Gölhisar antikacılar, Gölhisar antika alanlar, Gölhisar antika eşya alanlar, Gölhisar antika eşyalar, Gölhisar eski alım satım, Gölhisar antika koleksiyoncuları, Gölhisar antika eşya alıcıları, Gölhisar antika şirketleri, Gölhisar antika firması, Gölhisar antika şirketi, Gölhisar antika firmaları, Gölhisar antika eşya şirketleri, Gölhisar antika eşya firması, Gölhisar antika eşya şirketi, Gölhisar antika eşya firmaları, Gölhisar müzayede şirketi, Gölhisar eski alanlar, Gölhisar eski eşya alanlar, Gölhisar antika alan yerler, Gölhisar antika eşya alan yerler, Gölhisar eski alan yerler, Gölhisar eski eşya alan yerler, Gölhisar antika pazarı, Gölhisar antika alım satım, Gölhisar antika alıcıları, Gölhisar antika satıcıları, Gölhisar antika eşya satıcıları, Gölhisar eski eşya alıcıları, Gölhisar eski eşya satıcıları, Gölhisar antika fiyatları, Gölhisar antika eşya fiyatları, Gölhisar eski fiyatları, Gölhisar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Gölhisar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gölhisar antika eşya alanlar ve Gölhisar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gölhisar antika eşya şirketimiz, Gölhisar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gölhisar Antika Alanlar

Gölhisar antika alanlar ve Gölhisar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gölhisar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gölhisar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gölhisar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gölhisar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gölhisar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gölhisar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gölhisar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gölhisar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gölhisar antika eşya alanlar ve Gölhisar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gölhisar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gölhisar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gölhisar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gölhisar antika eşya alanların tercih ettiği, Gölhisar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gölhisar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gölhisar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gölhisar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gölhisar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gölhisar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gölhisar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gölhisar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gölhisar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gölhisar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gölhisar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gölhisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gölhisar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gölhisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gölhisar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gölhisar antikacılar, Gölhisar antika eşyalar, Gölhisar eski eşyalar, Gölhisar antika şirketleri, Gölhisar antika firması, Gölhisar müzayede şirketi,Gölhisar el yazması alanlar, Gölhisar Kuran’ı kerim alanlar, Gölhisar hat yazı alanlar, Gölhisar obje alanlar, Gölhisar gümüş alanlar, Gölhisar turalı gümüş alanlar, Gölhisar karaf alanlar, vazo alanlar, Gölhisar jardinyer alanlar, Gölhisar resim alanlar, Gölhisar modern resim alanlar, Gölhisar aplik alanlar, Gölhisar bahü alanlar, Gölhisar bavul alanlar, Gölhisar çanak alanlar, Gölhisar çömlek alanlar, Gölhisar bakır alanlar, baston alanlar, Gölhisar biskiü alanlar, Gölhisar billur alanlar, Gölhisar cam alanlar, Gölhisar kristal alanlar, Gölhisar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gölhisar bandırma halısı alanlar, Gölhisar ceviz yemek odası alanlar, Gölhisar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gölhisar ceviz sandalye alanlar, Gölhisar cümbüş alanlar, Gölhisar constantin oble alanlar, Gölhisar cam obje alanlar, Gölhisar beykoz alanlar.

Gölhisar bohem alanlar, Gölhisar çeşmi bülbül alanlar, Gölhisar çeşme taşı alanlar, Gölhisar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gölhisar arnevu alanlar, art deko alanlar, Gölhisar deko alanlar, Gölhisar ayna alanlar, Gölhisar asma avize alanlar, Gölhisar aznavur gümüş alanlar, Gölhisar aznavur alanlar, Gölhisar bafon alanlar, Gölhisar ayvazozki alanlar, Gölhisar dolap alanlar, Gölhisar divit alanlar, Gölhisar biblo alanlar, Gölhisar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gölhisar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gölhisar dekopaj işi alanlar, Gölhisar dual alanlar, Gölhisar dual pikap alanlar.

