Burhaniye Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Burhaniye Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Burhaniye, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Burhaniye olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Burhaniye İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Burhaniye ve antika satıcıları Burhaniye için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Burhaniye Antikacı

İstanbul, Burhaniye antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Burhaniye) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burhaniye Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Burhaniye Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Burhaniye Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Burhaniye Takvim Alan Antikacı, Burhaniye Mangal Alan Antikacı, Burhaniye Bindallı Alan Antikacı, Burhaniye Müzik Seti Alan Antikacı, Burhaniye Kama Alan Antikacı, Burhaniye Kazan Alan Antikacı, Burhaniye Kristal Alan Antikacı, Burhaniye Kuran Alan Antikacı, Burhaniye Kupa Alan Antikacı, Burhaniye Ğügüm Alan Antikacı, Burhaniye Arma Alan Antikacı, Burhaniye Fıçı Alan Antikacı, Burhaniye El Yazması Kitap Alan Antikacı, Burhaniye Efemera Alan Antikacı, Burhaniye Hat Makası Alan Antikacı, Burhaniye Silke Alan Antikacı, Burhaniye Madalya Alan Antikacı.

Burhaniye Tarak Alan Antikacı, Burhaniye Harita Alan Antikacı, Burhaniye Kandil Alan Antikacı, Burhaniye Bez Alan Antikacı, Burhaniye Porselen Alan Antikacı, Burhaniye Müzik Aleti Alan Antikacı, Burhaniye Takı Kutusu Alan Antikacı, Burhaniye Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Burhaniye Resim Alan Antikacı, Burhaniye İpek Halı Alan Antikacı, Burhaniye Silah Alan Antikacı, Burhaniye Kilim Alan Antikacı, Burhaniye Plak Alan Antikacı, Burhaniye Kasetçalar Alan Antikacı, Burhaniye Zarf Alan Antikacı.

Burhaniye Komple Miras Evi Alan Antikacı, Burhaniye Yüzük Alan Antikacı, Burhaniye Portre Alan Antikacı, Burhaniye İran Halısı Alan Antikacı, Burhaniye Askeri Malzeme Alanalar, Burhaniye Baston Alan Antikacı, Burhaniye Bileklik Alan Antikacı, Burhaniye Sehpa Alan Antikacı, Burhaniye Kamçı Alan Antikacı, Burhaniye Hat Alan Antikacı, Burhaniye Oyma Alan Antikacı, Burhaniye Gümüşlük Alan Antikacı, Burhaniye El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Burhaniye Kılıç Alan Antikacı, Burhaniye Takı Alan Antikacı, Burhaniye Cep Saati Alan Antikacı, Burhaniye Dvd Alan Antikacı, Burhaniye Komple Eşya Alan Antikacı, Burhaniye Telefon Alan Antikacı, Burhaniye Pipo Alan Antikacı, Burhaniye Üç Etek Alan Antikacı, Burhaniye Bilezik Alan Antikacı, Burhaniye Bardak Alan Antikacı.

Burhaniye Tablo Alan Antikacı, Burhaniye 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Burhaniye Sefer Tası Alan Antikacı, Burhaniye Dokuma Alan Antikacı, Burhaniye Kalem Alan Antikacı, Burhaniye Sürahi Alan Antikacı, Burhaniye Komple Kütüphane Alan Antikacı, Burhaniye Gümüş Alan Antikacı, Burhaniye Daktilo Alan Antikacı, Burhaniye Pul Alan Antikacı, Burhaniye Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Burhaniye Bıçak Alan Antikacı, Burhaniye Kol Saati Alan Antikacı, Burhaniye Makaralı Teyp Alan Antikacı, Burhaniye Rozet Alan Antikacı, Burhaniye Gelinlik Alan Antikacı, Burhaniye Çatal Alan Antikacı, Burhaniye Kıyafet Alan Antikacı, Burhaniye Duvar Saati Alan Antikacı, Burhaniye Fes Alan Antikacı, Burhaniye Küp Alan Antikacı, Burhaniye Saçma Alan Antikacı.

Burhaniye Hat Yazısı Alan Antikacı, Burhaniye Ağaç Alan Antikacı, Burhaniye Halı Alan Antikacı, Burhaniye Günlük Alan Antikacı, Burhaniye Yıldız Porselen Alan Antikacı, Burhaniye Masa Alan Antikacı, Burhaniye Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Burhaniye Kitap Alan Antikacı, Burhaniye Amfi Alan Antikacı, Burhaniye Albüm Alan Antikacı, Burhaniye Ahşap Alan Antikacı, Burhaniye Gondol Alan Antikacı, Burhaniye Çizgi Roman Alan Antikacı, Burhaniye Komple Mira Evi Boşaltanlar, Burhaniye Pusula Alan Antikacı, Burhaniye Gerdanlık Alan Antikacı, Burhaniye Cezve Alan Antikacı, Burhaniye Şerbetlik Alan Antikacı.

