Yeşilova antikacılar, Yeşilova antika alanlar, Yeşilova antika eşya alanlar, Yeşilova antika eşyalar, Yeşilova eski alım satım, Yeşilova antika koleksiyoncuları, Yeşilova antika eşya alıcıları, Yeşilova antika şirketleri, Yeşilova antika firması, Yeşilova antika şirketi, Yeşilova antika firmaları, Yeşilova antika eşya şirketleri, Yeşilova antika eşya firması, Yeşilova antika eşya şirketi, Yeşilova antika eşya firmaları, Yeşilova müzayede şirketi, Yeşilova eski alanlar, Yeşilova eski eşya alanlar, Yeşilova antika alan yerler, Yeşilova antika eşya alan yerler, Yeşilova eski alan yerler, Yeşilova eski eşya alan yerler, Yeşilova antika pazarı, Yeşilova antika alım satım, Yeşilova antika alıcıları, Yeşilova antika satıcıları, Yeşilova antika eşya satıcıları, Yeşilova eski eşya alıcıları, Yeşilova eski eşya satıcıları, Yeşilova antika fiyatları, Yeşilova antika eşya fiyatları, Yeşilova eski fiyatları, Yeşilova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Yeşilova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yeşilova antika eşya alanlar ve Yeşilova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yeşilova antika eşya şirketimiz, Yeşilova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yeşilova Antika Alanlar

Yeşilova antika alanlar ve Yeşilova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yeşilova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yeşilova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yeşilova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yeşilova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yeşilova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yeşilova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yeşilova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yeşilova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yeşilova antika eşya alanlar ve Yeşilova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yeşilova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yeşilova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yeşilova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yeşilova antika eşya alanların tercih ettiği, Yeşilova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yeşilova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yeşilova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yeşilova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yeşilova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yeşilova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yeşilova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yeşilova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yeşilova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yeşilova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yeşilova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yeşilova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yeşilova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yeşilova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yeşilova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yeşilova antikacılar, Yeşilova antika eşyalar, Yeşilova eski eşyalar, Yeşilova antika şirketleri, Yeşilova antika firması, Yeşilova müzayede şirketi,Yeşilova el yazması alanlar, Yeşilova Kuran’ı kerim alanlar, Yeşilova hat yazı alanlar, Yeşilova obje alanlar, Yeşilova gümüş alanlar, Yeşilova turalı gümüş alanlar, Yeşilova karaf alanlar, vazo alanlar, Yeşilova jardinyer alanlar, Yeşilova resim alanlar, Yeşilova modern resim alanlar, Yeşilova aplik alanlar, Yeşilova bahü alanlar, Yeşilova bavul alanlar, Yeşilova çanak alanlar, Yeşilova çömlek alanlar, Yeşilova bakır alanlar, baston alanlar, Yeşilova biskiü alanlar, Yeşilova billur alanlar, Yeşilova cam alanlar, Yeşilova kristal alanlar, Yeşilova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yeşilova bandırma halısı alanlar, Yeşilova ceviz yemek odası alanlar, Yeşilova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yeşilova ceviz sandalye alanlar, Yeşilova cümbüş alanlar, Yeşilova constantin oble alanlar, Yeşilova cam obje alanlar, Yeşilova beykoz alanlar.

Yeşilova bohem alanlar, Yeşilova çeşmi bülbül alanlar, Yeşilova çeşme taşı alanlar, Yeşilova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yeşilova arnevu alanlar, art deko alanlar, Yeşilova deko alanlar, Yeşilova ayna alanlar, Yeşilova asma avize alanlar, Yeşilova aznavur gümüş alanlar, Yeşilova aznavur alanlar, Yeşilova bafon alanlar, Yeşilova ayvazozki alanlar, Yeşilova dolap alanlar, Yeşilova divit alanlar, Yeşilova biblo alanlar, Yeşilova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yeşilova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yeşilova dekopaj işi alanlar, Yeşilova dual alanlar, Yeşilova dual pikap alanlar.