Gölhisar dümen alanlar, Gölhisar gemici dümeni alanlar, Gölhisar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gölhisar derbent halı alanlar, Gölhisar eviye alanlar, Gölhisar ev halısı alanlar, Gölhisar elbiselik alanlar, Gölhisar elbise alanlar, Gölhisar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gölhisar el işi alanlar, Gölhisar el işi halı alanlar, Gölhisar el işi alanlar, Gölhisar el işi kilim alanlar, Gölhisar çan alanlar, Gölhisar kilise çanı alanlar, Gölhisar gemici çanı alanlar, Gölhisar çarık alanlar, Gölhisar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gölhisar ferforje alanlar, Gölhisar fistan alanlar, Gölhisar Osmanlı fistan alanlar, Gölhisar portmanto alanlar, Gölhisar eski saat alanlar, Gölhisar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gölhisar bronz heykel alanlar, Gölhisar bronz sütün alanlar, Gölhisar bronz avize alanlar, Gölhisar bronz vazo alanlar, Gölhisar bronz kutu alanlar, Gölhisar bronz el işi alanlar.

Gölhisar halı alanlar, Gölhisar lamba alanlar, resim alanlar, Gölhisar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gölhisar insan biblosu alanlar, Gölhisar oryantel biblo alanlar, Gölhisar kuş biblosu alanlar, Gölhisar havlu alanlar, Gölhisar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gölhisar turkısh antika alanlar, Gölhisar Osmanlı eşyalar alanlar, Gölhisar eski gelinlik alanlar, Gölhisar İstanbul resimleri alanlar, Gölhisar altın varak sehpa alanlar, Gölhisar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gölhisar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gölhisar bronz fener alanlar, Gölhisar bünyen alanlar, Gölhisar develi halı alanlar, Gölhisar dürbün alanlar, Gölhisar teleskop alanlar, Gölhisar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gölhisar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gölhisar flama alanlar, Gölhisar alem alanlar, Gölhisar arabesk alanlar.

Gölhisar pul alanlar, Gölhisar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Gölhisar eski fincan alanlar, Gölhisar cam altı alanlar, Gölhisar şamdan alanlar, Gölhisar oryantel heykel alanlar, Gölhisar gümüşlük alanlar, Gölhisar hat yazı alanlar, Gölhisar teship alanlar, hokka alanlar, Gölhisar tophane alanlar, Gölhisar goblen alanlar, Gölhisar çin eski eşyalar alanlar, Gölhisar Çanakkale alanlar, Gölhisar Çanakkale vazo alanlar, Gölhisar fil dişi heykel alanlar, Gölhisar fil dişi baston alanlar, Gölhisar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gölhisar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gölhisar duvar saati alanlar, Gölhisar bez alanlar, buda heykel alanlar, Gölhisar hamedan halı alanlar, Gölhisar kılıç alanlar, Gölhisar antika kılıç alanlar.

Gölhisar antika araba alanlar, Gölhisar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gölhisar antika eşyalar alanlar, Gölhisar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gölhisar antika foto alanlar, Gölhisar kehribar alanlar, Gölhisar kehribar tesbih alanlar, Gölhisar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gölhisar seramik eşya alanlar, Gölhisar kilit alanlar, Gölhisar anahtar alanlar, Gölhisar antika anahtar alanlar, Gölhisar antika kilit alanlar, Gölhisar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gölhisar antika silah alanlar, Gölhisar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gölhisar lambader alanlar, Gölhisar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gölhisar komidin alanlar, Gölhisar kara kalem resim alanlar, Gölhisar blue black alanlar, Gölhisar mask alanlar, eski mask alanlar, Gölhisar aşurelik alanlar.

