Burgazada Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Burgazada Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Burgazada, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Burgazada olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Burgazada İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Burgazada ve antika satıcıları Burgazada için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Burgazada Antikacı

İstanbul, Burgazada antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Burgazada) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burgazada Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Burgazada Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Burgazada Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Burgazada Takvim Alan Antikacı, Burgazada Mangal Alan Antikacı, Burgazada Bindallı Alan Antikacı, Burgazada Müzik Seti Alan Antikacı, Burgazada Kama Alan Antikacı, Burgazada Kazan Alan Antikacı, Burgazada Kristal Alan Antikacı, Burgazada Kuran Alan Antikacı, Burgazada Kupa Alan Antikacı, Burgazada Ğügüm Alan Antikacı, Burgazada Arma Alan Antikacı, Burgazada Fıçı Alan Antikacı, Burgazada El Yazması Kitap Alan Antikacı, Burgazada Efemera Alan Antikacı, Burgazada Hat Makası Alan Antikacı, Burgazada Silke Alan Antikacı, Burgazada Madalya Alan Antikacı.

Burgazada Tarak Alan Antikacı, Burgazada Harita Alan Antikacı, Burgazada Kandil Alan Antikacı, Burgazada Bez Alan Antikacı, Burgazada Porselen Alan Antikacı, Burgazada Müzik Aleti Alan Antikacı, Burgazada Takı Kutusu Alan Antikacı, Burgazada Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Burgazada Resim Alan Antikacı, Burgazada İpek Halı Alan Antikacı, Burgazada Silah Alan Antikacı, Burgazada Kilim Alan Antikacı, Burgazada Plak Alan Antikacı, Burgazada Kasetçalar Alan Antikacı, Burgazada Zarf Alan Antikacı.

Burgazada Komple Miras Evi Alan Antikacı, Burgazada Yüzük Alan Antikacı, Burgazada Portre Alan Antikacı, Burgazada İran Halısı Alan Antikacı, Burgazada Askeri Malzeme Alanalar, Burgazada Baston Alan Antikacı, Burgazada Bileklik Alan Antikacı, Burgazada Sehpa Alan Antikacı, Burgazada Kamçı Alan Antikacı, Burgazada Hat Alan Antikacı, Burgazada Oyma Alan Antikacı, Burgazada Gümüşlük Alan Antikacı, Burgazada El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Burgazada Kılıç Alan Antikacı, Burgazada Takı Alan Antikacı, Burgazada Cep Saati Alan Antikacı, Burgazada Dvd Alan Antikacı, Burgazada Komple Eşya Alan Antikacı, Burgazada Telefon Alan Antikacı, Burgazada Pipo Alan Antikacı, Burgazada Üç Etek Alan Antikacı, Burgazada Bilezik Alan Antikacı, Burgazada Bardak Alan Antikacı.

Burgazada Tablo Alan Antikacı, Burgazada 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Burgazada Sefer Tası Alan Antikacı, Burgazada Dokuma Alan Antikacı, Burgazada Kalem Alan Antikacı, Burgazada Sürahi Alan Antikacı, Burgazada Komple Kütüphane Alan Antikacı, Burgazada Gümüş Alan Antikacı, Burgazada Daktilo Alan Antikacı, Burgazada Pul Alan Antikacı, Burgazada Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Burgazada Bıçak Alan Antikacı, Burgazada Kol Saati Alan Antikacı, Burgazada Makaralı Teyp Alan Antikacı, Burgazada Rozet Alan Antikacı, Burgazada Gelinlik Alan Antikacı, Burgazada Çatal Alan Antikacı, Burgazada Kıyafet Alan Antikacı, Burgazada Duvar Saati Alan Antikacı, Burgazada Fes Alan Antikacı, Burgazada Küp Alan Antikacı, Burgazada Saçma Alan Antikacı.

Burgazada Hat Yazısı Alan Antikacı, Burgazada Ağaç Alan Antikacı, Burgazada Halı Alan Antikacı, Burgazada Günlük Alan Antikacı, Burgazada Yıldız Porselen Alan Antikacı, Burgazada Masa Alan Antikacı, Burgazada Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Burgazada Kitap Alan Antikacı, Burgazada Amfi Alan Antikacı, Burgazada Albüm Alan Antikacı, Burgazada Ahşap Alan Antikacı, Burgazada Gondol Alan Antikacı, Burgazada Çizgi Roman Alan Antikacı, Burgazada Komple Mira Evi Boşaltanlar, Burgazada Pusula Alan Antikacı, Burgazada Gerdanlık Alan Antikacı, Burgazada Cezve Alan Antikacı, Burgazada Şerbetlik Alan Antikacı.