Yeşilova dümen alanlar, Yeşilova gemici dümeni alanlar, Yeşilova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yeşilova derbent halı alanlar, Yeşilova eviye alanlar, Yeşilova ev halısı alanlar, Yeşilova elbiselik alanlar, Yeşilova elbise alanlar, Yeşilova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yeşilova el işi alanlar, Yeşilova el işi halı alanlar, Yeşilova el işi alanlar, Yeşilova el işi kilim alanlar, Yeşilova çan alanlar, Yeşilova kilise çanı alanlar, Yeşilova gemici çanı alanlar, Yeşilova çarık alanlar, Yeşilova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yeşilova ferforje alanlar, Yeşilova fistan alanlar, Yeşilova Osmanlı fistan alanlar, Yeşilova portmanto alanlar, Yeşilova eski saat alanlar, Yeşilova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yeşilova bronz heykel alanlar, Yeşilova bronz sütün alanlar, Yeşilova bronz avize alanlar, Yeşilova bronz vazo alanlar, Yeşilova bronz kutu alanlar, Yeşilova bronz el işi alanlar.

Yeşilova halı alanlar, Yeşilova lamba alanlar, resim alanlar, Yeşilova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yeşilova insan biblosu alanlar, Yeşilova oryantel biblo alanlar, Yeşilova kuş biblosu alanlar, Yeşilova havlu alanlar, Yeşilova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yeşilova turkısh antika alanlar, Yeşilova Osmanlı eşyalar alanlar, Yeşilova eski gelinlik alanlar, Yeşilova İstanbul resimleri alanlar, Yeşilova altın varak sehpa alanlar, Yeşilova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yeşilova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yeşilova bronz fener alanlar, Yeşilova bünyen alanlar, Yeşilova develi halı alanlar, Yeşilova dürbün alanlar, Yeşilova teleskop alanlar, Yeşilova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yeşilova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yeşilova flama alanlar, Yeşilova alem alanlar, Yeşilova arabesk alanlar.

Yeşilova pul alanlar, Yeşilova Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yeşilova eski fincan alanlar, Yeşilova cam altı alanlar, Yeşilova şamdan alanlar, Yeşilova oryantel heykel alanlar, Yeşilova gümüşlük alanlar, Yeşilova hat yazı alanlar, Yeşilova teship alanlar, hokka alanlar, Yeşilova tophane alanlar, Yeşilova goblen alanlar, Yeşilova çin eski eşyalar alanlar, Yeşilova Çanakkale alanlar, Yeşilova Çanakkale vazo alanlar, Yeşilova fil dişi heykel alanlar, Yeşilova fil dişi baston alanlar, Yeşilova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yeşilova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yeşilova duvar saati alanlar, Yeşilova bez alanlar, buda heykel alanlar, Yeşilova hamedan halı alanlar, Yeşilova kılıç alanlar, Yeşilova antika kılıç alanlar.

Yeşilova antika araba alanlar, Yeşilova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yeşilova antika eşyalar alanlar, Yeşilova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yeşilova antika foto alanlar, Yeşilova kehribar alanlar, Yeşilova kehribar tesbih alanlar, Yeşilova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yeşilova seramik eşya alanlar, Yeşilova kilit alanlar, Yeşilova anahtar alanlar, Yeşilova antika anahtar alanlar, Yeşilova antika kilit alanlar, Yeşilova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yeşilova antika silah alanlar, Yeşilova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yeşilova lambader alanlar, Yeşilova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yeşilova komidin alanlar, Yeşilova kara kalem resim alanlar, Yeşilova blue black alanlar, Yeşilova mask alanlar, eski mask alanlar, Yeşilova aşurelik alanlar.