Gölhisar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gölhisar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gölhisar gramofon alanlar, Gölhisar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gölhisar güdüm alanlar, Gölhisar tekke işi alanlar, Gölhisar İznik alanlar, Gölhisar pusula alanlar, Gölhisar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Gölhisar periyor saat alanlar, Gölhisar mangal alanlar, Gölhisar eski mangal alanlar, Gölhisar Şam işi alanlar, Gölhisar Süleymaniye işi alanlar, Gölhisar takunya alanlar, Gölhisar gümüş takunya alanlar, Gölhisar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gölhisar seccade alanlar, Gölhisar eski seccade alanlar, Gölhisar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gölhisar tablo alanlar.

Gölhisar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gölhisar abajur alanlar, Gölhisar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gölhisar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gölhisar madalya alanlar, Gölhisar eşya alanlar, Gölhisar ferman alanlar, Gölhisar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gölhisar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gölhisar bahça alanlar, Gölhisar Osmanlı bohça alanlar, Gölhisar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gölhisar ampir alanlar, Gölhisar chrıstofle alanlar, Gölhisar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gölhisar şamdan alanlar, Gölhisar çanta alanlar, Gölhisar van işi savat alanlar, Gölhisar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gölhisar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gölhisar hokka alanlar, Gölhisar fransız mine alanlar, Gölhisar teşhir vitrini alanlar, Gölhisar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gölhisar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gölhisar kandil alanlar, Gölhisar ebru alanlar, Gölhisar mustafa düzgünman alanlar, Gölhisar zigon alanlar, Gölhisar zemzemlik alanlar, Gölhisar mücevher kutusu alanlar, Gölhisar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gölhisar sürahi alanlar, Gölhisar Osmanlı sürahi alanlar, Gölhisar antik mercan alanlar, Gölhisar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gölhisar antik sedef alanlar, Gölhisar minyatür alanlar, Gölhisar kabe örtüsü alanlar, Gölhisar gülebdan alanlar, Gölhisar mineli dürbün alanlar, Gölhisar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gölhisar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gölhisar lali gue alanlar, Gölhisar gece sürahisi alanlar, Gölhisar meissen alanlar, Gölhisar satsuma alanlar, Gölhisar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gölhisar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gölhisar constantine alanlar, Gölhisar anonim alanlar, Gölhisar leyla gamsız alanlar, Gölhisar ibrahim safi alanlar, Gölhisar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gölhisar herend alanlar, Gölhisar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gölhisar osmanlıca alanlar, Gölhisar kitap alanlar, Gölhisar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gölhisar haydar besim aydar alanlar, Gölhisar orhan peker alanlar, Gölhisar sıtkı olçar alanlar, Gölhisar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gölhisar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gölhisar rus gümüşü alanlar, Gölhisar minyatür alanlar, Gölhisar viyana heykel alanlar, Gölhisar oryantal heykel alanlar, Gölhisar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gölhisar merasim kılıcı alanlar.

Gölhisar ahşap hilye alanlar, Gölhisar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gölhisar tesbih alanlar, Gölhisar seyahat saati alanlar, Gölhisar gravür alanlar, Gölhisar degü alanlar, radio antika alanlar, Gölhisar opalin alanlar, Gölhisar radyo alanlar, Gölhisar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gölhisar laledan alanlar, Gölhisar karaf alanlar, Gölhisar çerezlik alanlar, Gölhisar sahleplik alanlar, Gölhisar tutya alanlar, Gölhisar likör takımı alanlar, Gölhisar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gölhisar zarf alanlar, Gölhisar nargile alanlar, Gölhisar gülabdan alanlar, Gölhisar ferman alanlar, Gölhisar berat alanlar.

Gölhisar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gölhisar şifa tası alanlar, Gölhisar hokka takımı alanlar, Gölhisar mangal alanlar, Gölhisar barutluk alanlar, Gölhisar tombak alanlar, Gölhisar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Gölhisar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gölhisar hançer alanlar, Gölhisar kılıç alanlar, Gölhisar mühürler alanlar, Gölhisar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gölhisar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gölhisar seccade alanlar, Gölhisar sırmalı örtüler alanlar, Gölhisar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.