Karamanlı antikacılar, Karamanlı antika alanlar, Karamanlı antika eşya alanlar, Karamanlı antika eşyalar, Karamanlı eski alım satım, Karamanlı antika koleksiyoncuları, Karamanlı antika eşya alıcıları, Karamanlı antika şirketleri, Karamanlı antika firması, Karamanlı antika şirketi, Karamanlı antika firmaları, Karamanlı antika eşya şirketleri, Karamanlı antika eşya firması, Karamanlı antika eşya şirketi, Karamanlı antika eşya firmaları, Karamanlı müzayede şirketi, Karamanlı eski alanlar, Karamanlı eski eşya alanlar, Karamanlı antika alan yerler, Karamanlı antika eşya alan yerler, Karamanlı eski alan yerler, Karamanlı eski eşya alan yerler, Karamanlı antika pazarı, Karamanlı antika alım satım, Karamanlı antika alıcıları, Karamanlı antika satıcıları, Karamanlı antika eşya satıcıları, Karamanlı eski eşya alıcıları, Karamanlı eski eşya satıcıları, Karamanlı antika fiyatları, Karamanlı antika eşya fiyatları, Karamanlı eski fiyatları, Karamanlı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Karamanlı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karamanlı antika eşya alanlar ve Karamanlı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karamanlı antika eşya şirketimiz, Karamanlı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karamanlı Antika Alanlar

Karamanlı antika alanlar ve Karamanlı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karamanlı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karamanlı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karamanlı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karamanlı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karamanlı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karamanlı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karamanlı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karamanlı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karamanlı antika eşya alanlar ve Karamanlı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karamanlı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karamanlı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karamanlı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karamanlı antika eşya alanların tercih ettiği, Karamanlı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karamanlı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karamanlı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karamanlı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karamanlı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karamanlı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karamanlı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karamanlı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karamanlı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karamanlı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karamanlı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karamanlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karamanlı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karamanlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karamanlı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karamanlı antikacılar, Karamanlı antika eşyalar, Karamanlı eski eşyalar, Karamanlı antika şirketleri, Karamanlı antika firması, Karamanlı müzayede şirketi,Karamanlı el yazması alanlar, Karamanlı Kuran’ı kerim alanlar, Karamanlı hat yazı alanlar, Karamanlı obje alanlar, Karamanlı gümüş alanlar, Karamanlı turalı gümüş alanlar, Karamanlı karaf alanlar, vazo alanlar, Karamanlı jardinyer alanlar, Karamanlı resim alanlar, Karamanlı modern resim alanlar, Karamanlı aplik alanlar, Karamanlı bahü alanlar, Karamanlı bavul alanlar, Karamanlı çanak alanlar, Karamanlı çömlek alanlar, Karamanlı bakır alanlar, baston alanlar, Karamanlı biskiü alanlar, Karamanlı billur alanlar, Karamanlı cam alanlar, Karamanlı kristal alanlar, Karamanlı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karamanlı bandırma halısı alanlar, Karamanlı ceviz yemek odası alanlar, Karamanlı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karamanlı ceviz sandalye alanlar, Karamanlı cümbüş alanlar, Karamanlı constantin oble alanlar, Karamanlı cam obje alanlar, Karamanlı beykoz alanlar.

Karamanlı bohem alanlar, Karamanlı çeşmi bülbül alanlar, Karamanlı çeşme taşı alanlar, Karamanlı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karamanlı arnevu alanlar, art deko alanlar, Karamanlı deko alanlar, Karamanlı ayna alanlar, Karamanlı asma avize alanlar, Karamanlı aznavur gümüş alanlar, Karamanlı aznavur alanlar, Karamanlı bafon alanlar, Karamanlı ayvazozki alanlar, Karamanlı dolap alanlar, Karamanlı divit alanlar, Karamanlı biblo alanlar, Karamanlı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karamanlı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karamanlı dekopaj işi alanlar, Karamanlı dual alanlar, Karamanlı dual pikap alanlar.

