Tefenni antikacılar, Tefenni antika alanlar, Tefenni antika eşya alanlar, Tefenni antika eşyalar, Tefenni eski alım satım, Tefenni antika koleksiyoncuları, Tefenni antika eşya alıcıları, Tefenni antika şirketleri, Tefenni antika firması, Tefenni antika şirketi, Tefenni antika firmaları, Tefenni antika eşya şirketleri, Tefenni antika eşya firması, Tefenni antika eşya şirketi, Tefenni antika eşya firmaları, Tefenni müzayede şirketi, Tefenni eski alanlar, Tefenni eski eşya alanlar, Tefenni antika alan yerler, Tefenni antika eşya alan yerler, Tefenni eski alan yerler, Tefenni eski eşya alan yerler, Tefenni antika pazarı, Tefenni antika alım satım, Tefenni antika alıcıları, Tefenni antika satıcıları, Tefenni antika eşya satıcıları, Tefenni eski eşya alıcıları, Tefenni eski eşya satıcıları, Tefenni antika fiyatları, Tefenni antika eşya fiyatları, Tefenni eski fiyatları, Tefenni eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Tefenni Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tefenni antika eşya alanlar ve Tefenni antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tefenni antika eşya şirketimiz, Tefenni antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tefenni Antika Alanlar

Tefenni antika alanlar ve Tefenni antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tefenni antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tefenni antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tefenni Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tefenni antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tefenni

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tefenni antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tefenni antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tefenni Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tefenni antika eşya alanlar ve Tefenni antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tefenni antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tefenni antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tefenni Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tefenni antika eşya alanların tercih ettiği, Tefenni bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tefenni antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tefenni antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tefenni antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tefenni Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tefenni eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tefenni eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tefenni eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tefenni eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tefenni eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tefenni Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tefenni bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tefenni antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tefenni bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tefenni antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tefenni antikacılar, Tefenni antika eşyalar, Tefenni eski eşyalar, Tefenni antika şirketleri, Tefenni antika firması, Tefenni müzayede şirketi,Tefenni el yazması alanlar, Tefenni Kuran’ı kerim alanlar, Tefenni hat yazı alanlar, Tefenni obje alanlar, Tefenni gümüş alanlar, Tefenni turalı gümüş alanlar, Tefenni karaf alanlar, vazo alanlar, Tefenni jardinyer alanlar, Tefenni resim alanlar, Tefenni modern resim alanlar, Tefenni aplik alanlar, Tefenni bahü alanlar, Tefenni bavul alanlar, Tefenni çanak alanlar, Tefenni çömlek alanlar, Tefenni bakır alanlar, baston alanlar, Tefenni biskiü alanlar, Tefenni billur alanlar, Tefenni cam alanlar, Tefenni kristal alanlar, Tefenni bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tefenni bandırma halısı alanlar, Tefenni ceviz yemek odası alanlar, Tefenni ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tefenni ceviz sandalye alanlar, Tefenni cümbüş alanlar, Tefenni constantin oble alanlar, Tefenni cam obje alanlar, Tefenni beykoz alanlar.

Tefenni bohem alanlar, Tefenni çeşmi bülbül alanlar, Tefenni çeşme taşı alanlar, Tefenni çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tefenni arnevu alanlar, art deko alanlar, Tefenni deko alanlar, Tefenni ayna alanlar, Tefenni asma avize alanlar, Tefenni aznavur gümüş alanlar, Tefenni aznavur alanlar, Tefenni bafon alanlar, Tefenni ayvazozki alanlar, Tefenni dolap alanlar, Tefenni divit alanlar, Tefenni biblo alanlar, Tefenni dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tefenni daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tefenni dekopaj işi alanlar, Tefenni dual alanlar, Tefenni dual pikap alanlar.

Tefenni dümen alanlar, Tefenni gemici dümeni alanlar, Tefenni gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tefenni derbent halı alanlar, Tefenni eviye alanlar, Tefenni ev halısı alanlar, Tefenni elbiselik alanlar, Tefenni elbise alanlar, Tefenni paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tefenni el işi alanlar, Tefenni el işi halı alanlar, Tefenni el işi alanlar, Tefenni el işi kilim alanlar, Tefenni çan alanlar, Tefenni kilise çanı alanlar, Tefenni gemici çanı alanlar, Tefenni çarık alanlar, Tefenni Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tefenni ferforje alanlar, Tefenni fistan alanlar, Tefenni Osmanlı fistan alanlar, Tefenni portmanto alanlar, Tefenni eski saat alanlar, Tefenni frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tefenni bronz heykel alanlar, Tefenni bronz sütün alanlar, Tefenni bronz avize alanlar, Tefenni bronz vazo alanlar, Tefenni bronz kutu alanlar, Tefenni bronz el işi alanlar.

Tefenni halı alanlar, Tefenni lamba alanlar, resim alanlar, Tefenni parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tefenni insan biblosu alanlar, Tefenni oryantel biblo alanlar, Tefenni kuş biblosu alanlar, Tefenni havlu alanlar, Tefenni mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tefenni turkısh antika alanlar, Tefenni Osmanlı eşyalar alanlar, Tefenni eski gelinlik alanlar, Tefenni İstanbul resimleri alanlar, Tefenni altın varak sehpa alanlar, Tefenni altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tefenni afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tefenni bronz fener alanlar, Tefenni bünyen alanlar, Tefenni develi halı alanlar, Tefenni dürbün alanlar, Tefenni teleskop alanlar, Tefenni sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tefenni çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tefenni flama alanlar, Tefenni alem alanlar, Tefenni arabesk alanlar.