Burhaniye Tuval Alan Antikacı, Burhaniye Okka Alan Antikacı, Burhaniye Fincan Alan Antikacı, Burhaniye Cd Alan Antikacı, Burhaniye Cam Alan Antikacı, Burhaniye Çan Alan Antikacı, Burhaniye Hoparlör Alan Antikacı, Burhaniye Çiçek Alan Antikacı, Burhaniye Retro Eşya Alan Antikacı, Burhaniye Vazo Alan Antikacı, Burhaniye Koltuk Alan Antikacı, Burhaniye Şapka Alan Antikacı, Burhaniye Bakır Eşya Alan Antikacı, Burhaniye Kilit Alan Antikacı, Burhaniye Biblo Alan Antikacı, Burhaniye Saat Alan Antikacı, Burhaniye Matara Alan Antikacı, Burhaniye Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Burhaniye 33 Lük Plak Alan Antikacı, Burhaniye Nişan Alan Antikacı, Burhaniye Seramik Alan Antikacı, Burhaniye Minyatür Alan Antikacı, Burhaniye Kase Alan Antikacı, Burhaniye Tas Alan Antikacı, Burhaniye Kavanoz Alan Antikacı, Burhaniye 45 Lik Plak Alan Antikacı, Burhaniye Varaklı Halı Alan Antikacı.

Burhaniye El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Burhaniye Radyo Alan Antikacı, Burhaniye Çini Alan Antikacı, Burhaniye Mühür Alan Antikacı, Burhaniye Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Burhaniye Çaydanlık Alan Antikacı, Burhaniye Halhal Alan Antikacı, Burhaniye Tılsım Alan Antikacı, Burhaniye Sepet Alan Antikacı, Burhaniye Sandelye Alan Antikacı, Burhaniye Eski Oyuncak Alan Antikacı, Burhaniye Pikap Alan Antikacı, Burhaniye Roman Alan Antikacı, Burhaniye Tepsi Alan Antikacı, Burhaniye Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Burhaniye Forma Alan Antikacı, Burhaniye Avize Alan Antikacı, Burhaniye Sahan Alan Antikacı, Burhaniye Tırnak Ayna Alan Antikacı, Burhaniye Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Burhaniye Bronz Heykel Alan Antikacı, Burhaniye Şamdan Alan Antikacı.

Burhaniye Kartpostal Alan Antikacı, Burhaniye Hereke Halısı Alan Antikacı, Burhaniye Sini Alan Antikacı, Burhaniye Tüfek Alan Antikacı, Burhaniye Köstekli Saat Alan Antikacı, Burhaniye Varaklı Ayna Alan Antikacı, Burhaniye Taş Plak Alan Antikacı, Burhaniye Gravür Alan Antikacı, Burhaniye Kurşun Alan Antikacı, Burhaniye Gramafon Alan Antikacı, Burhaniye Cd Player Alan Antikacı, Burhaniye 78 Lik Plak Alan Antikacı, Burhaniye Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Burhaniye Kahve Takımı Alan Antikacı, Burhaniye Mobilya Alan Antikacı, Burhaniye Kapı Alan Antikacı, Burhaniye Kaşık Alan Antikacı, Burhaniye İbrik Alan Antikacı, Burhaniye Yağlı Boya Alan Antikacı, Burhaniye Tabanca Alan Antikacı, Burhaniye Ferman Alan Antikacı, Burhaniye Ebru Alan Antikacı, Burhaniye Tabak Alan Antikacı, Burhaniye Semaver Alan Antikacı, Burhaniye Kutu Alan Antikacı.

Burhaniye Kehribar Alan Antikacı, Burhaniye Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Burhaniye Bronz Alan Antikacı, Burhaniye Şişe Alan Antikacı, Burhaniye Madalya Nişan Alan Antikacı, Burhaniye Anahtar Alan Antikacı, Burhaniye Makine Alan Antikacı, Burhaniye Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Burhaniye Mekanik Alet Alan Antikacı, Burhaniye Kolye Alan Antikacı, Burhaniye Fotoğraf Alan Antikacı, Burhaniye Bünyan Halısı Alan Antikacı, Burhaniye Tesbih Alan Antikacı, Burhaniye El Dokuması Halı Alan Antikacı, Burhaniye Opalin Alan Antikacı, Burhaniye Taş Alan Antikacı, Burhaniye Metal Alan Antikacı, Burhaniye El Yazması Alan Antikacı, Burhaniye Terazi Alan Antikacı, Burhaniye Tokmak Alan Antikacı, Burhaniye Gaz Ocağı Alan Antikacı, Burhaniye Dirhem Alan Antikacı, Burhaniye El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.