Karamanlı dümen alanlar, Karamanlı gemici dümeni alanlar, Karamanlı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karamanlı derbent halı alanlar, Karamanlı eviye alanlar, Karamanlı ev halısı alanlar, Karamanlı elbiselik alanlar, Karamanlı elbise alanlar, Karamanlı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karamanlı el işi alanlar, Karamanlı el işi halı alanlar, Karamanlı el işi alanlar, Karamanlı el işi kilim alanlar, Karamanlı çan alanlar, Karamanlı kilise çanı alanlar, Karamanlı gemici çanı alanlar, Karamanlı çarık alanlar, Karamanlı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karamanlı ferforje alanlar, Karamanlı fistan alanlar, Karamanlı Osmanlı fistan alanlar, Karamanlı portmanto alanlar, Karamanlı eski saat alanlar, Karamanlı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karamanlı bronz heykel alanlar, Karamanlı bronz sütün alanlar, Karamanlı bronz avize alanlar, Karamanlı bronz vazo alanlar, Karamanlı bronz kutu alanlar, Karamanlı bronz el işi alanlar.

Karamanlı halı alanlar, Karamanlı lamba alanlar, resim alanlar, Karamanlı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karamanlı insan biblosu alanlar, Karamanlı oryantel biblo alanlar, Karamanlı kuş biblosu alanlar, Karamanlı havlu alanlar, Karamanlı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karamanlı turkısh antika alanlar, Karamanlı Osmanlı eşyalar alanlar, Karamanlı İstanbul resimleri alanlar, Karamanlı altın varak sehpa alanlar, Karamanlı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karamanlı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karamanlı bronz fener alanlar, Karamanlı bünyen alanlar, Karamanlı develi halı alanlar, Karamanlı dürbün alanlar, Karamanlı teleskop alanlar, Karamanlı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karamanlı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karamanlı flama alanlar, Karamanlı alem alanlar, Karamanlı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karamanlı eski fincan alanlar, Karamanlı cam altı alanlar, Karamanlı şamdan alanlar, Karamanlı oryantel heykel alanlar, Karamanlı gümüşlük alanlar, Karamanlı hat yazı alanlar, Karamanlı teship alanlar, hokka alanlar, Karamanlı tophane alanlar, Karamanlı goblen alanlar, Karamanlı çin eski eşyalar alanlar, Karamanlı Çanakkale alanlar, Karamanlı Çanakkale vazo alanlar, Karamanlı fil dişi heykel alanlar, Karamanlı fil dişi baston alanlar, Karamanlı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karamanlı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karamanlı duvar saati alanlar, Karamanlı bez alanlar, buda heykel alanlar, Karamanlı hamedan halı alanlar, Karamanlı kılıç alanlar, Karamanlı antika kılıç alanlar.

Karamanlı antika araba alanlar, Karamanlı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karamanlı antika eşyalar alanlar, Karamanlı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karamanlı antika foto alanlar, Karamanlı kehribar alanlar, Karamanlı kehribar tesbih alanlar, Karamanlı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karamanlı seramik eşya alanlar, Karamanlı kilit alanlar, Karamanlı anahtar alanlar, Karamanlı antika anahtar alanlar, Karamanlı antika kilit alanlar, Karamanlı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karamanlı antika silah alanlar, Karamanlı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karamanlı lambader alanlar, Karamanlı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karamanlı komidin alanlar, Karamanlı kara kalem resim alanlar, Karamanlı blue black alanlar, Karamanlı mask alanlar, eski mask alanlar, Karamanlı aşurelik alanlar.