Tefenni pul alanlar, Tefenni Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tefenni eski fincan alanlar, Tefenni cam altı alanlar, Tefenni şamdan alanlar, Tefenni oryantel heykel alanlar, Tefenni gümüşlük alanlar, Tefenni hat yazı alanlar, Tefenni teship alanlar, hokka alanlar, Tefenni tophane alanlar, Tefenni goblen alanlar, Tefenni çin eski eşyalar alanlar, Tefenni Çanakkale alanlar, Tefenni Çanakkale vazo alanlar, Tefenni fil dişi heykel alanlar, Tefenni fil dişi baston alanlar, Tefenni fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tefenni fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tefenni duvar saati alanlar, Tefenni bez alanlar, buda heykel alanlar, Tefenni hamedan halı alanlar, Tefenni kılıç alanlar, Tefenni antika kılıç alanlar.

Tefenni antika araba alanlar, Tefenni antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tefenni antika eşyalar alanlar, Tefenni kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tefenni antika foto alanlar, Tefenni kehribar alanlar, Tefenni kehribar tesbih alanlar, Tefenni Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tefenni seramik eşya alanlar, Tefenni kilit alanlar, Tefenni anahtar alanlar, Tefenni antika anahtar alanlar, Tefenni antika kilit alanlar, Tefenni josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tefenni antika silah alanlar, Tefenni antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tefenni lambader alanlar, Tefenni minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tefenni komidin alanlar, Tefenni kara kalem resim alanlar, Tefenni blue black alanlar, Tefenni mask alanlar, eski mask alanlar, Tefenni aşurelik alanlar.

Tefenni saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tefenni antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tefenni gramofon alanlar, Tefenni mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tefenni güdüm alanlar, Tefenni tekke işi alanlar, Tefenni İznik alanlar, Tefenni pusula alanlar, Tefenni gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tefenni periyor saat alanlar, Tefenni mangal alanlar, Tefenni eski mangal alanlar, Tefenni Şam işi alanlar, Tefenni Süleymaniye işi alanlar, Tefenni takunya alanlar, Tefenni gümüş takunya alanlar, Tefenni Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tefenni seccade alanlar, Tefenni eski seccade alanlar, Tefenni Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tefenni tablo alanlar.

Tefenni antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tefenni abajur alanlar, Tefenni sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tefenni antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tefenni madalya alanlar, Tefenni eşya alanlar, Tefenni ferman alanlar, Tefenni berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tefenni jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tefenni bahça alanlar, Tefenni Osmanlı bohça alanlar, Tefenni bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tefenni ampir alanlar, Tefenni chrıstofle alanlar, Tefenni ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tefenni şamdan alanlar, Tefenni çanta alanlar, Tefenni van işi savat alanlar, Tefenni tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tefenni Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tefenni hokka alanlar, Tefenni fransız mine alanlar, Tefenni teşhir vitrini alanlar, Tefenni buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tefenni keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tefenni kandil alanlar, Tefenni ebru alanlar, Tefenni mustafa düzgünman alanlar, Tefenni zigon alanlar, Tefenni zemzemlik alanlar, Tefenni mücevher kutusu alanlar, Tefenni dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tefenni sürahi alanlar, Tefenni Osmanlı sürahi alanlar, Tefenni antik mercan alanlar, Tefenni makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tefenni antik sedef alanlar, Tefenni minyatür alanlar, Tefenni kabe örtüsü alanlar, Tefenni gülebdan alanlar, Tefenni mineli dürbün alanlar, Tefenni sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tefenni şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tefenni lali gue alanlar, Tefenni gece sürahisi alanlar, Tefenni meissen alanlar, Tefenni satsuma alanlar, Tefenni hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tefenni macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tefenni constantine alanlar, Tefenni anonim alanlar, Tefenni leyla gamsız alanlar, Tefenni ibrahim safi alanlar, Tefenni bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tefenni herend alanlar, Tefenni nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tefenni osmanlıca alanlar, Tefenni kitap alanlar, Tefenni kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tefenni haydar besim aydar alanlar, Tefenni orhan peker alanlar, Tefenni sıtkı olçar alanlar, Tefenni Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tefenni edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tefenni rus gümüşü alanlar, Tefenni minyatür alanlar, Tefenni viyana heykel alanlar, Tefenni oryantal heykel alanlar, Tefenni f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tefenni merasim kılıcı alanlar.

Tefenni ahşap hilye alanlar, Tefenni hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tefenni tesbih alanlar, Tefenni seyahat saati alanlar, Tefenni gravür alanlar, Tefenni degü alanlar, radio antika alanlar, Tefenni opalin alanlar, Tefenni radyo alanlar, Tefenni kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tefenni laledan alanlar, Tefenni karaf alanlar, Tefenni çerezlik alanlar, Tefenni sahleplik alanlar, Tefenni tutya alanlar, Tefenni likör takımı alanlar, Tefenni mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tefenni zarf alanlar, Tefenni nargile alanlar, Tefenni gülabdan alanlar, Tefenni ferman alanlar, Tefenni berat alanlar.

Tefenni hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tefenni şifa tası alanlar, Tefenni hokka takımı alanlar, Tefenni mangal alanlar, Tefenni barutluk alanlar, Tefenni tombak alanlar, Tefenni saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tefenni ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tefenni hançer alanlar, Tefenni kılıç alanlar, Tefenni mühürler alanlar, Tefenni mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tefenni Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tefenni seccade alanlar, Tefenni sırmalı örtüler alanlar, Tefenni antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.