Yeşilova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yeşilova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yeşilova gramofon alanlar, Yeşilova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yeşilova güdüm alanlar, Yeşilova tekke işi alanlar, Yeşilova İznik alanlar, Yeşilova pusula alanlar, Yeşilova gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yeşilova periyor saat alanlar, Yeşilova mangal alanlar, Yeşilova eski mangal alanlar, Yeşilova Şam işi alanlar, Yeşilova Süleymaniye işi alanlar, Yeşilova takunya alanlar, Yeşilova gümüş takunya alanlar, Yeşilova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yeşilova seccade alanlar, Yeşilova eski seccade alanlar, Yeşilova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yeşilova tablo alanlar.

Yeşilova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yeşilova abajur alanlar, Yeşilova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yeşilova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yeşilova madalya alanlar, Yeşilova eşya alanlar, Yeşilova ferman alanlar, Yeşilova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yeşilova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yeşilova bahça alanlar, Yeşilova Osmanlı bohça alanlar, Yeşilova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yeşilova ampir alanlar, Yeşilova chrıstofle alanlar, Yeşilova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yeşilova şamdan alanlar, Yeşilova çanta alanlar, Yeşilova van işi savat alanlar, Yeşilova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yeşilova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yeşilova hokka alanlar, Yeşilova fransız mine alanlar, Yeşilova teşhir vitrini alanlar, Yeşilova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yeşilova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yeşilova kandil alanlar, Yeşilova ebru alanlar, Yeşilova mustafa düzgünman alanlar, Yeşilova zigon alanlar, Yeşilova zemzemlik alanlar, Yeşilova mücevher kutusu alanlar, Yeşilova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yeşilova sürahi alanlar, Yeşilova Osmanlı sürahi alanlar, Yeşilova antik mercan alanlar, Yeşilova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yeşilova antik sedef alanlar, Yeşilova minyatür alanlar, Yeşilova kabe örtüsü alanlar, Yeşilova gülebdan alanlar, Yeşilova mineli dürbün alanlar, Yeşilova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yeşilova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yeşilova lali gue alanlar, Yeşilova gece sürahisi alanlar, Yeşilova meissen alanlar, Yeşilova satsuma alanlar, Yeşilova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yeşilova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yeşilova constantine alanlar, Yeşilova anonim alanlar, Yeşilova leyla gamsız alanlar, Yeşilova ibrahim safi alanlar, Yeşilova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yeşilova herend alanlar, Yeşilova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yeşilova osmanlıca alanlar, Yeşilova kitap alanlar, Yeşilova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yeşilova haydar besim aydar alanlar, Yeşilova orhan peker alanlar, Yeşilova sıtkı olçar alanlar, Yeşilova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yeşilova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yeşilova rus gümüşü alanlar, Yeşilova minyatür alanlar, Yeşilova viyana heykel alanlar, Yeşilova oryantal heykel alanlar, Yeşilova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yeşilova merasim kılıcı alanlar.

Yeşilova ahşap hilye alanlar, Yeşilova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yeşilova tesbih alanlar, Yeşilova seyahat saati alanlar, Yeşilova gravür alanlar, Yeşilova degü alanlar, radio antika alanlar, Yeşilova opalin alanlar, Yeşilova radyo alanlar, Yeşilova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yeşilova laledan alanlar, Yeşilova karaf alanlar, Yeşilova çerezlik alanlar, Yeşilova sahleplik alanlar, Yeşilova tutya alanlar, Yeşilova likör takımı alanlar, Yeşilova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yeşilova zarf alanlar, Yeşilova nargile alanlar, Yeşilova gülabdan alanlar, Yeşilova ferman alanlar, Yeşilova berat alanlar.

Yeşilova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yeşilova şifa tası alanlar, Yeşilova hokka takımı alanlar, Yeşilova mangal alanlar, Yeşilova barutluk alanlar, Yeşilova tombak alanlar, Yeşilova saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yeşilova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yeşilova hançer alanlar, Yeşilova kılıç alanlar, Yeşilova mühürler alanlar, Yeşilova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yeşilova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yeşilova seccade alanlar, Yeşilova sırmalı örtüler alanlar, Yeşilova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.