlar, Gemlik teşhir vitrini alanlar, Gemlik buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gemlik keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gemlik kandil alanlar, Gemlik ebru alanlar, Gemlik mustafa düzgünman alanlar, Gemlik zigon alanlar, Gemlik zemzemlik alanlar, Gemlik mücevher kutusu alanlar, Gemlik dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gemlik sürahi alanlar, Gemlik Osmanlı sürahi alanlar, Gemlik antik mercan alanlar, Gemlik makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gemlik antik sedef alanlar, Gemlik minyatür alanlar, Gemlik kabe örtüsü alanlar, Gemlik gülebdan alanlar, Gemlik mineli dürbün alanlar, Gemlik sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gemlik şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gemlik lali gue alanlar, Gemlik gece sürahisi alanlar, Gemlik meissen alanlar, Gemlik satsuma alanlar, Gemlik hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gemlik macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gemlik constantine alanlar, Gemlik anonim alanlar, Gemlik leyla gamsız alanlar, Gemlik ibrahim safi alanlar, Gemlik bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gemlik herend alanlar, Gemlik nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gemlik osmanlıca alanlar, Gemlik kitap alanlar, Gemlik kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gemlik haydar besim aydar alanlar, Gemlik orhan peker alanlar, Gemlik sıtkı olçar alanlar, Gemlik Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gemlik edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gemlik rus gümüşü alanlar, Gemlik minyatür alanlar, Gemlik viyana heykel alanlar, Gemlik oryantal heykel alanlar, Gemlik f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gemlik merasim kılıcı alanlar.

Gemlik ahşap hilye alanlar, Gemlik hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gemlik tesbih alanlar, Gemlik seyahat saati alanlar, Gemlik gravür alanlar, Gemlik degü alanlar, radio antika alanlar, Gemlik opalin alanlar, Gemlik radyo alanlar, Gemlik kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gemlik laledan alanlar, Gemlik karaf alanlar, Gemlik çerezlik alanlar, Gemlik sahleplik alanlar, Gemlik tutya alanlar, Gemlik likör takımı alanlar, Gemlik mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gemlik zarf alanlar, Gemlik nargile alanlar, Gemlik gülabdan alanlar, Gemlik ferman alanlar, Gemlik berat alanlar.

Gemlik hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gemlik şifa tası alanlar, Gemlik hokka takımı alanlar, Gemlik mangal alanlar, Gemlik barutluk alanlar, Gemlik tombak alanlar, Gemlik saray işi alanlar, Gemlik ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gemlik hançer alanlar, Gemlik kılıç alanlar, Gemlik mühürler alanlar, Gemlik mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gemlik Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gemlik seccade alanlar, Gemlik sırmalı örtüler alanlar, Gemlik antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.