Karamanlı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karamanlı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karamanlı gramofon alanlar, Karamanlı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karamanlı güdüm alanlar, Karamanlı tekke işi alanlar, Karamanlı İznik alanlar, Karamanlı pusula alanlar, Karamanlı gemi pusulası alanlar, Karamanlı periyor saat alanlar, Karamanlı mangal alanlar, Karamanlı eski mangal alanlar, Karamanlı Şam işi alanlar, Karamanlı Süleymaniye işi alanlar, Karamanlı takunya alanlar, Karamanlı gümüş takunya alanlar, Karamanlı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karamanlı seccade alanlar, Karamanlı eski seccade alanlar, Karamanlı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karamanlı tablo alanlar.

Karamanlı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karamanlı abajur alanlar, Karamanlı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karamanlı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karamanlı madalya alanlar, Karamanlı eşya alanlar, Karamanlı ferman alanlar, Karamanlı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karamanlı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karamanlı bahça alanlar, Karamanlı Osmanlı bohça alanlar, Karamanlı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karamanlı ampir alanlar, Karamanlı chrıstofle alanlar, Karamanlı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karamanlı şamdan alanlar, Karamanlı çanta alanlar, Karamanlı van işi savat alanlar, Karamanlı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karamanlı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karamanlı hokka alanlar, Karamanlı fransız mine alanlar, Karamanlı teşhir vitrini alanlar, Karamanlı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karamanlı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karamanlı kandil alanlar, Karamanlı ebru alanlar, Karamanlı mustafa düzgünman alanlar, Karamanlı zigon alanlar, Karamanlı zemzemlik alanlar, Karamanlı mücevher kutusu alanlar, Karamanlı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karamanlı sürahi alanlar, Karamanlı Osmanlı sürahi alanlar, Karamanlı antik mercan alanlar, Karamanlı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karamanlı antik sedef alanlar, Karamanlı minyatür alanlar, Karamanlı kabe örtüsü alanlar, Karamanlı gülebdan alanlar, Karamanlı mineli dürbün alanlar, Karamanlı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karamanlı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karamanlı lali gue alanlar, Karamanlı gece sürahisi alanlar, Karamanlı meissen alanlar, Karamanlı satsuma alanlar, Karamanlı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karamanlı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karamanlı constantine alanlar, Karamanlı anonim alanlar, Karamanlı leyla gamsız alanlar, Karamanlı ibrahim safi alanlar, Karamanlı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karamanlı herend alanlar, Karamanlı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karamanlı osmanlıca alanlar, Karamanlı kitap alanlar, Karamanlı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karamanlı haydar besim aydar alanlar, Karamanlı orhan peker alanlar, Karamanlı sıtkı olçar alanlar, Karamanlı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karamanlı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karamanlı rus gümüşü alanlar, Karamanlı minyatür alanlar, Karamanlı viyana heykel alanlar, Karamanlı oryantal heykel alanlar, Karamanlı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karamanlı merasim kılıcı alanlar.

Karamanlı ahşap hilye alanlar, Karamanlı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karamanlı tesbih alanlar, Karamanlı seyahat saati alanlar, Karamanlı gravür alanlar, Karamanlı degü alanlar, radio antika alanlar, Karamanlı opalin alanlar, Karamanlı radyo alanlar, Karamanlı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karamanlı laledan alanlar, Karamanlı karaf alanlar, Karamanlı çerezlik alanlar, Karamanlı sahleplik alanlar, Karamanlı tutya alanlar, Karamanlı likör takımı alanlar, Karamanlı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karamanlı zarf alanlar, Karamanlı nargile alanlar, Karamanlı gülabdan alanlar, Karamanlı ferman alanlar, Karamanlı berat alanlar.

Karamanlı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karamanlı şifa tası alanlar, Karamanlı hokka takımı alanlar, Karamanlı mangal alanlar, Karamanlı barutluk alanlar, Karamanlı tombak alanlar, Karamanlı saray işi alanlar, Karamanlı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karamanlı hançer alanlar, Karamanlı kılıç alanlar, Karamanlı mühürler alanlar, Karamanlı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karamanlı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karamanlı seccade alanlar, Karamanlı sırmalı örtüler alanlar, Karamanlı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.