Burgazada Tuval Alan Antikacı, Burgazada Okka Alan Antikacı, Burgazada Fincan Alan Antikacı, Burgazada Cd Alan Antikacı, Burgazada Cam Alan Antikacı, Burgazada Çan Alan Antikacı, Burgazada Hoparlör Alan Antikacı, Burgazada Çiçek Alan Antikacı, Burgazada Retro Eşya Alan Antikacı, Burgazada Vazo Alan Antikacı, Burgazada Koltuk Alan Antikacı, Burgazada Şapka Alan Antikacı, Burgazada Bakır Eşya Alan Antikacı, Burgazada Kilit Alan Antikacı, Burgazada Biblo Alan Antikacı, Burgazada Saat Alan Antikacı, Burgazada Matara Alan Antikacı, Burgazada Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Burgazada 33 Lük Plak Alan Antikacı, Burgazada Nişan Alan Antikacı, Burgazada Seramik Alan Antikacı, Burgazada Minyatür Alan Antikacı, Burgazada Kase Alan Antikacı, Burgazada Tas Alan Antikacı, Burgazada Kavanoz Alan Antikacı, Burgazada 45 Lik Plak Alan Antikacı, Burgazada Varaklı Halı Alan Antikacı.

Burgazada El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Burgazada Radyo Alan Antikacı, Burgazada Çini Alan Antikacı, Burgazada Mühür Alan Antikacı, Burgazada Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Burgazada Çaydanlık Alan Antikacı, Burgazada Halhal Alan Antikacı, Burgazada Tılsım Alan Antikacı, Burgazada Sepet Alan Antikacı, Burgazada Sandelye Alan Antikacı, Burgazada Eski Oyuncak Alan Antikacı, Burgazada Pikap Alan Antikacı, Burgazada Roman Alan Antikacı, Burgazada Tepsi Alan Antikacı, Burgazada Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Burgazada Forma Alan Antikacı, Burgazada Avize Alan Antikacı, Burgazada Sahan Alan Antikacı, Burgazada Tırnak Ayna Alan Antikacı, Burgazada Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Burgazada Bronz Heykel Alan Antikacı, Burgazada Şamdan Alan Antikacı.

Burgazada Kartpostal Alan Antikacı, Burgazada Hereke Halısı Alan Antikacı, Burgazada Sini Alan Antikacı, Burgazada Tüfek Alan Antikacı, Burgazada Köstekli Saat Alan Antikacı, Burgazada Varaklı Ayna Alan Antikacı, Burgazada Taş Plak Alan Antikacı, Burgazada Gravür Alan Antikacı, Burgazada Kurşun Alan Antikacı, Burgazada Gramafon Alan Antikacı, Burgazada Cd Player Alan Antikacı, Burgazada 78 Lik Plak Alan Antikacı, Burgazada Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Burgazada Kahve Takımı Alan Antikacı, Burgazada Mobilya Alan Antikacı, Burgazada Kapı Alan Antikacı, Burgazada Kaşık Alan Antikacı, Burgazada İbrik Alan Antikacı, Burgazada Yağlı Boya Alan Antikacı, Burgazada Tabanca Alan Antikacı, Burgazada Ferman Alan Antikacı, Burgazada Ebru Alan Antikacı, Burgazada Tabak Alan Antikacı, Burgazada Semaver Alan Antikacı, Burgazada Kutu Alan Antikacı.

Burgazada Kehribar Alan Antikacı, Burgazada Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Burgazada Bronz Alan Antikacı, Burgazada Şişe Alan Antikacı, Burgazada Madalya Nişan Alan Antikacı, Burgazada Anahtar Alan Antikacı, Burgazada Makine Alan Antikacı, Burgazada Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Burgazada Mekanik Alet Alan Antikacı, Burgazada Kolye Alan Antikacı, Burgazada Fotoğraf Alan Antikacı, Burgazada Bünyan Halısı Alan Antikacı, Burgazada Tesbih Alan Antikacı, Burgazada El Dokuması Halı Alan Antikacı, Burgazada Opalin Alan Antikacı, Burgazada Taş Alan Antikacı, Burgazada Metal Alan Antikacı, Burgazada El Yazması Alan Antikacı, Burgazada Terazi Alan Antikacı, Burgazada Tokmak Alan Antikacı, Burgazada Gaz Ocağı Alan Antikacı, Burgazada Dirhem Alan Antikacı, Burgazada El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.